Kopczyński, Furman i Latos całkowicie opanowali środek pola
  • 81'
    Mocny strzał Żurka, bramkarz wybija piłkę na rzut rożny
  • 80'
    Jeszcze 10 minut i będzie mistrzostwo! Kibice fetują: "Młoda Legia najlepsza w Polsce jest"
  • 78'
    W odpowiedzi Dariusz Banasik ściąga Wolskiego, a wpuszcza Michała Grudniewskiego
  • 77'
    Boisko opuszcza strzelec gola dla Lechii, Pomaski. Za niego Kucharski
  • 76'
    Okazję miał Kopczyński, ale za długo prowadził piłkę
  • 73'
    Żurek piętą do Górskiego, a ten prosto do siatki! 3:1!
  • 72'
    Czarek Michalak ekspediuje piłkę na wysokość 6. piętra ;)
  • 70'
    Zmiana w bramce Lechii. Dyk zmienia Rosę
  • 69'
    Kibice wspierają legionistów, dostaje się też Lechii
  • 67'
    Kamiński w miejsce zmęczonego Romachowa
  • 66'
    Jest już tylko 2:1... Błąd obrony, Szumski bez szans. Legia a bardzo się cofnęła
  • 65'
    Znów Szumski na posterunku. Był zasłonięty, ale instynktownie obronił ni to strzał, ni dośrodkowanie piłkarza Lechii
  • 63'
    Dobry strzał, ale jeszcze lepsza interwencja Szumskiego!
  • 62'
    Rzut wolny z 20 metrów dla Lechii. Szumski ustawia mur
  • 61'
    Cichocki do Michalaka, Michalak do Cichockiego. Gdańszczanie biegają, ale są bezradni
  • 60'
    Już teraz polecamy czekać na film video z bramką Romachowa ;)
  • 59'
    Nakładka Furmana. Lechia ma piłkę w środku boiska
  • 58'
    Ambitny powrót Widejki, który zalicza dziś kolejny udany występ na wiosnę
  • 57'
    Świetna akcja Furmana! Minął 2 rywali, a jego strzał minął okienko bramki o metr
  • 53'
    Lechiści próbują ataku pozycyjnego
  • 51'
    Po przerwie Młoda Legia przeszła na ustawienie 4-5-1. Romachów gra na prawym skrzydle, wprowadzony Latos jako defensywny pomocnik. Na szpicy Maciej Górski
  • 50'
    Kacprzycki taktycznie faulował szarżującego prawym skrzydłem Romachowa
  • 49'
    GOOOOOL! 2:0! Bartosz Żurek!
  • 48'
    Szumski pewnie chwyta piłkę dośrodkowaną z linii końcowej
  • 45+13'
    Misiak opuścił murawę, w jego miejsce Latos
  • 41'
    Piłka na połowie Legii i sędzia kończy 1. połowę
  • 39'
    Kolejny rożny dla Legii, znów Dominik Furman. Bilard w polu karnym, ale ostatecznie radzą sobie gdańszczanie
  • 38'
    Na trybunach flagi i głośne "Legia Warszawa"!
  • 37'
    Szumski uprzedza Kacprzyckiego. Piłka w rękach naszego bramkarza
  • 29'
    Żółtko dla Romachowa
  • 29'
    Kibice nie mogą darować sędziemu tej decyzji. Karny był ewidentny!
  • 28'
    Fatalny błąd sędziego. Bramkarz Lechii przewrócił w polu karnym Romachowa, za co żółtą kartkę obejrzał... strzelec gola.
  • 27'
    Kontra Lechii. Dobrego dośrodkowania skrzydłowego nie wykorzystuje jednak Kacprzycki. Szumski nie zmuszony do interwencji
  • 25'
    Furman strzela z wolnego. Za lekko...
  • 24'
    Było groźnie! Wrzutka Misiaka, piłkę przepuszcza Romachów, a strzał Górskiego mija bramkę o centymetry!
  • 23'
    Rzut wolny z 25. metra dla Lechii, ale jego wykonanie kiepskie. Piłka zamiast w bramce, ląduje na koronie stadionu ;)
  • 22'
    Pierwszy korner dla Lechii
  • 20'
    Festiwal rzutów rożnych trwa. Oj, nabiega się dziś ich wykonawca, Dominik Furman
  • 19'
    Szumski świetnie w roli ostatniego obrońcy!
  • 18'
    Legioniści w ataku pozycyjnym. "Młoda Legia najlepsza w Polsce jest" - niesie się na trybunach ;)
  • 15'
    Groźny strzał Furmana. Piłka ląduje tuż nad poprzeczką
  • 12'
    Kolejny, 5. już rzut rożny w tym meczu dla Legii
  • 11'
    żółta kartka dla Remigiusza Gaca za faul na Żurku
  • 10'
    Legia wciąż w nieustannym ataku! Przeciwnik od samego początku meczu nie potrafi wyjść ze swojej połowy
  • 8'
    Kapitalne zachowanie w polu karnym Romachowa, który przełożył 2 rywali i półwolejem trafił w samo okienko!
  • 7'
    GOOOOOOL!
  • 6'
    Furman po ziemi z 30 metrów. Piłka ląduje 2 metry obok słupka!
  • 4'
    Rzut rożny wywalczony przez Misiaka, ale Żurek traci piłkę
  • 3'
    Romachów po zagraniu Kopczyńskiego wychodzi sam na sam z bramkarzem Lechii, ale trafia w słupek...
  • 2'
    Trener Banasik zdecydował się na ustawienie 4-4-2
  • 1'
    Ruszamy z lekkim poślizgiem. Młoda Legia od pierwszych minut w natarciu
  • 0
    Dziś o godzinie 15. piłkarze Młodej Legii rozpoczną mecz z Młodą Lechią. Nawet remis na legionistom tytuł mistrza Polski. Zapraszamy na stadion, na trybuny będzie mogło wejść 999 osób
Legia Warszawa (ME)Lechia Gdańsk (ME)
12'

12' Remigiusz Gac

51'

51' Łukasz Kacprzycki