Trzy minuty doliczone do regulaminowego czasu gry
    Korner dla Legii. Centra Antolicia, Pazdan pofrunął w górę, ale główkował obok słupka. Ależ było blisko
    Piątek opuszcza boisko, w jego miejsce pojawił się Brock-Madsen
    Kucharczyk mocno pracuje w ofensywie, walczy o każdą piłkę
  • 86'
    Culina kropnął z lewej nogi, lecz musi szybko zapomnieć o tym uderzeniu
  • 85'
    Vesović wycofał futbolówkę ze skrzydła, jednak kapitalnie do obrony wrócił Hernandez
  • 84'
    Hamalainen posłał słabe dośrodkowanie. Legioniści jednak zaczęli częściej gości polu karnym rywali
  • 82'
    Kucharczyk ruszył prawą stroną, dośrodkował w kierunku Radovicia, lecz Pesković chwycił centrę skrzydłowego
  • 81'
    Culina wchodzi, Zenjow schodzi
  • 80'
    Żółty kartonik dla Jędrzejczyka za faul na Zenjowa. Reprezentant Polskie nie może się jednak pogodzić z decyzją arbitra
  • 80'
    Radović zmienia Niezgodę
  • 78'
    Hamalanien zagrał piętą, ale stracił futbolówkę na rzecz rywali
  • 77'
    Hamalainen nie zdołał pociągnąć akcji lewą stroną. Po chwili Eduardo dośrodkował ze skrzydła, lecz żaden z partnerów nie zamknął akcji
  • 75'
    Hamalainen strzelał zza pola karnego, jednak Pesković spokojnie złapał futbolówkę
  • 74'
    Fink przełożył sobie piłkę na lewą nogę, lecz uderzył obok bliższego słupka Malarza
  • 73'
    Helik zwija się z bólu na murawie po kontakcie z Vesoviciem, ale może kontynuować grę
  • 72'
    Piątek mocno dośrodkował w pole karne, lecz Vesović wybił futbolówkę
  • 72'
    Kucharczyk zmienia Szymańskiego
  • 71'
    Dytjatjew stanął na linii podania Szymańskiego, Cracovia wygląda zdecydowanie lepiej od "Wojskowych"
  • 70'
    Zenjow dośrodkował na Piątka, lecz atakujący przeciwnika nie wygrał pojedynku z Francuzem
  • 69'
    Niezgoda fatalnie wycofał futbolówkę, którą przejęli rywale. Piątek starł się z Pazdanem, stoper upadł na murawę, napastnik "Pasów" trafił do siatki, lecz arbiter odgwizdał faul
  • 68'
    Piątek nie poradził sobie z Jędrzejczykiem, który zabrał mu futbolówkę
  • 66'
    Piątek złapany na spalonym po podaniu Rakelsa
  • 66'
    Hamalainen uciekł rywalowi, jednak źle zaadresował podanie przed "szesnastką"
  • 64'
    Strzał z dystansu Rakelsa, ale gracz Cracovii nie popisał się w tej akcji
  • 62'
    Hamalainen świetnie zagrał do Szymańskiego, ale pomocnik nie trafił do siatki. Uderzył zbyt lekko, przez co Helik wybił piłkę z linii bramkowej
  • 59'
    Vesović włączył się do ofensywy, lecz nie miał do kogo zagrać, więc postanowił płasko strzelić. Była to próba nieudana
  • 58'
    Hamalainen pomknął środkiem boiska, ale Dimun znakomicie go powstrzymał
  • 57'
    Bezpieczne zagranie na aut Vesovicia, "Pasy" cały czas się rozkręcają
  • 56'
    Pazdan został sfaulowany przez Covilo, warszawiacy szybko wznawiają grę, chcą zaskoczyć miejscowych
  • 55'
    Covilo fenomenalnie zagrał do Piątka, ten trafił w Malarza. Ostatecznie futbolówką powędrowała pod nogi Rakelsa, ale Jędrzejczyk w ostatniej chwili wyłuskał mu ją spod nóg
  • 54'
    Eduardo faulowany przez Helika na wysokości pola karnego gospodarzy
  • 52'
    Centra Szymańskiego okazała się zbyt przewidywalna dla rywali
  • 51'
    Hamalainen podał do Szymańskiego, ten musnął piłkę przed Dimunem i wywalczył stały fragment
  • 50'
    Fink dośrodkował w pełnym biegu, ale Rakels nie zdążył dopaść do niej i sfinalizować akcji
  • 49'
    sporo przypadku po mocnym zagraniu Pestki, lecz Covilo zdołał huknął w kierunku bramki Malarza
  • 48'
    Centra Zenjowa, jednak Pazdan nie daje za wygraną i wybija dośrodkowanie
  • 47'
    Rzut wolny dla Cracovii. Dośrodkowanie Hernandeza, lecz Niezgoda zażegnał niebezpieczeństwo
  • 46'
    Żółty kartonik dla Remy'ego po faulu na Piątku
  • 45+20'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • 45+19'
    Obie ekipy już na murawie. Eduardo zmieni Hlouska, na lewy bok obrony powędruje Jędrzejczyk
  • 45+2'
    Koniec. Do przerwy Legia bezbramkowo remisuje z Cracovią. Wracamy za 15 minut
  • 45+1'
    Było groźnie w polu karnym Legii. Sędzia jednak przerwał grę, ponieważ ręką pomagał sobie Piątek
  • 45'
    Piątek sprytnie dał się sfaulować Remy'emu
  • 45'
    Dwie minuty doliczone przez arbitra do pierwszej połowy
  • 44'
    Dośrodkowanie Dimuna w pole karne, główkował Piątek, jednak uderzył ponad bramką. Miejscowi ponownie przycisnęli
  • 42'
    Bilard w polu karnym Legii, jednak warszawiacy wyszli do kontry. Vesović dwukrotnie nawinął przeciwnika, trafił w Peskovicia. Dobijał jeszcze Niezgoda, ale ta sztuka mu się nie udała
  • 40'
    Dośrodkowanie Hernandeza, lecz Malarz ostatecznie złapał futbolówkę po główce Piątka
  • 39'
    Żółty kartonik dla Hlouska, która sfaulował pędzącego Zenjowa
  • 37'
    Prosty błąd Jędrzejczyka. Boczny defensor chciał zagrać do Vesovicia, ale wyrzucł piłkę na aut
  • 35'
    Mączyński ruszył lewą flanką i dośrodkował, ale gospodarze wyszli z opresji. do kontry zabierał się Hernandez, ale Antolić powstrzymał Hiszpana
  • 33'
    Hernandez sfaulował Antolicia w środku pola, lecz sędzia słownie upomniał rywala
  • 32'
    Korner dla "Pasów". Helik główkował, jednak na linii bramkowej stanął Hamalainen
  • 31'
    Po raz kolejny krakowianie wrzucili piąty bieg, ale ostatnią instancją okazał się Pazdan
  • 30'
    Szymański pobiegł i chciał dośrodkować, ale na linii podania był Dytjatjew, który oddalił zagrożenie
  • 29'
    Zenjow chciał zejść do środka i wykorzystać woje umiejętności, ale na jego drodze stanął Hlousek. Czech popełnił przewinienie
  • 29'
    Dimun! Ależ sytuacja, ale gracz Cracovii trafił głowy w koszyczek Malarza
  • 27'
    Hlousek zwiódł dwóch rywali w pełnym biegu, ale źle wycofał do Hamalainena
  • 26'
    Niezgoda dostał genialne podanie, wpadł w pole karne i uderzył obok prawego słupka
  • 24'
    Niezły strzał Szymańskiego z dalszej odległości, jednak minimalnie niecelny
  • 22'
    Piątek, mając wolną przestrzeń przed pole karnym, płasko kropnął, lecz Malarz odprowadził tylko piłkę wzrokiem
  • 20'
    Zaostrzyła się gra. Teraz twardo w obronie zachował się Remy, jednak arbiter nie zauważył faulu Francuza
  • 19'
    Fink upadł na murawę po starciu z Szymańskim
  • 18'
    Vesović zgubił Pestkę, lecz lewy defensor w mgnieniu oka się zrehabilitował i powstrzymał legionistę
  • 17'
    Warszawiacy przechwycili piłkę w środkowej strefie boiska, ale zamiast zabrać się do kontry, zwolnili akcję
  • 16'
    Spokojniejsze tempo gry, brakuje chłodnej głowy w ofensywie
  • 13'
    Dwójkowa akcja Szymańskiego z Hamalainenem, po chwili w "szesnastkę" wbiegł Vesović, ale pomocnik za daleko wypuścił sobie piłkę i Pesković ją chwycił
  • 12'
    Bliski szczęścia był Jędrzejczyk, który nieczysto główkował po rzucie rożnym
  • 11'
    Centra Szymańskiego, lecz "Pasy" bez żadnego trudu wybili piłkę na aut
  • 10'
    Kontra Cracovii, jednak świetnie w defensywie popracował Mączyński
  • 10'
    Hamalainen technicznym zagraniem wypuścił w pole karne Szymańskiego, będzie korner
  • 9'
    Vesović został brutalnie sfaulowany przez Finka, który skrobnął Czarnogórca
  • 9'
    Żółta kartka dla Finka
  • 8'
    Rzut wolny dla miejscowych, Dośrodkowanie przedłużył jeden z rywali, jednak Malarz dopadł do futbolówki najszybciej
  • 6'
    Niezgoda ruszył po otrzymaniu podania z głębi pola, ale nie wygrał pojedynku z Pestką
  • 4'
    Hernandez pojawił się na skrzydle, dośrodkował, ale mur obronny Legii uporał się z centrą Hiszpana
  • 3'
    Stały fragment dla gospodarzy, lecz warszawiacy wybili futbolówkę
  • 2'
    Zamieszanie w polu karnym, Niezgoda przechwycił piłkę, wycofał do Hamalainena, lecz fin trafił tylko w słupek
  • 0
  • 0
    W pierwszej akcji meczu Szymański sfaulował Finka na połowie Cracovii
  • 0
    Obie ekipy już na murawie. Zaraz zaczynamy!
  • 0
    Warto wiedzieć ;)
  • 0
    Skład "Wojskowych" prezentuje się następująco: Malarz - Jędrzejczyk, Remy, Pazdan, Hlousek - Mączyński, Antolić, Hamalainen - Vesović, Niezgoda, Szymański
  • 0
    Na ławce pozostają: Cierzniak, Astiz, Broź, Kucharczyk, Pasquato, Radović oraz Eduardo
  • 0
    Sztab mistrzów Polski nie skorzysta tym razem z kontuzjowanego Chrisa Philippsa. Do gry wracają z kolei Adam Hlousek oraz Sebastian Szymański
  • 0
    Witamy! Już o godzinie 20:30 rozpocznie się mecz 24. kolejki piłkarskiej Lotto Ekstraklasy pomiędzy Cracovią a Legią Warszawa