Koniec meczu 2:2. Wybuch radości w ekipie rywala
  • 90+2'
    Zmiana w Metalurgsie - Hmiżs za Kamessa
  • 90+2'
    Wawrzyniak zagrywał do Kucharczyka, jeszcze doszedł do piłki Koseckie ale nie trafił w bramkę
  • 90'
    Furman zmienia Daniela Łukasika
  • 88'
    Do wejścia na boisko szykuje się Dominik Furman
  • 87'
    Ljuboja huknął z 16 metrów pod poprzeczkę ale kapitalnie interweniował bramkarz gospodarzy
  • 86'
    Ljuboja długa piłka do Koseckiego, ten huknął kapitalnie ale tuż obok bramki. Świetne uderzenie Kosy
  • 85'
  • 84'
    Legia przycisnęła, Warzyniak w pole karne do Koseckiego, ten jednak uprzedzony przez obrońców
  • 81'
    2:2 pewne uderzenie pod poprzeczkę
  • 80'
    Astiz faulował w polu karnym Kamessa i rzut karny dla Łotyszy
  • 79'
    Akcja Metalurgsa zatrzymana przez Astiza
  • 76'
    Świetna okazja dla rywali, ale Żewłakow kapitalnie wybił piłkę głowę właściwie już z pustej bramki
  • 76'
    Danijel Ljuboja zmienia Janusza Gola
  • 75'
    Żewłakow faulował od tyłu Kamessa 5 metrów przed polem karnym, po lewej stronie
  • 74'
    Wawrzyniak do Radovicia, ale ten traci piłkę już w polu karnym
  • 72'
    Faulowany Wawrzyniak po lewej stronie pola karnego
  • 71'
    Radović płasko w pole karne, ale nie doszedł do zagrania Serba żaden z legionistów
  • 71'
    Wawrzyniak do Koseckiego, ten dośrodkował ale za mocne zagranie "Romka"
  • 68'
    zmiana w Legii za Żyro wchodzi Marek Saganowski
  • 67'
    Kamess uderzał na bramkę Legii, ale legioniści wybili na róg
  • 67'
    Zirnis powalił rozpędzonego Koseckiego i rywale graja już w dziesiątkę
  • 66'
    Kosecki poradził sobie z rywalem, ale zagrał do Żyro na wolne pole a ten został w miejscu. Nieporozumienie
  • 65'
    Najpierw Astiz wybija piłkę z pola karnego, a po chwili przy wyprowadzaniu kontry faulowany był Kosecki
  • 64'
    Wolny dla rywali, dośrodkowanie ale dobrze Dusan Kuciak. Słowak trochę ucierpiał przy tej interwencji
  • 63'
    Dzintars Zirnis faulowany przez Daniela Łukasika, za co Miłek obejrzał żółtą kartkę
  • 62'
    Legioniści wymieniają kolejne podania w środku pola szanując piłkę
  • 61'
    Rozgrzewają się Dominik Furman i Danijel Ljuboja
  • 59'
    Żyro w pole karne do Koseckiego, ten uderzał ale jego strzał został zablokowany
  • 57'
    Radović faulowany w środku pola przez Tamosauskasa
  • 56'
    Legia dobrze gra pressingiem, odbiera tak piłkę ale zagranie Rado do Gola na dużym ryzyku. Strata
  • 52'
    Żyro huknął jak z armaty, niewiele brakowało a strzał z ostrego kąta znalazłby drogę do bramki
  • 50'
    Faulowany Michał Żyro, wolny dla Legii
  • 50'
    Radović zagrywał w pole karne, główkował Gol, ale bramkarz pewnie chwycił piłke
  • 49'
    Kucharczyk przytrzymał piłkę w polu karnym i zagrał w tempo do Koseckiego, który mocnym strzałem pokonał bramkarza Metalurgsa
  • 46'
    2:1 Kuba Kosecki
  • 45+18'
    Legia rozpoczęła drugą połowę meczu
  • 45+17'
    Za chwilę druga połowa meczu, oba zespoły rozpoczną bez zmian
  • 45+4'
    Koniec pierwszej połowy meczu
  • 45+3'
    Uderzał Kucharczyk, ale wprost w bramkarza
  • 45+2'
    Przedzierał się Kucharczyk, ale został sfaulowany na 30 metrze od bramki
  • 45+1'
    Rytis Leliuga wygrał główkę w polu karnym i strzałem tuż przy słupku pokonał Dusana Kuciaka
  • 44'
    Remisujemy 1:1
  • 42'
    Kuciak wybiega daleko przed pole karne i tym samym uprzedza zawodnika rywali
  • 41'
    Rzut wolny, Roberts Savalnieks w pole karne, ale za głęboko, poprawkę blokuje Kuba Wawrzyniak
  • 40'
    Ładne zagranie od Gola do Kucharczyka, a wolne pole ale Kucharz na pozycji spalonej
  • 39'
    Dorzucał Wawrzyniak w pole karne, ale tam Koseckiego uprzedził bramkarz gospodarzy
  • 36'
    Rytis Leliuga zmienia Surminsa
  • 30'
    W czasie naszych kłopotów z internetem, Legioniści próbowali atakować za sprawą Koseckiego i Radovicia, ale akcje nie były udane. Z kolei Kamess został w ostatniej chwili zatrzymany przez Wawrzyniaka
  • 29'
    Łukasik zdecydował się strzelać z dystansu, ale został zablokowany. W destrukcji gra jednak dziś bardzo dobrze
  • 28'
    Żyrko wrzucił piłkę w pole karne, do futbolówki doszedł Kucharczyk, który uderzył z półwoleja i trafił w boczną siatkę
  • 26'
    Przepraszamy za kłopoty, ale łotewski internet przysparza nam wiele kłopotów...
  • 26'
    Zirnis ukarany żółtą kartką za faul na Żyro
  • 24'
    "Kucharz" w 20. minucie dostał fantastyczne podanie ze środka pola i z zimną krwią wykorzystał sytuację jeden na jednego z bramkarze
  • 23'
    1:0!!! Michał Kucharczyk
  • 13'
    Żyro faulowany z lewej strony, przy linii środkowej boiska
  • 13'
    Po chwili Radović starał się odebrać piłkę Afanasjevsovi, ale jedynie go faulował
  • 13'
    Żyro zagrał bardzo dobrą, prostopadłą piłkę do Kucharczyka, ale podanie w ostatniej chwili przeciął Mihadjuks i mamy rzut rożny
  • 11'
    Strzał Savalnieksa z 25 metra został zablokowany przez legionistów, po chwili na spalonym był jeden z rywali
  • 10'
    Radović dobrze zagrał prostopadle do Koseckiego, ale o ułamek sekundy szybciej do piłki doszedł Pavels Dorosevs i złapał piłkę
  • 9'
    Wawrzyniak szybciutko do Koseckiego z autu. ten szybciej doszedł do piłki na lewym skrzydle niż Mahadjuks, płasko zagrał w pole karne do Kucharczyka, ale ubiegł go Bazugis i zażegnał niebezpieczeństwo
  • 7'
    Gol zagrywa długą piłkę do... bramkarza rywali
  • 6'
    Żyro naciskany przez rywala zagrywa do Kuciaka
  • 6'
    Tamosauskas chciał lekko zagrać o Kamessa, ale piłka wyszła za bramkę Kuciaka
  • 5'
    Wrzut z autu dla Metalurgsa na wysokości naszego pola karnego, ale futbolówkę odzyskał Kosecki, który popędził prawym skrzydłem. Zatrzymał go Surmins
  • 4'
    Legioniści zaczęli atak pozycyjny, ale stratę po wejściu na połowę rywali zaliczył Kucharczyk
  • 3'
    Wrzutkę z wolnego pewnie łapie Kuciak
  • 2'
    Od razu gospodarze chcą się dostać pod naszą bramkę. Faulowany Pavels Surmins
  • 2'
    W pierwszej minucie głośne "Liepaja, Liepaja" zarzucili miejscowi fani, ale już gospodarze ucichli, a słyszymy jedynie legionistów
  • 1'
    Zaczynamy!
  • 0
    16:58 - Dym spowił całe boisko. Chwilę chyba poczekamy na rozpoczęcie meczu
  • 0
    16:57 - Piłkarze już po powitaniu. Pirotechnika na sektorach Legii, trochę rac i świece dymne
  • 0
    16:56 - Obie ekipy wychodzą z tunelu, "Mistrzem Polski jest Legia" płynie z ust naszych fanów, w głośnikach słyszymy prawdopodobnie hymn gospodarzy
  • 0
    16:55 - Rezerwowi Legii podążają na ławkę rezerwowych, za pięć minut początek spotkania
  • 0
    16:49 - Spiker wyczytuje składy, a widzowie Metalurgsa nagrywają wokalne popisy legionistów
  • 0
    16:46 - W Lipawie nie ma chyba zwyczaju zakładania szalików na mecze. Ma je tutaj może pięć procent fanów. Swoją drogą szale Metalurgsa kosztują około 50 złotych
  • 0
    16:43 - Ostatnie sprinty zaliczają legioniści i już są w tunelu
  • 0
    16:45 - Kwadrans do meczu, a swoją rozgrzewkę zaczynają nasi fani
  • 0
    16:40 - Większość graczy Metalurgsa zeszła już do szatni. Pokopać zostali jeszcze rezerwowi
  • 0
    16:32 - Trybuna, na której zasiadają fani Metalurgsa zapełnia się. Swoją drogą warto napisać, że to w większości pozytywnie nastawieni do Polaków ludzie. Wczoraj bardzo chętnie rozmawiali o meczu i oczekiwali dobrego widowiska
  • 0
    16:27 - Obie ekipy w trakcie rozgrzewki. Wojskowi wymieniają podania, rywale rozciągają się i futbolówek jeszcze nie dotknęli
  • 0
    16:22 - Sektor legionistów już praktycznie pełny. Dwie fali Metalurgsa wyglądają słabo na tle bodajże 14 płócien Wojskowych
  • 0
    16:16 - Wybiegają także gospodarze, którzy zostają gwizdani przywitani przez kibiców Legii. Można powiedzieć wszystko w skrócie - gramy u siebie!
  • 0
    16:15 - Na murawie pojawia się już cała nasza drużyna
  • 0
    16:10 - Bramkarze Legii wyszli na rozgrzewkę, oczywiście powitani głośnym "Legia Warszawa" przez naszych fanów
  • 0
    16:01 - Znamy skład Legii: Kuciak - Jędrzejczyk, Żewłakow, Astiz, Wawrzyniak - Łukasik - Żyro,Gol, Radović, Kucharczyk - Kosecki
  • 0
    16:00 - Do Lipawy przyjechali wszyscy, najważniejsi ludzie Legii z Piotrem Zygo czy Jackiem Mazurkiem na czele
  • 0
    15:56 - W Lipawie jest chłodno i deszczowo. Na razie kropi malutki deszczyk, ale wszystko może się zmienić
  • 0
    15:55 - Kibiców Metalurgsa na trybunach prawie nie ma. Prawdopodobnie przyjdą w ostatnich chwilach przed meczem. W samym mieście nie czuć atmosfery meczu. Jest tylko trochę plakatów informujących o spotkaniu
  • 0
    15:52 - Również gracze z Lipawy dotarli na stadion Daugava
  • 0
    15:49 - Piłkarze Legii są już na stadionie. Zdążyli sprawdzić murawę, która wygląda średnio
  • 0
    15:46 - Kibice Legii od 15 minut wchodzą na trybuny. Już wszystkie nasze sektory są oflagowane. Wojskowi od wczorajszego wieczora i od rana są widoczni na mieście i praktycznie w każdym zakątku Lipawy można spotkać fanów naszej ekipy
  • 0
    Witamy z Lipawy! Za 75 minut początek meczu z Metalurgsem
  • 0
    W czwartek o godzinie 17. piłkarze Legii rozpoczną pierwszy oficjalny mecz w sezonie 2012/13. Legioniści zmierzą się w Lipawie z Metalurgsem w II rundzie kwalifikacji do Ligi Europy. Zapraszamy na nasze relacje
Metalurgs LipawaLegia Warszawa

26' Dzintars Zirnis

26'

33' Tomas Tamosauskas

33'

43' Rytis Leliuga

43'

50' Oskars Klava

50'

69' Dzintars Zirnis

69'

81' Oskars Klava (k.)