Jeszcze szansę miał Michal Hubnik, ale nic z tego nie wyszło.
  • 90+1'
    Koniec meczu Legia wygrywa 1:0
  • 90'
    Najpierw Choto przejął piłkę i zagrał do przodu, ale tam nie było żadnego z kolegów. Po chwili po akcji Bartosza Żurka uderzał Dominik Furman, ale wprost w bramkarza Dynama
  • 88'
    Akcja Dynama zakończona strzałem, ale dość niecelnym. W przekroju całego spotkania Białorusini rozczarowali
  • 85'
    Komorowski zszedł z boiska, za niego pojawił się Inaki Astiz
  • 85'
    Za Kubę Koseckiego wszedł Tomasz Kiełbowicz
  • 85'
    Dickson Choto gra defensywnego pomocnika i zanotował pierwszy odbiór co koledzy z ławki rezerwowych nagrodzili brawami
  • 84'
    Hubnik do Żurka, ten uderzał na bramkę ale tuż nad poprzeczkę
  • 82'
    Ładna akcja Koseckiego lewym skrzydłem i... kilka metrów zabrakło jednak Michałowi Żyro aby dojść do zagrania "Romka"
  • 81'
    Kontra Dynama powstrzymana przez Alberta Bruca, który dobrze przeczytał zamiary rywali
  • 80'
    Żewłakow poirytowany decyzjami arbitra trochę mu pocisnął
  • 79'
    Zeszli z boiska Wawrzyniak, Gol, Wolski a na ich miejscu pojawili się Choto, Bruce i Żurek
  • 78'
    Wolski zszedł z lewej strony do środka i z 20 merów posłał piłkę w kierunku bramki. Pomylił się o 2-3 metry
  • 75'
    zmiana w Dynamie - za Kibuka wszedł Leonardo
  • 75'
    Kosecki mogło i powinno być 2:0. Kosa efektownie minął dwóch rywali i posłał piłkę tuż obok bramki. Szkoda, bo akcja palce lizać
  • 74'
    Ładne zagranie Furmana, ale zbyt późno ruszyli do zagrania Dominika koledzy
  • 73'
    Rzut wolny dla rywali, ale dośrodkowanie pewnie wyłapał Dusan Kuciak
  • 72'
    Komorowski stracił piłkę, ale błąd naprawił Michał Zewłakow wybijając piłkę na aut
  • 70'
    Rywale grają wysoko pressingiem i częściej niż w pierwszej połowie przejmują futbolówkę już na naszej połowie
  • 68'
    kolejny wolny dla Dynama ale piłka baaaardzo wysoko przeniesiona nad poprzeczką
  • 67'
    akcja Dynama i... Kuciak idealnie ustawiony bez problemy chwyta piłkę
  • 63'
    Jędza drugi raz w ciągu kilku minut bez problemu zatrzymał ciekawie zapowiadająca się akcję Dynama
  • 62'
    Kucharczyk zagrał dzis bardzo dobre spotkanie, nie stracił praktycznie ani jednej piłki. Także Vrdoljak zasługuje na słowa otuchy
  • 61'
    za Ivicę Vrdoljaka i Michała Kucharczyka weszli Dominik Furman i Michal Hubnik
  • 59'
    Kosecki faulowany. Wolny już rozegrany. Gol zagrywa do Żyro i... od bramki zacznie Dynamo
  • 56'
    Mocne uderzenie Koseckiego i... piłkę łapie dobrze ustawiony bramkarz Dynama
  • 55'
    ahh Vrdoljak i było blisko umieszczenia piłki w siatce
  • 54'
    Bardzo dobre spotkanie rozgrywa dziś Rafał Wolski, obrońcy nie mogą sobie z nim poradzić. Teraz był faulowany przez rywala
  • 52'
    1:0 dla Legii!! Janusz Gol
  • 52'
    Żyro zagrał do Janusza Gola, a ten ładnym uderzeniem pod poprzeczkę pokonał bramkarza Dynama
  • 49'
    i kolejna żółta kartka - tym razem dla Kuby Wawrzyniaka - a jakże za dyskusje z arbitrem
  • 46'
    Jedna zmiana Jędrzejczyk za Rzeźniczaka
  • 45+13'
    Druga połowa rozpoczęta
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy meczu
  • 45'
    Jeszcze na koniec pierwszej części gry strzelał Rzeźniczak, ale pomylił się o dwa może o trzy metry
  • 44'
    Bardzo dobra wymiana piłki i Kosecki efektownie nożycami uderzał ale trafił wprost w bramkarza
  • 43'
    Wolski bliski szczęścia. Po jego strzale piłka przeleciała tuż nad poprzeczką bramki Dynama
  • 41'
    Gol zagrał do Żyro, ten jednak musiał uznać wyższość obrońców rywali
  • 40'
    Janusz Gol zagrał do Jakuba Koseckiego, ale Kosa fatalnie przestrzelił...
  • 38'
    Legia osiągnęła przewagę optyczną, częściej jest stroną tworzącą akcje, kreującą grę. Dzięki temu dochodzi do sytuacji strzeleckich, ale zwykle albo brakuje ostatniego podania, albo wykończenia jak teraz gdy sporo pomylił się Rafał Wolski.
  • 35'
    Ależ była szansa! Kosecki uderzał na dalszy słupek i pomylił się naprawdę niewiele
  • 34'
    Już trzecia kartka dla piłkarza Legii - tym razem sędzia ostudził trochę poczynania Jakuba Rzeźniczaka, Ostry wślizg, legionista nie trafił w piłkę
  • 32'
    Tym razem piłkę stracił Michał Żyro, na boisku nie dzieje się zbyt wiele
  • 30'
    Akcja Legii prawą stroną zakończona niecelnym dośrodkowanie Rzeźniczaka
  • 29'
    Legioniści kolejny raz mają problemy z arbitrem za protesty żółtą kartką został ukarany Michał Żyro
  • 28'
    to nie jest normalny sparing tylko szachy taktyczne, sprawdzanie ćwiczonych schematów gry
  • 27'
    Poza uderzeniem Koseckiego na początku meczu nie było jeszcze celnego strzału. Gra toczy się w środku pola głównie, legioniści klepią sobie piłkę i ćwiczą to co na treningach
  • 26'
    brzydki wślizg, ucierpiał Kucharczyk, a sędzia nawet nie odgwizdał faulu
  • 22'
    Rywale odpowiedzieli akcją i rzutem wolnym, ale dośrodkowanie padło łupem Wawrzyniaka
  • 21'
    wolny dla Legii, piłkę ustawił sobie Rafał Wolski
  • 21'
    dośrodkowanie Wolaka i... piłka w rękach golkipera Dynama
  • 20'
    kolejna dobra akcja Kucharczyka powstrzymana faulem i żółta kartka dla Olega Wierietiło
  • 18'
    dobra szarża Kucharczyka, ale dośrodkowanie za głębokie i od bramki zacznie Dynamo
  • 17'
    kontra Białorusinów, którą faulem przerywa Komorowski faulując Fabiano
  • 16'
    gra toczy się głównie w środku pola, piłkarze Legii grają dużo piłką
  • 13'
    Vrdoljaka ma pretensje do sędziego za to, ze ten wskazał faul Marcina Komorowskiego, a chwilę wcześniej nie zauważył faulu na Komorze
  • 13'
    Trzeci wślizg Wolskiego i tym razem żółta kartka dla młodego legionisty
  • 11'
    Nieźle zapowiadającą się akcję Legii zwolnił Wawrzyniak wycofując piłkę
  • 10'
    Próba akcji Wolskiego z Zyro ale zbyt dużo było w tym niedokładności i piłka w posiadaniu rywali
  • 8'
    Dobra akcja Wolskiego, ale tylko aut dla Legii
  • 6'
    Dobrze Rzeźniczak do Koseckiego, ten uderzył ale bramkarz zdołał chwycić futbolówkę
  • 6'
    Piłkarze Legii próbują grać kombinacyjnie w środku pola, dużo jest zagrań z pierwszej piłki
  • 5'
    Dobra akcja z klepki w czworokącie Vrdoljak, Żyro, Wolski i Kosecki ale połapali się w tym rywale
  • 3'
    Pierwsza akcja Legii, długie podanie Rzeźniczaka, ale nikt nie doszedł do zagrania Kuby
  • 2'
    Tymczasem Ariela Borysiuka nie ma nawet wśród rezerwowych, jest obok boiska i rozmawia z Markiem Jóźwiakiem
  • 1'
    Mecz rozpoczęty
  • 0
    Legioniści wychodzą już na murawę i witają się z drużyną z Białorusi
  • 0
    Piłkarze już po rozgrzewce. Za chwilę początek spotkania
  • 0
    Troszkę ponad 10 minut do rozpoczęcia spotkania, przy boisku pojawiła się już flaga Legii!
  • 0
    Witamy z Turcji. Znamy już skład Legii - 12. Dusan Kuciak 25. Jakub Rzeźniczak 6. Michał Żewłakow 17. Marcin Komorowski 14. Jakub Wawrzyniak 5. Janusz Gol 21. Ivica Vrdoljak 20. Jakub Kosecki 27. Rafał Wolski 18. Michał Kucharczyk 33. Michał Żyro