Zwycięstwo zapewniły nam gole dwóch Serbów, Ljuboi i Radovicia.
    Dziękujemy już za uwagę i zapraszamy na pomeczowe materiały. Wypowiedzi oraz zdjęcia z Gdańska. Do usłyszenia!
    Vrdoljak do Ljuboi, ale ten przegrywa pojedynek biegowy z Buchalikiem
    Radović zamiast podać do Ljuboi, to uderzył (?) na bramkę Buchalika
  • 90+2'
    Koniec! Wygrywamy 2:1!
  • 90+1'
    Uff... Suler zatrzymuje Janickiego w polu karnym, tuż przed oddaniem strzału po podaniu Traore
  • 90+1'
    Surma z szesnastego metra uderza ponad bramką
  • 90+1'
    Za Kucharczyka wchodzi Żyro
  • 90'
    Sędzia dolicza dwie minuty do czasu trwania drugiej połowy
  • 89'
    Furman do Ljuboi, a ten przytrzymany przez Bieniuka zwalnia akcję. Podawał w pole karne po chwili Radović, ale piłka nei doszła ani do Salinasa, ani do Furmana
  • 88'
    Traore wyciął teraz Jedrzejczyka pod polem karnym. Przy piłce już jest Salinas i Ljuboja
  • 88'
    Salinas na głowę Radovicia, a ten ponad poprzeczką
  • 86'
    Jędrzejczyk fauluje Ricardinho ni ogląda za to żółtą, a potem czerwoną kartkę... Sędzia się jednak pomylił i "Jędza" zostaje na boisku
  • 86'
    Strzał Traore z wolnego był niecelny
  • 86'
    Koseckiego zmienia Jorge Salinas
  • 84'
    Piłka szybko wybita przez legionistów po rzucie rożnym
  • 84'
    Brożek ostro zatrzymany przez Sulera przy linii bocznej
  • 83'
    Jędrzejczyk starł się z Kacprzyckim w polu karnym, ale rywale mają jedynie róg
  • 83'
    Suler dobrze spisał się w powietrzu, Bieniuk dodatkowo faulował któregoś legionistę
  • 81'
    Astiz przecina kolejne groźne podanie Ricardinho
  • 80'
    Kibice gospodarzy dopingiem starają się jeszcze poderwać swoich zawodników do walki
  • 79'
    Kiks Rzeźniczaka i piłkę zdobył Grzelczak, który jednak zagrał niecelnie. Sytuację wyjaśnił ostatecznie Astiz
  • 78'
    W miejsce słabego dziś Machaja wchodzi Grzelczak
  • 77'
    Wydaje się, że troszkę rozważniej zaczęli grać legioniści po zdobyciu tej drugiej bramki. Oby utrzymać ro prowadzenie do końca
  • 77'
    Ljuboja mięciutko wgrywał w pole karne, a do piłki prawie doszedł głową Kosecki. Zabrakło kilku centymetrów
  • 76'
    Piłka w naszym polu karnym trafia pod nogi Vrdolajka, który wybija piłkę daleko
  • 76'
    Grającego dziś w kratkę Łukasika zmienia Furman
  • 75'
    Astiz dobrym wślizgiem zatrzymał Machaja
  • 73'
    Najpierw w sytuacji sam na sam w Buchalika trafił Kosecki, piłka jakoś trafiłą do Ljuboi, który wreszcie pokonał golkipera Lwów. Do trzech razy sztuka!
  • 72'
    2:1! Danijel Ljuboja!!!
  • 71'
    Wybita piłka po rzucie wolnym trafiła pod nogi Koseckiegom, który huknął z pierwszej piłki minimalnie obok bramki. Fajna próba
  • 70'
    Ljuboja faulowany przez Kacprzyckiemu, któy dostaje żółtą kartkę i burę od Serba. Lechista, aż się cofał przed napierającym piłkarzem Legii
  • 69'
    20 minut mają legioniści, aby wziąć się w garść i wygrać!
  • 68'
    1:1 Abdou Razack Traore
  • 68'
    Genialnie zastawił się Traore, po czym przeszedł Astiza i trafił do siatki obok bezradnie interweniującego Kuciaka
  • 67'
    Astiz ostro wszedł w Traore i bardzo dobrze! Tak trzeba grać
  • 67'
    Kuciak źle wybił piłkę z "piątki"
  • 66'
    Janicki faulowany przez Radovicia
  • 65'
    W miejsce Łazaja wchodzi Kacprzycki, który będzie grał na lewym skrzydle
  • 64'
    Groźna wrzutka, a blisko bramki samobójczej był Surma, mamy jednak kolejny róg
  • 63'
    Ljuboja na 5 metrze dostał piłkę od Kucharczyka i uderzył wprost w Buchalika... Mamy tylko rzut rożny
  • 62'
    As`tiz faulem zatrzymuje Traore na 40 metrze od bramki Kuciaka
  • 62'
    Za chwilę na boisku pojawi się utalentowany Łukasz Kacprzycki
  • 61'
    Jędrzejczyk uprzedza Łazaja i dzięki temu Lechia nie strzela gola po dobrym podaniu Traore
  • 61'
    Róg dla Lechii
  • 61'
    Piłkę wybija Vrdoljak i zażegnuje tym niebezpieczeństwo
  • 58'
    Kosecki próbował wejść w pole karne, ale ta sztuka mu się nie udała
  • 56'
    Madera zatrzymuje Koseckiego padem jak w judo, a arbiter nakazuje grać dalej...
  • 55'
    Ljuboja nie zdołał przyjąć piłki od Łukasika w polu karnym
  • 55'
    Kucharczyk fauluje Surmę
  • 54'
    Nie udało nam się niczego ugrać z rzutu rożnego
  • 54'
    Radović zgrał piłkę głową do Ljuboi, a ten niecelnie podawał w środek pola karnego
  • 53'
    Radović zagrywał w polu karnym do Ljuboi, ale piłkę w ostatniej chwili wybił na róg Bieniuk
  • 53'
    Traore dobrze podawał do Łazaja przez całe boisko, ale dobrze wyszedł do piłki Kuciak, który ją złapał
  • 52'
    "Jędza" zszedł do środka i stracił piłkę po tym jak przegrał walkę bark w bark z Surmą
  • 51'
    Surma rozciąga akcję na lewe skrzydło, ale Brożek po złym podaniu traci pikę
  • 50'
    W stronę Kuciaka poleciał jakiś przedmiot z młyna Lechii...
  • 50'
    Wrzutka Radovicia ląduje wprost w rękach Buchalika
  • 48'
    Traore popycha Astiza w naszym polu karnym i od rzutu wolnego zaczyna Kuciak
  • 47'
    Zła wrzutka Ricardinho wybita przez Sulera
  • 47'
    Ricardinho wchodził w nasze pole karne i gdy już miał oddać strzał, to... uderzył w powietrze, a piłka dotoczyła się do Astiza
  • 46'
    Z wysokiego "c" chcą rozpocząć gospdarze, którzy wywalczyli rzut wolny
  • 45+17'
    Radović dotyka piłki i gramy!
  • 45+16'
    Piłkarze obu zespołów wybiegają na murawę
  • 45+14'
    17 956 osób ogląda dzisiejszy mecz
  • 45+14'
    Na trybunach jest także Mariusz Walter
  • 45+2'
    Legia prowadzi 1:0 po bramce Radovicia. Od początku meczu przeważamy , dłużej mamy w posiadaniu piłkę i oddajemy więcej strzałów. Legia zaliczyła siedem uderzeń, a rywale tylko jedno
  • 45+1'
    Sędzia stał się zbyt drobiazgowy, według Stefańskiego, Astiz faulował Traore kiedy piłka i tak była już w naszym posiadaniu
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy
  • 45'
    Radović zachował się teraz zbyt egoistycznie. Wbiegł w pole karne i zamiast podać wychodzącemu na dobrą pozycję Koseckiemu, oddał strzał, który został zablokowany
  • 44'
    Vrdoljak walczył o piłkę w polu karnym rywali, ale padła ona ostatecznie łupem gospodarzy
  • 43'
    Łukasik bardzo dobrze wypatrzył Rzeźniczaka z rzutu wolnego i obrońca Legii oddał strzał z 5. metra, ale został zablokowany
  • 42'
    Było groźnie. Dobrą wrzutkę Brazylijczyka prawie wykorzystał Traore, którego wspólnie powstrzymali Jędrzejczyk i Astiz
  • 41'
    Dobrze Inaki zatrzymuje teraz Ricardinho
  • 39'
    Legioniści zdecydowali się teraz potrzymać piłkę trochę dłużej
  • 39'
    Z półwoleja uderzał Łukasik, ale strzał był za lekki i leciał prosto w bramkarza
  • 37'
    Rzeźniczak najpierw uderzył głową w poprzeczkę, a po chwili jego uderzenie dobił do pustej bramki Radović i prowadzimy w Gdańsku 1:0!
  • 37'
    Radović rozgrywa naprawdę dobre zawody. Biega, jest aktywny i po prostu chce mu się. Ten piłkarz wraca do wielkiej formy!
  • 36'
    1:0! Miroslav Radović
  • 35'
    Radović ambitnie powalczył o piłkę, aż ją przejął i zagrał do Ljuboi, który jednak lekko uderzył wprost w bramkarza Lechii
  • 34'
    Małe kłopoty zdrowotne miał Astiz, ale Hiszpan wrócił już do gry
  • 34'
    Łazaj minął Kuciaka, ale znalazł się pod linią końcową boiska więc odegrał do Ricardinho, ale jego uderzenie z pola karnego zostało zablokowane
  • 33'
    Niezła akcja Lechii, uderzał ostatecznie Machaj po zagraniu Ricardinho, ale sam strzał był słabiutki
  • 32'
    Wrzutka Kucharczyka skutecznie zatrzymana przez zamaskowanego Bieniuka
  • 31'
    Znowu na spalonym Ljuboja
  • 30'
    Traore walczył o piłkę z Radoviciem i nadal akcję konstruować będą gospodarze
  • 29'
    Nieźle posłana piłka do Sulera, ale wrzutkę złapał jednak golkiper biało-zielonych
  • 29'
    Kosecki fauluje Janickiego
  • 28'
    Łazaj źle przyjął piłkę, a na jego bład tylko czekał Suler, który pozbawił go posiadania nad futbolówką na środku boiska
  • 28'
    Rzut wolny dla Legii. Faulowany Kosecki, a dorzucać będzie Łukasik
  • 27'
    Niecelnie do "Ljubo" podawał teraz Radovic
  • 26'
    Kosecki ładnie poszedł lewą flanką, ale zaliczył niecelne podanie do Rzeźniczaka, który szedł mu na obieg
  • 25'
    Radović zagrywał w pole karne do Rzeźniczaka, który poszedł wślizgiem na piłkę, którą musnął, a i tak sędzia ukarał go kartonikiem za teoretyczny faul na Buchaliku
  • 25'
    Łukasik wreszcie bardzo dobrze zagrał do Ljuboi, który był na minimalnym spalonym
  • 23'
    Machaj w pole karne do Łazaja, ale lepiej od niego w powietrznym pojedynku spisał sie Astiz
  • 23'
    Złe zagranie Bieniuka do Brożka i zaczynamy od autu po błędzie defensora Lwów
  • 22'
    Jędrzejczyk wślizgiem dogrywał piłkę w pole karne, ale dobrze zachował się Bieniuk, który wybił piłkę
  • 22'
    Kosecki minął dwóch rywali w polu karnym, ale zatrzymał się wreszcie na Maderze
  • 21'
    Suler ponownie wygrał pojedynek z Traore, ciekawie prezentuje się defensor reprezentacji Słowenii
  • 20'
    Radović ładnie podał do Kucharczyka na prawą flankę, ale ten wgrał piłkę wprost w ręce Buchalika
  • 20'
    Janicki wyprostowaną noga kopnął walczącego o piłkę Vrdoljaka i słusznie ukarany został ukarany zółtą kartką
  • 18'
    Wrzucał w pole karne Pietrowski, ale znowu dobrze w powietrzu spisał się Suler
  • 18'
    Łukasik zalicza kolejne dwa niedane podania...
  • 16'
    Traore wpadł w pole karne, zupełnie niespodziewanie podał do Machaja, ale piłka odbiła się od niego jak od drzewa i wyleciała za bramkę, na szczęście...
  • 15'
    Kucharczyk przejmuje piłkę pod polem karnym, ale wracający Surma zdobywa po chwili piłkę
  • 15'
    Dobrze zastawił się Radović, który zaczynał akcję ofensywną naszej drużyny
  • 15'
    Serb fauluje Surmę na połowie rywali
  • 14'
    "Ljubo" uderzył piłkę zupełnie tak samo jak w meczu z Podbeskidziem Bielsko Biała z rundy wiosennej poprzedniego sezonu
  • 13'
    Buchalik broni słaby strzał Ljuboi... Serb tylko złapał się za głowę
  • 12'
    Karny dla Legii. Faulowany był Kosecki
  • 12'
    Do piłki podchodzi Ljuboja
  • 11'
    Słabo w mecz wszedł Daniel Łukasik - kolejna strata młodego pomocnika
  • 11'
    Ładnie chcą grać legioniści, Kucharczyk nabił teraz piłkę o rękę Brożka, ale sędzia nakazuje grać dalej
  • 10'
    Ricardinho z łatwością ograł Rzeźniczaka i wrzucił piłkę w pole karne, ale na posterunku był Astiz
  • 10'
    Zupełnie nieudane zagranie Kucharczyka, po chwili jego błąd świetnym wślizgiem naprawia Suler
  • 9'
    Kiepska wrzutka Jędrzejczyka wybita przez Maderę
  • 8'
    Traore już gotowy do gry, zaraz pojawi się na boisku
  • 7'
    Na 30 metrze faulowany był Ricardinho i to on będzie dorzucał piłkę w pole karne Kuciaka
  • 7'
    Niezła wrzutka, Kuciak piąstkuje, ale i tak na spalonym był Traore
  • 6'
    Rzeźniczak źle wrzucał piłkę po niezłej akcji Radovicia, ale mamy jeszcze aut
  • 6'
    Łukasik wpadł w pole karne, ale wzięty w kleszcze przez Janickiego i Maderę stracił piłkę
  • 5'
    Vrdoljak za daleko wypuścił sobie piłkę i Piotrowski po prostu mu ją zabrał
  • 5'
    Rzut wolny dla Legii z połowy boiska. Futbolówkę kopnął przed siebie Astiz, ale piłka wyleciała za boisko i od bramki zaczyna Buchalik
  • 4'
    Radović znowu szukał kluczowego podania do Ljuboi, ale tym razem przeszkodził mu Bieniuk
  • 3'
    Radović minimalnie za mocno podawał w uliczkę do Ljuboi, którego uprzedził Janicki i zażegnał niebezpieczeństwo
  • 3'
    Vrdoljak stara się naciskać rywali już na ich połowie, oby tak dalej
  • 2'
    Suler wygrał powietrzny pojedynek z Traore, ale i tak po chwili piłka pada łupem rywali
  • 2'
    Na spalonym najgroźniejszy zawodnik Lechii
  • 1'
    Szybka strata lechistów i od autu zaczyna Jędrzejczyk
  • 1'
    Surma stara się rozgrywać futbolówkę w środku pola, ale do obrona podaje ją Pietrowski
  • 0
    Dosyć puste trybuny. Wypełniła się może połowa stadionu. Na mecz przyjechało dużo zorganizowanych grup dzieci
  • 0
    Do meczu pozostało 20 minut. Drużyny kończą się powoli rozgrzewać, Podopieczni Jana Urbana oddają obecnie strzały na bramkę strzeżoną przez Kuciaka
  • 0
    Na obiekcie zauważyliśmy już kilku kibiców Legii
  • 0
    Obie drużyny już rozpoczęły rozgrzewkę, legioniści na małym fragmencie murawy, która nie jest w najlepszym stanie, podskakują przy dźwiękach "Gangnam Style" :-)
  • 0
    Oto skład Legii: Kuciak - Jędrzejczyk, Suler, Astiz, Rzeźniczak - Vrdoljak, Łukasik- Kosecki, Radović, Kucharczyk - Ljuboja
  • 0
    Witamy ze stadionu Lechii Gdańsk. O godzinie 14.30 legioniści zmierzą się tam z gospodarzami
Lechia GdańskLegia Warszawa

20' Rafał Janicki

20'

69' Abdou Traore

69'

71' Łukasz Kasprzycki