76'
80'
90'
  • 90+3'
    Koniec meczu! Legia zdeklasowała Śląsk Wrocław. Legia traci do WKS-u już tylko dwa punkty. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na pomeczowe materiały.
  • 90+2'
    Widać, że piłkarze Śląska już zrezygnowani biegają po boisku
  • 90+1'
    Jeszcze jeden róg po strzale Radovicia. Piłkę pewnie łapie Kelemen
  • 90'
    Dudek w pole karne, piłkę przechwycił Gol, który natychmiast zagrał do Żurka, który za długo zwlekał z podaniem do Ljuboi
  • 90'
    Arbiter doliczył dwie minuty
  • 89'
    Żyro fauluje od tyłu Milę i zasłużenie dostaje żółtą kartkę
  • 88'
    Ljuboja fauluje Fojuta w walce o piłkę
  • 88'
    Ljuboja nie dał rady ograć teraz obrońcy z Legionowa
  • 87'
    "Jędza" ofensywnym wejściem wywalczył kolejny róg
  • 87'
    Bliski drugiej bramki z rożnego był Astiz, ale tym razem piłka przeleciała obok bramki
  • 86'
    Żyro do Rzeźniczaka, który zagrywa piłkę na wolne pole
  • 86'
    A przy wyjściach z sektorów tworzą się już kolejki :-)
  • 85'
    Żurek uprzedzony przez Celebana. Od autu zaczną Wojskowi
  • 83'
    Ale to byłby debiut! Żurek dostał piłkę od Radovicia jednak futbolówka po strzale młodego pomocnika wyszła na rzut rożny pod odbiciu od Kelemena
  • 82'
    Żyro fauluje Fojuta, który zapędził się do przodu
  • 81'
    Mila uderza wysoko nad bramką
  • 81'
    Tymczasem na boisku leży Rafał Wolski. Mamy kolejnego debiutanta. W Ekstraklasie po raz pierwszy zagra Bartosz Żurek, który zastąpi kolegę z urazem
  • 81'
    "Rado" zagrywał piętką, ale zrobił to za mocno
  • 79'
    Mila ciągnięty za koszulkę przez Astiza i Hiszpan został ukarany "żółtkiem". Do stałego fragmentu gry podejdzie kapitan WKS-u
  • 78'
    "Jędza" do "Ljubo", ale ten na spalonym
  • 78'
    Wawrzyniak wybija dogranie Kaźmierczaka
  • 77'
    Dudek faulowany z prawej strony
  • 77'
    Po dośrodkowaniu Mili, głową uderzał Fojut, ale piłka powędrowała obok bramki
  • 76'
    "Ljubo" z ostrego kąta uderza minimalnie nad poprzeczką
  • 75'
    Z klepki starają się grać Wojskowi. Nasza ekipa praktycznie ciągle jest w ataku
  • 75'
    Mraz napomniany przez arbitra za faul na Jędrzejczyku. Przy piłce znowu Ljuboja
  • 74'
    Żyro zepsuł dobrze zapowiadającą się kontrę
  • 74'
    Jędrzejczyk opanował piłkę na prawej flance i uspokoił grę
  • 73'
    Radović uprzedzony przez Mraza
  • 72'
    Schodzi Kucharczyk. Na boisku melduje się powracający po kontuzji Miroslav Radović
  • 71'
    Dudek na prawo do Soboty, ale ten wywalczył jedynie aut
  • 70'
    Voskamp zgrał piłkę do Kaźmierczaka, który uderzył z pierwszej piłki. Pomocnik WKS-u strzelił jednak nad bramką
  • 70'
    Niektórzy kibice Śląska już teraz wychodzą ze stadionu
  • 69'
    Wolski dostał żółty kartonik za odkopnięcie piłki po gwizdku
  • 68'
    Ljuboja uciekł Fojutowi i zatrzymał go dopiero Socha. Rzut rożny dla Legii
  • 68'
    4:0 Inaki Astiz!!!
  • 68'
    Wrzutkę Wolskiego z rzutu rożnego świetnie wykończył głową Inaki Astiz
  • 66'
    Astiz ruszył do przodu i podał do Wolskiego, ale ten źle przyjął piłkę i zanotował stratę
  • 66'
    Mila zagrał do wbiegającego w pole karne Kaźmierczaka, ale ten słabo zacentrował i piłkę spokojnie wybił Żewłakow
  • 65'
    Wolski minął Fojuta w polu karnym, ale przewrócił się. Według sędziego wszystko było zgodnie z przepisami
  • 64'
    Fajny przerzut Jędrzejczyka, a Żyro zamiast uderzać podawał do Ljuboi, który był na spalonym
  • 64'
    Dudek za Elsnera
  • 62'
    Fojut do Soboty - spalony
  • 61'
    Rożny dla Śląska. Do narożnika biegnie Mila
  • 61'
    Wrzutkę bardzo pewnie łapie Dusan Kuciak
  • 60'
    Wolski znowu minął rywala i mocno uderzył na bramkę Kelemena. Już widzieliśmy piłkę w siatce...
  • 58'
    "Żewałk" fajnie przerzucił piłkę do "Jędzy", ale chwilę później akcja znowu wróciła na naszą połowę
  • 58'
    Wolski minął Fojuta, ale za późno zagrał do Hiszpana
  • 58'
    Boisko opuszcza debiutant - Nacho Novo, a w jego miejsce wchodzi Michał Żyro
  • 56'
    Widzimy przestój w grze obu drużyn
  • 55'
    Wawrzyniak skutecznie powstrzymał Sobotę w polu karnym i od bramki zaczyna Kuciak
  • 55'
    Celeban nie zrozumiał się z partnerami i zagrał wprost do Kuciaka :)
  • 54'
    Świetnie wygląda teraz utrzymywanie się legionistów przy piłce
  • 53'
    Żewłakow przejmuje dośrodkowanie Mili i spokojnie rozpoczyna akcję ofensywną
  • 53'
    Waldemar Sobota ukarany żółtą kartką
  • 51'
    Nacho wywrócił Milę. Dośrodkowywać z wolnego będzie Mraz
  • 51'
    Kuciak piąstkuje, i przewraca Elsnera. Słowacki bramkarz też odczuł skutki tego starcia
  • 50'
    Żewłakow zagrywa do Astiza, ten do Rzeźniczaka, a on do Novo, który był na pozycji spalonej
  • 49'
    Ostre wejście Fojuta w Wolskiego, ale dla pana Siejewicza defensor nie przekroczył przepisów gry
  • 49'
    Elsner ukarany za faul na Ljuboi
  • 48'
    Znacznie cichszy zrobił się doping dla Śląska
  • 48'
    Niecelnie Nacho Novo zagrywał do Jędrzejczyka
  • 47'
    Kolejny przechwyt Celebana, który uruchomił Milę. Kapitan Śląska wbiegł w pole karne, ale uderzył obok dalszego słupka
  • 46'
    Bez pośpiechu rozpoczęli legioniści, którzy po prostu klepią piłkę w obronie
  • 46'
    Novo zatrzymany przez Fojuta
  • 45+18'
    Zaczynamy drugą część gry
  • 45+17'
    Cetnarskiego w przerwie zmienia Tadeusz Socha
  • 45+16'
    Zawodnicy obu ekip wracają na murawę
  • 45+8'
    Na murawie trwa konkurs rzutów karnych dla fanów Śląska. W bramce rezerwowy golkiper WKS-u - Rafał Gikiewicz
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy. Legia prowadzi 3:0! Piękny wynik, może uda się go podwyższyć po przerwie :)
  • 45+1'
    Wolski walczył o piłkę z Kelemenem, któremu odrobinę puszczają nerwy
  • 45'
    Duże kłopoty z grą ofensywną mają od kilkunastu minut podopieczni Oresta Lenczyka
  • 45'
    Doliczone dwie minuty
  • 44'
    Jędza obiega Ljuboję, który jednak schodzi do środka. Ostatecznie i tak futbolówka trafia do "Jędzy", który wywalczył róg
  • 43'
    Ljuboja piętką do Novo, ale ten kiepsko zagrał do Kucharczyka
  • 43'
    "Kucharz" dostał teraz dobrą piłkę od Nacho. Nasz piłkarz uderzył z półwoleja, a strzał instynktownie obronił Kelemen
  • 42'
    Kucharczyk walecznie zabrał piłkę rywalowi, szkoda, że futbolówki nie zdołał utrzymać Wolski
  • 41'
    Novo zszedł do środka z prawej flanki, ale uderzył jedynie w boczną siatkę
  • 39'
    Kolejna dobra akcja Legii! Kucharczyk poszedł lewą stroną i dograł do Wolaka, ale ten troszkę się zagubił w dryblingu
  • 39'
    Stevanović schodzi z boiska. W jego miejsce holenderski snajper - Johan Voskamp
  • 38'
    W dużym gazie są teraz legioniści
  • 38'
    Gol do Ljuboi, ale na spalonym był Serb
  • 38'
    Novo faulowany z prawej strony przez Milę
  • 37'
    Rzeźniczak starł się z Milą, ale gramy dalej
  • 36'
    Ajj Nacho Novo dostał świetną piłkę od "Ljubo", wyszedł sam na sam, ale uderzył wprost w golkipera WKS-u
  • 35'
    Sam poszkodowany podszedł do piłki
  • 35'
    3:0 Danijel Ljuboja!!!
  • 35'
    Ależ przecudowne uderzenia Ljuboi!!! Serb uderzył prosto w okienko bramki strzeżonej przez Kelemena. To trafienie będzie kandydować do miana bramki kolejki
  • 34'
    Ojj Cetnarski strzelał, ale dobrze interweniował Wawrzyniak
  • 34'
    Pietrasiak fauluje wychodzącego na dobrą pozycję Ljuboję i defensor Śląska obejrzał czerwoną akrtkę
  • 32'
    Wolski starał się zagrać do Gola, ale piłkę przejął Celeban
  • 32'
    Prawy defensor Śląska faulowany przez Janusza. Sędzia słownie upomniał legionistę
  • 31'
    Świetnie Jędrzejczyk uprzedził Stevanović, piłkę starał sie jeszcze uderzyć Novo, ale szybszy był Pietrasiak
  • 30'
    Gol za słabo do Wolskiego, ale legioniści odzyskują piłkę po złym przyjęciu Soboty
  • 30'
    Sobota uruchomił teraz kontrę gospodarzy, ale piłkę przejmuje Wawrzyniak faulowany przez "Cetnara"
  • 29'
    Kapitan Śląska zagrywa na głowę Fojuta, ale piłka przechodzi z dala od bramki Legii
  • 28'
    Znowu "Rumiany" przecina podanie adresowane do kapitana WKS-u
  • 28'
    Szybka piłka do Novo, ale bliżej do niej miał Kelemen, który złapał futbolówkę
  • 28'
    Faulowany Cetnarski i od wolnego zacznie Sebastian Mila
  • 27'
    Skutecznie interweniuje Wawrzyniak. Głębiej do defensywy cofnęli się legioniści
  • 26'
    Stevanović doszedł do piłki przy linii końcowej i odegrał do Celebana. Jego wrzutka odbija się od
  • 25'
    Jędrzejczyk zastopował podanie Kaźmierczaka
  • 24'
    Sobota chciał zakręcić Żewłakowem, ale ponownie dobrze spisał się doświadczony defensor
  • 24'
    W kole środkowym trzyma się za twarz i leży Patrik Mraz
  • 23'
    Astiz spóźnił się z interwencją i kopnął Sobotę. Wolny dla Śląska z odległości 40 metrów. Dogrywa Mila
  • 23'
    Piłka trafiła do Soboty, który nie dał rady przejść Rzeźniczaka. Legionistom nie udało się jednak wyprowadzić akcji ofensywnej
  • 21'
    "Kuco" wypiąstkował piłkę i wpadł na jednego z zawodników. Słowak doszedł jednak do siebie nawet bez pomocy medycznej
  • 21'
    Fajnie zastawił się Kucharczyk i odegrał do Wolskiego. "Wolak" za mocno jednak przerzucił piłkę do Jędrzejczyka
  • 20'
    Mila fajnie rozegrał piłkę z Cetnarskim, który takim al'a dośrodkowaniem mógł zaskoczyć Kuciaka. Słowak był na posterunku i wybił piłkę za boisko
  • 19'
    Fojut przyblokowany przez Kucharczyka. Chwilę później gospodarze zdobyli kolejny rzut rożny
  • 18'
    Hiszpański napastnik skutecznie zatrzymuje Mateusza Cetnarskiego. Wielką ambicję widać w poczynaniach Nacho Novo
  • 17'
    Novo zabrał piłkę Mili i uruchomił Ljuboję, który z dystansu uderza wprost w ręce Kelemena
  • 16'
    Wolski starał się minąć Pietrasiaka na skraju pola karnego, ale nasz piłkarz wybiegł za linię końcową
  • 15'
    Gol dobrze odebrał piłkę i odegrał ją do Kucharczyka, który fajnie uruchomił Nacho Novo
  • 15'
    Długa piłka Kaźmierczaka do Mili pada łupem Kuciaka
  • 14'
    Drugą bramkę zanotował Janusz Gol. Pomocnik Legii najpierw główkował po wrzutce Wolskiego z rzutu rożnego. Pierwszy strzał Kelemen zdołał odbić, ale przy dobitce Słowak był bezradny
  • 14'
    Novo ambitnie zablokował podanie Celebana
  • 13'
    2:0 JANUSZ GOL!!!
  • 12'
    Ależ kocioł pod polem karnym Legii. Z dośrodkowania Mili uderzał Fojut, strzał wspólnie obronili Kuciak z Wolskim. Dobitkę Celebana z dystansu świetnie odbił słowacki golkiper Wojskowych.
  • 12'
    Ljuboja na prawo do Wolskiego, który płasko wgrał w pole karne. Celeban nie ryzykował i wykopał piłkę za linię końcową
  • 10'
    Elsner do Celebana pod pole karne, ale obrońcę WKS-u uprzedza Rzeźniczak
  • 10'
    Mila starał się uderzyć z woleja, ale nie trafił czysto w piłkę
  • 10'
    Sobota po starciu z "Wawrzynem" wywalczył róg dla gospodarzy
  • 9'
    Celeban podłączył się do ofensywy, oddał piłkę do Cetnarskiego, a ten naciskany przez legionistów musiał zagrać do Kelemena
  • 8'
    Za niska wrzutka z rzutu wolnego i futbolówkę wybija Pietrasiak
  • 7'
    Z lewej strony dośrodkowuje Wolski
  • 6'
    Na trybunach pojawia się oprawa "Partyzancka armio wyklęta, Śląsk Wrocław o Was pamięta"
  • 6'
    Wawrzyniak lekko nadepnął na stopę Sebastiana Mili i... faul
  • 5'
    Gol fauluje Elsnera
  • 4'
    Cetnarski do Soboty na prawą stronę, ten zszedł do środka minął dwóch rywali, ale skutecznie przeszkodził mu Żewłakow i piłkę złapał Kuciak
  • 4'
    Kaźmierczak nie dał oszukać się Ljuboi i zanotował odbiór
  • 3'
    Piłka spada w polu karnym, ale Wawrzyniak szybko wybija ją w głąb pola
  • 2'
    Astiz upadł z Cetnarskim, ale sędzia Siejewicz nakazuje grać dalej
  • 2'
    Sobota nabił Astiza i Śląsk ma rzut rożny
  • 1'
    1:0 Janusz Gol
  • 1'
    Gol wykorzystał błąd obrońcy i spokojnym strzałem pokonał Kelemena w sytuacji sam na sam
  • 0
    Powitanie zespołów i za chwilę kapitanowie wylosują strony.
  • 0
    Maskotka Śląska już czeka w tunelu żeby wyprowadzić obie drużyny na murawę.
  • 0
    Rezerwowi pojawiają się na ławkach rezerwowych.
  • 0
    Spiker wyczytuje składy obu zespołów.
  • 0
    Fani Śląska pokrzykują "WKS, WKS". Szkoda tylko, że sektor gości jest pusty...
  • 0
    Legioniści też podążają już w stronę szatni. Za 15 minut początek spotkania
  • 0
    Jak na razie stadion wydaje się wypełniony w połowie. Kibice cały czas wchodzą jednak na sektory
  • 0
    Piłkarze Śląska pobiegli już do szatni
  • 0
    Obie drużyny rozgrzewają się na boisku
  • 0
    Witamy z wietrznego Wrocławia. Nastąpiła jednak zmiana w składzie, który wcześniej podaliśmy. - Kuciak - Jędrzejczyk, Żewłakow, Astiz, Wawrzyniak - Rzeźniczak, Gol - Kucharczyk, Wolski, Novo - Ljuboja
  • 0
    Znamy już "11", którą Legia rozpocznie dzisiejsze spotkanie. Kuciak - Jędrzejczyk, Astiz, Żewłakow, Wawrzyniak - Novo, Rzeźniczak, Vrdoljak, Radović, Wolski - Ljuboja
  • 0
    W niedzielę o godzinie 14:30 piłkarze Legii zagrają we Wrocławiu z liderem tabeli Śląskiem. Czy legioniści odniosą pierwsze w tym roku zwycięstwo? Zapraszamy na naszą relacje tekstową minuta po minucie.
Śląsk WrocławLegia Warszawa
13'

34' Dariusz Pietrasiak