Piłkarze cieszą się z kibicami, a na murawie trwają przygotowania do dekoracji! Piękny to wieczór dla warszawskiej Legii :)
  • 90+7'
    PUCHAR JEST NASZ!!!
  • 90+6'
    Trwa wyczekiwanie, a tymczasem jeszcze Kuciak broni strzał i rzut rożny dla Ruchu
  • 90+6'
    KONIEC!!! Legia Warszawa wygrywa w finale PP z Ruchem Chorzów 3:0!!!
  • 90+5'
    Cała ławka rezerwowych już stoi, wszyscy patrzą na sędziego...
  • 90+4'
    Ostatnie sekundy, już za chwilkę Legia wzniesie 15. w historii klubu Puchar Polski!
  • 90+3'
    Wolski trafi piłkę przed polem karnym, na szczęście Ruchu
  • 90+2'
    Kuciak wybija piłkę poza polem karnym
  • 90+1'
    Kiełbowicz tuż nad poprzeczką!
  • 90'
    Tym razem rzut wolny dla Legii
  • 90'
    Mecz potrwa sześć minut dłużej
  • 89'
    Zieńczuk trafia wprost w mur
  • 88'
    Wolski zagrał do Kiełbowicza, ten wrzucił w pole karne, ale złapał piłkę Pesković
  • 88'
    Żółta kartka dla Vrdoljaka, dobra okazja dla Ruchu do strzału na bramkę
  • 86'
    Na boisko wchodzi Rafał Wolski, opuszcza je Michał Żewłakow, który zaliczył kapitalny występ
  • 85'
    Pesković uprzedza wbiegającego Kucharczyka i wygarnia piłkę
  • 84'
    Kuciak wypiąstkował dośrodkowanie Straki
  • 83'
    Rzeźniczak na dzień dobry dostaje żółtą kartkę za faul na Janoszce
  • 82'
    Rzeźniczak zmienia Michała Żyro
  • 81'
    Rzut rożny dla Ruchu, bez efektów
  • 80'
    Do wejścia szykuje się Jakub Rzeźniczak
  • 79'
    Niebiescy są już pogodzeni z porażką, a legioniści spokojnie czekają do końcowego gwizdka
  • 79'
    Strzelał Lisowski, ale obok słupka bramki Kuciaka
  • 78'
    Tempo gry wyraźnie spadło
  • 77'
    Lisowski fauluje Vrdoljaka w środku pola
  • 76'
    Tym razem grę będzie wznawiał Dusan Kuciak
  • 75'
    Od własnej bramki rozpocznie Pesković
  • 75'
    Jędza po profesorsku zatrzymał Abbotta
  • 74'
    Kuciak bez problemu wyłapuje dośrodkowanie
  • 72'
    Gra została wznowiona, miejmy nadzieję, że do końca spotkania nic więcej się nie wydarzy
  • 71'
    Trener przekazuje wskazówki, to też okazja do uzupełnienia płynów
  • 71'
    Kibiców uspokoili Miro Radović i Danijel Ljuboja!
  • 71'
    W takich sytuacjach widać, jak wiele dla Legii znaczy Rado!
  • 70'
    Piłkarze Ruchu opuszczają plac gry, przywołuje ich Waldemar Fornalik
  • 69'
    To może skończyć się dla Legii bardzo źle...
  • 69'
    W międzyczasie Wawrzyniaka zmienia Kiełbowicz
  • 69'
    Z kibicami negocjuje Michał Żewłakow
  • 68'
    Fani Legii już świętują zdobycie Pucharu Polski, odpalając fajerwerki...
  • 68'
    Sędzia przerywa mecz po raz drugi!
  • 67'
    Legioniści spokojnie rozgrywają piłkę, Ruch nawet nie kwapi się do ataków
  • 65'
    Dobre zawody rozgrywa Michał Żyro. Odbiera, asystuje i strzela!
  • 64'
    Chorzowianie mają problem nawet z wyprowadzaniem piłki z własnej strefy obronnej
  • 63'
    Dziś na murawie niepodzielnie panuje Legia
  • 62'
    Rzut wolny dla Legii, okazja na czwartą bramkę
  • 62'
    Niestety, Niebiescy poradzili sobie z zagrożeniem
  • 61'
    Żółta kartka dla Burligi za zagranie piłki ręką
  • 60'
    Jędrzejczyk faulowany przez Burligę
  • 59'
    Po dośrodkowaniu Radovicia nożycami strzelał Kucharczyk, ale strzelił nad poprzeczką
  • 59'
    Kibice Legii intonują "Puchar jest nasz!" :)
  • 56'
    Danijel Ljuboja prostopadle zagrał do Michała Żyro, a pomocnik Legii tym razem nie zmarnował sytuacji sam na sam i bez problemów skierował piłkę do siatki! Ruch wypunktowany!
  • 56'
    W miejsce Niedzielana pojawia się Abbott
  • 55'
    Tym razem race odpalają fani chorzowskiego Ruchu
  • 55'
    3:0!
  • 53'
    Niedzielan strzelał niezbyt silnie, piłkę bez problemu chwycił Kuciak
  • 53'
    Żyro faulowany przez Burligę
  • 52'
    Żółta kartka dla Kucharczyka za faul na Zieńczuku
  • 51'
    Rafał Grodzicki zapędził się aż na pole karne Legii, dopiero tam zatrzymał go Żewłakow
  • 50'
    Grzyb wrzucił w pole karne, na szczęście z piłką minęli się wszyscy piłkarze Ruchu
  • 49'
    Na spalonym Michał Kucharczyk
  • 48'
    Kucharczyk fauluje Grzyba na połowie Ruchu
  • 48'
    Gol zagrywa głową, ale już zza linii bocznej, aut dla Niebieskich
  • 47'
    Początek drugiej części meczu niemrawy
  • 45+18'
    Ruch rozpoczął drugą połowę! Na drugie 45 minut na murawie pojawił się Wojciech Grzyb, zmieniając Marka Szyndrowskiego
  • 45+2'
    Doskonałą sytuację zmarnował Kucharczyk, który próbując lobować Peskovicia przeniósł piłkę nad poprzeczką
  • 45+2'
    Przerwa! W pierwszej połowie Legia była zdecydowanie lepszym zespołem i zasłużenie prowadzi 2:0. A powinna wyżej!
  • 45+1'
    Za linią boczną medycy opatrują głowę Rafała Grodzickiego
  • 45'
    Żółta kartka dla Ljuboi za faul na Grodzickim
  • 44'
    Wawrzyniak wrzuca w pole karne, ale Kucharczyk uderzał niecelnie
  • 43'
    Ruch nie ma żadnego pomysłu na grę
  • 42'
    Znów Żyro w pole karne, a tam nabiegający Radović kieruje ją do siatki obok bezradnego Peskovicia! PUCHAR JEST NASZ! :)
  • 41'
    2:0!!!
  • 40'
    Grodzicki faulował Ljuboję na środku boiska
  • 39'
    Strzał Burligi wędruje ponad poprzeczką
  • 38'
    Vrdoljak faulował Niedzielana tuż przed polem karnym, będzie dobra okazja dla Ruchu...
  • 37'
    Tym razem Żewłak faulowany w pojedynku główkowym przez Niedzielana
  • 36'
    Czy my na pewno oglądamy tych samych zawodników, którzy zremisowali z Widzewem i przegrali z Lechem? :)
  • 36'
    Bardzo dobrze spisuje się Michał Żewłakow, który przecina większość podań
  • 33'
    Legioniści rozgrywają dziś naprawdę dobre zawody, Ruch ma bardzo poważne problemy
  • 32'
    Z 18. metrów uderzał Żyro, ale piłkę bez kłopotów złapał Pesković
  • 32'
    Zmiana w zespole Ruchu - w miejsce Marcina Malinowskiego wchodzi Paweł Lisowski
  • 31'
    Janoszka próbował strzału, ale piłka utknęła w gąszczu nóg
  • 30'
    Piłka w siatce! Niestety, sędzia zauważył spalonego...
  • 30'
    Legioniści walczą dziś bardzo twardo, na murawie ponownie leży jeden z zawodników Ruchu
  • 29'
    Żyro fauluje Strakę, rzut wolny w środku pola
  • 29'
    Ljuboja zagrał kapitalną piłkę do Żyry, ale pomocnik Legii przegrał pojedynek sam na sam z Peskoviciem!
  • 29'
    Jak on tego nie strzelił?!
  • 28'
    Ljuboja nie był na spalonym po podaniu z głębi pola, ale ubiegł go Pesković
  • 27'
    Nakładką Stawarczyka atakował Żyro, rzut wolny dla Ruchu
  • 26'
    Vrdoljak wybiciem na aut przerywa akcję Ruchu
  • 26'
    Zieńczuk wyłożył piłkę Malinowskiemu, ale ten strzelił bardzo słabo, do tego na spalonym znalazł się ponownie Niedzielan
  • 24'
    Znów "obciął się" Astiz, jednak strzał Zieńczuka był zbyt słaby, żeby zaskoczyć Kuciaka
  • 24'
    Na spalonym Andrzej Niedzielan
  • 22'
    Na boisku przeważa Legia, która kontroluje przebieg gry
  • 22'
    Ostry faul Wawrzyniaka na Malinowskim, chwila przerwy
  • 20'
    Pesković wznawia grę długim wykopem w aut
  • 19'
    Błąd Astiza, który stracił piłkę na rzecz Jankowskiego naprawiony przez... Zieńczuka, który zagrał niedokładnie
  • 18'
    Kolejny rzut rożny dla Legii, tym razem po akcji Michała Żyro
  • 18'
    Znów bezskuteczna wrzutka Radovicia
  • 17'
    Dośrodkowanie Radovicia wybija Pesković, strzał głową Gola szybuje nad bramką
  • 16'
    Żyro pod polem karnym Ruchu stracił piłkę na rzecz Szyndrowskiego, na szczęście Niebiescy nie zdołali wyprowadzić kontry
  • 16'
    Rzut wolny dla Legii po faulu Janoszki
  • 15'
    Piłka po wrzutce Radovicia przeszła przez całe pole karne, aż wybił ją Janoszka
  • 14'
    Wawrzyniak w akcji ofensywnej zatrzymany przez Burligę, korner dla Legii
  • 13'
    Gol zagrał świetną piłkę do Radovicia, ten minął bramkarza, ale wypuścił sobie piłkę zbyt daleko i nie był w stanie skierować jej do siatki, wybili obrońcy
  • 12'
    Gol piętą zagrał piłkę między nogami Straki, bolesna okoliczność dla gracza z Chorzowa :)
  • 10'
    Strzał trafia w mur, a dobitka szybuje nad poprzeczką
  • 10'
    Astiz doskonale przeczytał akcję Jankowskiego z Zieńczukiem i oddalił zagrożenie
  • 9'
    Rzut wolny dla Ruchu po faulu Jędrzejczyka, dobra okazja dla Niebieskich
  • 8'
    Piłkę w pole karne zagrał Michał Żyro, wślizgiem do Ljuboi skierował ją Miro Radović, a Ljubo bez problemów trafił do siatki!
  • 7'
    1:0 dla Legii!
  • 6'
    Gol w pole karne, ale piłka trafia do rąk Peskovicia
  • 6'
    Race i petardy hukowe lądują na murawie, arbiter na chwilę przerywa mecz
  • 6'
    Gra została wznowiona
  • 5'
    Radović w dobrej sytuacji zatrzymany przez obrońców, rzut rożny dla Legii
  • 4'
    Na trybunach odbywa się festiwal pirotechniki
  • 3'
    Żyro w pojedynku z trzema obrońcami rywala wręcz musiał stracić piłkę. I stracił.
  • 3'
    Kibice Legii odpalają race
  • 1'
    Kucharczyk wślizgiem wybija piłkę na aut
  • 1'
    Na spalonym po podaniu Wawrzyniaka Danijel Ljuboja
  • 0
    Mecz rozpoczną legioniści
  • 0
    Legia rozpoczęła batalię o kolejny Puchar Polski!
  • 0
    W trakcie odgrywania hymnu narodowego kibice Ruchu odśpiewali... "Górny Śląsk!"
  • 0
    Na boisko wychodzą główni aktorzy dzisiejszego spektaklu!
  • 0
    Zawodnicy rezerwowi kierują się już na ławkę...
  • 0
    Proporcje na sektorach Legii i Ruchu wyrównały się
  • 0
    Wszyscy czekają na pojawienie się w tunelu piłkarzy...
  • 0
    17:20 - Znamy już skład Legii - Kuciak - Jędrzejczyk, Żewłakow, Astiz, Wawrzyniak - Gol, Vrdoljak - Żyro, Radović, Kucharczyk - Ljuboja
  • 0
    Na rozgrzewkę wyszli już piłkarze obu zespołów. Na razie na trybunach więcej jest kibiców Ruchu, ale niebawem powinno się to zmienić
  • 0
    17:00 zaczyna padać
  • 0
    16:35 Jesteśmy już na stadionie w Kielcach. Na trybunach pojawili się pierwsi kibice Legii. W samym mieście spaceruje wielu kibiców w barwach obu klubów. Jest ciepło, pochmurnie ale póki co nie pada
  • 0
    We wtorek o godzinie 18 piłkarze Legii zagrają w finale Pucharu Polski z Ruchem Chorzów w Kielcach. Zapraszamy na nasze relacje