84'
90'
91'
  • 90+6'
    Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na materiały pomeczowe. Niestety. Tracimy pozycję lidera, ale liga jest długa i w piątek trzeba wygrać!
  • 90+4'
    Nic z tego nie wychodzi, a sędzia kończy mecz...
  • 90+4'
    Górnik się cieszy, my możemy płakać, bo frajersko tracimy wygraną...
  • 90+3'
    Gol uderzał z pola karnego, ale niestety teraz dobrze zagrał Skorupski
  • 90+3'
    Wawrzyniak wybija piłkę na róg...
  • 90+2'
    Zatrzymana wrzutka Salinasa
  • 90+1'
    Danch strzela gola, który niestety zabiera nam trzy punkty...
  • 90'
    Cztery minuty dolicza sędzia. Niech ten mecz już się kończy!
  • 90'
    2:2...
  • 89'
    Jędrzejczyk ukarany kartką za faul na Ganczarczyku
  • 88'
    Potwierdzenie: Gol za Kosę, który cierpi przy ławce rezerwowych
  • 87'
    Bankowo będzie potrzebna zmiana. Do wejścia na boisko szykuje się Gol
  • 86'
    Grobowa cisza na stadionie Górnika. Nie ma co się dziwić po takiej bramce
  • 86'
    Koseckiego fauluje Bemben. Młody pomocnik chwyta się za nogę
  • 85'
    Michał Kucharczyk na ławce rezerwowych, aż nie wierzył jak to wpadło :D
  • 84'
    Przecudowny gol, bramka kolejki, niesamowite uderzenie Furmana. Młody pomocnik kropnął z 35 metrów, a Skorupski nie miał nic do powiedzenia
  • 84'
    Olkowskeigo zmienia Konrad Nowa
  • 83'
    Kosecki kiwał się w polu karnym, oczywiście traci piłkę
  • 83'
    2:1! Dominik Furman!!!
  • 82'
    Oziębała zagrywał ręką, szybko grę zaczyna Astiz
  • 81'
    Oziębała główkuje wykorzystując niezdecydowanie obrony i Kuciaka. Piłka praktycznie przelobowała naszego golkipera i wpadła przy słupku do siatki
  • 80'
    Furman dobrze przejął piłkę, ale wcześniej faulował Łukasik
  • 80'
    1:1 Przemysław Oziębała
  • 79'
    W całym meczu Legia ma 53 procent posiadania piłki, w tej chwili nasza ekipa powinna się maksymalnie długo utrzymywać przy futbolówce
  • 78'
    Zła klepka Radovicia
  • 78'
    Salinas zagrywa nad defensywą rywali do Koseckiego, ale ten był na spalonym
  • 77'
    Wawrzyniak wbiegał w pole karne, ale został zatrzymany przez Dancha i od bramki zaczyna Skorupski
  • 76'
    Dosyc komicznie wygląda Adam Nawałka, któy przy każdej decyzji sędziego dopatruje się czegoś złęgo
  • 75'
    Starcie Kwieka z Jędrzejczykiem, mamy rzut wolny
  • 75'
    Iwana zastępuje Marcin Wodecki
  • 75'
    "Jędrzejczyk" po niezłym zagraniu Salinasa za daleko wypuścił piłkę i ją stracił
  • 74'
    Salinas miał przed sobą jednego rywala i zamiast wrzucić piąty bieg, czekał nie wiadomo na co i stracił piłkę na rzecz Szeweluchina
  • 73'
    Następna strata Wawrzyniaka, który rozgrywa dziś przeciętny mecz
  • 72'
    Astiz faulowany przez Milika
  • 71'
    Kuciak gra już troszkę na czas ;-)
  • 71'
    Było groźnie, ale piłkę odbił Furman i niebezpieczeństwo pod legijną bramką zostało zażegnane
  • 71'
    Radović zrobił z Dancha wiatrak i dośrodkował wprost w ręce Skorupskiego. Salinas nie mógł doskoczyć do piłki
  • 69'
    Saganowskiego zmienia Furman, Ljuboja ląduje na szpicy
  • 69'
    Oziębała faulował Żewłakowa
  • 68'
    Furman jest tym, który wejdzie jako kolejny na boisko
  • 68'
    Straszna napinka w Zabrzu na Legię
  • 67'
    Kuciak łapie piłkę, ale przy okazji doznał urazu. Chyba był kopnięty w brzuch
  • 67'
    Nakoulmę zmienia Oziębała
  • 67'
    Ze słowackim bramkarzem już chyba w porządku, chociaż przebrany był już Skaba
  • 64'
    Wrzutka Bembna ląduje w rękach Kuciaka
  • 64'
    Radović faulem zatrzymuje Nakoulmę i dostaje za to zółtą kartkę. Jakby to nie brzmiało - dobry faul
  • 63'
    Niecelne zagranie Ljuboi, piłkę przejmuje Iwan
  • 63'
    Żewłakow zabrał piłkę po chwili stracił ją w środk pola
  • 62'
    Dobra główka Żewłakowa, ale piłkę traci Saganowski
  • 62'
    W miejsce Kucharczyka wchodzi Salinas
  • 61'
    Do wejścia szykuje się Salinas
  • 61'
    Kolejny strzał rywali, złapany nie bez kłopotów przez Kuciaka
  • 60'
    Iwan zgrywał piłkę w pole karne, ale na szczęście doskoczył do niej Kuciak, który chwycił futbolówkę i na chwilę przystopował grę
  • 59'
    Olkowski z narożnika pola karnego, bardzo mocno i piłka mija naszą bramkę
  • 59'
    Trzeba wreszcie wyjść z tego zamka jaki założyli nam rywale
  • 58'
    Przybylski popchnął w powietrzu Łukasika i mamy rzut wolny z naszej połowy
  • 57'
    Radović dośrodkowuje w pole karne, ale nie było tam żadnego legionisty
  • 56'
    Bardzo dobrze uderzał Bemben, ale piłkę skutecznie odbił Kuciak
  • 56'
    Kwiek uderza wprost w Kuciaka, przycisnęli nas teraz gospdoarze
  • 55'
    Łukasik zatrzymuje Kwieka, ale według sędziego także go faulował...
  • 54'
    Ljuboja znowu miał genialny pomysł i zagrał do "Kosy", ale bardzo dobrze powstrzymał go Danch
  • 53'
    Ljuboja fantastycznie dostrzegł wchodzącego w pole karne Koseckiego, a ten mając wiele czasu, zamiast przyjąć, huknął z pierwszej piłki.Efekt? Piłka na budowie!
  • 52'
    Szybko przechwytujemy piłke, Radović zamiast podać do lepiej ustawionych kolegów wolał kiwać Bembna i była to zła decyzja
  • 52'
    Ljuboja kapitalnie do "sagana", gdyby tylko dotknął piłkę byłoby 2:0
  • 51'
    Piłkę szybko zdobyli rywale, ale na szczęście nie było błędu
  • 51'
    Astiz fauluje Olkowskiego. Hiszpan ukarany żółtą kartką, a rzut wolny mają gospodarze
  • 49'
    Łukasik wyprzedza Kwieka i dzięki temu piłka pada naszym łupem
  • 49'
    Wawrzyniak przejął piłkę, przebiegł około 60 metrów i źle dośrodkował mając w polu karnym Saganowskiego i Ljuboję
  • 48'
    Niezła wrzutka "Kucharza" , uderzenie Jędrzejczyka łągodnym łukiem przelatuje jednak nad poprzeczką
  • 46'
    Z większą dawką spokoju starają się zacząć drugą część gry gospodarze
  • 46'
    Gancarzyk podciął Kucharczyka i mamy rzut wolny z prawej strony boiska
  • 45+16'
    Gramy ponownie!
  • 45+15'
    W zwartej grupie wybiegli też Górnicy. Obie ekipy zaczną bez zmian
  • 45+14'
    Legioniści wracają na murawę
  • 45'
    Koniec pierwszej połowy. Legia prowadzi 1:0 po golu Saganowskiego
  • 44'
    Dobre przejęcie Saganowskiego, ktory zagrywa do "Kosy", a ten wgrywa piłkę za wysoko, niby na głowę Radovicia, ale Serb nie miał szans celnie uderzyć
  • 44'
    Milik fauluje Kuciaka
  • 43'
    Strzelał z pola karnego Kwiek, ale na szczęście został zablokowany
  • 42'
    Astiz leżał na boisku chwytając się za głowę, sędzia przerywa w grę, a na trybunach wielkie gwizdy z tego powodu
  • 41'
    Nakoulma zakłada siatkę Astizowi, ale i tak piłkę chwyta Kuciak
  • 40'
    Milik zabrał się z piłką lewą stronę, ale został zatrzymany przez Jędrzejczyka
  • 40'
    Bliski straty Danch, ale na nasze nieszczęście zagrał dobrze
  • 39'
    Przez ostatnie minuty mamy totalną ligową kopaninę...
  • 39'
    Saganowski chciał zagrać na wolne pole do Kucharczyka, ale piłkę zabrał mu Szeweluchin
  • 38'
    Niedokładne dogranie Wawrzyniaka, który na szczęścia naprawił po chwili swój błąd
  • 37'
    Kwiek i piłka ląduje obok bramki
  • 37'
    Ljuboja piętką do Saganowskiego, ale piłkę wykopał Gancarczyk
  • 36'
    Jedrzejczyk według arbitra oparł się na Nakoulmie i Górnik ma rzut wolny z 25 metrów
  • 35'
    Kosecki skakał do główki w polu karnym, ale i tak był za niski, aby sięgnąć futbolówki
  • 34'
    Zablokowany przed polem karnym Ljuboja i mamy kontrę gości
  • 34'
    Nakoulma kiwał się, kiwał się, kiwał się i kiwał, aż wreszcie stracił piłkę na swojej połowie
  • 33'
    Radović do ljuboi, ten uderza przy słupku, ale znowu dobrze zachował się Skorupski. Mamy róg
  • 33'
    Piłka trafia do Radovicia, który praktycznie od nowa rozpoczyna naszą akcję ofensywną
  • 32'
    Astiz kopie piłkę pionowo zamiast poziomo...
  • 32'
    O ile Łukasik gra niezły mecz, to wrzutki wychodzą mu dziś co najwyżej średnio
  • 31'
    Wrzutkę Jędrzejczyka szczupakiem wybija Danch
  • 30'
    Nakoulma znalazł się w polu karnym, ale na szczęscie sprawnie zadziałała nasza defensywa i go unieszkodliwiła
  • 30'
    Danch na spalonym
  • 29'
    Olkowski faulowany przez Miłka
  • 28'
    Centrostrzał Kucharczyka z prawego skrzydła, mija bramkę Skorupskiego
  • 27'
    Saganowski prawie przejął piłkę w środku pola, zabrakło centymetrów
  • 27'
    Saganowski w uliczkę, ale Kosecki nie przepchnął Bembna
  • 27'
    Znowu z dobrej strony pokazał się Łukasik, który jak weteran zastopował akcję rywali
  • 26'
    Gancarzyk odprowadził piłkę licząc, że jego ekipa zacznie od braki, a tu szok. Legia ma rzut rożny
  • 26'
    Wrzutka wybita przez Milika
  • 25'
    Kiepska wrzutka Łukasika pada łupem gospodarzy
  • 24'
    Dwóch piłkarzy Górnika leży w swoim polu karnym po naszym rogu, ale od bramki rozpoczyna Skorupski
  • 24'
    Atomowy strzał Koseckeigo z 25 metrów , ale tym razem dobrze piłkę na róg wybił golkiper rywali
  • 23'
    Radović nabija Olkowskiego i mamy róg
  • 22'
    Jędrzejczyk za długo zastanawiał się z prawej strony, aż stracił piłkę
  • 22'
    W drybling wdał się Nakoulma i stracił futbolówkę pod naszym pole karnym
  • 21'
    Jak nie idzie, to trzeba "powrzucać" na Legię ;-)... Tymczasem na spalonym Nakoulma
  • 21'
    Chorągiewka w górze - Ljuboja był przed obrońcami...
  • 20'
    Bemben pobiegł prawą stroną, ale akcję zastopował Żewłakow
  • 20'
    Prosta strata Saganowskiego
  • 19'
    Około 400 kibiców tworzy dziś młyn Górnika
  • 18'
    Przybylski ostro potraktował Kosekiego, ale od autu rozpoczną Górnicy
  • 17'
    Kwiek uderzał zza pola karnego, ale futbolówkę pewnie chwycił Kuciak
  • 16'
    Futbolówkę po dograniu Łukasika wybijają obrocy, kontrę faulem zatrzymuje Kosecki
  • 16'
    Dobre wychodził Nakoulma, ale jedyny na boisku czarnoskóry piłkarz był na spalonym
  • 15'
    Złe podanie Astiza, ale piłkę dla Legii ratuje Kosecki
  • 15'
    Mamy rzut rożny
  • 13'
    Przejęcie Łukasika, ale szybko tracimy piłkę
  • 12'
    Saganowski fauluje Bembena, ale piłka po wolnym ostatecznie ląduje w rękach Kuciaka
  • 12'
    Wrzutka Ljuboi z lewej strony - niecelna
  • 11'
    Olkowski uderzał na bramkę Kuciaka, piłka dotarłą do Nakoulmy, ten nie wiedział co zrobić, wycofał do tyłu, ale uderzenie obronił Kuciak
  • 10'
    Olkowski szarżował lewym skrzydłęm i nieźle wrzucił w pole karne, ale kapitalnie z bramki wyszedł Kuciak
  • 10'
    Kwiek urwał się naszym obrońcom, uderzył piłkę głową po wrzutce z lewej strony, ale na szczęście piłka poszybowała obok prawego słupka
  • 8'
    Kucharczyk prostopadle do Saganowskiego, ale na posterunku był Szeweluchin
  • 7'
    Trochę więcej mamy teraz walki w środku pola
  • 7'
    Wawrzyniak wyłuskał piłkę spod nóg Kwieka
  • 6'
    Łukasik nabija na skrzydle Nakoulme i od bramki zaczyna słowacki golkiper Legii
  • 4'
    Kosecki uderza w Skorupskiego - pozornie to był łatwy strzał, ale Skorupski wypuścił piłkę z rąk i do pustej siatki musiał trafić Saganowski. Ależ rozpoczęliśmy!
  • 3'
    Prejuce naciskał Kuciaka, który bardzo dobrze zagrywa do Kosekiego, który po chwili traci futbolówkę
  • 3'
    Świetny odbiór Łukasika
  • 3'
    1:0! Marek Saganowski!
  • 2'
    Gancarczyk zagrywa długą piłkę na głowę Nakoulmy, ale piłkarz z Burkina Faso był na spalonym
  • 1'
    Ljuboja zgrywa piłkę do Wawrzyniaka na lewą flankę, ale dobrą interwencją popisał się Bemben
  • 0
    Gramy! Nakoulma rozpoczął od środka
  • 0
    Iwan prostopadle do Olkowskiego, ale temu odskoczyła piłka, którą przejął Żewłakow
  • 0
    Pogoda idealna! Ciepło, świeci słoneczko. Tylko grać i wygrywać :)
  • 0
    Mamy przeczucie, że kilka strzałów wyląduje dziś na budowie ;-)
  • 0
    Witamy z Zabrza! Trwa rozgrzewka obu drużyn. Początek spotkania za 30 minut
  • 0
    W niedzielę o godzinie 17. piłkarze Legii wyjdą na murawę przebudowywanego stadionu w Zabrzu i rozpoczną bój z Górnikiem. Stawką są trzy kolejne i niezwykle ważne ligowe punkty.
  • 0
    Trenerowi Urbanowi brakuje jednego defensywnego pomocnika, musi radzić sobie bez Vrdoljaka, liczyć na formę Łukasika. Niewiadomą będzie dyspozycja Ljuboi, który przez dwa tygodnie praktycznie nie trenował.
  • 0
Górnik ZabrzeLegia Warszawa
51'

81' Przemysław Oziębała