Uderzał Vrdoljak, Wolski poszedł na dobitkę i trafił w poprzeczkę
  • 75'
    Koniec meczu!
  • 74'
    Żyro wpadł w pole karne i już składał się do strzału, w ostatniej chwili interweniuje obrońca
  • 72'
    Dwucyfrówka! Ljuboja miękko wrzucał w pole karne, bramkarz interweniował, ale piłka i tak wpadła pod nogi Jędrzejczyka, który z najbliższej odległosci strzela gola nume dziesięć
  • 70'
    Rożny dla Legii, przy piłce Wolski
  • 69'
    Legia bawi się z rywalem. Radović "krzyżakiem" w pole karne. Niedokładnie. Roger lepiej opanował tę sztukę
  • 67'
    Znowu błąd Żewłakowa, goście zmarnowali szanse. Strzał w boczną siatkę
  • 66'
    Kontra Legii, rozpędzony Vrdoljak niedokładie do Radovicia
  • 65'
    "Jędza" blokuje dośrodkowanie Żyrardowianki, goście mają korner
  • 64'
    Faulowany Astiz, Legia w dalszym ataku
  • 63'
    Żyro szczupakiem strzela bramkę, piłka lewdo doleciała do bramki
  • 62'
    Błąd Żewłakowa, który bezsensownie stracił piłkę. Napastnik gości przejął piłkę i plasowanym strzałem pokonał Antolovicia
  • 62'
    Kolejna kontra gości, tym razem "Żewłak" bezbłędnie
  • 59'
    Żyro fantastycznie dograł do wbiegającego Wolskiego, który dostawił nogę i tym samym zdobył trzeciego gola
  • 58'
    Strata Jędrzejczyka, kontra gości przerwana przez Astiza
  • 57'
    Ostre starcie Inakiego Astiza z napastnikiem gości, gra już wznowiona
  • 57'
    Vrdoljak w polu karnym gości,chciał zagrać do Wolskiego, ale stracił piłkę
  • 52'
    Kolejny gol dla Legii. Wolski wpadł w pole karne i na raty pokonał bramkarza
  • 50'
    Ljuboja w kierunku Radovicia, wybija obrońca
  • 49'
    Ładnie Radović piętką do Żyry, który stracił piłkę
  • 47'
    Ljuboja i Radović ośmieszyli obronę gości. Piłkę otrzymał Wolski, który pewnie strzelił gola
  • 47'
    Czy będzie wynik dwucyfrowy?
  • 45+7'
    W drugiej połowie widzmy mocniejszy skład, druga część gry właśnie się rozpoczęła
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy
  • 45'
    Kolejny nieuznany gol. Kosecki dostał piłkę i strzelił od słupka. Spalony
  • 44'
    Znakomita akcja Rzeźniczaka. Kuba najpierw odebrał piłkę, po czym popisał się ruletą a'la Zidane i strzelił w słupek
  • 42'
    Nieuznany gol dla Legii. Akcja Koseckiego, który wyłożył piłkę Kucharczykowi, a on był na spalonym
  • 41'
    Łukasik z 25 metrów uderzał nad poprzeczką
  • 40'
    Blisko bramki testowany Berhnardt. Dośrodkowanie Rzeźniczaka w jego kierunku, niestety Niemiec nie trafił czysto w piłkę
  • 40'
    Ponownie strzelał Bernhardt, z najwyższym trudem broni bramkarz rywali
  • 38'
    Pierwsza składna akcja gości, jednak rajd napastnka rywai przerywa Kneżević
  • 37'
    Słychać nawet doping zza boiska
  • 36'
    Kolejna szansa dla Kucharczyka, Michał jednak nieczysto trafił w piłkę i jego strzał minął bramkę
  • 35'
    Kucharczyk sam na sam z bramkarzem gości, minął go ale zbyt daleko wypuścił sobie piłkę
  • 35'
    Po rzucie rożnym strzelał Gol. Nad bramką
  • 33'
    Rzeźniczak przewrócił się przy próbie dośrodkowania, aut dla gości
  • 32'
    Dośrodkowanie w pole karne Legii, Janusz Gol wybija piłkę na rzut rożny
  • 32'
    Strzał z głowy gości. Pewnie Antolović
  • 30'
    Odpowiedź gości. Napastnik Żyrardowianki strzelał obok bramki Antolovicia
  • 29'
    Znakomite podanie Rzeźniczaka do Kucharczyka, który z półwoleja strzela piątego gola
  • 28'
    Strzał Bernhardta minął bramkę Żyrardowianki
  • 27'
    Dynamiczna akcja Bernhardta, ale jego dośrodkowanie pozostawia wiele do życzenia
  • 26'
    Legia w natarciu, wysokim pressingiem gnębi rywala
  • 24'
    Świetny strzał Ohayona nad murem. Bramkarz bez szans. 4:0
  • 23'
    Bramka dla Legii. Długie podanie w kierunku Koseckiego, który uprzedził bramkarza i głową wpakował piłkę do bramki
  • 23'
    Wolny dla Legii z 22 metrów
  • 21'
    Ajj, bardzo blisko trzeciego gola. Dobre podanie Ohayona do Rzeźniczaka, który potknął się na piłce, jednak ta trafiła pod nogi Koseckiego. "Kosa" mocno uderzył w boczną siatkę
  • 19'
    Druga bramka dla Legii. Świetna akcja i dośrodkowanie Rzeźniczaka w kierunku Ohayona, który bez problemów umieścił piłkę w siatce
  • 18'
    Strzał Koseckiego z 15 metrów minimalnie obok bramki Żyrardowianki
  • 17'
    Dobre dośrodkowanie Kucharczyka na głowe Koseckiego, niski napastnik nastrzelił piłką w ręke jednego z zawodników gości. Sędzia nakazuje grać dalej
  • 16'
    Ładna akcja Koseckiego, który płasko dośrodkował do Kucharczyka. Nasz napastnik nieznacznie się pomylił
  • 16'
    Faul Janka Gola w środku pola
  • 15'
    Kneżević ładnie do Ohayona, jednak bramkarz Żyrardowianki wyprzedził Izraelczyka
  • 13'
    Strzał Kucharczyka z głowy, piłka w rękach bramkarza gości
  • 10'
    Ładnie przy piłce utrzymuje się testowany Berhardt, zagrał do Kucharczyka, który stracił piłkę
  • 9'
    Ładne podanie Gola w kierunku Kucharczyka, który był na spalonym
  • 8'
    Faul Koseckigo, rzut wolny dla gości
  • 8'
    Rzeźniczak przerywa kontre gości, aut dla Żyrardowianki
  • 7'
    Dośrodkowanie w pole karne w kierunku Kucharczyka, goście wybijają piłkę pod nogi Rzeźniczaka. Strzał prawego obrońcy wysoko nad bramką, a piłką wylądowała na ulicy Łazienkowskiej
  • 6'
    Łukasik przerywa akcje gości
  • 5'
    Ohayon w kierunku Koseckiego, w to wmieszał się obrońca. Róg dla Legii
  • 4'
    Bramka dla Legii. Michał Kucharczyk w zamieszaniu pod bramką przejął piłkę i umieścił ją w pustej bramce
  • 3'
    Pierwszy strzał Legii, niecelny
  • 3'
    Dośrodkowanie Furmana w pole karne Żyrardowianki, obrońcy wybijają piłkę na róg
  • 2'
    W środku boiska piłkę Ohayon, popędził z piłką w kieurnku bramki gości, ale stracił ją