Cieśliński przejął piłkę w polu karnym, uderzył obok Skaby ale i obok bramki
  • 90+3'
    Koniec meczu, Legia wygrywa 2:1, a w dwumeczu 6:2
  • 90+2'
    Mogło i powinno byc 2:2, ale po zagraniu Banasiaka jeden z jego kolegów z trzech metrów przeniósł piłkę nad poprzeczką
  • 90'
    Sędzia doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry
  • 89'
    1:2
  • 89'
    Po akcji Cieślińskiego bramkę zdobył Adam Banasiak - akcja w wykonaniu dwóch byłych zawodników Legii
  • 88'
    Brzyski miał dogrywać w pole karne ale zamiast tego wyszedł mu balon w ręce bramkarza
  • 87'
    Ładna akcja Cieślińskiego zakończona niecelnym strzałem Gawęckiego
  • 84'
    Swoją szansę miał Kucharczyk, ale będąc w polu karnym, przerzucił piłkę nad wybiegającym bramkarzem ale futbolówka minęła bramkę gospodarzy
  • 84'
    Cieśliński popędził na bramkę Legii, huknął jednak nad poprzeczką
  • 82'
    Długa piłka do Jagiełły, ale szybszy bramkarz gospodarzy
  • 82'
    Cieśliński uderzył z dystansu tak mocno jak niecelnie
  • 80'
    zmiana w Legii za Vrdoljaka wszedł Jorge Salinas
  • 79'
    zmiana w Olimpii za Ruszkula wszedł Dariusz Gawęcki
  • 78'
    Marek Saganowski znalazł sie sam przed bramkarzem gospodarzy, przerzucił nad nim piłkę i mieścił w siatce
  • 77'
    Rzut wolny dla Olimpii z prawej strony pola karnego, dośrodkowanie Kryszaka, ale nikt nie przeciął lotu piłki
  • 77'
    2:0 Marek Saganowski
  • 76'
    Inaki Astiz zmienia Żewłakowa
  • 75'
    zmiana w Olimpii Mariusz Kryszak wszedł za Smolińskiego
  • 73'
    Rzut rożny dla Legii
  • 73'
    1:0 dla Legii
  • 73'
    Brzyski zagrał w pole karne, piłka trafiła do Dwaliszwilego, który dość ekwilibrystycznym uderzeniem głową umieścił piłkę w siatce
  • 71'
    Z sektora kibiców Legii niesie się "Legia grać, k... mać"
  • 69'
    Prostopadła piłka w pole karne do Ciesślińskiego, ale Skaba był czujny i zwinny.
  • 68'
    Adrian Frańczak wszedł za Szczota
  • 67'
    Zablokowany w polu karnym został Jagiełło
  • 65'
    Do wejścia na boisko szykuje się Aleksander Jagiełło - zmienia Miro Radovicia
  • 63'
    Cieśliński zagrywał w pole karne do Ruszkula, ale ten uderzył nad poprzeczką
  • 62'
    Na tartanie rozgrzewkę rozpoczął Inaki Astiz
  • 61'
    Żółta kartka dla Miro Radovicia, za zbyt ostre wejście w bramkarza, który teraz potrzebuje pomocy lkekarzy
  • 61'
    Gra już została wznowiona
  • 59'
    Kucharczyk w pole karne do Vrdoljaka, ale Chorwat przegrał główkę z obrońcą
  • 59'
    Dwaliszwili do Saganowskiegom ten uprzedzony przez bramkarza odważnym padem pod nogi
  • 58'
    Legioniści domagali się rzutu karnego, otrzymali rzut rożny
  • 56'
    Smoliński wpadł w pole karne ale został zatrzymany przez Jodłowca
  • 53'
    Rzut rożny dla Legii, krótko rozegrany. Radovic wymanewrował obrońcę, zagrał do Jodłowca, ale ten uderzył po ziemi obok bramki
  • 52'
    Dośrodkowanie w pole karne padło łupem defensywy Legii, uderzał jeszcze z dystansu Smoliński ale obok bramki
  • 51'
    Kucharczyk pomknął lewą stroną i został powalony tuż przed linią pola karnego przez Pisaerczuka. Zółta kartka dla rywala
  • 50'
    Dośrodkowanie w pole karne Legii, strzał Ruszkula zablokowany, piłka kw posiadaniu Legii
  • 48'
    Akcja gospodarzy, ale spokój w obronie, Żewłakow przejmuje piłkę
  • 46'
    Pierwsza akcja Legii i Dwaliszwili uderza głową nad poprzeczką
  • 45+17'
    Druga połowa meczu rozpoczęta
  • 45+3'
    Koniec pierwszej połowy meczu
  • 45'
    Cieśliński zatrzymany przez Jodłowca
  • 44'
    Brzyski zagrywał do Saganowskiego, obrońca wybił piłkę przed pole karne. Z dystansu strzelił Kucharczyk, ale bramkarz poradził sobie z jego uderzeniem
  • 43'
    Rzut wolny dla Legii z lewej strony pola karnego
  • 42'
    Szczot zagrywał w pole karne, ale Vrdoljak wybił na rzut rożny
  • 42'
    Z kornera nic rywalom nie wyszło, piłka dla Legii
  • 41'
    Rywale nastrzelili rękę Radovicia, rzut wolny dla gospodarzy
  • 38'
    Akcja Kucharczyka, ale jego dogranie w pole karne ugrzęzło w gąszczu nóg obrońców
  • 37'
    Dwaliszwili kiwnął rywala, oszukał drugiego, ale jego strzał z dystansu został zablokowany
  • 36'
    Dwójkowa akcja Ruszkula z Cieślińskim zakończona niedokładanym zagraniem do Rogalskiego
  • 34'
    Brzyski zagrywał w pole karne, ale nie wyszło to zagranie zawodnikowi Legii
  • 33'
    Rzut rożny dla Legii, Jędrzejczyk i... jeszcze jeden korner dla Legii
  • 32'
    Okres niedokładnej gry z obu stron
  • 30'
    Korner szybko rozegrany, z kontrą ruszyli gospodarze. Dośrodkowanie w pole karne, ale czujny był Jodłowiec
  • 29'
    Radović przejął piłkę i pomknął prawą stroną. Zagrał w pole karne do Saganowskiego, ale jeden z obrońców zdołał wybić piłkę na róg
  • 27'
    Z kornera nic rywalom nie wyszło, legioniści wychodzą z kontrą
  • 26'
    Dobra akcja oskrzydlająca Olimpii ale czujny był Michał Żewłakow wybijając piłkę na róg
  • 25'
    Radović kiwnął rywala dorzucił do Dwaliszwilego w pole karne, ale ten uprzedzony przez obrońcę
  • 25'
    Żółtą kartką ukarany został Piotr Ruszkul
  • 23'
    Radović podawał do Dwaliszwilego, ten zgrywał piłkę w pole karne, ale piłka w rękach bramkarza
  • 22'
    Vrdoljak uderzał z dystansu, ale obok bramki
  • 21'
    Strzał Saganowskiego na dalszy słupek z największym trudem do boku odbił bramkarz
  • 20'
    Akcja gospodarzy, ale kolejny raz czujny był Jodłowiec
  • 19'
    Rzut rożny dla Legii, krótko wykonany i szybka strata
  • 17'
    Kucharczyk zwiódł obrońcę, zagrał płasko w pole karne, ale połapał się w tym wszystkim Staniek i wybił piłkę
  • 16'
    Z 25 metrów uderzył nam murem Janusz Gol, ale piłka poszybowała obok dalszego słupka
  • 15'
    Żółta kartka dla Macieja Rogalskiego
  • 14'
    Kłus wyłuskał piłkę po lewej stronie, zagrał w pole karne do Cieślińskiego, Ten huknął z pierwszej piłki ale minimalnie chybił. Było groźnie
  • 13'
    Radović do Dwaliszwilego, ten jednak nie zdołał dojść do futbolówki w polu karnym
  • 12'
    Rzut wolny dla Legii. Brzyski i.... piłka w rękach bramkarza
  • 11'
    Atak Olimpii, ale poradził sobie nim Jodłowiec
  • 10'
    Gol niecelnie do Radovicia, i od autu zaczną gospodarze
  • 9'
    Tym razem piłka nisko wstrzelona w pole karne i obrońcy sobie poradzili
  • 8'
    Dośrodkowanie, strzał główą Saganowskiego i piłka trafia w poprzeczkę. Dobitka Dwaliszwilego niecelna.
  • 8'
    Jeszcze jeden rzut rożny
  • 7'
    Strzelał Brzyski ale broni bramkarz, legioniści mają rzut rożny
  • 5'
    Cieśliński zagrywał do Rogalskiego, ten główkował tuż obok bramki
  • 2'
    Kibice Legii zaprezentowali oprawę "W godzinach pracy, tak się bawią Warszawiacy!"