Gra się zaostrza, rywale nie przebierają w środkach - tym razem ofiarą Radović
    Chwilę wcześniej żółty kartonik obejrzał Jędrzejczyk
  • 84'
    Za Żewłakowa wszedł Dickson Choto
  • 83'
    Efir otrzymał podanie od Inakiego Astiza, ten wpadł w pole karne, przepchnął się z obrońcami i gol!!!
  • 82'
    2:0 dla Legi Michał Efir!
  • 81'
    Błąd Brzyskiego, ale sytuację naprawia Jedrzejczyk
  • 80'
    Zmiana w Legii Kucharczyk za Koseckiego
  • 78'
    Rzut wolny z boku pola karnego dla Rapidu, z samej linii
  • 78'
    Dośrodkowanie, ale sytuację wyjaśnił Gol
  • 78'
    Legioniści ruszyli z kontrą, ale złe zagranie Furmana
  • 76'
    Pierwsza próba Efira po zagraniu Vrdoljaka, ale nie wyszło to tak jakbyśmy sobie życzyli
  • 75'
    Dosłownie chwilę wcześniej nieporozumienie Skaby z Żewłakowem, naprawił w porę ten pierwszy
  • 73'
    zmiana w Legii za Saganowskiego wszedł Efir, kolejne zmiany w ekipie Rapidu
  • 72'
    Legioniści długo przygotowywali ten atak, w końcu Radović sprytnie oszukał pilnującego go gracza, zagrał prostopadłą piłkę w pole karne do Gola, ten posłał ją obok bramkarza, ale i obok słupka. Zabrakło naprawdę niewiele.
  • 69'
    Pierwszy raz w tym meczu zarysowała się delikatna przewaga Rapidu
  • 68'
    Strata Astiza, piłkę przejęli Rumuni, szybko rozegrali piłkę i w dobre sytuacji znalazł się Grigorie ale jego uderzenie wybronił Skaba
  • 67'
    Próba akcji w wykonaniu Furmana, ale Dominik powstrzymany przez dwóch rywali i tylko aut dla Legii
  • 64'
    Ładna, koronkowa akcja Rapidu zakończona strzałem Voicu ale wprost w Skabę
  • 64'
    Kontra Legii i rzut rożny
  • 64'
    Dobre dosrodkowanie Brzyskiego, bramkarz Rapidu minął się z piłką, ale niestety nikt nie zamykał dogrania "Brzytwy".
  • 62'
    Faul na Radoviciu, wolny szybko rozegrany, piłka trafiła do Saganowskiego w polu karnym, Marek uderza i... Sędzia uznał, że Sagan naruszył przepisy
  • 60'
    Aż osiem zmian w zespole Rapidu...
  • 57'
    A na boisku najpierw wolny dla Rapidu i strzał wprost w mur, a po chwili zablokowane dośrodkowanie Calina z lewej strony boiska
  • 56'
    W Legii intensywnie zaczęli rozgrzewać się rezerwowi - Efir, Kucharczyk, Bereszyński i Choto
  • 54'
    Pierwsza zmiana w ekipie gości - Ionut Voicu - wszedł za Grigore
  • 52'
    Aha w obu drużynach bez zmian w składach
  • 51'
    Była szansa dla Legii Furman kapitalnie wypatrzył Koseckiego, który wpadł w pole karne i uderzył lewą nogą ale nad poprzeczką.
  • 49'
    Ciekawa dwójkowa akcja Gol - Radović. Janek podał do Mirka, ten odegrał z pierwszej piłki w pole karne, ale trochę za plecy i Gol nie zdołał oddać strzału
  • 47'
    Długa piłka do Saganowskiego, ale ten zdołał prawidłowo jej przyjąć
  • 46'
    Tym razem od środka rozpoczęli legioniści
  • 45+14'
    Druga połowa meczu rozpoczęta
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy meczu
  • 45+1'
    Legia rozgrywa atak pozycyjny na połowie rywala, ale nie znajduje drogi do strzału na bramkę
  • 44'
    Było groźnie. Na szczęście Ciolacu na pozycji spalonej, ale uderzył piekielnie niebezpiecznie
  • 43'
    Podanie do Furmana i rywale zagrywają piłkę ręką. Szybkie rozegranie... za szybkie. Strata
  • 38'
    Ostry faul Brzyskiego na Matei, Tomek został ukarany żółtą kartką
  • 37'
    Z kornera nic legionistom nie wyszło, przy piłce Rapid
  • 36'
    Radović pomknął prawym skrzydłem, dorzucił wprost na głowę Jędrzejczyka, który uderzył na bramke tuż przy słupku. bramkarz zdołał jednak odbić piłkę na rzut różny
  • 35'
    Świetna akcja Rapidu - kilka szybkich podań, dośrodkowanie w pole karne do Martina, który huknął jak z armaty ale dobrze spisał się Skaba
  • 33'
    Trener Jan Urban cały czas pokrzykuje na zawodników, podpowiada, żyje meczem
  • 32'
    Ładnie radzi sobie w rodku pola Furman, który przed chwilą kolejny raz oszukał dwóch rywali
  • 31'
    Legia gra wysoko pressingiem i gra ładnie w odbiorze
  • 31'
    Jędrzejczyk zagrywał płasko w pole karne, ale piłkę zdołali wybić obrońcy
  • 27'
    Dwukrotnie Radović w roli głównej - najpierw na spalonym, a po chwili faulowany przez rywala
  • 25'
    Gol traci piłkę przed polem karnym i było groźnie, ale Grigore uderzył ponad bramką
  • 22'
    Dośrodkowanie w pol karne Ciolacu ale Skaba chwyta piłkę
  • 20'
    Kapitalne uderzenie Brzyskiego z rzutu wolnego, piłka trafiła w słupek, ale świetnie znalazł się Vrdoljak, który dobił na pusta już bramkę. 1:0
  • 19'
    Groźna akcja Rapidu, dośrodkowanie w pole karne, Martin jednak fatalnie przestrzelił
  • 19'
    1:0 dla Legii
  • 17'
    Strzał Żewłakowa z 30 metrów zablokowany przez Calina
  • 16'
    Legia osiągnęła wyraźną przewagę w środku pola, czescie jest przy piłce, dłużej sie przy niej utrzymuje. Rapid jest cofnięty i nastawiony na grę z kontry
  • 14'
    Legia spokojnie przygotowuje kolejną akcję wymieniając kolejne podania w defensywie
  • 13'
    Akcja Rumunów, ale dobra pułapka ofsajdowa w wykonaniu legionistów
  • 12'
    W odpowiedzi kontra Rapidu, ale futbolówkę łapie Wojciech Skaba
  • 11'
    Kolejna próba Radovicia, który wypatrzył Jędzę w polu karnym, ale i tym razem podanie zdołał przeciąż Mardare
  • 9'
    Jak na razie gra toczy się głównie w środku pola, Legia jeszcze bez strzału na bramkę, Rapid tak samo
  • 8'
    Próba kolejnej akcji w wykonaniu Legii ale po zagraniu prostopadłym Vrdoljaka do piłki nie doszedł Kosecki
  • 6'
    Akcja prawą stroną zakończona dośrodkowanie w pol karne przez Radovicia, ale piłka padła łupem obrońców
  • 5'
    Legia spokojnie rozgrywała piłkę, ale straciła futbolówkę po złym podaniu Żewłakowa
  • 4'
    Dośrodkowanie w pole karne ale do piłki najwyżej wyskoczył Furman i wyjaśnił sytuację
  • 3'
    Pierwsza akcja Rapidu i, rzut rożny dla Rumunów
  • 2'