Dośrodkowanie w pole karne Legii, Łukasik wyjaśnia sytuację
    Rzut wolny dla Jagi, ostatnia szansa na bramkę dla piłkarzy z Białegostoku
    Beznadziejne dośrodkowanie ląduje na nogach Koseckiego
  • 89'
    Sędzia doliczył trzy minuty
  • 88'
    Ahhh, Legia bliska drugiego gola! Ohayon zagrał do Górskiego, ten zdecydował się na strzał. Piłka a'la Maciej Rybus z Moskwy, minęła jednak minimalnie bramkę
  • 86'
    Frankowski do Strausa. Młody zawodnik (rocznik 94') znowu nie zrozumiał weterana
  • 85'
    Trudno nie odnieść wrażenia, że obie ekipy myślą już tylko o ostatnim gwizdku sędziego
  • 84'
    Kosa utyka, ale opuszcza boisko o własnych siłach
  • 84'
    Gra wznowiona, Łukasik z autu
  • 83'
    Tym razem z boiska nie podnosi się Kuba Kosecki, miejmy nadzieje, że nic się nie stało
  • 82'
    Na boisku leży "Wolak", wolny dla Legii
  • 81'
    Straus chciał ładnie zagrać do Frankowskiego, który nie zrozumiał młodego piłkarza Jagiellonii
  • 81'
    Debiut jupiterów na stadionie w Ostródzie. Prosze nam uwierzyć, jest to niemałe wydarzenie dla tego miasta ;-)
  • 79'
    Roger z Jagi podawał do Kądziora, lecz znakomicie interweniował Astiz
  • 78'
    Zmiana w "Jadze": Starus zamienił Kukola
  • 78'
    Błąd techniczny Wolskiego, piłke odzyskała Jagiellonia
  • 77'
    Bardzo ładne uderzenie Plizgi, Skaba odprowadził piłkę wzrokiem. Na nasze szczęście nie ma gola
  • 76'
    Dobra akcja Jagiellonii, Pejović w pole karne Legii, Choto przerwał tę akcję
  • 75'
    Żyro popędził z piłką, na wolnej pozycji był Wolski. "Żyrko" bardzo długo zwlekał z tym zagraniem i przedobrzył
  • 73'
    Kopanina pod polem karnym Jagiellonii, Górski ostro powalczył z Cionkiem, lecz przegrał ten pojedynek
  • 73'
    Ponownie uderzał Górski, strzał prosto w bramkarza "Jagi"
  • 72'
    Cionek wybił piłkę i trafił w sędziego bocznego ;-)
  • 71'
    Ładnie zapowiadała się akcja Jagiellonii, na nasze szczęście Pejović palił
  • 68'
    "Franek" minął trzech legionistów, zatrzymał się dopiero na Astizie
  • 67'
    Łukasik do Żyry, który wpadł w pole karne z lewej strony i dośrodkował do Wolskiego. "Wolak" próbował strzelać, ale został zablokowany. Korner
  • 66'
    Górski ambitnie walczył o piłkę i wywalczył faul
  • 66'
    Mocno bite dośrodkowanie przez Kiełboiwcza, piłka jednak w rękach Barana
  • 65'
    Norambuena opuszcza boisko, w jego miejsce Pejović. Schodzi też Grzyb, za niego Giaguri
  • 65'
    Faulowany Knezević przez Kukola, Legia przy piłce
  • 63'
    Na boisku Górski, Wolski i Łukasik. Opuścili boisko Vrdoljak, Komorowski i Radović
  • 62'
    Ohayon ładnie do Koseckiego, ten dośrodkował, akcja przerwana przez obrońców
  • 61'
    Niedokładnie Kosecki do Vrdojaka, Legia od początku tworzy atak
  • 61'
    Nerwowo Jagiellonia w obronie
  • 60'
    Strzał Grzyba z 25. metrów, piłka w rękach Skaby
  • 58'
    Dobre zagranie w środku pola, Ohayon do aktywnego Kiełbowicza, który ponownie strzelił. Tym razem w boczną siatkę
  • 58'
    Kukol znakomicie wypuścił Frankowskiego, jednak doskonale Choto wślizgiem przerwał akcję. Jak za dawnych lat
  • 57'
    Kolejny odbiór Vrdoljaka, Kiełbowicz popędził lewą stroną i postanowił uderzyć. Piłka wysoko nad bramką Jagiellonii
  • 56'
    Znakomita próba podania Radovicia do wysuniętego Żyry, głową przerwał wszystko Porębski
  • 55'
    Jagiellonia dłużej utrzymuje się przy piłce, jednak ich akcje zatrzymują się na 30. metrze
  • 53'
    Koronkowa akcja Jagiellonii, Kukol do Plizgi, ten zauważył "Franka". Wychodzącego na czystą pozycję weterana zatrzymał Astiz
  • 50'
    Kneżević założył siatkę Kukolowi. Ośmieszony zawodnik z Białegostoku pociągnął naszego zawodnika za koszulkę. Rzut wolny
  • 50'
    Dobra wrzutka Kiełbowicza, piąstkuje Baran
  • 49'
    Kosecki bardzo ładnie szukał w polu karnym Żyrę, groźną wrzutkę przerwał Cionek
  • 48'
    Odpowiedź Jagiellonii. Kukol uderzał z 22. metrów, dobrze bronił Skaba
  • 47'
    Mocno rozpoczęła drugą połowę Legia. Choto niecelnie uderzał po dośrodkowaniu Kiełbika. Strzelał potem Żyro, dobrze bronił Baran
  • 46'
    Zmiana też w "Jadze": Kądzior za Makuszewskiego
  • 45+16'
    Trzy zmiany w Legii: Choto za Jędrzejczyka, Skaba za Kuciaka, Knezević za Żewłakowa
  • 45+2'
    Ładna akcja Żewłakowa, który wypuścił Koseckiego. Filigranowy zawodnik dośrodkował w pole karne, ale Grzyb wybił piłkę na rzut rożny
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy, Legia prowadzi 1:0
  • 45'
    Sędzia doliczył jedną minutę
  • 44'
    Ahhh, jak bardzo dużo szczęścia miała Legia!
  • 44'
    Komorowski popełnił błąd, piłkę otrzymał Frankowski, który wpadł w pole karne i wyłożył piłce Plizdze na 7. metr. Były zawodnik Zagłębia trafił w słupek!
  • 43'
    Kosecki znalazł się z piłką w polu karnym, wyłożył piłkę do Radovicia, który technicznym strzałem próbował pokonać Barana. Jego strzał jednak poleciał metr nad białostocką bramką
  • 41'
    Kuciak "okiwał" Frankowskiego w dziecinny sposób ;-)
  • 40'
    Znakomicie Żyro do Kiełobwicza, ten do Komorowskiego, który dośrodkował w pole karne. Nikogo tam jednak nie było
  • 40'
    Kolejny strzał Legii. Z 16. metrów uderzał Kiełbowicz, lecz na posterunku Baran
  • 38'
    Złe podanie Vrdoljaka do Jędrzejczyka, który zagrał piłkę ręką
  • 36'
    Znakomicie Radović zagrał do Żyry, ten ładnie przeszedł Makuszewskiego, ale zatrzymał się na Cionku
  • 35'
    Norambuena dosłownie "kopnął się w czoło", lecz sędzia stwierdził, że Kosecki go faulował
  • 34'
    Dynamiczna kontra Legii, Żyro do Radovicia, który osaczony przez dwóch rywali, stracił piłkę
  • 33'
    Rotacja na pozycjach w Legii. Astiz przeszedł do środka obrony, Komorowski na lewą obronę, Kiełobowicz na lewą pomoc, Żyro zaś na atak
  • 31'
    Żyro sprytnie zagrał do Ohayona, lecz obrońcy wybili piłkę
  • 30'
    Dobra akcja Radovicia i Ohayona, piłka ostatecznie trafiłą do Koseckiego. Jego uderzenie znacznie minęło bramkę Barana
  • 29'
    Legia za ciosem, Kiełbowicz wrzucał w pole karne, lecz na posterunku Porębski
  • 28'
    Goool dla Legii! Radović zdobywa pierwszego gola na stadionie w Ostródzie
  • 28'
    Jędrzejczyk przejął piłkę na 40. metrze i zagrał do Radovicia. Serb popędził środkiem boiska, wpadł w pole karne i uderzył po długim rogu
  • 27'
    Kosecki znakomicie popędził prawą stroną, minął Makuszewskiego i zagrał do środka. Niestety, ani Żyro, ani Radović nie zdołali sięgnąć piłki
  • 25'
    Nieporozumienie Kiełbowicza i Żyry, "Kiełbik" wybił piłkę na aut
  • 24'
    Ładnie próbował Ohayon zagrać do Żyry, podanie Izraelczyka nieco za mocne. Brawo za pomysł
  • 23'
    Spiker nawołał do "zrobienia hałasu" przez kibiców obu drużyn. Niestety, kibice z Białegostoku byli głosniejsi
  • 22'
    Z dystansu uderzał "Kosa", bardzo bardzo niecelnie
  • 21'
    Świetna akcja prawą stroną Legii, dynamicznie Radović, którego dośrodkowanie w ostatniej chwili zablokował Makuszewski
  • 20'
    Vrdoljak podaje górą do Koseckiego, który z góry skazany był na porażkę w pojedynku z Norambueną
  • 18'
    Teraz Astiz świetnie przerywa groźną akcje Plizgi, który wychodził na czystą pozycje
  • 17'
    Astiz dziś na prawej obronie, widać, że czasami nie wie co zrobić z piłką w ofensywie
  • 16'
    Bardzo agresywnie gra Ohayon
  • 15'
    Ładna akcja Legii na połowie rywala, lecz po wymianie kilkunastu podań, piłkę stracił "Radko"
  • 15'
    Moshe Ohayon fauluje od tyłu Frankowskiego, neturalni kibice byli bardzo oburzeni tym zagraniem
  • 14'
    Teraz "Franek" doskonale zagrał do Plizgi, w ostatniej chwili wszystko wyjaśnił Jędrzejczyk
  • 13'
    Kiełbowicz świetnie wypatrzył Radovicia, lecz Serb źle przyjął piłkę
  • 12'
    Aut dla Legii na wysokości własnego pola karnego
  • 11'
    Znakomita odpowiedź Jagiellonii. Grzyb podawał do Frankowskiego, który mocno uderzył. Świetnie bronił Kuciak!
  • 10'
    Ajj! Po dośodkowaniu na króki słupek, na piłkę naskakiwał Jędrzeczyk, lecz nie miał on jak czysto uderzyć w futbolówkę
  • 9'
    Obie ekipy walczą o prym w środku pola, mecz toczy się w niedzielnym tempie
  • 9'
    Kiełbowicz wywalczył rzut rożny
  • 7'
    Kiebowicz wypuścił Koseckiego, piłka ponownie trafiła do "Kiełbika", jednak jego dośrodkowanie zostało zablokowane. Niestety, sędzia uznał, że piłka należy się "Jadze"
  • 6'
    Świetne podanie Grzyba do Plizgi, który wychodził sam na sam z Kuciakiem. Całą akcję wyjaśnił "Żewłak"
  • 5'
    Strata Bartczaka, jego błąd chciał wykorzystać Kosecki, ale młodego piłkarza Legii zatrzymał Porębski
  • 4'
    Świetna akcja Bartczaka, ale przerwał ją jeszcze w lepszym stylu "Jędza"
  • 4'
    Uderzenie Makuszewskiego po nodze Żewłakowa. Niebezpieczny rykoszet na rzut rożny wybił Kuciak
  • 3'
    Kosecki faulował Bartczaka
  • 2'
    Żewłakow szukał Koseckiego, podanie obrońcy za mocne
  • 1'
    Przy piłce "Jaga", słychać doping kilku kibiców Legii
  • 1'
    Legia buduje atak z własnej połowy
  • 0
    Mecz rozpoczęty!
  • 0
    Obie ekipy wychodzą na boisko
  • 0
    Obiekt oficjalnie otwarty, ceremonia trochę się przedłużyła, trzeba posprzątać dekoracje. Zawodnicy gotowi do wyjscia na boisko
  • 0
    Ważni dla Ostródy ludzie wypowiadają się na temat stadionu, za moment początek meczu
  • 0
    Trwa rozgrzewka obu zespołów, zaś po niej nastąpi krótka uroczystość otwarcia stadionu w Ostródzie
  • 0
    Legia zagra dziś w dość zaskakującym zestawieniu: Dusan Kuciak - Inaki Astiz, Michał Żewłakow, Marcin Komorowski, Tomasz Kiełbowicz - Jakub Kosecki, Artur Jędrzejczyk, Ivica Vrdoljak, Moshe Ohayon, Michał Żyro - Miroslav Radović.
  • 0
    W sobotę Legia zagra w Ostródzie sparing z Jagiellonią. Oczywiście będziemy na miejscu i zapraszamy na naszą relację na żywo.