Salinas przedzierał się ładnie przez gąszcz obrońców, wypatrzył Żurka, ale ten stracił piłkę
    Kolejna strata Janusza Gola... chyba już dziesiąta
  • 90+1'
    Sędzia Borski dolicza trzy minuty do regulaminowego czasu gry
  • 90'
    Janusz Gol przyjął piłkę na klatkę, uderzył na bramkę - golkiper z trudem odbuł piłkę, dobijał Kucharczyk i nie wiadomo jak ale posłał piłkę obok słupka...
  • 89'
    Akcja ofensywna Legii, Żurek traci piłkę próbując mijać rywala
  • 89'
    Furman zagrywa do Kucharczyka, ten wycięty przez rywala
  • 87'
    Furman wjechał w nogi rywala na 23 metrze od naszej bramki. Uderzał Paulinas Jankauskas ale wprost w Skabę
  • 84'
    Salinas zbiegał do środka, uderzył na bliższy słupek ale bramkarz wybił piłkę na rzut rożny
  • 82'
    W ataku osamotniony Kucharczyk, zagrywa do Bochenka, ten wywalczył rzut rożny
  • 82'
    Salinas krótko rozegrał rzut rożny, po chwili uderzył z narożnika pola karnego ale ponad bramką
  • 81'
    Zmiany w Legii - Żurek i Widejko za Żewłakowa i Radovica
  • 81'
    Bochenek przeszedł na prawą obronę, Jędza do środka do Astiza, Widejko na lewą
  • 77'
    Za mocne zagranie do Kucharczyka, po chwili Vrdoljak przejął piłkę, zagrał do Gola ale ten fatalnie przejął futbolówkę
  • 74'
    Radovic mija dwóch rywali, ale zatrzymuje się na trzecim
  • 72'
    Janusauskas zagrywał długą piłkę do Bilińskiego, ale dobrze przeczytał to zagranie Jędrzejczyk
  • 71'
    Radović wypatrzył Kucharczyka na lewej stronie, ale ten na pozycji spalonej
  • 69'
    Furman uderza z rzutu wolnego, ale obok bramki
  • 68'
    Furman i Bochenek za Żyrę i Kiełbowicza
  • 65'
    Elliot za Komolova i Kuklys za Svrljugę
  • 64'
    Z rzutu wolnego uderzał Komolov, Skaba odbił jednak piłkę na róg.
  • 64'
    Żyro z 25 metrów strzelił ponad bramką
  • 61'
    Krasnovslus wykorzystał złę ustawienie "Kiełbika" wchodził między stoperów Legii, ale poślizgnął się i stracił piłkę
  • 60'
    Główkował Kucharczyk,m ale jego uderzenie poleciało obok bramki
  • 59'
    Radović mocno uderzył półwolejem z pola karnego, ale bramkarz skutecznie odbił piłkę na róg
  • 59'
    Żyro z rzutu rożnego, ale nic z tej okazji nie wyszło
  • 58'
    Biliński popisał się świetną wrzutką do Svrluji, jego uderzenie wślizgiem z 5 metrów zdołał jednak instynktownie odbić Skaba
  • 57'
    Vrdoljak minął trzech rywali i zagrał na lewą stronę boiska. Po chwili piłka wróciła do Ivicy i ten był faulowany
  • 55'
    Faulowany Gol w środku pola
  • 54'
    1:2. Były gracz GKS-u Bełchatów pewnie uderzył w lewy róg bramki i pokonał Skabę
  • 54'
    Niestety, ale przy tej bramce w dużej mierze zawinił Kiełbowicz
  • 54'
    Żółta kartka dla Michała Żyro
  • 52'
    Rzut karny, Skaba faulował rywala, ale chyba przed polem karnym do piłki podchodzi Kolomov
  • 50'
    Od począrku pierwszej połowy przebywają Jankauskas oraz Krasnovslus
  • 50'
    Bardzo niedokładne zagranie Nagumanova
  • 49'
    Żyro opanował piłkę w polu karnym,ale uderzenie wyłapał golkiper Żalgirisu
  • 48'
    Legioniści od dłuższej chwili są pod bramką rywali. Wrzucał Jędrzejczyk, ale jego centrostrzał złapał Vitkauskas
  • 47'
    Krasnovslus uderzał sprzed pola karnego, ale strzelił obok bramki
  • 45+14'
    Na boisko wychodzą piłkarze Legii
  • 45+14'
    Salinas zmienia Ljuboję
  • 45+14'
    Zaczynamy druga połowę
  • 45+12'
    Do wejścia szykuje się Povilas Krasnovslus
  • 45+2'
    Żyro na 5 metr do Ljuboi wprost na głowę i ten umieszcza piłkę w siatce
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy meczu
  • 45+1'
    Akcja Rado z Jędzą i rzut rożny dla Legii
  • 45'
    Teraz Żalgiris długo utrzymuje się na piłce, goście nie spieszą się z rozegraniem piłki
  • 44'
    Legioniści wymieniają serię podań w środku pola, nic tego jednak nie wynika
  • 42'
    Gol wywraca się z piłka na prostej drodze, strata
  • 41'
    Zamieszanie w polu karnym Żalgirisu, z 10 metrów uderzał Radović, ale trafił wprost w bramkarza gości, ten odbił piłkę, chciał dobijać Kucharczyk ale przeszkodzili mu w tym obrońcy
  • 40'
    Akcja gości, piłka zagrywana na prawo do Silenasa, ale ten nie opanował futbolówki i strata
  • 38'
    Astiz potrzebuje pomocy medyków po tym jak wpadł w niego Biliński
  • 37'
    Błąd Kiełbowicza, strata przed polem karnym i Vaskala uderza, ale piłka odbija się jeszcze od Astiza i trafia w ręce bramkarza
  • 35'
    Legioniści długo rozgrywali piłkę, w końcu na strzał zdecydował się Gol, ale piłka poszybowała w puste trybuny...
  • 35'
    Rado wrócił do gry i od razu strata
  • 34'
    Gol zbyt długo holuje piłkę i traci ją na rzecz Nahumanova
  • 32'
    Ljuboja zagrywa do Kucharczyka, ale ten traci piłkę po nieudanym dryblingu
  • 31'
    Ljuboja uderzał z rzutu wolnego, bramkarz odbija piłkę. Obrońca wybija na aut
  • 31'
    Radović po ostatnim faulu jest opatrywany za linią boczną
  • 30'
    Kontratak Legii, 3 na 3 ale strata Kucharczyka
  • 30'
    Faulowany Radovic, żółta kartka dla Silenasa
  • 29'
    Ljuboja przejął piłkę, Kucharczyk po chwili uderzał z 30 metrów ale wprost w bramkarza
  • 28'
    Żyro faulował Svrljugę i rzut wolny dla rywali
  • 27'
    Prostopadłe zagranie Jędrzejczyk do Ljuboi, ale Serba uprzedza bramkarz Żalgirisu
  • 26'
    Ljuboja wrzuca piłkę z lewej strony ale na posterunku bramkarz rywali
  • 16'
    Komolov zagrywa długa piłkę, ale dochodzi do niej Skaba
  • 16'
    Kucharczyk minął rywala i zdecydował się na strzał, ale zatrzymał go Perić
  • 16'
  • 16'
  • 15'
    Ljuboja prostopadle, ale wprost w ręce golkipera rywali
  • 14'
    Kucharczyk traci piłkę z lewej strony boiska na rzecz Vaskeli
  • 12'
    Ljuboja dograł do Radovicia, który został zablokowany, strzelać starał się jeszcze Kucharczyk, ale mamy rzut rożny
  • 12'
    Kiełbowicz kasuje kontrę rywali
  • 11'
    Wrzutka Kolomowa z wolnego, z prawej strony boiska, Biliński doszedł do piłki i dobrym, mierzonym strzałem pokonał Wojciecha Skabę
  • 10'
    0:1! Kamil Biliński!
  • 9'
    Jędrzejczyk fauluje Nagumanova w defensywie
  • 8'
    Rozpędzał się na środku boiska Ljuboja, ale potknął się i postanowił spowolnić akcję
  • 8'
    Żyro postanowił uderzyć z ostrego kąta z 14 metra, ale huknął wysoko nad bramką
  • 6'
    Starali się zaatakować legioniści, ale piłkę Kolomovowi zabrał Żewłakow
  • 6'
    Gol naciskany przez rywala dobrze odgrywa do Jędrzejczyka
  • 4'
    Perić równo z trawą wykosił "Rado", a ten jedynie padł na murawę z głośnym krzykiem
  • 4'
    Serb opatrzony przez medyków, za chwilę wróci na murawę
  • 4'
    Wrzutka Kiełbowicza, do piłki z lewej flanki dochodzi Kucharczyk, który musnął futbolówkę, a ta wyszła za linię końcową
  • 3'
    Mamy lekkie kłopoty techniczne, ale oby do końca meczu było już dobrze :-)
  • 3'
    Atakowali legioniści, ale piłkę pod polem karnym stracił Radović
  • 2'
  • 0
    Oba zespoły są już na murawie
  • 0
    Skaba - Jędrzejczyk, Żewłakow, Astiz, Kiełbowicz - Kucharczyk, Vrdoljak, Gol, Żyro - Radović - Ljuboja - oto skład Legii
  • 0
    Witamy ze stadionu. Za kilka minut początek spotkania
  • 0
    O godzinie 16. piłkarze Legii rozpoczną sparing z Żalgirisem Wilno. Spotkanie odbędzie się bez kibiców. Trener Jan Urban nie będzie mógł skorzystać z usług kadrowiczów i graczy kontuzjowanych
Legia WarszawaŻalgiris Wilno
11'

11' Kamil Biliński

55'

55' Paweł Komołow (k.)