29'
35'
36'
  • 74'
    Ostatni gwizdek sędziego. Legioniści byli drużyną zdecydowanie lepszą w każdym aspekcie futbolowego rzemiosła
  • 68'
    Mimo wysokiego wyniku Legia wciąż szturmuje bramkę przeciwnika
  • 66'
    Legioniści od dobrych 3 minut są w posiadaniu piłki
  • 64'
    Uraz Kiełbika, doświadczony obrońca wyraźnie kuleje
  • 63'
    Kapitalnie Wolski, ale trafia w poprzeczkę. Dobija Kosecki, jednak znów w ostatniej chwili rozpaczliwie obrońca gości wybija futbolówkę
  • 59'
    Postawą imponuje Kiełbowicz, który uczestniczy niemal w każdej akcji
  • 58'
    Piłkarze Skorży nie ustają w atakach
  • 55'
    Z dystansu Borysiuk, jednak tuż obok bramki
  • 54'
    Górski minął całą defensywę gości ale z linii bramkowej piłkę wybił obrońca. Wciąż pozostaje tylko z hat-trickiem ;)
  • 52'
    Imponujące wejście Kiełbika, wrzutka do Koseckiego, ale ten przy próbie woleja nieczysto trafia w piłkę
  • 50'
    Kneżević przeszedł na defensywną pomoc, a jego miejsce na stoperze zajął Łukasik
  • 49'
    Wolski pewnie wykańcza szybką akcję legionistów
  • 48'
    Za Skabę do bramki wchodzi Antolović
  • 47'
    Po podaniu od Koseckiego Żyro mija bramkarza i wprowadza piłkę do bramki
  • 46'
    Od początku ataki legionistów, Strzał Żyry zamiast do bramki trafia w głowę obrońcy
  • 31'
    Żyro lobuje, ale piłka tuż nad poprzeczką
  • 29'
    Górski z prawej strony wbiega w pole karne i strzałem w długi róg znów wpisuje się na listę strzelców
  • 28'
    Żyro do Górskiego, a ten dopełnia formalności
  • 27'
    Goście są bezradni, widoczna jest różnica kilku klas
  • 26'
    Po akcji ... Koseckiego i zgraniu Żyry, bombą w okienko popisuje się Maciek Górski
  • 25'
    Fatalnie bramkarz Błękitnych, który nabija Koseckiego przy próbie wybicia. Kosa dobiega do piłki i umieszcza ją w siatce
  • 23'
    Po kolejnej indywidualnej akcji Koseckiego, akcję wykańcza Michał Żyro
  • 22'
    Legioniści rozgrywają piłkę w tyłach
  • 21'
    Znów Rzeźniczak w ofensywie, ale źle wrzuca piłkę
  • 20'
    Świetny strzał półwolejem napastnika gości. Potężna bomba ląduje na słupku bramki Skaby
  • 18'
    Bardzo aktywny tego dnia jest Kuba Kosecki
  • 15'
    Nieporozumienie między Asizem a Kneżeviciem, lecz strzał napastnika gości mija bramkę o dobre 10 metrów
  • 13'
    Po dośrodkowaniu Kiełbowicza, Kosecki wolejem 2 metry obok bramki
  • 13'
    Wolski indywidualnie, mija 4 przeciwników, ale jego płaski strzał broni bramkarz
  • 11'
    Pierwsza interwencja Skaby - pewna i zdecydowana
  • 10'
    Totalna dominacja Wojskowych, goście bez pomysłu na grę
  • 9'
    Kosecki do Górskiego, ale wychowanek Mazowsza Miętne myli się z 5 metrów
  • 8'
    Kiełbowicz przeciągnął dośrodkowanie po krótkim rozegraniu rzutu rożnego
  • 7'
    Po podaniu z prawej strony Wolski otwiera wynik
  • 5'
    Kneżević prostopadle do Górskiego, ale ten nie opanował piłki
  • 4'
    Niespodziewanie w polu karnym gości znalazł się Rzeźniczak, jednak strzelił obok prawego słupka
  • 4'
    Kosecki indywidualnie prawym skrzydłem, ale dośrodkował niedokładnie
  • 1'
    Po rzucie wolnym dla Błękitnych piłka mija linię końcową
  • 0
    Skaba - Rzeźniczak, Kneżević, Astiz, Kiełbowicz - Borysiuk, Łukasik - Kosecki, Wolski, Żyro - Górski
  • 0
    Witamy z bocznego boiska przy Łazienkowskiej
  • 0
    Za kwadrans pierwszy gwizdek sędziego, póki co Maciej Skorża odpowiada na pytania dziennikarzy, a piłkarze kontynuują rozgrzewkę
  • 0
    W poniedziałek o 13. gra kontrolna dla zawodników ostatniej mniej grających. Zapraszamy na relację na żywo