Powtórki pokazują, że piłka leciała w światło bramki Rosenborga, ogromny pech
  • 90+6'
    Koniec meczu, to Rosenborg awansował do fazy grupowej Ligi Europa
  • 90+5'
    Ależ pech! Wawrzyniak wrzucił w pole karne, bramkarz wypiąstkował piłkę wprost na nogę Żyry. Młody skrzydłowy strzelił i został zablokowany przez jednego z obrońców
  • 90+3'
    Nikt nie przejął tej piłki, od bramki Orlund
  • 90+2'
    Rzut wolny, Kuciak w polu karnym Rosenborga
  • 90+1'
    Ljuboja dośrodkowywał w pole karne, gdzie był Gol i Żyro. Brakowało komunikacji między dwoma piłkarzami, przeszkodzili sobie w oddaniu dobrego strzału
  • 90+1'
    Iversen zmienia strzelca bramki za 1,3 mln euro
  • 89'
    Strata Legii w środku pola, Prica mądrze utrzymuje się przy piłce i kradnie czas Legii
  • 89'
    Salinas za Koseckiego na ostatnie minuty
  • 88'
    Furman za krótko wybił piłkę, Gol został wyprzedzony przez Mixa, który pięknie z powietrza uderzył zza pola karnego
  • 88'
    Legia rzuca się do ataku
  • 87'
    Bramka dla Rosenborga
  • 86'
    Strata Koseckiego, który goniąc rywala, złapał go za koszulkę. Żółta kartka
  • 86'
    Furman za Łukasika
  • 85'
    Mamy dużo szczęścia. Dorsin ładnie wycofał piłkę na 16. metr do Dockala, którego strzał był niecelny. Czech miał bardzo dużo miejsca, trzeba uważac
  • 84'
    Wawrzyniak z lewej strony w kierunku Saganowskiego, napastnik Legii nie sięgnął piłki
  • 84'
    Kolejny faul Żyry, kartka...
  • 83'
    Za krótkie dośrodkowanie Łukasika z rzutu wolnego, Legia szuka swoich sytuacji po stałych fragmentach
  • 83'
    Kosecki dośrodkowywał w pole karne, ale kolejny raz za krótko
  • 80'
    Kosecki przedzierał się prawym skrzydłem, ale został zatrzymany przez Ronninga
  • 80'
    Ciężko Legii przebić się przez defensywę gospodarzy
  • 78'
    Gra wznowiona, Łukasik zanotował kolejny odbiór
  • 78'
    Tym razem Kosecki mocno zaatakował rywala. Kolejna przerwa w grze
  • 77'
    Prica zdemolował Łukasika. Młody pomocnik Legii nie podnosi się z murawy
  • 76'
    Groźnie, Ronning wyskoczył najwyżej w polu karnym, piłka na szczęście nad poprzeczką
  • 75'
    Strata Gola, akcja Rosenborga zablokowana przez Wawrzyniaka. Rożny dla gospodarzy
  • 74'
    Rosenborg nie zadowala się tym wynikiem, gospodarze szukają kolejnego gola
  • 74'
    Legia ma teraz problemy z wyjściem z własnej połowy
  • 72'
    Ajjjjjj! Bardzo blisko bramki Legia. Saganowski oddał niesygnalizowany strzal z linii pola karnego, piłka dosłownie o centymetry minęła bramkę Orlunda
  • 70'
    Rzut wolny po którym padła bramka sprokurował Żyro, który chwilę wcześniej zastąpił Radovicia
  • 70'
    Kartka dla Svenssona po faulu na "Rzeźniku"
  • 69'
    Bramka dla Norwegów
  • 69'
    Dośrodkowanie Dockala z lewej strony boiska, Reginiussen zgubił Astiza i głową trafił do siatki
  • 67'
    Kolejny błysk geniuszu Ljuboi. Serb z ok. 28 metrów, praktycznie z miejsca, trafia w poprzeczkę
  • 66'
    Gol fauluje Mixa. Rzut wolny z ok. 28 metrów
  • 66'
    Płaski strzał Dockala znacznie minął bramkę
  • 65'
    Źle gra Legia, bramka wisi w powietrzu. Tym razem strzelał Mix, zablokowany
  • 64'
    Dwa strzały Norwegów - najpierw Ronning z dystansu w środek bramki Legii, chwilę później głową szczęścia szukał Diskerud. Kolejny raz dobrze Kuciak
  • 62'
    Elyounoussi głową zgrywał do Holma, który bez zastanowienia strzelał na bramkę Kuciaka. Piłka minęła bramkę Legii
  • 60'
    Dorsin ładnie ze skrzydła zagrał w pole karne do Holma, akcję znakomicie przerwał Łukasik
  • 59'
    Saganowski faulował Svenssona, Rosenborg szybko rozpoczyna grę z rzutu wolnego
  • 59'
    Legia na własnej połowie, gospodarze zaś nie mają pomysłu na ataki
  • 58'
    Gol oddał piłkę Saganowskiemu, który zdecydował się na strzał z 22 metrów. Baaardzo niecelnie
  • 57'
    Saganowski odbiera piłkę w środku pola, była szansa na kontrę, ale Ljuboja niedokładnie zagrał do Rzeźniczaka
  • 55'
    Astiz znakomicie przerywa akcję Rosenborga, szansa na kontrę
  • 55'
    Legioniści nie mają ochoty na nerwowe akcje, starają się spokojnie rozegrać piłkę
  • 54'
    Nic z tego, piłkarze Urbana wycofali grę i zagrali do Kuciaka, ten nerwowo na aut
  • 53'
    Holm świetnie urwał się w środku pola, akcję przerwał Łukasik, za co otrzymał żółtą kartkę
  • 53'
    Dockal strzelał z rzutu wolnego prosto w mur, kontra Legii
  • 52'
    Mogło być groźnie pod bramką Rosenborgu, jednak nieporozumienie Radovicia i Koseckiego sprawiło, że piłkę odzyskali gospodarze
  • 51'
    Pozornie niegroźne dośrodkowanie, ale Kuciak łapie piłkę "na raty"
  • 50'
    Prica miękkim podaniem szukał Dockala, dobrze interweniował Żewłakow. Legia w coraz to większych opałach
  • 49'
    Złe przyjęcie piłki Wawrzyniaka i jeden z Norwegów mógł znaleźć się w dogodnej sytuacji. Na szczęście Kuciak pewnie interweniował
  • 48'
    Rosenborg przejął incicjatywę - Mix do Holma, dobra interwencja Radovicia w defensywie
  • 48'
    Legia głęboko cofnięta
  • 46'
    Mix ładnie zagrywał do Dorsina, minimalnie za mocno. Piłkarze Legii powinni być bardziej czujni
  • 45+16'
    Gra rozpoczęta!
  • 45+15'
    Piłkarze obu ekip już na boisku, za chwilę początek 2. połowy
  • 45'
    Koniec pierwszej połowy. Legia prowadzi i w tym momencie jest w fazie grupowej Ligi Europa
  • 44'
    Rzut rożny dla Rosenborga, strzał Hoilanda, kolejny korner
  • 42'
    Znakomita kontra Legii, Saganowski wypuścił Ljuboję, ten jednak na minimalnym spalonym
  • 40'
    Rosenborg szuka wyrównania, Dockal z rzutu wolnego, dobra interwencja Wawrzyniaka
  • 40'
    Legia spokojnie rozgrywa piłkę na własnej połowie
  • 37'
    Bramka z niczego! Gol zabiera piłkę Hoilandowi i zagrał do Ljuboi, wydawało się, że Serb będzie podawał do Saganowskiego, jednak zdecydował się na strzał i idealnie po długim rogu zmieścił piłkę w bramce!
  • 36'
    Goooooooooool!
  • 33'
    Faul Rzeźniczaka w środkowej strefie boiska
  • 32'
    Rzut rożny dla gospodarzy, dobra interwencja Gola
  • 31'
    Prostopadłe podanie do Pricy, jego dośrodkowanie zablokowane przez Astiza
  • 30'
    Saganowski minimalnie za mocno podawał do Gola
  • 28'
    Mix uderzał z 22. metra, obok bramki
  • 26'
    Ładne zagranie do Holma, ten wychodził sam na sam... sędzia odgwizdał spalonego
  • 24'
    Ładna akcja Rosenborga, Dockal piętką do Dorsina, strzał Szweda jednak zablokowany
  • 23'
    Strzał Gola Panu Bogu w okno, Ljuboja ma pretensje do swojego kolegii. Legia bezradna w starciach z obrońcami
  • 21'
    Saganowski ładnie do Ljuboi, ten zablokowany przez twardo grających Norwegów
  • 21'
    Wawrzyniak minął rywala, ale jego podanie w pole karne nie doszło do żadnego z piłkarzy Legii
  • 20'
    Gra toczy się głównie w środku pola, mecz nie jest na razie efektowny
  • 18'
    Spóźniony wślizg Radovicia, żółta kartka dla Serba
  • 17'
    Dockal do El Yonuussiego, jednak znakomity odbiór Łukasika
  • 16'
    Kombinacyjna akcja Legii, ale złe zagranie do Radovicia
  • 15'
    Nerwowo pod bramką Legii, Prica szukał okazji w polu karnym Legii, Wawrzyniak odebrał mu piłkę i oddał... do Kuciaka. Słowak był pod presją i wybił piłkę na aut
  • 13'
    Dośrodkowanie Wawrzyniaka trafiło do Radovicia stojącego na linii pola karnego, Serb jednak źle przyjął piłkę i nie zdołał oddać strzału
  • 12'
    Akcja Legii, Wawrzyniak do Gola, który świetnie wypatrzył Saganowskiego, piłka jednak odrobinę niedokładna
  • 10'
    Rzut rożny dla Legii, Łukasik w narożniku
  • 10'
    Złe dośrodkowanie, ale Lecia wciąż przy piłce
  • 9'
    Radović ładnie wypatrzył Ljuboję, który uderzał z 18 metrów. Piłka minimalnie minęła bramkę
  • 8'
    Legia w środku pola, faulowany Rzeźniczak
  • 7'
    Dockal miękko, Żewłakow wyjaśnia sytuacje
  • 6'
    Dorsin faulowany przez Łukasika w środku pola
  • 6'
    Rzut wolny z około 35 metrów
  • 5'
    Pierwsza doskonała sytuacja dla Rosenborga. El Yonuussi niespodziewanie wyszedł sam na sam z Kuciakiem, który intuicyjnie obronił ten strzał. Brawo dla bramkarza!
  • 3'
    Odpowiedź gospodarzy, dośrodkowanie z prawej strony boiska zostało zablokowane. Korner dla Rosenborga
  • 3'
    Legioniści oddalają zagrożenie
  • 2'
    Łukasik w pole karne, piłka minęła jednak wszystkich zawodników. Później piłka trafiła jeszcze do Astiza, jego strzał broni bramkarz
  • 1'
    Pierwsza akcja Legii i rzut wolny z lewej strony boiska
  • 0
    Początek meczu!
  • 0
    Zawodnicy wychodzą na boisko, za trzy minuty początek spotkania
  • 0
    Na stadionowym telebimie przypominany jest właśnie poprzedni mecz w Trondheim między zespołami.
  • 0
    Piłkarze ponownie udali się do szatni
  • 0
    Na trybunach w końcu zaczęli pojawiać się kibice Legii.
  • 0
    Kuciak - Rzeźniczak, Astiz, Żewłakow, Wawrzyniak - Łukasik, Gol - Kosecki, Ljuboja, Radović - Saganowski
  • 0
    Są już piłkarze Legii na boisku.
  • 0
    Witamy ze stadionu Lerkendal. Rozgrzewkę rozpoczęli już bramkarze obydwu zespołów.
  • 0
    Na stadionie jak na razie garstka kibiców. Pod bramami i w drodzstówe na stadion jest jednak kilkuset legioni
  • 0
    W czwartek o godzinie 19. piłkarze Legii stoczą bój o fazę grupową Ligi Europy z Rosenborgiem w Trondheim. Zapraszamy na nasze relacje z tego wydarzenia.
Rosenborg BKLegia Warszawa

69' Tore Reginiussen