Koniec meczu - Legia wygrywa 2:0 i jest znacznie bliżej mistrzostwa Polski
  • 90+3'
    Łukasik wślizgiem przerywa akcję gości
  • 90+2'
    Novo miał doskonałą okazję na 3:0, ale jej nie wykorzystał będąc sam na sam z Peskoviciem dał się dogonić obrońcy
  • 90+2'
    zmiana w Legii za Ljuboję pojawił się Ismael Blanco
  • 90+1'
    Kiełbi zatrzymuje kontrę rywali, świetny mecz Tomka - to juz chyba siódma młodość
  • 90'
    Druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Marka Szyndrowskiego
  • 89'
    Ljuboja zabawił się z piłkarzami Ruchu, teraz już wszystko wychodzi legionistom
  • 88'
    Dośrodkowanie w pole karne Legii, piłka odbiła się od Żyro i wpadła w ręce Kuciaka
  • 87'
    zmiana w Ruchu za Jankowskiego wszedł Wojciech Grzyb
  • 86'
    Nasza Legia najlepsza w Polsce jest!
  • 85'
    Mistrz, Mistrz, Legia Mistrz - poniosło się z trybun
  • 85'
    Rzut wolny dla Ruchu, groźnie ale Kuciak na posterunku
  • 84'
    Kiełbik poszedł do końca, oszukał rywala i zdołał zagrać z linii końcowe do Ljuboi, a ten umieścił piłkę w siatce
  • 83'
    Żyro minął dwóch rywali przy linii bocznej i będąc w polu karnym stracił piłkę
  • 83'
    2:0 Ljuboja z podania Kiełbowicza!
  • 82'
    Jak na razie bezbarwny występ Nacho Novo...
  • 81'
    Stawarczyk na rzut z autu, na trybunach Ole Ole, Ole Ola i tylko Legia, Legia Warszawa
  • 80'
    Za Piecha wszedł Andrzej Niedzielan
  • 78'
    Błąd Novo zaprawił wykopem piłki na aut Inaki Astiz
  • 77'
    Groźna akcja Ruchu, na szczęście zagranie w pole karne miało już miejsce z za linii końcowej. Od bramki Kuciak
  • 76'
    Siła złego na jednego - Ljuboja zatrzymany przez dwóch defensorów gości
  • 75'
    brawo Kuba Wawrzyniak - minął dwóch rywali, trzeci zdołał wybić piłkę na aut
  • 74'
    Kiełbik mierzone zagranie do Kuciaka - choć w pewnym momencie wydawać się mogło że było ryzykownie
  • 72'
    brawurowa akcja Tomka Kiełbowicza, za którą został ukarany żółtą kartką. Dziwne są niektóre decyzje Huberta Siejewicza
  • 71'
    zmiana w Ruchu za Zieńczuka wszedł Paweł Abbot
  • 70'
    Zmiana w Legii za Michała Kucharczyka do gry wchodzi Nacho Novo, tzn miał wejść, ale sędzia nakazał grać dalej
  • 70'
    poszła groźna kontra, na szczęście Kuciak znów super interweniował
  • 70'
    ostatecznie zmiana za Kucharczyka Nacho Novo
  • 68'
    Kiełbik w pole karne, Wawrzyniak składał sie do strzału nożycami ale ostatecznie rzut rożny
  • 66'
    Tym razem dośrodkowanie Kiełbowicza trafiło na głowę jednego z obrońców, kontra gości zatrzymana przez Żyro
  • 65'
    Dobra kontra Legii, Żyro w tempo do Ljuboi, ten w pole karne do Kucharczyka i obrońcy ratowali się wybiciem na róg
  • 64'
    Szyndrowski opatrywany poza boiskiem, do zmiany gotowy jest Łukasik
  • 64'
    Za Wolskiego na murawie pojawił sie Daniel Łukasik
  • 63'
    Chwila przerwy w grze. Rado zderzył się ze piłkarzem gości. Potrzebna jest pomoc medyków dla zawodnika Ruchu
  • 61'
    Janoszka powstrzymywany w polu karnym prze Wolskiego, piłka w rękach Kuciaka
  • 60'
    Ofiarnie walczący Kucharczyk blokuje wślizgiem Stawarczyka
  • 59'
    Ljubioja przyjął trudną piłkę, zagrał do Radovica, który wyczekał chwilę i zagralł do wbiegającego w pole karne Kucharczyka. Michał posłał piłkę obok Peskovicia, po ziemi i zrobiło się 1:0!
  • 59'
    Goście chwili od razu odpowiedzieć, ale Zieńczuka powstrzymał Kuciak
  • 57'
    Michał Kucharczyk!!!!
  • 55'
    Kuciak już zdrów, Piech strzela wysoko nad bramką
  • 54'
    Dośrodkowanie w pole karne, Kuciak na posterunku. Słowak nabawił się urazu, potrzebna jest pomoc lekarska
  • 53'
    Piech zagrał do Jankowksiego, ten ograł z łatwością Astiza i w sytuacji sam na sam przegrał z Kuciakiem. Korner dla gości
  • 52'
    Sporo niedokładności w środku pola, błąd Wolskiego naprawił Vrdoljak
  • 49'
    Kiełbowicz i dorzucał do Ljuboi ale dobrze zachował się Pesković
  • 49'
    Żyro kiwną jednego rywala w polu karnym, ale zatrzymał się na drugim
  • 47'
    rzut rożny dla Ruchu, dośrodkowanie, ale dobrze piąstkował Kuciak
  • 46'
    Druga połowa meczu rozpoczęta, bez zmian w składach
  • 45+1'
    Tym razem Żewłakow perfekcyjnie poradził sobie z Malinowskim
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy meczu. Do przerwy 0:0
  • 45'
    Sędzia dolicza jedną minutę do regulaminowego czasu gry
  • 44'
    Straka w końcowej fazie akcji uderzył tuż obok bramki Legii, wcześniej Wolski faulował Janoszkę i sędzia wrócił do tego zdarzenia i ukarał legionistę
  • 42'
    Zieńczuk zagrywał do Piecha, ale świetnie Kiełbowicz przerwał akcję
  • 42'
    Jesteśmy z Tobą, hej Skorża jesteśmy z Tobą niesie się z Żylety
  • 42'
    żółta kartka dl a Gabora Straki
  • 41'
    Wolny dla Ruchu, Zieńczuk zagrywał w pole karne, ale tam dziś niepodzielnie panuje Żewłakow
  • 39'
    Rado bliski straty, ale czujnie zachował się Kucharczyk
  • 38'
    Kiełbowicz odzyskał piłkę, zostawił ją Wolskiemu ale Rafał po chwili ją stracił
  • 36'
    Zagranie gości na tzw. aferę, ale pewnie interweniował Inaki Astiz
  • 36'
    ostro, efektownie i bez faulu Kuba Wawrzyniak przerwał akcję rywali
  • 34'
    Astiz faulował Strakę z prawej strony pola karnego
  • 34'
    Zieńczuk zagrywał w pole karne, ale świetnie ustawiony Żewłakow wygrywa ważną główkę
  • 33'
    akcję Ruchu zatrzymali do spółki Kiełbik z Żyrką
  • 32'
    Wolny dla Legii prawej strony boiska, dorzucać będzie Kiełbowicz
  • 32'
    Kiełbik trafił w głowę Vrdoljaka, ale połapali się w tym wszystkim obrońcy i ruszyła kontra
  • 31'
    Korner wykonany na bliższy słupek, a tam zagrożenie pod bramką Legii wyjaśnił Żyro
  • 30'
    Burliga świetnie zagrywał do wychodzącego na pozycję Malinowksiego, ale świetnie wmieszał się w to wszystko Kiełbowicz i wybił na rzut rożny
  • 28'
    Radović przytomnie zagrał głową do Wolskiego, ten uruchomił Ljuboję, który dośrodkował do Wolskiego. W precyzyjnym uderzeniu przeszkodzili jednak legioniści obrońcy Ruchu
  • 27'
    Żyro zagrywał w pole karne do Kucharczyka, ten próbował do za mocnego zagrania dojść wślizgiem, ale szybszy był Pesković
  • 26'
    Dobra akcja Legii. Vrdoljak, zagrywał do Wolskiego, ten do Kucharczyk, któru znalazł w polu karnym Ljuboję,. Strzał Serba jednak w ostatniej chwili zablokowany przez Stawarczyka
  • 25'
    Ljubo trafił w mur, poprawiał Wolski, ale piłka odbiła się po drodze od jednego z piłkarzy gości i poszybowała nad poprzeczką
  • 24'
    Żewłakow faulowany tuż przed polem karny, uderzał będzie Ljuboja
  • 23'
    Płasko zagrana piłka, główkował Vrdoljak przedłużając piłkę, ale strata
  • 22'
    Michał Żyro faulowany na 40 metrze, przy piłce już Kiełbik
  • 20'
    Zagranie w pole karne, ale Kuciak na posterunku
  • 19'
    Jest doping. Legia, Legia Waaarszaaawa
  • 19'
    Tymczasem rzut wolny dla Ruchu na 35 metrze
  • 17'
    Jedna z petard spadła blisko bramki, ale mecz został przerwany tylko na momencik
  • 16'
    Faulowany w środku pola Vrdoljak, Chorwat zagrywał długą piłkę do Radovicia, ale za mocno
  • 16'
    Zerwał się doping, Mistrzem Polski jest Legia, są także race i petardy hukowe
  • 15'
    Grodzicki faulował Ljuboję z lewej strony pola karnego
  • 15'
    Kiełbik zagrywał do Astiza ale Hiszpan przyblokowany
  • 13'
    Kompletna cisza w wykonaniu naszych kibiców, słychać jedynie głośny doping fanów z Chorzowa
  • 13'
    Wolny dla Legii z okolic 45 metra, Kiełbowicz jednak zagrywał wprost w ręce bramkarza gości
  • 11'
    Vrdoljak zagrywał do Wolskiego, ale niedokładnie i piłka dla Ruchu
  • 9'
    Żyro walczył o piłkę ze Stawarczykiem, ale piłka już opuściła murawę. Od bramki Pesković
  • 8'
    Żewłakow próbował uruchomić Ljuboję ale zagranie było niedokładne
  • 7'
    Stawarczyk huknął z prawej nogi, ale wysoko nad bramką
  • 6'
    Rado wypuścił świetnie w pole karne Ljuboję, ten dośrodkował do Wolskiego, ale umiejętnie wmieszał sie w to wszystko bramkarz i Ruch zacznie od bramki
  • 5'
    Na trybunach okrzyki znane z czasów protestu
  • 4'
    Pierwsza akcja Legii, Żyro uderzał na bramkę, ale wprost w bramkarza
  • 4'
    Akcja Ljuboi i Stawarczyk wybił piłkę na aut
  • 2'
    Kolejna akcja Ruchu, ale Jankowski źle przyjął piłkę
  • 1'
    Pierwsza akcja Ruchu, niecelny strzał Janoszki
  • 0
    Ruch rozpoczął od środka, na Żylecie cisza
  • 0
    Tym razem zamiast Mistrzem Polski jest Legia na wyjście piłkarzy były okrzyki anty ITI oraz hasło Gdzie są oprawy...
  • 0
    "Sen o Warszawie" już odśpiewany, za chwilę początek spotkania
  • 0
    Trybuny są dziś wrogo nastawione przede wszystkim do właścicieli klubu i ochrony
  • 0
    Skład Legii na dzisiejszy mecz - Kuciak - Wawrzyniak, Astiz, Żewłakow, Kiełbowicz - Vrdoljak - Kucharczyk, Wolski, Radović, Żyro - Ljuboja.
  • 0
    Dziś zaczynamy trochę później niż zwykle, ale działo się przed stadionem... Zaczęło się od braku zgody wejścia na stadion osób z małymi flagami, kibice zaczęli gromadzić się przed stadionem, użyto gazu łzawiącego, były polewaczki. Okrzyki anty ITI...
  • 0
    Witamy ze stadionu Legii
  • 0
    O 13:30 w Wielką Sobotę - w takiej porze, w taki dzień zmierzą się dwie aktualnie najlepsze zespołu Ekstraklasy. Zapraszamy na stadion i do śledzenia naszych relacji.
Legia WarszawaRuch Chorzów
42'

42' Gabor Straka

70'

70' Marek Szyndrowski

90'

90' Marek Szyndrowski