Bilans austriackich sparingów 4 mecze, 1 wygrana, 3 porażki w bramkach 3:10
    Legioniści chcą zdobyć bramkę wyrównującą ale im to nie wychodzi
  • 88'
    Koniec meczu. Przegrywamy 1:2
  • 87'
    Świetna akcja Kucharczyka, który minął rywala, wpadł w pole karne i uderzył nad bramką
  • 85'
    Kucharczy znalazł sie w polu karnym zagrywał wzdłuż bramki i rywala ratują się wybiciem na róg
  • 85'
    Dośrodkowanie za głębokie, Kucharczyk uderza z 20 metrów tuż obok słupka
  • 84'
    Około pięć minut do końca meczu, na boisku nic się nie dzieje. Kolega obok komentując mówi iż to mecz walki. Jakiej walki?
  • 84'
    Wolny dla Bułgarów. Dośrodkowanie w pole karne i Jałocha łapie piłkę
  • 83'
    Legioniści wysoko pressingiem, ale na wiele się to zdaje
  • 82'
    Kucgarczyk przebiegł z piłką kilkanaście metrów, minął jednego rywala ale nie dał rady drugiemu
  • 81'
    Timonow przedzierał się pod pole karne Legii, ale stracił piłkę i po chwili faulował
  • 78'
    Kopanina trwa w najlepsze. festiwal niedokładności z obu stron...
  • 76'
    Kosecki wypatrzył Kucharczyka, ale ten traci piłkę w prosty sposób
  • 75'
    Lisowski poradził sobie z rywalem i piłka dla Legii
  • 74'
    Bruce się potknął a zaraz potem faulował rywala. Wolny dla Bułgarów na środku boiska
  • 73'
    Legioniści rzucają się do ataków, Kosecki uderzał na bramkę, ale bramkarz zdołał odbić piłkę
  • 71'
    Jałocha zawadził rywala wychodzącego sam na sam
  • 71'
    Przegrywamy 1:2 Christo Spasov
  • 71'
    Spasov uderzył w lwy róg, zaś Jałocha rzucił się w prawy
  • 70'
    Wolny dla Lokomotivu, dośrodkowanie ale wprost w ręce Jałochy
  • 70'
    Rzut karny dla Bułgarów
  • 69'
    Tempo akcji nie powala na kolana, gra toczy się głównie w środku pola, jest rwana i niedokładna
  • 68'
    Wolny dla Bułgarów, dośrodkowanie ale poradził sobie z nim Zbozień
  • 65'
    zmiana u Bułgarów za Tassio pojawił się ?
  • 63'
    Krótkie rozegranie, ale Żurek wprost w stojącego przed nim rywala
  • 63'
    Zmiany w Legii - Kucharczyk i Żyro za Jagiełło i Żurka
  • 62'
    Yordanow wszedł za Georgijewa
  • 62'
    rzut rożny dla Legii
  • 60'
    za Daksona wszedł Timonov
  • 59'
    Ostry faul Ribera na Jagiełło. Ten mają żółtą kartą zrobił wślizg na wyprostowanych nogach
  • 57'
    Jeśli błąd Skaby był fatalny to to co zrobił Bawyiha przeszło najśmielsze oczekiwania. Bramkarz Lokomotivu wyszedł przed pole karne i zaczął sie kiwać z Kosecki, stracił piłkę a legionista uderzył do pustej bramki
  • 55'
    Marquez przegrał pojedynek z Lisowskim
  • 55'
    Gol!!! Kuba Kosecki
  • 53'
    Suler w jednym ze starć został uderzony łokciem w twarz, ale już wszystko w porządku
  • 53'
    za Lazarova wszedł Kirił Kotew
  • 52'
    Jagiełło wywalczył aut, a po chwili sam faulował
  • 51'
    Rzut wolny dla Legii, Furman miękko w pole karne, piłkę wybili obrońcy. Próbował jeszcze sprzed pola karnego Żurek ale nad poprzeczką
  • 50'
    Salamastrakis wyciął Koseckiego za co obejrzał żółtą kartkę
  • 48'
    Akcja rywali, ale poradzili sobie z nią do spółki Suler z Choto
  • 47'
    W ekipie rywala także zmiana - za Gospodinova w bramce stanął Bawyiha
  • 47'
    Tymczasem na boisku rożny dla Bułgarów ale dobrze piąstkował piłkę Jałocha
  • 46'
    Dwie zmiany w Legii - Jałocha i Wawrzyniak zastąpili Skabę i Kiełbowicza
  • 45+18'
    Druga połowa rozpoczęta
  • 45+11'
    Bułgarzy już na boisku, Legii jeszcze nie ma
  • 45+2'
    Nic z kornera Legii nie wyszło, sędzia kończy pierwszą połowę meczu
  • 45+1'
    Rzut rożny dla rywali. Dośrodkowanie i Salamastrakis o mało nie wpakował piłki do siatki
  • 45+1'
    Żurek wywalczył róg dla Legii
  • 45'
    Powalony na murawę został Furman, sędzia nawet nie zareagował
  • 43'
    Fatalny błąd Skaby, piłkę ofiarnym wślizgiem próbował jeszcze ratować wślizgiem Bruce ale nie dał rady
  • 43'
    żółta karta dla Sulera
  • 42'
    Długie zagranie do Marqueza, Skaba wyszedł przed pole karne ale minął się z piłką i Marquez uderzył z ostrego kąta do pustej bramki
  • 41'
    Bliski przecięcia lotu piłki był Suler
  • 41'
    Mamy jeszcze korner, ale nic z tego nie wyszło
  • 41'
    Przegrywamy 0:1
  • 40'
    Furman popędził na bramkę, uderzył piekielnie mocno, piłka jednak zwolniła trafiając po drodze w nogę defensora i wylądowała w rękach Gospodinova
  • 40'
    Brzydki faul na Żurku na 45 metrze, dogrywać piłkę w pole karne będzie Furman
  • 39'
    Żurek prostopadle do Jagiełło, ale Ole uprzedzony przez obrońców
  • 38'
    Suler faulował rywala wślizgiem w okolicach środka boiska
  • 37'
    Akcja Bułgarów, przejął piłkę Furman ale sędzia dopatrzył się faulu
  • 36'
    Żurek zagrywał w pole karne, Suler doszedł do pozycji strzałowej ale jego uderzenie słabe i wprost w Gospodinova
  • 35'
    Żółta kartka dla Daisona
  • 34'
    Dośrodkowywał Żurek, piłkę przed pole karne wybili rywale, był tam jeszcze Jagieło ale nie zdołał oddać strzału
  • 34'
    Faulowany Jagiełło, wolny dla Legii w okolicach środka boiska
  • 33'
    Legioniści długo wymieniają piłkę, Kosecki wypuścił Kiełbowicza i ten wywalczył rzut rożny
  • 32'
    Kosecki za mocno do Kiełbika, z boiska wieje nudą, oba zespoły nie forsują tempa
  • 31'
    Próba prostopadłego zagrania w pole karne Legii, ale na posterunku był Zbozień
  • 30'
    ładna wymiana Furmana z Koseckim, jeszcze dośrodkowywał Kiełbowicz, ale będzie wolny z linii końcowej boiska
  • 30'
    Dobrze Furman do Sulera, ale nasz nowy nabytek w ostatniej chwili uprzedzony przez rywala
  • 28'
    Marquez wejdzie za Rodrigueza
  • 26'
    Rodriguez opatrywany, chyba nie będzie w stanie kontynuować gry
  • 25'
    Wrócił na boisko Kosecki, minął rywala, ale jego podanie nie dotarło do Żurka
  • 24'
    Korner i... od bramki rozpocznie Skaba
  • 23'
    Georgijew w pole karne, ale nie było tam żadnego z kolegów, był za to Choto
  • 23'
    Choto przeciął dośrodkowanie i wybił piłkę na rzut rożny
  • 22'
    Żurek popędził pod bramkę rywala, ale dał się łatwo przepchnąć obrońcy
  • 21'
    Kosecki jest opatrywany poza boiskiem, do wejścia na boisko szykuje się Kucharczyk
  • 20'
    Daison padł po starciu z Furmanem, dobrze wyglądają fizycznie młodzi legioniści, wygrywają większość pojedynków bar w bark
  • 18'
    Kosecki wychodził na dobrą pozycję i został brutalnie wycięty. Żółta kartka dla Ribero
  • 18'
    Wolny dla Legii z 25 metrów, ale fatalnie uderzył Kiełbowicz
  • 17'
    Zbozień w pojedynku z Daisonem, górą legionista ale pomógł sobie faulem
  • 15'
    Żurek dośrodkował w pole karne, Kosecki uderzył jednak głową w boczną siatkę
  • 14'
    Faul na Żurku, dośrodkowywał Furman ale tym razem wyszło gorzej niż z Rumunami, piłka w rękach Gospodinova
  • 13'
    Choto do Koseckiego, ale "Romek" uprzedzony przez obrońców, którzy wybili na aut
  • 12'
    Długa piłka do Todorova i spokojnie uprzedził go Skaba
  • 12'
    Furman w pole karne do Jagiełło, ten się złożył do strzału ale nie trafił w piłkę
  • 10'
    Dakson niecelnie do Lazarova
  • 9'
    Kiełbik ładnie do Koseckiego, ten wdał się jednak w niepotrzebny drybling i strata
  • 8'
    Chwila przerwy w grze, Chrizostow potrzebuje pomocy medyków. Konieczna będzie zmiana
  • 6'
    Rzut wolny dla Bułgarów. Zdravko Lazarow uderzył jednak obok bramki
  • 5'
    Żurek nie dał rady uratować piłki i aut dla rywali na wysokości pola karnego Legii
  • 4'
    Jest bardzo gorąco i duszno
  • 3'
    Za mocna piłka do Koseckiego i ten nie dał rady dojść do piłki
  • 1'
  • 0
    Wojciech Skaba - Wojciech Lisowski, Marko Suler, Dickson Choto, Tomasz Kiełbowicz - Damian Zbozień - Bartosz Żurek, Dominik Furman, Albert Bruce, Aleksander Jagiełło - Jakub Kosecki
  • 0
    Dziś o godzinie 18. piłkarze Legii zagrają ostatni sparing w Austrii. Rywalem legionistów, którzy zagrają dziś w rezerwowym składzie, będzie bułgarski Lokomotiv Płowdiw
Legia WarszawaLokomotiw Płowdiw
17'

17' Sergio Ribeiro

36'

36' Dakson Da Silva

43'

43' Eildiano Marques

44'
51'

51' Georgios Salamastrakis