72'
76'
92'
  • 90+4'
    Koniec meczu. Drużyna trenera Banasika odwróciła losy spotkania i wygrała 2:1. Zapraszamy do śledzenia materiałów na Legia.Net również przy okazji wieczornego spotkania przy Konwiktorskiej!
  • 90+3'
    Wolny dla Polonii z okolic pola karnego Legii. Niemal cała drużyna gości weszła w pole karne Berezowskiego, ale obyło się bez zagrożenia.
  • 90+2'
    Krótkie rozegranie i gra na czas zawodników trenera Banasika. Po kilku chwilach piłka wraca w posiadanie zawodników Polonii.
  • 90+2'
    Żółta kartka dla Gąsiora za przepychanki.
  • 90+1'
    Druga połowa meczu potrwa jeszcze niespełna 3 minuty.
  • 90+1'
    Dośrodkowanie z lewej strony do Czarneckiego, którego uprzedza obrońca gości. Rożny dla Legii, do którego podchodzi Michał Bajdur.
  • 88'
    Żółta kartka dla Kowalczyka po faulu na Bajdurze.
  • 87'
    Konrad Budek za Mateusza Długołęckiego w Młodej Legii.
  • 86'
    Muszyński na spalonym po zespołowej akcji drużyny z Nowego Miasta.
  • 85'
    Atak Polonii, ale z akcją Muszyńskiego radzi sobie Bogusławski.
  • 84'
    Gra wznowiona. Zawodnik Legii opatrywany jest teraz za linią boczną.
  • 83'
    Długołęcki zwija się z bólu na boisku po starciu z jednym z polonistów. Służby medyczne opatrują go na murawie.
  • 81'
    Czarnecki uderzył płasko, tuż przy słupku z odległości około 14 metrów, ale bramkarz poradził sobie z jego strzałem.
  • 76'
    Jest też następna zmiana w ekipie trenera Maliszewskiego: Kowalczyk za Majczynę.
  • 75'
    Kolejna żółta kartka dla polonisty. Mateusz Pielak ukarany za faul od tyłu na rozpędzonym Bajdurze.
  • 74'
    Mateusz Muszyński z Młodej Polonii ukarany żółtą kartkę za próbę wymuszenia rzutu karnego.
  • 73'
    Kolejna zmiana w drużynie trenera Banasika. Za Mikitę wszedł Czarnecki.
  • 70'
    Dośrodkowanie Bajdura i strzał Mazka, ale bramkarz Młodej Polonii na posterunku.
  • 69'
    Zmiany w Legii i Polonii. U gości za Olczaka wszedł Krajewski, natomiast u gospodarzy za Mizgałę Prusinowski. Opaskę kapitana po Mizgale przejął Bogusławski.
  • 67'
    Dośrodkowanie i uderzenie Pawła Wolskiego. Strzał został jednak zablokowany i kończy się na aucie dla Legii.
  • 66'
    Gąsior do Bajdura, ten strzela, a piłkę na róg sprzed linii bramkowej wybija jeden z polonistów.
  • 60'
    Joczys za Czarneckiego w Młodej Polonii.
  • 59'
    Kapitalny, atomowy strzał Mikity zatrzymuje się na poprzeczce bramki Wojtkiewicza. Piłka wraca jeszcze w kierunku napastnika Legii, który próbuje wbić ją do siatki głową, ale bramkarz Polonii zdołał wyłapać futbolówkę.
  • 50'
    2:1 dla Legii. Kucharczyk zagrał do Mikity, a ten strzałem obok bramkarza umieścił piłkę w siatce!
  • 47'
    Rzut rożny dla Legii. Krótkie rozegranie Mizgały, dośrodkowanie Bogusławskiego, ale piłka szybuje obok słupka Wojtkiewicza.
  • 45+22'
    Druga połowa rozpoczęta. W Legii za Jagiełłę Gąsior, a w Polonii za Chichowskiego Muszyński.
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy.
  • 45+1'
    Strzał Dudy, interwencja na raty Berezowskiego skuteczna. Po kilku chwilach strzał Majczyny, ale trzeci bramkarz Legii znów wyszedł obronną ręką. Po bramce na 1:1 Polonia przeważa...
  • 42'
    Rzut karny dla karny dla Legii po faulu na Mazku!
  • 42'
    Do piłki podchodzi Długołęcki i jest 1:1! Strzał w prawy róg.
  • 41'
    Faul Kucharczyka w środku pola na Antczaku.
  • 37'
    Rzut rożny dla Legii, wywalczony przez Mikitę.
  • 37'
    Jagiełło dośrodkował, ale strzał głową jednego z legionistów okazał się zdecydowanie niedokładny.
  • 34'
    Berezowski nie zdołał wybronić strzału polonisty z około 25. metra.
  • 34'
    Odpowiedź Legii w postaci strzału Bajdura. Niestety nad poprzeczką.
  • 33'
    1:0 dla Młodej Polonii. Strzelcem gola Wojciech Antczak.
  • 32'
    Cichowski wpadł w pole karne, minął Berezowskiego i strzelił do bramki. Legię uratował jednak Bogusławski, który wybił futbolówkę z linii bramkowej.
  • 30'
    Dobra piłka Jagiełły posłana z bocznego sektora boiska w kierunku bramki gości. Z linii bramkowej wybił ją jeden z obrońców.
  • 29'
    Dużo niedokładności w grze obu drużyn. Spotkanie jest wyrównane.
  • 29'
    Uderzenie Mizgały z 27-28 metrów. Piłka otarła się o jednego z polonistów i wyszła poza pole gry. Rzut rożny dla Legii.
  • 22'
    Dobra akcja Legii, zagranie do Bajdura, który strzale przy bliższym słupku Polonii, ale bramkarz zdołał udanie zainterweniować.
  • 22'
    Uderzenie Mikity z 25 metrów szybuje nad bramką Wojtkiewicza.
  • 16'
    Strzał Cichowskiego z dystansu zostaje zablokowany przez Długołęckiego i kończy się rzutem rożnym. Z narożnika Poloniści zdołali bardzo dobrze dośrodkować, ale Berezowski znów pozostał na posterunku.
  • 14'
    Sporo niedokładności i agresywnej gry w środku pola, czyli nieco polskiego stylu uprawiania futbolu ;)
  • 11'
    Kolejny faul w środku pola na Mizgale. Piłka dla Legii.
  • 9'
    Mikita do Kucharczyka, ten wyszedł zza obrońców i zdobył gola, ale sędzia orzekł pozycję spaloną.
  • 7'
    Rzut rożny dla Młodej Polonii. Krótkie rozegranie, dośrodkowanie Olczaka, ale Berezowski wyłapuje bez problemu.
  • 7'
    Dobra akcja Legii, zakończona kąśliwym uderzeniem Kucharczyka obok słupka.
  • 3'
    Strzał z dystansu Kucharczyka, ale piłka przelatuje obok bramki drużyny z Konwiktorskiej.
  • 2'
    Faul Patryka Mikity, rzut wolny dla Polonii.
  • 2'
    Po chwili rzut wolny dla Legii, ale dośrodkowanie Bajdura w pole karne padło łupem Wojtkiewicza.
  • 0
    Obie drużyny są już na środku boiska, za chwilę mecz rozpocznie drużyna Polonii.
  • 0
    Zaczęli!
  • 0
    W sobotę o godzinie 12. piłkarze Młodej Legii zmierzą się przy Łazienkowskiej z graczami Młodej Polonii. Zapraszamy na naszą relację z meczu.
Legia Warszawa (ME)Polonia Warszawa (ME)
33'

33' Wojciech Antczak

43' Mateusz Długołęcki (k.)

43'
72'

72' Mateusz Muszyński