64'
  • 90+4'
    Dziękujemy za uwagę i już teraz zapraszamy na pomeczowe materiały
  • 90+3'
    Gryf ambitnie walczył. Legia mogła strzelić więcej bramek gdyby nie szwankowała skuteczność. Rewanż już za tydzień przy Łazienkowskiej
  • 90+2'
    Skaba pokonany, ale bramka dla Gryfa nie uznana
  • 90+2'
    Jeszcze próbował strzelać Fidziukiewicz, ale obok bramki
  • 90+2'
    Koniec meczu!
  • 90+1'
    Wolny dla Gryfa
  • 89'
    Feliskiak faulowany przez Żyro
  • 89'
    Sędzia dolicza 2 minuty
  • 88'
    Skaba faulowany przez Wickiego w polu karnym
  • 87'
    Za mocne podanie Źyro
  • 85'
    Piłka zagrana przez Kiełbowicza ląduje w polu karnym. Hubnik szukał Blanco, ale Czech źle podawał do Argentyńczyka
  • 85'
    Kolejne uderzenie Michała Żyro - tym razem piłka mija światło bramki
  • 84'
    Z klepki grali legioniści, ale niecelnie podawał Vrdoljak, który sprawił, że gospodarze mogli nas skontrować
  • 82'
    Kiełbowicz chciał mocno, po linii zagrać do Novo, ale piłka wyszła poza linię boczną
  • 82'
    Astiz uderzał głową z 16 metrów, przelobował bramkarza i trafił w poprzeczkę
  • 81'
    Od obrony zaczynają Wojskowi
  • 80'
    Furman przeszedł Kostucha i zagral do Żyro, ale jego wrzutkę złapał Kostuch
  • 79'
    Obie drużyny chciałyby już chyba zejść do szatni...
  • 78'
    Astiz faulowany przez Kostucha w trakcie walki o piłkę
  • 78'
    Żyro zagrał do środka do Furmana. Młody pomocnik zdecydował się na strzał, ale został zablokowany przez Adriana Kochanka
  • 77'
    Novo zdecydował się na strzał, ale uderzenie Hiszpana pewnie złapał Ferra
  • 76'
    Novo do Żyro, a ten wybiegł z piłką za linię końcową
  • 74'
    Kolejny wolny dla Legii. Wrzutka Kiełbowicza ląduje na głowie Hubnika, który uderza wprost w golkipera Gryfa
  • 74'
    Chyba najlepsza okazja Gryfa. Piłkę wrzucał Wicki, głową uderzał Toporkiewicz, ale futbolówka poleciała minimalnie obok bramki Skaby
  • 72'
    Astiz nie ryzykował i naciskany przez Wickiego wybił piłkę na aut
  • 70'
    Za głęboka wrzutka Kiełbowicza
  • 70'
    Hubnik z ostrego kąta strzelił prosto w bramkarza gospodarzy
  • 69'
    Dobra interwencja Astiza w obronie
  • 69'
    Strzał Furmana z dystansu poszybował wysoko ponad bramką Ferry
  • 67'
    Kostuch do Pietronia, ale ten na spalonym
  • 67'
    Dwie zmiany w Legii. Hubnik i Furman (debiutant), zmienią Radovicia i Jędrzejczyka
  • 65'
    Radović uderzał z szesnastego metra, ale został zablokowany przez Kochanka
  • 64'
    Żyro zagrał przez całe boisko do Novo, który odegrał do zbiegającego Michała. Ten jednak stracił piłkę w dryblingu
  • 64'
    Kotwica na skrzydło do Toporkiewicza. Ten schodził do środka, ale jego podanie w pole karne zostało wybite przez Astiza
  • 64'
    Strzał z dystansu Wickiego został zatrzymany przez Skabę
  • 63'
    "Jędza" ukarany przez arbitra za faul
  • 62'
    W polu karnym Fidziukiewicz strzela, ale zostaje zablokowany przez Vrdoljaka
  • 61'
    W miejsce Gicewicza wchodzi Mateusz Toporkiewicz
  • 60'
    Z "Kiełbikiem" już OK. Legioniści oddali piłkę gospodarzom, którzy wcześniej wybili ją na aut
  • 60'
    Wojskowi nie forsują tempa i spokojnie czekają, aż rywal się odkryje
  • 59'
    Kiepskie dośrodkowanie Wickiego. W polu karnym leży Kiełbowicz, który został uderzony w głowę
  • 58'
    Choto zagrał praktycznie do Gicewicza, który wywlczył róg
  • 56'
    Kołc wrzucał piłkę w pole karne, ale dobrze w defensywie zachował się Jędrzejczyk
  • 55'
    Kiełbowicz zagrał po linii do Novo, ten wgrywał w środek pola karnego, ale piłka została zablokowane. Fajne rozegranie stałego fragmentu gry
  • 54'
    Kostuch leżał na boisku, ale już wszystko w porządku. Piłka w grze
  • 54'
    Jędrzejczyk na skrzydle zagrywa do Radovicia. Piłka trafia do Łukasika, który na 30 metrze był faulowany przez Feliksiaka
  • 53'
    Dośrodkowanie Gicewicza łapie Skaba
  • 52'
    Kochanek wygrywa pojedynek główkowy z Blanco
  • 52'
    Żyro spokojnie wycofuje piłkę do tyłu
  • 50'
    Wicki wypychany z pola karnego. Piłkarz Gryfa zdecydował się na wrzutkę, ale źle dośrodkowywał i piłka wyleciała za boisko
  • 49'
    Dobrze wrócił się Novo i przerwał atak Wickiego
  • 48'
    Najpierw wrzutka Jędrzejczyka została zablokowana, a potem na prawej flance rywala faulował Novo
  • 47'
    Słabe dogranie Gicewicza przechwytuje Blanco
  • 46'
    Vrdoljak źle zagrywa do obrony, piłkę przejmuje Fidziukiewicz, którego faulował Astiz. Hiszpan ukarany żółtą kartką
  • 45+17'
  • 45+17'
    Akcja Gryfa kończy się na Jędzy, który skutecznie wyprowadza piłkę do przodu
  • 45+16'
    Dwie zmiany w drużynie Gryfa. Pietroń za Krzemińskiego i Wicki za Szymańskiego
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy
  • 45'
    Żyro rozpoczął swój rajd na połowie boiska. Spokojnie wbiegł w pole karne i zdobył swoją drugą bramkę. Piłka zanim wpadła do siatki odbiła sie jeszcze od słupka
  • 44'
    3:0!!! Michał Żyro
  • 43'
    Blanco do Kiełbowicza, ale tym razem doświadczony defensor zanotował kiepskie dośrodkowanie
  • 43'
    Choto wspólnie z Jędzą zażegnał niebezpieczeństwo pod własną bramką
  • 42'
    Jędrzejczyk skutecznie zatrzymuje Gicewicza
  • 40'
    2:0!!! Ismael Blanco
  • 40'
    Novo fajnie zagrał na skrzydło do "Jędzy", a ten wrzucił piłkę w pole karne. Do podania doszedł Blanco, który spokojnie skierował piłkę do siatki
  • 39'
    Radović piętką do Kiełbowicza, który idealnie, płasko wrzucił piłkę wprost pod nogi Michała Żyro. Ten jedynie lekko dotknął futbolówkę i pokonał Wiesława Ferrę
  • 38'
    1:0!!! Michał Żyro
  • 37'
    Wgrana w pole karne przez Radovicia przeleciała łukiem nad bramką. Grę źle rozpoczął Ferra i od autu w środku pola kontynuować grę będą Wojskowi
  • 36'
    Podanie Fidziukiewicza do Gicewicza skutecznie zatrzymał Choto
  • 35'
    Blanco odgrywa piłkę na skrzydło do "Żyrki", ale ten słabiutko dośrodkowuje
  • 34'
    Choto wybija piłkę w głąb pola, ale nie zdołał jej przyjąć Żyro
  • 33'
    Radović utrzymał się przy piłce i dzięki temu Legia nadal jest w posiadaniu piłki
  • 33'
    Wrzutkę Novo wybija Kochanek
  • 33'
    Hiszpan uderzał z dystansu, ale futbolówka przeszła obok bramki
  • 32'
    Żyro wygrał pojedynek z Oleszczukiem i dośrodkował w pole karne, ale nie było tam nikogo kto mógłby sfinalizować całą akcję
  • 31'
    Żyro z daleka, ale jego strzał zablokował Kostuch
  • 30'
    Kolejne złe dogranie "Miłka". Nasz defensywny pomocnik musi trochę popracować nad celnością podań...
  • 29'
    Lekkie uderzenie Radovicia spokojnie złapał golkiper rywali
  • 29'
    Niedokładne podanie Łukasika do Żyro
  • 28'
    Novo dobrze dostrzegł Radovicia w pole karne, piłkę dostał Michał Żyro, który wrzucił futbolówkę wprost na nogę Blanco. Ten strzelił jednak obok bramki
  • 27'
    Novo do Rado, ten odegrał do Hiszpana w polu karnym, ale były piłkarz Rangersów znowu trafił prosto w Ferrę
  • 26'
    Łukasik przerywa akcję Gryfa wybiciem piłki na aut
  • 25'
    Piłka trafia do Novo, który wycofuje ją do Astiza
  • 24'
    Trzeba przyznać, że legioniści mają lekkie kłopoty z atakowaniem Gryfa. Mamy kolejny róg
  • 23'
    Wrzutka Gicewicza i..."Fikoł" pewnie łapie piłkę
  • 22'
    Tym razem to Jędza faulowany przez rywala. Kiełbowicz będzie próbował wrzutki z 40 metra
  • 22'
    Niebezpieczne dogranie, ale po raz kolejny piłka jedynie wyleciała za linię końcową
  • 21'
    Wrzutkę Felisiaka z wolnego łapie Skaba, który jest na dodatek faulowany
  • 20'
    Novo traci piłkę. Kołc ruszał z kontrą, ale został sfaulowany przez Jędrzejczyka
  • 18'
    Długa piłka od Astiza do Blanco. Ponownie szybszy Ferra
  • 17'
    Żyro wpadł na Piotra Kołca. Młody legionista jeszcze słownie upomniany przez sędziego Lyczmanskiego
  • 16'
    Ajj, piłka przeleciała w polu karnym, ale niestety żaden z legionistów nie dał rady chociaż musnąć futbolówki
  • 16'
    Łukasik ukarany żółtą kartką za zagranie ręką
  • 15'
    Kolejny rożny dla Legii. W narożniku Kiełbowicz
  • 14'
    Jędrzejczyk walczył o piłkę, ale tylko wyciął pod linią końcową Oleszczuka
  • 13'
    Wiadomo, że na kibiców Legii nałożono zakaz wyjazdowy w Pucharze Polski, ale wiemy, że do Wejherowa dotarło kilkunastu kibiców Legii :)
  • 13'
    Nacho Novo huknął z dystansu, ale uderzył wprost w golkipera Gryfa
  • 12'
    Fidziukiewicz dośrodkowuje, ale pewnie złapał piłkę Skaba. Nasi obrońcy za łatwo dali się minąć...
  • 11'
    Żyro powstrzymany wślizgiem przez Szymańskiego
  • 10'
    Obie drużyny nie mają oporów przed faulami. Zarówno jedni jak i drudzy często powstrzymują rywali przekraczając przepisy
  • 9'
    Niestety róg nie przynosi żadnych korzyści poza tym, że nadal jesteśmy w posiadaniu piłki
  • 8'
    Kołc do Fidziukiewicza, który był sam na sam ze Skabą. Piłkarz wypożyczony z Jagiellonii uderzył jednak tuż obok bramki Legii
  • 8'
    Odpowiedź Wojskowych. Piłkę w polu karnym dostał Blanco, ale uderzył wprost w Ferrę. Mamy rzut rożny
  • 7'
    Dobrą akcję rozpoczynał Miro Radović, ale został zatrzymany przez Kołca
  • 5'
    Łukasik fauluje w środku pola Michała Fidziukiewicza
  • 5'
    "Miłek" zagrywa do Blanco - za mocno...
  • 4'
    Radović podaje do Argentyńczyka, ale ten uprzedzony przez Ferrę
  • 3'
    Blanco zdecydował się na strzał z dystansu, ale piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką
  • 2'
    Astiz zagrał długa piłkę do Żyro, ten odegrał do
  • 1'
    Kiełbowicz dobrze zastawił się przed atakiem rywala i sprawił, że od autu na własnej połowie zaczną legioniści
  • 0
    Kibice Gryfa przygotowali baloniki w barwach klubu
  • 0
    Od środka zaczęli gospodarze
  • 0
    Murawa na Wzgórzu Wolności wygląda bardzo średnio...
  • 0
    Obie ekipy wychodzą na boisko
  • 0
    Z boiska zeszli już gracze zarówno Legii jak i Gryfa
  • 0
    Do rozpoczęcia meczu jeszcze piętnaście minut. Kończy się rozgrzewka zawodników.