48'
68'
90'
  • 90+8'
    Koniec! Legia wygrała z Piastem 1:0 po golu Guilherme. Już w sobotę przy Łazienkowskiej mistrzów Polski czeka ostatnie spotkanie o punkty w 2017 roku. Rywalem ekipy Romeo Jozaka będzie Wisła Płock. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na nasze materiały pomeczowe
  • 90+6'
    Niezgoda wpadł w pole karne i mocno zacentrował wprost na nogę Kucharczyka. Niestety, ale skrzydłowy nieczysto trafił w piłkę. Po chwili "Kuchy" znalazł się w sytuacji sam na sam z Rusovem, ale huknął wprost w niego
  • 90+4'
    Vasilljev uderzył technicznie, ale uderzył obok prawego słupka golkipera Legii
  • 90+3'
    Jankowski przebojem wtargnął w "szesnastkę", posłał typowy centrostrzał wprost w Malarza
  • 90+3'
    Dąbrowski fauluje Heberta. Będzie stały fragment gry dla miejscowych
  • 90+2'
    Gliwiczanie wrzucili piąty bieg, walczą za dwóch, a "Wojskowi" postawili teraz przede wszystkim na obronę
  • 90+2'
    Piast posyła mnóstwo dośrodkowań ze skrzydeł, ale większość centr z powodzeniem łapie Malarz
  • 90+1'
    Sześć minut doliczonych przez arbitra głównego
  • 90+1'
  • 90'
    Żółta kartka dla Dąbrowskiego za faul na Pietrowskim
  • 88'
    Gojko pobiegł i wycofał futbolówkę. Piłka minęła kilku graczy i trafiła pod nogi Vasilljeva. Estończyk huknął na wiwat mimo świetnej okazji
  • 87'
    Guilherme opuszcza boisko, w jego miejsce wchodzi Pasquato
  • 86'
    Janowski walczył a Astizem o pozycję, ale Hiszpan wykazał się doświadczeniem i wybił futbolówkę sprzed nóg rywala
  • 85'
    Mączyński przerzucił piłkę do Niezgody, ten zgrał do Kucharczyka, z kolei "Kuchy" kropnął wprost w Rusova
  • 84'
    Ależ szczęście miał teraz Malarz! Golkiper zwlekał z wybiciem piłki, trafił w nią Jankowskiego. Gdyby gracz Piasta ustawił się nieco niżej, futbolówka pewnie wpadłaby do siatki
  • 81'
    Bukata schodzi, Gojko wchodzi
  • 81'
    Roszada także w drużynie Legii: Astiz zastępuje Pazdana
  • 79'
    Odbiór Guilherme i prosta strata, "Gui" zbyt szybko szukał podaniem wysuniętego Niezgodę
  • 77'
    Centra Vasilljeva, a w "szesnastce" stu procentową szansą miał Mak. Pomocnik jednak nie skierował futbolówki do siatki, tylko posłał ją ponad bramką
  • 76'
    Jankowski powalczył blisko chorągiewki, przez co gospodarze otrzymali korner
  • 76'
    Mączyński zmienia Moulina
  • 74'
    Konczkowski otrzymał podanie z głębi pola, ale Hlousek ciałem zablokował graczowi Piasta dostęp do futbolówki. z "piątki" wznowi Malarz
  • 73'
    Malarz ryzykownie wyszedł z bramki, aby pomóc Pazdanowi, ale finalnie gliwiczanie tego nie wykorzystali
  • 72'
    Centra Vasilljeva, ale w polu karnym Piast nie stworzył większego niebezpieczeństwa
  • 72'
    Niedokładny przerzut Dąbrowskiego do ofensywy
  • 71'
    Petarda lecąca z sektora zza bramką Malarza, trafiła w pobliże golkipera stołecznego klubu
  • 68'
    Mak sfaulowany przez Hamalainena, który zostaje napomniany żółtą kartką
  • 68'
    Chwila przerwy w grze, boisko zostało nieco zamglone
  • 67'
    Guilherme szukał podaniem Niezgody, ale snajper przyjezdnych nie zrozumiał intencji Brazylijczyka
  • 65'
    Kapitalne dośrodkowanie Vasilljeva, Pietrowski chciał jeszcze przedłużyć głową tor lotu piłki, ale Malarz czujnie wyszedł z linii i złapał futbolówkę
  • 64'
    Papadopulos schodzi, Jankowski wchodzi
  • 63'
    Warszawiacy atakują, walczą o podwyższenie rezultatu, ale gliwiczanie dzielnie się bronią i czasami, po szybkich kontratakach, próbują stwarzać zagrożenie pod bramką Malarza
  • 62'
    Hamalainen ofarnie powalczył w odbiorze, aby po chwili wywalczyć rzut rożny
  • 62'
    Długie zagranie od Dąbrowskiego, ale Rusov z zimną krwią chwycił piłkę i jego zespół mógł odetchnąć
  • 60'
    Moulin minął rywala, zszedł do środka i potężnie kropnął, ale Francuz fatalnie przestrzelił
  • 59'
    Hebert! Środkowy obrońca ""Piastunek" główkował po dalekim wrzucie z autu, lecz Malarz obronił uderzenie przeciwnika
  • 58'
    Broź bez skrupułów dośrodkował w pole karne, jednak stoper Piasta spokojnie wycofał futbolówkę głową do Rusva, słysząc wcześniej poradę od swojego golkipera
  • 55'
    Moulin miękko zacentrował w "szesnastkę", piłkę głową zgarnął jeszcze Hamalainen, jednak obrona miejscowych uporała się z akcją Legii
  • 55'
    Niezgoda! Napastnik mistrzów Polski głową zamykał dośrodkowanie z prawej strony, jednak strzał poszybował ponad poprzeczką
  • 54'
    Dąbrowski sfaulowany przez Papadopulusa w walce o piłkę
  • 52'
    Zamieszanie w obrębie bramki Piasta, Hamalainen dośrodkował z prawej nogi, jednak rywal wyekspediował futbolówkę
  • 51'
    Legioniści otrzymali stały fragment gry po rajdzie i faulu na Kopczyńskim
  • 51'
    Dąbrowski potężnie huknął tylko w mur
  • 50'
    Guilherme sfaulowany na lewej flance przez Bukatę
  • 49'
    Kopczyński przebojem pomknął w kierunku bramki Rusova, jednak został osaczony przez dwójkę rywali i finalnie stracił futbolówkę
  • 49'
    Konczkowski dośrodkował w pole karne, Malarz problemami, ale wypiąstkował piłkę na róg
  • 47'
    Papadopulos ruszył z akcją, natomiast szybko do niego doskoczył Pazdan. Stoper Legii przewinił i został napomniany żółtym kartonikiem
  • 46'
    Dziczek wrzucił z autu, gospodarze dzielnie walczyli w polu karnym, lecz goście wyszli z opresji
  • 45+18'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • 45+18'
    Żółtka kartka dla Hlouska za wdanie się w dyskusję z arbitrem
  • 45+17'
    Oba zespoły już na boisku
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia prowadzi z Piastem 1:0 po golu Guilherme z rzutu karnego. Wracamy za 15 minut
  • 45'
    Gol! Guilherme trafia do siatki!
  • 44'
    Rzut karny dla Legii! Kopczyński upadł na murawę po kontakcie z Dziczkiem oraz Vasilljevem
  • 43'
    Hamalainen znakomicie przyjął piłkę, najpierw ją stracił, lecz szybko odzyskał. Niestety uderzenie Fina z dalszej odległości było mocno niecelne
  • 40'
    Fantastyczne zagranie Kucharczyka, Niezgoda pazernie ruszył na piłkę, jednak nieczysto w nią trafił i akcja spaliła na panewce
  • 40'
    Moulin miał sporo miejsca i czasu, ale zamiast poszukać lepszego rozwiązania, posłał dośrodkowanie w pole karne do nikogo
  • 38'
    Guilherme posłał daleki przerzut na Hamalainena, ale pomocnik "Wojskowych" miał dalej do piłki niż Rusov
  • 36'
    Z kontrą ruszyli gliwiczanie, Mateusz Mak spojrzał, lecz jego próba uderzenia pozostawiała wiele do życzenia
  • 35'
    Szybki atak Legii, po chwili Hamalainen otrzymał podanie i bez wahania kropnął. Rusov spokojnie złapał futbolówkę
  • 34'
    Moulin prostopadłym podaniem wypatrzył Brozia, lecz prawy obrońca nie dopadł do piłki, ponieważ była ona zbyt mocna i niedokładna
  • 31'
    Dwa spalone - najpierw na "ofsajdzie" znalazł się Broź, potem Kucharczyk
  • 29'
    Kucharczyk nieco podkręcił dośrodkowanie, Niezgoda walczył o pozycję w "szesnastce", lekko uderzył piłkę którą złapał Rusov
  • 28'
    Kucharczyk ruszył do przodu i lekko podał do Guilherme, jednak Brazylijczyk został uprzedzony przez rywala
  • 26'
    Hebr ofiarnie wywalczył róg wzorcowo naciskając Hlouska w bocznym sektorze boiska
  • 25'
    Pazdan wyszedł z własnej strefy, rozegrał piłkę i obsłużył Hamalainena. Niestety, fin został złapany na "ofsajdzie"
  • 23'
    Moulin miękko wrzucił futbolówkę w pole karne do Niezgody, atakujący mistrzów Polski chciał lobować Rusova, ale golkiper miejscowych skutecznie interweniował
  • 23'
    Kucharczyk spojrzał i zacentrował, w świetnej sytuacji znalazł się Niezgoda, ale fatalnie się pomylił
  • 21'
    Guilherme podał w kierunku Kucharczyka, ten przepuścił piłkę do której dopadł Broź. Boczny obrońca dośrodkował w pełnym biegu, jednak sędzia liniowy wychwycił, iż legionista centrował już zza linii końcowej
  • 18'
    Mak przepchnął Hlouska i potężnie huknął, ale strzał pomocnika gospodarzy był daleki od ideału
  • 18'
    Hlousek popędził na skrzydle, jednak Czech nie zdołał przejąć piłki i zrobić z nią więcej pożytku
  • 17'
    Hamalainen zszedł do środka i zacentrował w "szesnastkę", jednak nie zastał tam żadnego z partnerów
  • 15'
    Wyśmienite dośrodkowanie Vasilljeva, Sedlar w polu karnym postanowił uderzyć na bramkę, ale zabrakło chłodnej głowy
  • 13'
    Moulin szukał na prawej flance wysuniętego Brozia, lecz przerzut Francuza okazał się minimalnie zbyt mocny
  • 12'
    Kucharczyk dośrodkował ze skrzydła, do piłki skakał Hamalainen, jednak "Piastunki" zażegnały niebezpieczeństwo
  • 10'
    Hlousek powstrzymał Konczkowskiego na prawej flance
  • 9'
    Centra Moulina była niedokładna, brakowało pomysłu
  • 7'
    Rusov zastąpi Jagiełłę
  • 6'
    Rusov szykuje się do wejścia na murawę
  • 5'
    Czerwona kartka dla Szmatuły! Golkiper Piasta wyszedł z bramki i sfaulował rozpędzonego Niezgodę
  • 5'
    Szmatuła oraz Niezgoda leżą na murawie i są opatrywani przed medyków klubowych
  • 4'
    Warszawiacy przecięli podanie Piasta, błyskawicznie piłka powędrowała w kierunku Niezgody, ale snajper stołecznego klubu musiał uznać wyższość Heberta, który świetnie zagrał "ciałem"
  • 3'
    Dziczek do Konczkowskiego, następnie prawy defensor dośrodkował na Vasilljeva, jednak Estończyk nie opanował futbolówki przed "szesnastką"
  • 2'
    Legia budowała atak pozycyjny, jednak Guilherme stracił futbolówkę w środku pola. Po chwili z kontra wyszli gliwiczanie, ale centra z lewej strony wylądowała w rękawicach Malarza
  • 0
  • 0
    Papadopulos wpadł w pole karne Legii i szukał kornera, lecz od bramki wznowi Malarz
  • 0
    Obie ekipy już na murawie! Zaraz zaczynamy!
  • 0
    Skład "Wojskowych" prezentuje się następująco: Malarz - Broź, Dąbrowski, Pazdan, Hlousek - Moulin, Kopczyński - Kucharczyk, Guilherme, Hamalainen - Niezgoda!
  • 0
    Na ławce pozostają: Cierzniak, Astiz, Jodłowiec, Mączyński, Szymański, Sadiku oraz Pasquato
  • 0
    Witamy! Już o 18:00 rozpocznie się mecz 20. kolejki Lotto Ekstraklasy pomiędzy Piastem Gliwice a Legią Warszawa