80'
86'
90'
  • 90+7'
    I po remisie w Eindhoven 3:3 PSV z Hapoelem Legia awansowała do kolejnej rundy !!!
  • 90+6'
    Świetne dogranie Wolskiego do Kucharczyka, a ten na pełnej szybkości najprawdopodobniej pieczętuje awans Legii do kolejnej rundy Ligi Europejskiej!!!
  • 90+6'
    I koniec meczu!!! Legia po wielkich emocjach wygrała z Rapidem 3:1!!!
  • 90+4'
    GOOOOOOOOOOOLLLLLL 3:1!!!!!!!!!!!!
  • 90+3'
    Ljuboja mocno naciskany w narożniku pola karnego kupił kilkanaście sekund
  • 90+2'
    Wolski gotowy do gry. Na spalonym jeden z graczy Rapidu
  • 90+2'
    Zmiana! Za gromko żegnanego Radovicia wchodzi Rafał Wolski
  • 90+1'
    Było gorąco! Wrzutka z prawego skrzydła nie doszła do nikogo... całe szczęście
  • 90+1'
    Sędziowie doliczyli 3 minuty do gry
  • 90'
    Cisną goście, ale ich akcja zakończona jakoby strzałem rozpaczy, który był mocno niecelny
  • 88'
    Żewłakow dobrze zatrzymał Pancu
  • 87'
    PSV wyrównało i jest 3:3. A w Legii zmiana Michał Kucharczyk melduje się na boisku za dobrze grającego Rybusa
  • 86'
    Jakoś więcej miejsca się zrobiło na murawie. Ale gra jest szarpana
  • 85'
    Faul na Rybusie. Właśnie to jest metoda, by urywać się zmęczonym obrońcom Żółta kartka dla Duarte
  • 83'
    Legioniści grają zbyt nerwowo i na zbyt wiele pozwalają gościom.
  • 81'
    I siły już wyrównane - drugą żółtą kartkę i w efekcie czerwoną otrzymał Janusz Gol
  • 78'
    Znakomita wrzutka Rybusa w pole karne, ale Komorowski nie doszedł do piłki
  • 76'
    Zamieszanie w polu karnym Legii czyści ostatecznie Borysiuk
  • 74'
    Zmiana w Rapidzie - za Hereę wchodzi na boisko Daniel Pancu
  • 74'
    Rzut rożny wybity zbyt krótko i przy piłce goście
  • 73'
    Żółta kartka dla Vrdoljaka, który niepotrzebnie fauluje w środku boiska
  • 73'
    Rybus szukał Borysiuka, ale wywalczył póki co rzut rożny
  • 72'
    Kuciak znów obronił Legię, i wykazał się duchem fair play
  • 70'
    Świetna akcja Rybusa lewym skrzydłem i mocne dogranie wypuszcza z rąk bramkarz Rapidu, a tam czyhał Radović
  • 69'
    I 2:1 !!!!!!! MIRO RADOVIĆ !!!!!!!!!!!!!!!!
  • 69'
    Żółta kartka dla Gola
  • 68'
    Legioniści rozciągają grę, ale nie rzucili się do ataku
  • 67'
    Nieudana pułapka ofsajdowa i Teixeira sam na sam tym razem wykorzystał okazję
  • 65'
    I niestety 1:1
  • 64'
    Zmiana w Legii. Za Żyro wchodzi Janusz Gol
  • 63'
    Bożović trafia piłką w poprzeczkę i piłka wyszła na aut
  • 62'
    Trybuny bawią się w najlepsze.
  • 61'
    I znów Kuciak ratuje Legii wynik
  • 58'
    Bomba Wawrzyniaka mija bramkę Rapidu, a PSV zdobyło drugiego gola
  • 57'
    I w odpowiedzi kontra ale Rybus wywalczył jedynie cornera
  • 57'
    i kolejny rzut rożny dla Legii
  • 56'
    Grigorie znalazł się sam na sam z Kuciakiem, ale Słowak znów wspaniale broni
  • 55'
    Radović dograł na głowę Rybusa, ten trafił piłką w słupek, ale tą odbitą dobił do bramki Radović!
  • 55'
    Legia idzie za ciosem. Strzał Borysiuka spoza pola karnego, ale piłka mija nieznacznie słupek
  • 54'
    GOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!! 1:0 Miroslav RADOVIĆ!!!!!!!!!!
  • 53'
    Konta Legii, ale Radović zatrzymany
  • 52'
    PSV niespodziewanie przegrywa 1:3 Lepiej, by Legioniści wzięli się do strzelania bramek
  • 51'
    Żewłakow dwukrotnie dobrze interweniuje
  • 50'
    Legia gra spokojnie i cierpliwie buduje kolejne akcje
  • 48'
    Ale okazja dla Legii! Radović po ładnej akcji zespołu znalazł się w pobliżu bramkarza, ale jego strzał był zbyt lekki
  • 47'
    Na trybunach jest rozwijana ogromna sektorówka
  • 45+12'
    Druga połowa rozpoczęta
  • 45+1'
    A jednak! Sędzia dość szybko kończy pierwszą połowę, po której Legia póki co bezbramkowo remisuje z Rapidem, ale gra z przewagą jednego zawodnika.
  • 45'
    Niby sędzia dolicza minutę, ale przerw było chyba więcej
  • 44'
    Na murawie leży kontuzjowany po starciu w Borysiukiem Rumun. Kilkanaście sekund później gra zostaje przerwana
  • 43'
    Kolejna akcja Radović - Ljuboja, ale ten pierwszy ostatecznie nie dochodzi do sytuacji strzeleckiej
  • 40'
    Komorowski po rogu uderza głową, ale niecelnie
  • 39'
    Strzał Rybusa i bramkarz na wszelki wypadek wybija na róg
  • 38'
    Ładna kontra Rybusa i Grigore fauluje go na żółtą kartkę
  • 37'
    Strzał poszybował nieznacznie nad bramką Kuciaka
  • 36'
    Groźna akcja gości i Borysiuk fauluje przed polem karnym Legii. Będzie groźnie
  • 35'
    Ależ była okazja! Radović wyłuskał piłkę bramkarzowi w narożniku pola karnego i dograł do Ljuboji, ale ten nie trafił w bramkę
  • 34'
    Jednemu z fanów potrzebna jest pomoc lekarza o czym informuje głośnymi okrzykami Żyleta
  • 32'
    Niestety źle wykonany i akcję gości dobrze przerywa Vrdoljak
  • 31'
    Będzie rzut rożny dla Legii - wreszcie!
  • 29'
    Legia cierpliwie buduje akcję to z jednej, to z drugiej strony
  • 28'
    Legioniści uspokoili grę. Goście starają się grać pressingiem, ale bez efektów
  • 25'
    Zmiana u gości.we Za Cassio wchodzi Nicolae Grigore
  • 24'
    Druga żółta kartka i w efekcie czerwona dla Alexa za faul na Żyro!!!
  • 23'
    Bożović ukarany żółtą kartką
  • 22'
    Kuciak wyjaśnia sytuację. Będzie siódmy już corner dla gości!
  • 21'
    Żewłakow zatrzymał niebezpieczną akcję Rapidu
  • 21'
    Kolejne dwa rzuty rożne dla Rapidu. Pierwszy nie wyszedł - jak będzie z drugim?
  • 20'
    Gra nieco się uspokoiła
  • 19'
    Czyżby czerwona kartka dla Rumuna???
  • 19'
    Przepraszamy za kłopoty techniczne i opóźnienie w relacji
  • 18'
    Tym razem żółtą kartką ukarany Jędrzejczyk
  • 18'
    I jeszcze jeden... i jeszcze raz... corner za cornerem
  • 17'
    Groźna akcja Rumunów, ale to co zepsuł Vrdoljak naprawił kilkanaście sekund później
  • 14'
    Akcja Rybusa, ale bez efektów
  • 10'
    Radović sfaulowany w środku pola i wreszcie sędzia ukarał rywala żółtą kartką - jest to Alex
  • 9'
    Żyro uderza z dystansu, ale niecelnie
  • 9'
    Wygląda na to, że Legia otrząsnęła się z naporu rywali
  • 8'
    Groźna akcja Żyro, ale niestety sędzia znów nie odgwizdał faulu na legioniście
  • 8'
    Kolejna groźna akcja Legii i znów gwizdek sędziego milczy
  • 7'
    Legia ma spore problemy
  • 6'
    Kontra Legii zatrzymana, ale sędzia nakazał kontynuować grę
  • 5'
    I mamy pierwszy rzut rożny dla gości
  • 5'
  • 5'
    Kolejny corner dla gości
  • 2'
    Niecelne zagranie Ljuboji do Radovicia
  • 1'
    Zgodnie z oczekiwaniami do ataku ruszyli Rumuni
  • 0
    Mecz rozpoczęty!
  • 0
  • 0
    Piłkarze już zeszli do szatni, a rozgrzewkę kontynują kibice na Żylecie. Ole Legia ole ole Legia Warszawa wygra dzisiaj mecz.
  • 0
    Oba zespoły już się rozgrzewają, a stadion zapełnia się.
  • 0
    Kilkunastu fanów Rapidu zasiadło na trybunie VIP.
  • 0
    Legia zagra w następującym składzie: 12. Dusan Kuciak 2. Artur Jędrzejczyk 6. Michał Żewłakow 17. Marcin Komorowski 14. Jakub Wawrzyniak 21. Ivica Vrdoljak 16. Ariel Borysiuk 31. Maciej Rybus 32. Miroslav Radović 33. Michał Żyro 28. Danijel Ljuboja
  • 0
    Witamy ze stadionu Legii, Żyleta już prawie pełna. Za 45 minut początek spotkania
  • 0
    Dzisiaj w końcu mecz Legia - Rapid - zapowiada sie emocjonujący mecz, super atmosfera na trybunach i rekord frekwencji. Zapraszamy wszystkich na stadion, wszyscy na Rapid! My oczywiście zrelacjonujemy ten mecz dla Was!
Legia WarszawaRapid Bukareszt
11'

11' Dan Alexa

24'

24' Vladimir Bożović