63'
81'
85'
  • 90+1'
    Koniec spotkania. Legia wygrywa swój przedostatni mecz sparingowy przed wznowieniem sezonu Ekstraklasy. Jutro, o tej samej porze, "Wojskowi" zmierzą się przy Łazienkowskiej z Motorem Lublin. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na pomeczowe materiały na łamach Legia.Net.
  • 90'
    Przejęcie Furmana, zagranie do Radovicia, ten ostatni oddaje Salinasowi... Akcja kończy się na Brzyskim, który uderza obok słupka.
  • 88'
    Żewłakow dobrą interwencją głową przerywa akcję Rakowa.
  • 86'
    Legia spokojnie buduje kolejną akcję. Piłka w środkowej strefie boiska...
  • 86'
    Dośrodkowanie w pole karne Artura Jędrzejczyka ląduje w rękach Mateusza Kosa.
  • 84'
    3:1! Dośrodkowanie z lewej Brzyskiego strony i strzał przy słupku Dwaliszwiliego!
  • 80'
    Radović wbiegł w pole karne i został podcięty przez Łyska. Rzut karny!
  • 80'
    Do piłki podszedł Dwaliszwili i pewnym strzałem z 11 metrów w środek bramki dał Legii prowadzenie! 2:1!
  • 79'
    Z boiska zszedł "Kosa". "Brzytwa" już w grze.
  • 77'
    Podanie na wolne pole do Koseckiego, ale bramkarz ubiegł "Kosę" szybkim wyjściem i wślizgiem. Do wejścia na boisko szykuje się Tomasz Brzyski.
  • 74'
    Kolejne minuty mijają na nieskładnych akcjach obu zespołów...
  • 73'
    Dobry strzał Miroslava Radovicia i jeszcze lepsza interwencja Kosa. Piłka wyszła poza pole gry i Legia wznowi rzutem rożnym.
  • 73'
    Dośrodkowanie Salinasa skutkuje zamieszaniem w polu karnym Kosa, ale ostatecznie bramkarz Rakowa wyjaśnia sytuację.
  • 72'
    Rzut rożny dla Rakowa po wybiciu Jędrzejczyka.
  • 72'
    Obyło się bez zagrożenia pod bramką Legii.
  • 69'
    Za Skabę ostatecznie wchodzi Kos, który bronił bramki Rakowa w pierwszej połowie.
  • 68'
    Dośrodkowanie w pole karne Rakowa. Niestety futbolówka pada łupem "Fikoła".
  • 67'
    Oficjalnie - Wojciech Skaba debiutuje w barwach Rakowa Częstochowa, zastępując Mariusz Stępiania ;)
  • 66'
    Nagła zmiana planów. W bramce Rakowa stanął... Wojciech Skaba. Gra wznowiona.
  • 65'
    Gra cały czas przerwana. Wszyscy czekają na przybycie rezerwowego bramkarza Rakowa, Mateusza Kosa :)
  • 63'
    Członkowie sztabu Rakowa pobiegli po rezerwowego bramkarza do budynku klubowego. W tym czasie za Ivicę Vrdoljaka, na boisku pojawia się Janusz Gol.
  • 62'
    Furman w pole karne z narożnika boiska, gdzie w polu karnym zderzył się Dwaliszwili oraz bramkarz Rakowa. Golkiper częstochowskiej drużyny ucierpiał w tej sytuacji.
  • 62'
    Żółtą kartkę obejrzał za tę sytuację Dwaliszwili.
  • 61'
    Dobra akcja Radovicia wykończona dobrym, sytuacyjnym uderzeniem Dwaliszwiliego. Skończyło się interwencją bramkarza i rzutem rożnym.
  • 58'
    Zmiany w ekipie Rakowa. Za Wernera wszedł Pluta, a za Baloguna Czyż.
  • 57'
    Podanie do Czerwińskiego na wolne pole, ale szybszy był Kuciak.
  • 55'
    Rożny dla Legii po akcji Radoicia. Salinas krótko z "Rado", po czym dośrodkowanie Jorge zostaje wybite przez Witczyka.
  • 53'
    Akcja Radovicia, ale obrońcy Rakowa wybijają na aut. Po chwili strzelał Salinas, ale jego uderzenie z około 25 metrów trafia w nogi obrońców.
  • 50'
    Wraz z drugą połową na boisku nie ma Bereszyńskiego, Łukasika i Ljuboi. Za tę trójkę weszli kolejno Salinas, Furman i wspomniany Dwaliszwili.
  • 49'
    Czarnoskóry zawodnik Rakowa dobił piłkę wybronioną wcześniej przez Kuciaka.
  • 49'
    W polu karnym swoją szansę miał właśnie Dwaliszwili, ale bramkarz wyłuskał mu piłkę spod nóg.
  • 48'
    1:1. Joshua Balogun.
  • 45+7'
    Druga połowa rozpoczęta.
  • 45'
    Dobra prostopadła piłka Łukasika do Ljuboi, ale obrońca Rakowa przerywa akcję "Wojskowych".
  • 45'
    Koniec pierwszej połowy.
  • 44'
    Gra wznowiona, podczas gry poszkodowany jest opatrywany poza boiskiem.
  • 43'
    Wawrzyniak zagrywał do Koseckiego. Futbolówkę chciał przejąć Napora, ale stanął na niej i skręcił nieco kostkę.
  • 42'
    Rzut rożny dla Legii po akcji Koseckiego. Niestety wrzutka Łukasika zbyt niska i piłka powraca w środkowe rejony boiska.
  • 40'
    Mecz obserwują m.in. Jacek Mazurek, Bogusław Leśnodorski, Marek Jóźwiak i... Grzegorz Mielcarski.
  • 39'
    Wawrzyniak dla Ljuboi w polu karnym, ale zagranie Serba trafia w nogi obrońców Rakowa.
  • 37'
    Raków gra pod pressingiem Legii, ale daje sobie jakoś radę. Ostatecznie ich akcję kończy jednak interwencja Jędrzejczyka.
  • 36'
    Mecz sędziuje Paweł Raczkowski. Ma nawet zestaw słuchawkowy, niczym w rozgrywkach Ekstraklasy :)
  • 35'
    Błąd Jędrzejczyka skutkuje akcją rywala i płaskim strzałem Czerwińskiego. Futbolówka, na szczęście Legii, przeleciała około 1 metr obok bramki Kuciaka.
  • 33'
    Radović znakomicie wypatrzył Ljuboja. Danijel znalazł się w znakomitej sytuacji, przelobował bramkarza, ale jego strzał trafił w poprzeczkę. Dobra akcja Legii.
  • 31'
    "Kosa" wszedł w pole karne Rakowa lewą stroną, ale zablokowali go obrońcy i aut dla "Wojskowych".
  • 30'
    Rzut wolny dla Legii, ale Łukasik rozegrał niezbyt udanie - zawodnicy Rakowa wybijają na aut.
  • 26'
    Akcja Koseckiego lewą stroną, ale Jakub zgubił piłkę, którą po chwili przejęli piłkarze z Częstochowy.
  • 24'
    "Miłek" zagrywa w pole karne, gdzie główkuje Jędrzejczyk, ale nieudanie.
  • 23'
    Rzut wolny dla Legii z lewej strony boiska. Do piłki podchodzi ponownie Łukasik.
  • 21'
    Kosecki wysofuje do Radovicia, ten strzela, ale trafia w Łukasza Górę. Akcję kończy jeszcze Vrdoljak i jest róg dla Legii.
  • 21'
    "Miłek" zagrywa w pole karne, Kos piąstkuje a sytuację ostatecznie wyjaśnia Bezebra.
  • 18'
    Uderzenie Koseckiego z obrębu pola karnego. Dobry strzał, ale tuż obok bramki - było blisko!
  • 15'
    Radović podcinany na około 40. metrze od bramki Rakowa i krótkie rozegranie "Wojskowych"...
  • 15'
    Radović do Koseckiego, ten do Wawrzyniaka. Obrońca Legii uderza, ale daleko od bramki Częstochowian.
  • 9'
    1:0! Bartosz Bereszyński wykończył akcję Ljuboi w polu karnym. Płaski strzał nowego gracza Legii został podbity przez obrońców i wpadł pod poprzeczkę bramki Rakowa.
  • 6'
    Dobre dośrodkowanie Łukasika, do wybitej przed pole karne piłki dopadł Vrdoljak i szybkim strzałem umieścił piłkę w siarce Rakowa. Niestety kilku piłkarzy Legii było w tym czasie na pozycji spalonej.
  • 5'
    Wawrzyniak do Radovicia. Serb wpadł w pole karne, lecz zdecydowaną interwencją obrońcy z Częstochowy wybijają piłkę na róg. Do piłki podchodzi Łukasik.
  • 4'
    Rożny dla Legii po akcji Bereszyńskiego, ale dośrodkowanie Łukasika było zbyt niskie. Obrońcy Rakowa wybili piłkę.
  • 4'
    Po chwili akcja Koseckiego, który minął dryblingiem rywala, ale zaraz po tym stracił jednak piłkę.
  • 3'
    Przejęcie piłki przez Łukasika, ale Ljuboja traci piłkę po dograniu Bereszyńskiego.
  • 2'
    Pierwsza akcja Rakowa nie była groźna i piłkę przejęli legioniści.
  • 0
    Rozpoczęli!
  • 0
    Od kilku minut trwa już rozgrzewka obu zespołów. Spotkanie odbędzie się na bocznym boisku ze sztuczną nawierzchnią.
  • 0
    Informacja dla osób spoza Warszawy: w stolicy od rana pada dzisiaj nieustannie śnieg - warunki do gry w piłkę są dalekie od idealnych.