Jagiełło uderzał nad bramką i Paolo Terziotti kończy mecz
    Ciężki strzał Żyro, bardzo dobrze złapał Szumski
    Matsui w tempo dograł w pole karne do Górala, który ładnie zmieścił piłkę tuż przy słupku
  • 72'
    3:1 Maciej Górski
  • 70'
    Wolski w polu karnym został wzięty w kleszcze przez Jędze i Inakiego. Młody pomocnik upadł, a podyktowany rzut karny, pewnie wykorzystał (znowu) Marcin Komorowski
  • 69'
    2:1 Marcin Komorowski
  • 67'
    Rybus wpadł w pole karne, upadł, ale według sędziego Komorowski interweniował czysto
  • 65'
    Obu drużynom brakuje trochę dokładności i skuteczności
  • 64'
    Warto dodać, że w przerwie Maciej Skorża pochwalił sędziego Paulo :)
  • 62'
    Wolny dla pomarańczowych. Z wolnego uderza Rybus, który trafia prosto w Szumiego
  • 61'
    Jagiełło wyłożył piłkę Wolskiemu, który przelobował Skabę, ale futbolówkę z linii bramkowej wybił Astiz
  • 60'
    Piłka szybko przechodzi z jednej strony na drugą
  • 58'
    Kolejne uderzenie Wolskiego było niecelne
  • 57'
    Górski nie dał rady pokonać Jędrzejczyka
  • 57'
    Rybus wykorzystał niepewność Choto i uderzył bramkę Szumskiego, gdzie świetnie spisał się młody bramkarz
  • 55'
    Matsui uderzył z 25 metrów w słupek mimo asysty rywali
  • 54'
    Przewinił na prawej stronie Rzeźniczak
  • 52'
    Faulowany Jagiełło, do piłki podszedł Kiełbowicz,który zagrał do Wizira, ale ten uderzył równie mocno co niecelnie
  • 50'
    Górski wykorzystał błąd Jędrzejczyka, ale strzelił wysoko nad bramką
  • 48'
    Bruce chciał przelobować
  • 47'
    Dobra piłka Borysiuka do Wolskiego, który strzelił Skabę
  • 36'
    Początek drugiej połowy. Przypominamy, że legioniści grają 2x30 minut
  • 32'
    Kosecki uderzał z dystansu i mamy rzut rożny dla pomarańczowych
  • 32'
    Koniec pierwszej połowy
  • 31'
    Jagiełło wyłożył piłkę Matsui, ale Skaba obronił nogami strzał Japończyka
  • 29'
    Kolejne dwa rogi nie przyniosły skutku zespołowi "Wawrzyna"
  • 28'
    Furman strzelił prosto w Choto i mamy róg dla pomarańczowych
  • 27'
    Wolejem uderzał Dickson Choto, ale piłka wylądowała na plecach
  • 25'
    Róg po uderzeniu "Wolaka"
  • 24'
    Rzeźniczak podał piłkę z końca boiska do Wolskiego, ale uderzenie wybronił Wojciech Skaba
  • 23'
    Wrzutka Koseckiego nie przynosi pomarańczowym żadnego pożytku
  • 22'
    Gra toczy się w szybkim tempie i wygląda to całkiem nieźle. Piłka krąży na razie w środku pola
  • 21'
    Gol ciekawie wrzucił piłkę w pole karne, ale koledzy nie zrozumieli jego intencji. Brawo Janek
  • 19'
    1:1 Marcin Komorowski
  • 19'
    "Komor" pewnie uderzył w prawy róg bramki. Skaba wylądował z lewej strony
  • 18'
    Rzut karny dla zielonych!
  • 17'
    Kucharczyk pomknął prawą stroną i lewą noga uderzył obok słupka
  • 16'
    Gol dla pomarańczowych! Żyro przyjął piłkę tyłem do bramki, obrócił się i nie dał szans Kubie Szumskiemu, uderzając tuż przy słupku
  • 15'
    0:1 Michał Żyro
  • 14'
    Świetną piłkę do Kucharczyka zagrał Albert Bruce, ale Michał był na spalonym
  • 13'
    Kiełbowicz ostro zatrzymany, ale po interwencji medyków jest już ok
  • 12'
    Janusz Gol przedarł się środkiem pola i strzelił, ale zrobił to obok bramki
  • 11'
    Żyro strzelał z bliska, ale pewnie obronił Jakub Szumski
  • 10'
    Prawą stroną poszedł Jagiełło, ale zatrzymał go Jędrzejczyk
  • 8'
    Kosecki uderzał z dystansu, ale piłka poszybowała obok bramki
  • 6'
    Rafał Wolski zszedł do środka, przymierzył i uderzył obok bramki
  • 5'
    Matsui podaje do Gola, który zagrywa długą piłkę do Jagiełły, który przegrał główkę z Wawrzyniakiem
  • 3'
    Rożny dla pomarańczowych, ale strzał pewnie złapał Szumski
  • 1'
    Zaczęli
  • 0
    Arbitrem spotkania będzie Paolo Terziotti, na liniach pomagać mu będą Michal Hubnik i Krzysztof Dowhań
  • 0
    Wojskowi zagrają dziś 2x30 minut
  • 0
    Piłkarze rozgrzewają się przed sparingiem wewnętrznym. Jedną drużynę poprowadzi dziś Jacek Magiera, a drugą Rafał Janas
  • 0
    Zamiast sparingu z rezerwami Lokomotivu będzie gra wewnętrzna. Zapraszamy na nasze relacje. Szkoleniowiec sprawdzi wszystkich zdrowych graczy
20'
31'

31' Maciej Górski za Kamil Kamiński