84'
85'
85'
  • 90+3'
    Koniec meczu przegrywamy 1:2 po słabym meczu. Godnie było tylko w samej końcówce
  • 90+2'
    Kolejny raz faulowany był rozpędzony Kosecki
  • 90+1'
    Mogło być 2:2 - po dośrodkowaniu z prawej strony w poprzeczkę trafił Saganowski
  • 90'
    Ljuboja zagrywał w pole karne, ale bramkarz wyskoczył najwyżej i chwycił piłkę
  • 90'
    Sędzia doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry
  • 88'
    Dwójkowa akcja Koseckiego z Ljubo zakończona stratą
  • 88'
    Aktywny Kosecki nie doszedł do piłki zagranej z głębi pola
  • 87'
    Kolejne dośrodkowanie Radovicia, ale tym razem gorsze niż poprzednio
  • 85'
    Legia egzekwowała rzut wolny z lewej strony boiska. Miro Radovic dorzucił idealnie na głowę Danijela Ljuboi a ten pokonał golkipera gospodarzy
  • 84'
    Żółta kartka dla Ziegla za faul na Koseckim
  • 84'
    2:1 Ljuboja
  • 83'
    Bramkarz gospodarzy Gebauer ukarany żółtą kartką
  • 81'
    Wolny dla Legii z boku boiska, ale Ljuboja fatalnie dośrodkował
  • 80'
    Kolejna akcja rywali, Guillem nad poprzeczką
  • 79'
    Kosecki ruszył z kontrą ale piłka tak mu odskoczyła od nogi iż padła łupem rywala
  • 78'
    Jędrzejczyk wybił piłkę spod nóg Nacho na rzut rożny
  • 78'
    Guiellem za Melingera
  • 77'
    Za mocna piłka od Vrdoljaka za Marka Saganowskiego
  • 76'
    Było blisko wyniku 0:3, na szczęście sędzia wskazał pozycję spaloną wybiegającego na czysta pozycje zawodnika
  • 74'
    Astiz faulował Zulja, gra Legii wygląda gorzej niż wiosną...
  • 73'
    Próba zagrania Koseckiego do Saganowskiego ale źle zagrana piłka
  • 71'
    Za Gartnera wchodzi Zulj
  • 71'
    A w Legii Vrdoljak za Łukasika, ale co ta zmiana ma wnieść?!
  • 70'
    Kosecki niedokładnie do wbiegającego w pole karne Rzeźniczaka, słabo to wygląda
  • 70'
    Legia niby atakuje, ale robi to fatalnie nadziewając się na kontry
  • 69'
    Legia nadal gra nieporadnie, w grze jest sporo niedokładności
  • 64'
    Rzeźniczak wszedł za Kucharczyka
  • 63'
    Piłka w jednym rogu, Kuciak w drugim 0:2
  • 62'
    Hadzić nastrzelił rękę Wawrzyniaka, Ten za protesty obejrzał drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę
  • 61'
    Rzut karny dla SV Ried
  • 60'
    Nacho za Grossingera w ekipie SV Ried
  • 58'
    Kolejne dośrodkowanie w pole karne Dusana Kuciaka, ale Słowak pewnie chwyta piłkę
  • 57'
    Astiz trochę ryzykowanie do Kuciaka, ale Dusan zdołał wybić piłkę daleko od bramki
  • 56'
    Kibice i piłkarze SV Ried wydają się zaskoczeni tym, że wygrywają
  • 55'
    Legia nie rzuciła się póki co do ataków, Wawrzyniak zagrał niecelnie do Kucharczyka
  • 53'
    Dośrodkowanie z prawej strony wprost na Michała Żewłakowa, który nie wiedzieć czemu przepuścił piłkę do Rene Gartlera. Ten zaskoczony ale umieścił piłkę w siatce
  • 51'
    Przegrywamy 0:1
  • 50'
    Uderzenie Meilingera wysoko nad bramką
  • 49'
    Wawrzyniak faulował rozpędzonego Hadzicia za co ujrzał żółtą kartkę
  • 47'
    Kibice Legii zaprezentowali po przerwie oprawę z elementami powstańczymi, biało czerwone flagi i odśpiewali Mazurek Dąbrowskiego, pojawiły się też race
  • 47'
    Wolny dla Legii z boku pola karnego ale nic z tego nie wyszło
  • 46'
    Radovic wbiegł w pole karne, minął niczym tyczki dwóch rywali, wyłożył się na trzecim
  • 45+16'
    Saganowski zmienia Janusza Gola
  • 45+16'
    Druga połowa rozpoczęta
  • 45+15'
    Witamy po przerwie, którą w całości na intensywnej rozgrzewce spędził Ivica Vrdoljak
  • 45+15'
    Legioniści już na murawie, Jan Urban przekazuje uwagi Markowi Saganowskiemu, który jest już gotowy do gry
  • 45+1'
    Reiter sponiewierał Łukasika, rzut wolny dla Legii
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy meczu
  • 45'
    Grosslinger będąc w idealnej sytuacji do strzału na 16 metrze podał piłkę w ręce Kuciakowi
  • 45'
    Sędzia doliczył jedna minutę do regulaminowego czasu gry
  • 44'
    Protestom gospodarzy nie ma końca bo arbiter znów czegoś nie dostrzegł, generalnie mało widzi i pozwala na ostrą grę
  • 41'
    Radović powalony na murawę, sędzia nie zauważył. W rewanżu Jędza brzydko potraktował Gartlera, sędzia także w tym wypadku niczego nie widział
  • 41'
    Kosecki dryblował w polu karnym uderzył ale jego strzał został zablokowany
  • 39'
    Ljuboja faulował rywala w walce powietrznej, Serb ostrzeżony przez sędziego
  • 38'
    Meilinger przyjął sobie piłkę, uderzył na bramkę ale pomógł sobie przy tym wszystkim ręką
  • 37'
    Legia gra za głęboko cofnięta momentami, przez co rywala coraz częściej atakują, a w polu karnym kotłuje się raz za razem
  • 36'
    Ładna akcja kombinacyjna Legii ale na spalonym Kucharczyk
  • 35'
    Rozpędzony Kosecki powalony przez Riegler i ten ukarany żółtą kartką
  • 34'
    Dobra akcja Schickera lewą stroną za którym nie nadążył Jędrzejczyk. Piłkę zagraną wzdłuż bramki wybił na róg Wawrzyniak
  • 34'
    Z kornera nic gospodarzom nie wyszło
  • 33'
    Po 30 minutach czas na pierwsze podsumowanie. Gra toczy się głównie w środku pola, sytuacji podbramkowych jak na lekarstwo
  • 31'
    Pierwsza naprawdę groźna akcja gospodarzy, na strzał z 25 metró zdecydował się Reiter i piłka poszybowała półtora metra nad bramką Kuciaka
  • 30'
    Łukasik faulował na 45 metrze Mario Reitera. Dośrodkowanie w pole karne, ale główkę wygrał Jędrzejczyk i wyjaśnił sytuację
  • 28'
    Wolny dla gospodarzy, dośrodkowanie w pole karne, tam upadł jeden z zawodników Ried po starciu z Astizem ale sędzia nakazał grać dalej
  • 27'
    Akcja Ljuboi, dośrodkowanie w pole karne i Jan-Marc Riegler na rzut rożny
  • 27'
    Korner już wykonany, uderzał na bramkę Kucharczyk ale źle trafił w piłkę
  • 26'
    Trener Jan Urban wyraźnie niezadowolony pokrzykuje co należy zmienić w grze
  • 24'
    Grosslinger faulował Kubę Wawrzyniaka, od rzutu wolnego wznowią legioniści
  • 24'
    Dobra piłka od Ljuboi do Koseckiego, ale ten na spalonym
  • 23'
    Na spalonym Kuba Kosecki
  • 22'
    Kolejna niedokładna akcja gospodarzy, od autu zacznie Jędrzejczyk
  • 20'
    Ładnie zagrana piłka do Koseckiego ale odrobinę za mocno i "Romek" nie doszedł do futbolówki choć ambitnie walczył
  • 19'
    Na stadionie słychać tylko kibiców Legii. Gramy u siebie!
  • 18'
    Próba akcji prawą stroną w wykonaniu Grosslingera ale zakończona niecelnym dośrodkowaniem
  • 15'
    Zbyt płaskie dośrodkowanie i rywale wybijają piłkę
  • 14'
    Akcja Schickera lewą stroną, dośrodkowanie i Astiz wyjaśnia sytuację
  • 14'
    Ljuboja wycięty przy linii bocznej. Rzut wolny, poszkodowany będzie zagrywał w pole karne
  • 12'
    Próba zagrania długiej piłki do napastnika w wykonaniu gospodarzy, ale Astiz wygrywa główkę i przerywa akcję
  • 10'
    Obra Legii bliska popełnienia błędu, na szczęście czujny był Inaki Astiz
  • 10'
    Faulowany Danijel Ljuboja, wolny dla Legii z okolic środka boiska
  • 9'
    Legia przesunęła ciężar gry do przodu. Kosecki wyszedł na prawą stronę ale stracił piłkę
  • 6'
    Janusz Gol faulowany, piłka dla Legii. A na trybunach "Ole ola i tylko Legia Warszawa"
  • 3'
    Legioniści spokojnie rozgrywają piłkę w defensywie
  • 3'
    Astiz faulował rywala w środku pola i wolny dla gospodarzy
  • 2'
    Aut dla Ried, wrzucenie piłki w pole karne, tam zamieszanie i koniec końców piłka w rękach Kuciaka
  • 1'
  • 0
    Dzień dobry. Witamy ze stadionu w Ried. Legia zagra dziś w następującym składzie: Kuciak - Jędrzejczyk, Żewłakow, Astiz, Wawrzyniak - Łukasik - Kucharczyk, Gol, Ljuboja, Radović - Kosecki
  • 0
    Dziś o godzinie 19. piłkarze Legii rozegrają w Austrii mecz z SV Ried w ramach III rundy kwalifikacji do Ligi Europy. Zapraszamy na nasze relacje z meczu.
SV RiedLegia Warszawa

36' Jan Marc Riegler

36'

51' Rene Gartler

51'

62' Anel Hadżić (k.)