90'
  • 90+9'
    A my zapraszamy na pomeczowe materiały, które niebawem pojawią się na naszej stronie. Dziękujemy za śledzenie relacji i cieszmy się z trzech punktów wywalczonych przez piłkarzy z „eLką” na piersi!
  • 90+8'
    Legioniści, po zwycięstwie nad Lechem, udadzą się w dobrych nastrojach do Gdańska, gdzie za tydzień zagrają z Lechią.
  • 90+7'
    KONIEC!! Lechici źle rozegrali ostatni rzut rożny w spotkaniu, nie pomogło nawet wejście w pole karne Buricia. Legia zdobywa dziś trzy punkty!
  • 90+6'
    Uderzać będzie Gajos lub Majewski
  • 90+6'
    Uff! Strzał Gajos odbija się od muru, a następnie ląduje obok słupka. Rożny dla gości
  • 90+5'
    Kolejny rzut wolny dla gości. Będzie gorąco, ponieważ piłka ustawiona jest około osiemnastu metrów przed bramką
  • 90+4'
    Wolny dla Lecha w środkowej strefie boiska. Niemal cała drużyna poznaniaków na połowie Legii
  • 90+3'
    Defensorzy "Wojskowych" radzą sobie teraz z dośrodkowaniem lechitów z rzutu wolnego
  • 90+2'
    Warto dodać, że dla zawodnika, który przed chwilą wszedł na boisko, jest to dopiero drugi występ w ekstraklasie
  • 90+2'
    Marciniak dolicza cztery minuty do regulaminowego czasu gry
  • 90+2'
    Ukarany żółtą kartką zostaje Astiz, który fauluje Gytkjaera
  • 90+1'
    Druga roszada u poznaniaków. Za Raduta melduje się Tymoteusz Klupś.
  • 90'
    Legioniści mogli podwyższyć prowadzenie! Niezgoda podaje do Szymańskiego, młody zawodnik uderza z lewej strony pola karnego, ale z jego strzałem radzi sobie Burić. Szkoda, że Szymański nie próbował zagrywać do Hamalainena, który idealnie się wystawiał
  • 89'
    Groźnie teraz w polu karnym Legii, ale najpierw piłkę wybija Jędrzejczyk, a w późniejszej fazie futbolówkę chwyta Malarz
  • 88'
    Zmiana w zespole gości. Schodzi Kostewycz, a wchodzi Kamil Jóźwiak
  • 87'
    Skrzydłowy Legii spokojnie podszedł do futbolówki i strzelił w sam środek bramki. Burić rzucił się w prawą stronę i w konsekwencji Legia wychodzi na prowadzenie
  • 86'
    Do strzału z jedenastu metrów szykuje się Kucharczyk
  • 86'
    JEEEEST!! Kuchy King na 2:1!
  • 85'
    Rzut kany dla Legii! Ręką w obrębie szesnastki zagrywa Kostewycz!
  • 84'
    Doskonały teraz przerzut Pazdana do Kucharczyka, ten mija Kostewycza, ale jego podanie nie trafia do partnerów
  • 83'
    Gościmy teraz pod polem karnym Lecha. Rzut rożny dla Legii, wykonywany przez Szymańskiego, trafia jednak na głowę Gumnego
  • 82'
    Groźne uderzenie Majewskiego, który znalazł się w polu karnym, ale piłkę łapie Malarz
  • 82'
    I ponownie bramkarz Legii chwyta futbolówkę, tym razem po strzale Raduta
  • 80'
    Trzecia, ostatnia zmiana w Legii. Wchodzi Sebastian Szymański, a swój udział w meczu kończy Radović
  • 78'
    Akcja prawą stroną kończy się centrą Kucharczyka wprost do golkipera rywali
  • 77'
    Widać, że obie ekipy chcą zakończyć to spotkanie zwycięstwem. Gorąco jest zarówno pod bramką lechitów, jak i pod tą strzeżoną przez Malarza
  • 76'
    Kilka minut po zameldowaniu się na murawie, Niezgoda mógł strzelić gola. Radović zagrywa do Kucharczyka, następnie skrzydłowy dośrodkowuje na głowę napastnika Legii, ale ten niepilnowany przez nikogo uderza obok bramki
  • 74'
    Sędzia Marciniak ukarał żółtą kartką Vujadinovicia
  • 72'
    Na trybunach głośne "Nie poddawaj się! Legio Warszawa!"
  • 70'
    "Żółtko" dla Trałki
  • 70'
    Druga zmiana w Legii. Murawę opuszcza Eduardo, a w jego miejsce Jarosław Niezgoda
  • 69'
    Budzi się nam Hamalainen. Fin był niewidoczny przez większość meczu, ale z minuty na minutę rozkręca się coraz bardziej. Teraz świetnie wypatrzył Kucharczyka, "Kuchy" wjechał w pole karne i było blisko, aby piłka po jego strzale trafiła do bramki strzeżonej przez Buricia, ale zabrakło ciut precyzji
  • 68'
    Atakuje raz jedna, raz druga drużyna. Teraz Hamalainen świetnie odnajduje długim podaniem Radovicia, Serb dośrodkowuje do Eduardo, ale napastnik fauluje Vujadinovicia
  • 68'
    Na "Żylecie" pojawia się oprawa z hasłem "Kapitalne miasto"
  • 66'
    "Wojskowi" od razu po stracie gola ruszają do ataku. Dośrodkowanie Hamalainena nie trafia do żadnego z partnerów
  • 66'
    Świetna, kolejna sytuacja "Kolejorza". Majewski uderza sprzed linii szesnastu metrów, ale piłka minimalnie mija prawy słupek bramki Malarza
  • 64'
    Niestety, mamy 1:1. Gytkjaer autorem trafienia dla Lecha
  • 64'
    Zaczęło się od straty Eduardo w środkowej strefie. Następnie piłkę otrzymuje Radut, świetnie mija Jędrzejczyka i podaje do Gytkjaera, który pakuje futbolówkę do siatki
  • 61'
    Piłkę do bramki pakuje Majewski, ale na szczęście wcześniej zabrzmiał gwizdek arbitra, ponieważ lechita znajdował się na spalonym
  • 61'
    Pierwsza roszada w szeregach Legii. Boisko opuszcza strzelec gola Vesović, a w jego miejsce wchodzi Michał Kucharczyk
  • 60'
    Kolejna kontra legionistów zepsuta. Mączyński odbiera piłkę, rozprowadza ją do Radovicia, a pomocnik zagrywa futbolówkę wprost pod nogi rywala
  • 59'
    Vesović nieczysto zatrzymuje Kostewycza i mamy wolny dla lechitów
  • 58'
    "Wojskowi" wychodzą z kontrą, Hamalainen podaje na lewą stronę do Hlouska. Lewy defensor szuka w obrębie szesnastki Eduardo, ale podaje niecelnie i piłkę wybijają defensorzy Lecha
  • 57'
    Rzut rożny dla Lecha. Centruje Radut, piłka po małym zamieszaniu spada pod nogi Trałki, ale pomocnik nie trafia czysto w futbolówkę
  • 55'
    Trałka fauluje Radovicia na środku boiska
  • 54'
    Lech spokojnie buduje akcję od tyłu, piłka trafia do Raduta, który próbuje dośrodkowania, ale jego centra trafia do Pazdana
  • 54'
    Eduardo dośrodkowuje, ale w polu karnym nie było żadnego legionisty
  • 52'
    Na spalonym złapany Radut
  • 51'
    Remy, tak jak na początku meczu, długim podaniem szuka Vesovicia, ale skrzydłowy źle przyjmuje piłkę
  • 50'
    Nieudana teraz centra Radovicia i Burić rozpocznie od bramki
  • 49'
    Szybko przemieszczamy się pod drugą bramkę. Legioniści, za sprawą Eduardo, wywalczyli rzut rożny
  • 49'
    Dośrodkowuje Mączyński, piłka leci w kierunku Jędrzejczyka, ale wybija ją Vujadinović
  • 48'
    Hlousek fauluje rywala i goście będą mieć rzut wolny
  • 48'
    Dośrodkowanie z wolnego wybija czeski defensor Legii
  • 47'
    Pierwszą groźną okazję w drugiej odsłonie stworzyli sobie lechici. Najpierw uderzał Majewski, ale strzał pomocnika zablokował Hlousek. W późniejszej fazie akcji Radut oddał strzał nad bramką
  • 46'
    Startujemy z drugą połową! Trenerzy obu ekip nie zdecydowali się na roszady w składzie w trakcie przerwy
  • 45+15'
    Piłkarze Legii już na murawie, z tunelu wychodzą także poznaniacy
  • 45+8'
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy. Legia prowadzi 1:0 po golu Marko Vesovicia. Szkoda, że Radoviciowi nie udało się podwyższyć prowadzenia. Liczymy, że po przerwie legioniści znów będą się dobrze prezentować i spotkanie zakończy się ich zwycięstwem. Na razie "Wojskowi" są na dobrej drodze
  • 45'
    Ponownie lechici próbują atakować lewym skrzydłem, ale dośrodkowanie Kostewycza wybiją defensorzy Legii
  • 44'
    Dwójkowa akcja po lewej stronie Lecha Kostewycz - Situm zakończyła się..autem dla Legii
  • 43'
    Tym razem linię spalonego łamie Radut
  • 41'
    Na spalonym Eduardo
  • 41'
    Lechici, po raz pierwszy od dłuższego czasu, zagościli pod bramką strzeżoną przez Malarza. Dośrodkowanie Majewskiego wybija jednak Astiz
  • 40'
    Legioniści grają po ziemi, widać, że nie chcą dalekiego wybijania piłek
  • 37'
    Kolejny żółty kartonik dla legionisty. Upomniany przez sędziego został Eduardo
  • 36'
    Aktywny Radović ponownie faulowany, tym razem przez Trałkę
  • 34'
    Radović zabiera piłkę Vujadinoviciowi, a następnie zostaje sfaulowany przez defensora
  • 33'
    Ostatnie minuty należą do legionistów, którzy co chwilę znajdują się na połowie "Kolejorza"
  • 32'
    Szuka dziś futbolówka Jędrzejczyka. Tym razem, z lewej strony, dośrodkowuje Eduardo, a piłka znów spada pod nogi "Jędzy". Defensor nie spodziewał się jednak tego i futbolówka tylko się od niego odbiła i trafiła do Buricia
  • 31'
    Aj było blisko! Centruje Hamalainen, Radović uprzeda obrońcę i uderza głową, a futbolówka ląduje na poprzeczce!
  • 29'
    Z prawej strony próbował dryblingu Vesović, później futbolówka znalazła się pod nogami Eduardo. Atakujący odegrał do Hlouska, lewy defensor uderzył z dystansu, ale daleko od bramki
  • 29'
    Świetnie teraz Astiz zabrał piłkę Majewskiemu przed własną bramką
  • 28'
    Teraz obrońcy Legii wymieniają podania między sobą
  • 27'
    Na środku boiska faulowany Eduardo
  • 24'
    Zółtą katką ukarany Jędrzejczyk. Obrońca nie pozwolił gościom na szybkie wznowienie z autu
  • 24'
    Reprezentant Polski tym samym nie zagra w następnym spotkaniu przeciwko Lechii Gdańsk
  • 22'
    Błąd Vujadinovicia, futbolówkę zebrał Hamalainen. Następnie Fin podał do Eduardo, a napastnik spróbował uderzenia z dystansu, ale niecelnie
  • 21'
    Nieudane teraz zagranie Radovicia. Serb ma w sobie dużo energii, pokazuje się do gry. Przypomnijmy, że dla pomocnika jest to pierwszy występ w wyjściowej jedenastce po długiej przerwie
  • 20'
    Rzut wolny dla Lecha, ale dośrodkowanie Majewskiego piąstkuje Malarz. Legioniści mogli ruszyć z kontrą, ale Hlousek za daleko wypuścił sobie piłkę
  • 18'
    Lechici złapali wiatru w żagle i teraz to oni potrafią odebrać piłkę w środkowej strefie boiska
  • 17'
    Drugi z rzędu rzut rożny stworzył już mniej zagrożenia. Ponownie uderzał Vujadinović, ale tym razem zbyt lekko i Malarz spokojnie wyłapał ten strzał
  • 16'
    Kolejny raz Malarz ratuje zespół! Dośrodkowanie z rzutu rożnego, Vujadinović uderzył z główki, ale golkiper Legii świetnie interweniuje na linii
  • 15'
    Było blisko, a "Kolejorz" doprowadziłby do wyrównania. Z prawej strony dośrodkował Gumny, wprost do Raduta. Z uderzeniem pomocnika poradził sobie jednak Malarz
  • 14'
    Legia powtórzyła schemat sprzed kilku minut. Z wolnego dośrodkował Mączyński, piłka trafiła do Jędrzejczyka. Obrońca próbował w efektowny sposób pokonać golkipera, ale strzelił wprost w ręce Buricia
  • 13'
    Vujadinović sfaulował Eduardo około trzydziestu pięciu metrów przed bramką Lecha
  • 11'
    Kolejny świetny odbiór legionistów. Tym razem Hlousek zabrał piłkę Gumnemu
  • 10'
    Gospodarze po raz kolejny zagościli na połowie Lecha. Z prawej strony odnalazł się Vesović, następnie próbował zagrać do Eduardo, ale piłkę wybili defensorzy "Kolejorza"
  • 8'
    Dośrodkowanie Mączyńskiego z rzutu wolnego, piłka spadła na głowę Jędrzejczyka, ale obrońca uderzył wprost w Buricia
  • 7'
    Legioniści agresywnie podchodzą do przeciwników, co skutkuje częstymi odbiorami piłki
  • 6'
    Kibice Lecha zaprezentowali oprawę przy użyciu pirotechniki. Za chwilę możemy mieć zadymione boisko
  • 4'
    Teraz strzał z dystansu Gumnego, ale daleko od bramki
  • 3'
    "Wojskowi" rozgrywali piłkę od tyłu, następnie futbolówkę dostał William Remy. Pomocnik posłał idealne podanie do Marko Vesovicia, a zawodnik z Czarnogóry zdobył swoją pierwszą bramkę w barwach Legii
  • 2'
    GOOOOOL! Ależ rozpoczęcie legionistów! Marko Vesović!
  • 0
    Gramy! Rozpoczęli goście
  • 0
    Sędzia wyprowadza już obie jedenastki na murawę. To znak, że zaraz zaczynamy ligowy klasyk!
  • 0
    Rywal z Poznania zagra natomiast w takim składzie: Burić - Gumny, Janicki, Vujadinović, Kostewycz - Trałka, Gajos - Radut, Majewski, Situm - Gytkjaer
  • 0
    Skład Legii prezentuje się następująco: Malarz - Jędrzejczyk, Pazdan, Astiz, Hlousek - Mączyński, Remy, Vesović - Radović, Eduardo, Hamalainen
  • 0
  • 0
    W potyczce z poznaniakami, na boisku nie ujrzymy trzech legionistów. Do tego grona należą: kontuzjowani Chris Philipps i Łukasz Broź oraz pauzujący za czerwoną kartkę - Domagoj Antolić
  • 0
    W rundzie jesiennej, przy Bułgarskiej, górą w bezpośrednim starciu okazał się "Kolejorz", który zasłużenie zwyciężył 3:0. Ostatnie trzy spotkania przy Łazienkowskiej kończyły się jednak wygranymi gospodarzy
  • 0
    Witamy! Już o godzinie 18:00 rozpocznie się hit kolejki. Legia Warszawa zmierzy się u siebie z Lechem Poznań
Legia WarszawaLech Poznań

37' Eduardo

37'
63'

63' Christian Gytkjaer

68'

68' Łukasz Trałka

75'

75' Nikola Vujadinović