71'
72'
76'
  • 90+5'
    Zapraszamy na pełną relację tekstową z meczu, a także materiały, które wkrótce opublikujemy - wypowiedzi piłkarzy, skrót wideo oraz fotoreportaż. Dziękujemy za uwagę!
  • 90+3'
    Koniec spotkania. Legia wygrała 4:2, dzięki dobrej postawie w drugiej połowie. Warszawianie wyglądali na świeższych od rywala, co pozwoliło na odrobienie strat. Na tle szwajcarskiego drugoligowca w drugich 45 minutach korzystnie zaprezentowali się młodzi.
  • 89'
    Faul na Kosecki z lewej strony boiska, dobre dośrodkowanie Brzyskiego, ale w zamieszaniu w polu karnym szwajcarzy zdołali wybić piłkę.
  • 85'
    Bardzo dobre przejęcie Choto i długie podanie do Kucharczyka, ale zagrożenie ze strony byłego napastnika Świtu zakończyło się stratą.
  • 81'
    Alain Schultz i Davide Calla schodzą z boiska. W ich miejsce trener Aarau wprowadził Davide Giampę i Floriana Berisha.
  • 80'
    Kosecki wpadł w pole karne i został ewidentnie sfaulowany. Niestety sędzia tego nie dostrzegł i puścił dalej grę.
  • 76'
    Rzut wolny dla Aarau zakończył się wybiciem głową Choto do Furmana, Furman zagrał do Koseckiego, a ten wypatrzył "Wolaka", który pewny strzałem zdobył 4 gola dla Legii w starciu ze Szwajcarskim drugoligowcem.
  • 75'
    4:2 dla Legii!
  • 72'
    3:2 dla Legii! Wolski przejął piłkę, wypuścił idealnie Efira, a ten posłał piłkę pewnie obok bramkarza!
  • 70'
    Remis 2:2. Dośrodkowanie z lewej strony trafiło do Anticia, a ten strzałem przy słupku pokonał Skabę.
  • 68'
    Wcześniej Goran Antić zastąpił Dante Sengera.
  • 66'
    Druga zmiana w Aarau. Daniele Romano zastąpił Sandro Foschini.
  • 65'
    Legia zaczęła grać wysokim pressingiem, co skutkuje szybkimi przejęciami piłek. M.in. dzięki temu udało się posłać podanie do Furmana, przed bramkę rywala, ale golkiper Aarau uprzedził młodego pomocnika Legii.
  • 61'
    Gra się zaostrzyła. Najpierw z bólu zwijał się na boisku Tomasz Brzyski, a później ucierpiał Rafał Wolski.
  • 59'
    Zmiana w drużynie Aarau. Za Igora Ngangę wszedł Roman Buess
  • 59'
    Wcześniej Szwajcarzy wyprowadzili akcję ofensywną, ale bardzo dobrze interweniował Marko Suler.
  • 55'
    2:1 dla Legii! Michał Efir pomknął z piłka w pole karne Aarau, minął bramkarza i wpakował piłkę do siatki!
  • 51'
    W odpowiedzi Calla wyszedł na "sam na sam" ze Skabą, ale "Fikoł" rzucił się pod nogi najskuteczniejszemu piłkarzowi Aarau, zażegnując w ten sposób niebezpieczeństwo.
  • 50'
    Warto zaznaczyć, że rzut rożny, który przyniósł Legii gola, został wywalczony przez powracającego po kontuzji Michała Efira.
  • 49'
    1:1! Rzut rożny bity przez Wolskiego i Dominik Furman, strzałem głową doprowadza do remisu!
  • 47'
    Mecz, z wysokości trybun obserwuje dwuosobowa grupa ubranych w klubowe barwy kibiców Legii :-)
  • 46'
    Druga połowa rozpoczęta.
  • 45+6'
    Pozytywnie w pierwszej połowi wypadł, pomimo przeciętnych stałych fragmentów gry, Jorge Salinas, a także dobrze spisujący się Janusz Gol. Reszta piłkarzy musi mocniej popracować nad swoją formą.
  • 45+4'
    Koniec pierwszej połowy. "Wojskowi" poprawnie grali piłką w środku pola, ale problemy zaczynały się, gdy trzeba było przedostać się pod samą bramkę i wykazać dobrym, ostatnim podaniem.
  • 45+1'
    Radović faulowany na środku boiska. Piłkę z tej odległości dorzucał z rzutu wolnego Salinas, ale bez pomyślnych efektów.
  • 43'
    Do piłki znów podszedł Salinas i niestety korner Legii po raz kolejny obył się bez zagrożenia dla bramki Malla.
  • 42'
    Zagranie "Ljubo" do wbiegającego zza obrońców Gola. Były gracz GKS-u Bełchatów został uprzedzony, dzięki ekwilibrystycznemu ruchowi obrońcy Aarau. Róg dla Legii.
  • 39'
    Aarau nie pozostało dłużne i przeprowadziło atak zakończony niecelnym strzałem Romano z około 23 metrów.
  • 38'
    Długie podanie Gola do Ljuboi, przerwane przed polem karnym ręką przez Malla. Sędzia jednak tego nie dostrzegł, co wywołało furię u "Ljubo".
  • 36'
    W odpowiedzi Aarau wyprowadziło akcję lewym skrzydłem, którą "szczupakiem" wykończył Nganga. Kuciał zdołał jednak wybronić groźny strzał przy słupku.
  • 35'
    Tym razem przejęcie i udany drybling Radovicia. Serb pobiegł na bramkę i zagrał do Saganowskiego - niestety nieskutecznie.
  • 32'
    Bardzo dobry przechwyt Gola, minięcie przeciwnika i podanie do Radovicia. "Rado" odegrał z kolei do Ljuboi, lecz sędzia przerwał akcję z powodu pozycji spalonej.
  • 30'
    Za boiskiem rozgrzewa się "jedenastka" legionistów, która powalczy z Aarau w drugiej połowie. Tymczasem na placu gry oglądamy dość dużo rwanych akcji.
  • 29'
    Jędrzejczyk przedzierał się prawą stroną, wpadł w pole karne, ale został powstrzymany w starciu "bark w bark"
  • 26'
    Szynka wymiana podań legionistów, ale obrońcy zdążyli wybić piłkę spod nóg Saganowskiego. Po chwili rzut rożny dla Legii, niestety zakończony niegroźnym dośrodkowaniem Salinasa.
  • 24'
    Ljuboja w swoim stylu do Salinasa. Ten strącił piłkę, którą starali się wybić obrońcy szwajcarscy. Futbolówka trafiła jednak do Gola, który popisał się bardzo groźnym strzałem z woleja, niestety bramkarz Aarau zdołał wyjść z tej sytuacji obronną ręką.
  • 19'
    Graczem, który zdobył bramkę dla Aarau jest Dante Senger. Szwajcarzy nie spoczęli na laurach, ale tym razem "Wojskowym" udało się zażegnać groźną sytuację za sprawą Wawrzyniaka i Żewłakowa.
  • 17'
    Aarau przeprowadziło akcję prawą stroną. Dośrodkowania nie sięgnął Astiz i jeden z zawodników drużyny Szwajcarskiej strzałem pod poprzeczkę pokonał Kuciaka.
  • 15'
    Róg dla Legii po przerwanym podaniu do Saganowskiego. Do stałego fragmentu gry podszedł Salinas, ale jego dośrodkowanie było zbyt głębokie. Swoją akcję wyprowadzi więc Aarau.
  • 15'
    Przegrywamy 0:1.
  • 13'
    Szwajcarzy ruszyli do silnego pressingu, ale dobrze poradziła sobie z tym Legia. Warszawianie wymienili kilka szybkich piłek między sobą, po czym Wawrzyniak zagrał prostopadle do Ljuboi. Niestety piłka nie doszła do celu i przejęli ją gracze Aarau.
  • 13'
    Szwajcarzy wyprowadzili kontrę, ale Romano opanował piłkę za linią końcową boiska.
  • 11'
    Tym razem było dość groźnie pod bramką Legii. Sytuację wyjaśnił poprawnie prezentujący się do tej pory Inaki Astiz.
  • 10'
    Radović przejął piłkę, wpadł w pole karne i chciał podać do Saganowskiego, ale sędzia orzekł, że serbski pomocnik pomagał sobie wcześniej, faulując rywala. Piłka dla Szwajcarów.
  • 8'
    "Wojskowi" mozolnie budują kolejne akcje, ale duża ilość podań nie przynosi na razie wymiernych efektów. Szwajcarzy opierają się do tej pory na długich podaniach do wysuniętego Schultza.
  • 8'
    Do pozycji strzeleckiej doszedł Ljuboja. Piłka po strzale Serba z 18. metra poszybowała prosto w bramkarza.
  • 6'
    W dzisiejszym meczu, po stronie Legii, nie zagrają Mizgała, Kurowski, Bajdur i rekonwalescent Rzeźniczak. Cała czwórka odbyła trening indywidualny z boku boiska.
  • 4'
    Pierwsza akcja Legii zakończyła się nieporozumienie Gola z Salinasem. Szwajcarzy wyprowadzili kontrę długim podaniem, ale na posterunku był Astiz. Hiszpan wybił piłkę na aut.
  • 0
    Rozpoczęli!
  • 0
    Piłkarze obu drużyn wchodzą właśnie na boisko. Zawodnicy Aarau wystąpią dzisiaj w czarnych strojach, natomiast legioniści w zielonych koszulkach i białych spodenkach.