90'
  • 90+5'
    Koniec meczu!
  • 90+5'
    Legia w 1/4 finału Pucharu Polski. Dziękujemy za uwagę, zapraszamy na pomeczowe materiały
  • 90+4'
    Mimo wyniku, kibice Piasta dobrze bawią się wyzywając sędziego
  • 90+3'
    Kosecki na spalonym
  • 90+3'
    Strzał rozpaczy Cicmana, Skaba powoli rozpoczyna grę od bramki
  • 90+2'
    Gol do wychodzącego sam na sam Koseckiego. Szmatuła był przy piłce pierwszy, nabił jeszcze piłkę w legionistę
  • 90+1'
    Strzał Żyry niecelny
  • 90+1'
    Żyro opuszcza boisko, w jego miejsce Michał Kopczyński
  • 90+1'
    Cztery minuty pograją jeszcze piłkarze obu zespołów
  • 90'
    Świetny rajd Janusza Gola i czerwona kartka dla Krzyckiego
  • 90'
    Rzut wolny z 17. metra dla Legii
  • 89'
    Radović w polu karnym wycofał do Koseckiego, ten strzelał, piłka została zablokowana
  • 88'
    Mocne wejście Kędziory. Rezerwowy Piasta przedzierał się, wpadł w pole karne i padł. Wszyscy domagali się karnego, sędzia niewzruszony
  • 87'
    Legia rozgrywa akcje w ataku pozycyjnym, wszystko zakończone niecelnym strzałem Kucharczyka
  • 87'
    Kędziora zastępuje strzelca bramki dla Piasta
  • 85'
    Juardo zrobił kółeczko z Sulerem na plecach i dośrodkował, błąd popełnił jeszcze wybijający Rzeźniczak, jednak piłkarze Piasta sami się później pogubili
  • 83'
    Kolejny korner dla Legii po zablokowanym strzale Żyry
  • 83'
    Krótko wykonany korner, piłka po wrzutce Furmana w rękach Szmatuly
  • 82'
    Blisko trzeciej asysty Żyro. Po jego dośrodkowaniu z rożnego bliski bramki był Gol
  • 81'
    Radović do Żyry, któremu piłkę z nogi "zdjął" Bzdęga
  • 80'
    Z boiska nie podnosi się jeden z zawodników Piasta. Gra przerwana
  • 80'
    Gra wznowiona. Od bramki Szmatuła
  • 79'
    Piast próbował grać na jeden kontakt, akcja zakończona strzałem Juardo obronionym przez Skabę
  • 77'
    Żyro do Kucharczyka, wysunięty napastnik przedarł się lewą stroną i pod presją rywala zdołał oddać strzał, który został obroniony przez Szmatułę
  • 77'
    Kuba Kosecki za Salinasa
  • 76'
    Piast przeprowadza kolejną akcję. Cicman prawą stroną boiska, wszystko wyjaśnia jednak Choto, który nabił piłkę w gospodarza i jeszcze aut dla Legii
  • 74'
    Rzut wolny ze znacznej odległości. Piłka po mocnym dośrodkowaniu trafiła do Krzyckiego, ten wystawił ją do Cuerdy, który wślizgiem trafił do bramki Skaby
  • 73'
    Bramka dla Piasta
  • 72'
    Niezły strzał Gola zza linii pola karnego. Brakowało pół metra
  • 72'
    Niezły do tej pory Juardo holował i holował piłkę, mógł zagrywać do lepiej ustawionego Sikory. Kibice mają uzasadnione pretensje
  • 71'
    Dynamiczne przejście z obrony do ataku. Furman do Żyry, ten do Kucharczyka, który odwrócił się i był faulowany
  • 71'
    Wolny dla Legii, Furman za krótko. Aut dla naszych
  • 70'
    Opuszcza boisko Podgórski, na murawie zameldował się Matej Izvolt
  • 69'
    Upomniany Fernando Cuerda za faul na Kucharczyku. Strzelec pierwszej bramki potrzebuje interwencji sztabu medycznego
  • 66'
    Gra Piasta ogranicza się już tylko do rzutów wolnych/rożnych
  • 65'
    Piast wygrał przebitkę i przed szansą na strzał stanął Bzdęga. Uderzenie to zablokował Choto, po chwili szczęścia szukał Sidqy, ale obrońcy wyjaśnili tę sytuację
  • 64'
    Bzdęga do Podgórskiego, ten zatrzymany przez "Rzeźnika"
  • 64'
    Faul Żyry, kolejna szansa na dośrodkowanie dla Piasta
  • 63'
    Żyro stracił piłkę i faulował Zganiacza
  • 62'
    Podrażnieni gospodarze próbowali strzelać. Podgórski dwoi się i troi, bezskutecznie. Tym razem jego strzał wyraźnie nad bramką Skaby
  • 61'
    Seria kilku ładnych akcji Legii. Żyro wpadł w pole karne i wystawił piłkę nabiegającemu Paragwajczykowi. Skrzydłowy dopełnił formalności i strzelił premierowego gola w barwach Legii. Oby tak dalej!
  • 60'
    Kontra gości, Podgórski płasko dośrodkował w pole karne, jednak ostatecznie prosto w ręce Skaby
  • 60'
    2:0! Salinas
  • 59'
    Radović krótko wrzucał do Żyry, ten strzelił głową, bez kłopotu broni Szmatuła
  • 58'
    Tym razem stały fragment bez zagrożenia. Legia chciała wyjść z atakiem, jednak akcja przerwana
  • 58'
    Duuuuuuuużo błędów indywidualnych w obu ekipach
  • 57'
    Faulowany Ruben Juardo przy linii pola karnego. Rzut wolny dla Piasta, z tego miejsca możemy spodziewac się dośrodkowania
  • 56'
    Choto po profesorsku zablokował Cicmana, Skaba rozpocznie od bramki
  • 55'
    Festiwal błędów w naszym polu karnym. Najpierw Rzeźniczak źle wybił piłkę, później nieczysto wybijał Jędrzejczyk. Kibice widzieli zagranie ręką, sędzia nakazał grać dalej
  • 53'
    A jednak będzie zmiana - Alvaro opuszcza boisko, w jego miejsce ex-legionista Mariusz Zganiasz
  • 52'
    Piłka jak po sznurku trafiła na prawe skrzydło do Radovicia, "Radko" dośrodkował w ręce Szmatuły
  • 51'
    Groźnie pod bramką Legii. Dwójkowa akcja Juardo i Bzdęgi, Skaba łapie piłkę
  • 51'
    Gwoli ścisłości - Alvaro na boisku, zmiana nie była potrzebna
  • 49'
    Legia od autu, okres mało ciekawej gry
  • 47'
    Zawodnik Niebiesko-Czerwonych na noszach
  • 46'
    Alvaro fauluje Furmana, ale to atakujący gorzej wyszedł na tym starciu. Chyba będzie potrzebna zmiana
  • 45+16'
    Gra wznowiona, początek drugiej połowy
  • 45+1'
    Jędrzejczyk znakomicie zagrywał na wolne pole do Kucharczyka, sytuację z problemami wyjaśnił Szmatuła
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy
  • 45'
    Sędzia dolicza jedną minutę
  • 44'
    Kontra gospodarzy, Cicman w pole karne Legii, nikt w czerwonych strojach jednak nie zamykał tej akcji
  • 43'
    Warto odnotować też sytuację, która miała miejsce przed bramką. Salinas zagrywał do Kucharczyka, ten kapitalnie dośrodkował do Żyry, który był bardzo bliski pokonania Szmatuły
  • 42'
    Żyro znakomicie wypuścił na wolne pole Kucharczyka, który w sytuacji sam na sam z bramkarzem zachował spokój i oddał strzał po długim rogu. Bramkarz bez szans
  • 41'
    1:0! Dla Legii!
  • 40'
    Niedokładnie Żyro w kierunku Kucharczyka. Legia w ofensywie prezentuje się najwyżej miernie
  • 39'
    Beznadziejna strata Gola, mógł zagrywać do "Furmiego". Po tym błędzie akcje przeprowadzili gospodarze - piłka w pole karne do Juardo, ten strzelał leżąc, piłkę cudem obronił Skaba
  • 37'
    Furman źle przyjął sobie piłkę, jednak sprytnie wziął na plecy Juardo, który go faulował
  • 37'
    Strzał Salinasa z rzutu wolnego trafia w jednoosobowy mur
  • 35'
    Kontra Piasta zakończona strzałem Lazdinsa. Łotysz tym razem słabo i niecelnie
  • 34'
    Cicman najpierw zabrał piłkę Żyrze, chwilę później ośmieszył go w dryblingu
  • 33'
    Kucharczyk wypuścił Radovicia do linii końcowej, Serb wrzucał w kierunku Żyry, a złośliwa piłka wpadła w ręce Szmatuły
  • 32'
    Dwie próby Legii - najpierw Kucharczyk mocno dośrodkowywał wzdłuż bramki, piłka została wybita i trafiła pod nogi Furmana, który oddał strzał ze znacznej odległości. Niecelnie
  • 30'
    Średnio wygląda dziś gra Legii w środku pola. W miarę aktywny jest Radović, czego nie można powiedzieć o choćby o Golu
  • 30'
    Kolejny korner dla gospodarzy. Krótkie wykonanie i zablokowany strzał Podgórskiego
  • 29'
    Nieźle bije dziś Piast swoje stałe fragmenty - najpierw strzelał Bzdęga, chwilę poźniej Sidqy
  • 28'
    Bezsensowna strata Rzeźniczaka, aut dla gości i bardzo groźny strzał Lazdinsa, który z trudem broni Skaba
  • 26'
    Sam poszkodowany strzelał z rzutu wolnego, jednak było to najwyżej... mocne podanie do bramkarza
  • 26'
    Radović kolejny raz obdarował Kucharczyka prostopadłym podaniem, tym razem napastnik nie doszedł do tej piłki
  • 25'
    Radović znakomicie zagrał do Kucharczyka, który zamiast strzelać, szukał lepiej ustawionych kolegów. Piłka wybita przez jednego ze stoperów Piasta
  • 25'
    Zatrzeszczały kości na stadionie przy ulicy Okrzei. Jędrzejczyk bez pardonu faulował Podgórskiego
  • 24'
    Rzut wolny dla Legii. Szansa na dośrodkowanie dla Żyry
  • 23'
    Uffff. Sporo szczęścia ma teraz Legia. Kolejny dobrze wykonany korner, piłka minęła Skabę i tylko interwencja Choto uratowała drużynę Jana Urbana
  • 22'
    Kolejna akcja Juardo lewą stroną boiska, piłka po interwencji Choto wylądowała na trybunach
  • 21'
    W jednym ze starć ucierpiał Bzdęga. Po interwencji lekarzy, gracz Piasta zaraz wróci do gry
  • 19'
    Niegroźny strzał Sidqy'ego, Skaba broni
  • 18'
    Faul Choto na Juardo, obyło się tym razem bez kartki. Będzie okazja do dośrodkowania dla Piasta
  • 18'
    Piłka w rękach Skaby, wcześniej sędzia odgwizdał faul w ofensywie
  • 16'
    Rzeźniczak na boisku, a Kucharczyk na spalonym
  • 14'
    Skaba wdał się w ryzykowną kiwkę we własnym polu karnym, na szczęscie bez konsekwencji
  • 14'
    Akcja Rzeźniczaka lewą stroną, od bramki rozpocznie Piast, jednak Kuba nie podnosi się z murawy
  • 12'
    Lazdins znakomicie podawał prostopadle do Juardo, ten zablokowany przez Sulera. Rożny dla Piasta
  • 12'
    Dobra próba odpowiedzi w wykonaniu legionistów - Żyro z pierwszej piłki w kierunku Kucharczyka, odrobinę za mocno
  • 11'
    Błąd Jędrzejczaka i kontra gospodarzy, pędził Podgórski, jednak akcję przerwał ten, który przed chwilą zawinił
  • 10'
    Rzut wolny z boku pola karnego, zamieszanie i zbyt lekki strzał Sikory. Oby pan Adrian nie przypomniał sobie, jak strzela się bramki Legii
  • 9'
    Żółta kartka dla Sulera za faul na szarżującym Sikorze
  • 8'
    Długo prowadził piłkę Radović, Serb zauważył wychodzącego na czystą pozycję Kucharczyka i szukał go technicznym podaniem, niestety niecelnie
  • 7'
    Uderzenie Salinasa z lewej nogi z 17-18 metrów w rękach Szmatuły
  • 6'
    Dochodząca piłka wypiąstkowana przez Szmatułe
  • 5'
    Ładnie przedzierał się lewym skrzydłem Cicman, którego akcje przerwał Suler
  • 5'
    Kucharczyk wywalczył rzut rożny. Do narożnika podbiega Furman
  • 3'
    Pierwsza akcja Legii. Furman znakomicie wypuścił Rzeźniczaka, który popędził lewym skrzydłem i oddał strzał, który został zablokowany. Poprawiać starał się Radović, obok bramki
  • 2'
    Legia chciała wyjść z kontrą, jednak faulowany na naszej połowie był Furman
  • 1'