72'
  • 90+4'
    Koniec spotkania! Legia podbiła Bukareszt!
  • 90+3'
    Jeszcze ataki Legii. Radović wystawił piłkę Borysiukowi. Ten z 20 metrów nad bramką
  • 90+3'
    Rzut wolny dla Rapidu z około 35 metrów. Niemal wszyscy piłkarze gospodarzy w naszym polu karnym
  • 90+3'
    I piłkę łapie DUSAN KUCIAK!
  • 90+2'
    Kuciak absolutnym bohaterem! Rzeźniczak ograny przez najlepszego na boisku Deaca. Zawodnik Rapidu wstrzelił piłkę w światło bramki Legii. Słowacki bramkarz łapie piłkę
  • 90+1'
    Znakomity przechwyt Jędrzejczyka, który zaoszczędził kilka cennych sekund
  • 90'
    Rybus opuścił boisko, w jego miejsce Żyro
  • 90'
    Kolejna wrzutka w pole karne Legii, piłka w rękach Kuciaka
  • 89'
    Seria błędów Legii w środku pola, bezbłędny okazał się jednak "Żewłak" i oddalił niebezpieczeństwo
  • 89'
    Znakomity wślizg Rzeźniczaka, aut dla Rapidu
  • 88'
    Znowu próba Rumunów, tym razem nad poprzeczką
  • 88'
    Herea opuścił boisko, w jego miejsce Cassio
  • 87'
    Znakomicie Rzeźniczak wypchnął z boiska Deaca, niestety chwilę potem stracił piłkę
  • 87'
    Dużo szczęscia ma teraz Legia! Sburela odwrócił się z piłką i uderzył na bramkę Kuciaka. Słowak fenomenalnie wybił piłkę na rzut rożny
  • 86'
    Pancu świetnie odnalazł się w polu karnym Legii i z Komorowskim na plecach zdołał oddać jeszcze strzał. Na szczęście w boczną siatkę
  • 85'
    Faul w ofensywie legionistów przy okazji rzutu rożnego
  • 85'
    Vrdoljak chciał uruchomić Ljuboję, zdecydowanie za mocne było to podanie
  • 84'
    Pancu piętką zgrywał do Deaca, znowu dobrze broni się Legia
  • 84'
    Dośrodkowanie w pole karne Manu, tam skakał Ljuboja i Rybus. Piłka ostatecznie trafiła do Borysiuka. "Wizir" strzelał i został zablokowany
  • 82'
    Sburela, który wszedł przed momentem na boisko za Grigore, próbował zaskoczyć Kuciaka. Strzał zablokowany
  • 81'
    Rzeźniczak wszedł Wawrzyniaka
  • 80'
    Wawrzyniak utyka, położył się na boisku, chyba nie będzie w stanie grać dalej
  • 79'
    Kolejny raz Deac walczy z Wawrzyniakiem. Kolejny raz legionista fauluje. Rzut wolny na wysokości pola karnego
  • 78'
    Rapid stara się grać długimi piłkami. Komorowski przerywa jedną z takich akcji
  • 77'
    Bezpardonowo Jędrzejczyk fauluje rywala, rzut wolny na wysokości pola karnego Legii
  • 77'
    Płaska wrzutka w pole karne zatrzymała się na głowie Ljuboji. Potem jeszcze na spalonym napastnik Rapidu
  • 76'
    Manu przedzierał się przez obronę rywali, długo zwlekał z podaniem. W końcu to zrobił, ale Ljuboja był już na spalonym
  • 75'
    Legia spokojnie szanuje piłkę na własnej połowie
  • 74'
    Rywale rzucają się do odrabiania strat, jednak fatalny błąd techniczny jednego z zawodników Rapidu i przy piłce znowu Legia
  • 73'
    Rybus dokładnie w pole karne do Miroslava Radovicia, który z pewnym uderzeniem głową zaskoczył bramkarza gospodarzy!
  • 72'
    GOOOOOOOOOOL!
  • 71'
    Okazja na dośrodkowanie w pole karne Rapidu z rzutu wolnego. Rybus ustawia piłkę
  • 70'
    Prostopadła piłka Radovicia zablokowana, przebitka.... i w znakomitej sytuacji znalazł się Pancu. Fenomenalnie jednak Jędrzejczyk wyprzedził napastnika Rapidu
  • 70'
    Strzelał Grigore z 25 metrów, ale trafił w rękę jednego ze swoich kolegów
  • 69'
    Odpowiedź Legii, natychmiastowa. Duet Ljuboja i Radović rozpracował obronę Rapidu. "Radko" zakończył akcję strzałem z 16 metrów. Prosto w bramkarza
  • 68'
    Groźnie teraz wrzucał piłkę w pole karne Legii Deac. Jędrzejczyk wyjaśnił sytuację. Po rzucie rożnym piłkę złapał Kuciak. Bardzo dużo dzieje się na boisku!
  • 67'
    Fatalnie zagrał Manu, ale po chwili odzyskał piłkę. Radović jednak chwilę później ją stracił
  • 67'
    Jak nie teraz, to kiedy? Rybus wpadł z piłką w pole karne i uderzył mocno z lewej nogi. Niestety nad poprzeczką!
  • 66'
    Znakomicie chciał Ljuboja do Radovicia, niestety minimalnie niecelnie. "Radko" mógł znaleźć się w czystej sytuacji
  • 65'
    Złe zagranie Manu do Jędrzejczyka. Groźnie zapowiadająca się kontra gości przerwana przez sędziego - spalony
  • 64'
    Fatalne dośrodkowanie Rybusa, jednak Legia ma aut
  • 64'
    A teraz z autu Rapid
  • 63'
    Radović przegrywa pojedynek w środku pola z Alexą
  • 63'
    Dwójkowa akcja Rybusa i Wawrzyniaka. Faulowany ten drugi
  • 62'
    Żewłakow wybija piłkę pod nogi Burcy. Obrońca gospodarzy strzela wysoko nad bramką
  • 62'
    Janusz Gol opuszcza boisko, pojawia się na nim Manu
  • 61'
    Na boisku leży Grigore, gra jednak szybko wznowiona
  • 61'
    Próba prostopadłego zagrania do Deaca, za mocno. To kolejne ostrzeżenie dla Legii
  • 61'
    Korner dla Rapidu
  • 59'
    Imponująca walka w środku pola. Borysiuk i Gol zabrali piłkę napastnikowi Rapidu, ale zaraz ją stracili
  • 59'
    Niefrasobliwie piłkę traci Vrdoljak, w pole karne wpada Deac, ale ponownie Komorowski staje na wysokości zadania!
  • 58'
    Ładne zagranie Teixeiry do Pancu, znakomicie całą akcję przeczytał Komorowski
  • 57'
    Deac znowu mija legionistów jak tyczki i strzela. Ponownie Kuciak broni
  • 56'
    Kontra Rapidu, Żewłakow wyjaśnia
  • 55'
    Znowu długa, bezsensowna piłka do "Ljubo". Rapid przy piłce
  • 55'
    Ljuboja do Rybusa, lewy pomocnik stracił piłkę, która nieoczekiwanie trafiła do Radovicia. Serb strzelał ale został zablokowany
  • 54'
    Herea wpadł w nasze pole karne, znakomicie interweniował jednak "Jędza". Korner dla Rapidu
  • 54'
    Pewnie łapie piłkę Kuciak, czas uspokoić grę
  • 53'
    Niebezpiecznie pod naszą bramką. Komorowski ofiarnie ratuje Legię. Rapid jednak ciągle przy piłce
  • 53'
    Kontra Legii, Ljuboja pędził z piłką i zagrał ją do Rybusa. Młody skrzydłowy nie zrozumiał partnera i zatrzymał się
  • 51'
    Ljuboja wyprzedzony przez Antonio, Legia jednak utrzymała się przy piłce. Gol zagrywał do wbiegającego Jędrzejczyka, akcje przerwał Bożović
  • 50'
    Blisko błędu był Żewłakow, na szczęście doświadczony obrońca się poprawił
  • 50'
    Nerwowo na boisku
  • 50'
    Bożović zagrywał do Pancu, Komorowski blokował napastnika Rapidu. On i tak był na spalonym
  • 49'
    Gra wznowiona, przy piłce gospodarze
  • 49'
    Na spalonym Pancu
  • 48'
    Zaostrzyło się na boisku. Znowu leży Deac
  • 48'
    Przerwa w grze
  • 47'
    Ależ kontrowersyjna sytuacja. Dość przypadkowo z piłką w polu karnym znalazł się Deac, który został powalony przez rywala. Sędzia nakazał grać dalej, tym razem jednak wszystkim wydawało się, że był karny
  • 46'
    Starcie Vrdoljaka z Teixeirą. Poszkodowany Chorwat
  • 45+18'
    Początek drugiej połowy
  • 45+18'
    Faulował Janusz Gol na połowie rywala. Legia zaczęła bardzo wysoko
  • 45+16'
    Piłkarze Legii pojawili się na boisku. Pojawili się również kibice, jednak z pewnością jest to tylko część tych, którzy przyjechali do Bukaresztu
  • 45+2'
    Kontra Legii, niecelne zagranie Radovicia i koniec pierwszej połowy
  • 45+1'
    Kolejny raz strzelał Deac, Kuciak wybija piłkę na rzut rożny
  • 45'
    Sporna sytuacja, Wawrzyniak wślizgiem przerwał atak Daeca. Cały stadion domagał się karnego, sędzia pozostał niewzruszony
  • 45'
    Znowu prosta strata Vrdoljaka. Co się dzieje z naszym kapitanem?
  • 44'
    Jak się dowiedzieliśmy, około 1500 kibiców Legii pod stadionem National Arena zostało poddanych rewizji. A teraz wracamy do meczu
  • 44'
    Prosta strata Rybusa
  • 43'
    Groźna akcja oskrzydlająca Rapidu, przerywa ją Wawrzyniak. Legioniści poszli z kontrą, Rybus powalony przez przeciwnika. Sędzia nakazał grać dalej
  • 42'
    Aut dla Rapidu na wysokości pola karnego Legii. Texeira płasko w nasze pole karne, na szczęście Radović znalazł się w odpowiednim miejscu i wyekspediował piłkę w bezpieczny rejon
  • 40'
    Borysiuk zagrywał do Ljuboji lecz Bożović przerwał świetne podanie. Kontrę Rapidu chwilę później rozbił w profesorskim stylu Żewłakow
  • 39'
    Nerwowo Kuciak wybija piłkę poza boisko
  • 38'
    Znakomicie Radović wybiegał na wolne pole, ale niestety Borysiuk zwklekał z tym podaniem. Aut dla Rapidu
  • 38'
    Tempo meczu siadło, obie ekipy pozwalają sobie jedynie na chwilowe zrywy
  • 37'
    Ahh, dużo niezrozumienia w szeregach Legii, a mógł być gol. "Jędza" i "Ljubo" wzajemnie przeszkadzali sobie w polu karnym gospodarzy
  • 36'
    Legia znakomicie utrzymuje się przy piłce zmuszając Rapid do wielkiego wysiłku. Szkoda, że do tej pory z tej przewagi nic nie wychodzi
  • 36'
    Radović zagrywał do Ljuboji, Marcos Antonio przerwał tę akcję
  • 35'
    Dobra piłka Vrdoljaka do Rybusa, minimalnie za mocna. Szkoda
  • 34'
    Uderzał Herea, bardzo niecelnie. Pierwsze gwizdy na stadionie w stolicy Rumunii
  • 33'
    Borysiuk fauluje Pancu niedaleko pola karnego. Będzie okazja dla gospodarzy
  • 33'
    Przy piłce Herea i Pancu
  • 32'
    Kolejne niecelne zagranie Vrdoljaka, Rapid przy piłce
  • 31'
    Faul Jędrzejczyka
  • 30'
    Legia w ataku pozycyjnym, nie może przedrzeć się przez zasieki rywali
  • 28'
    Rybus pędził przy linii bocznej, lecz "wyjechał" z piłką poza boisko
  • 27'
    Długo przy piłce utrzymała się Legia, niestety bez pomysłu Vrdoljak
  • 27'
    Zmiana w Rapidzie. Roman opuścił boisko, w jego miejsce Teixeira
  • 26'
    Wysoko zawiszona piłka, na szczęscie nadbiegający obrońcy Rapidu nie sięgneli jej
  • 26'
    Oglądamy dziś świetne spotkanie!
  • 25'
    Krótko rozegrany rzut rożny, dośrodkowanie Rybusa zbyt płaskie
  • 25'
    Deac walczył z Komorowskim, na szczęście "Komor" naprawił swój wcześniejszy błąd i rzut rożny dla gospodarzy
  • 23'
    Znakomita akcja Legii. Ljuboja znakomicie piętką do Gola, który wypatrzył nadbiegającego Radovicia. "Radko" w trudnej sytuacji, pod naporem przeciwnika, strzelił "z czuba". Prosto w bramkarza
  • 23'
    Ajjjjjjjjj, znowu blisko bramki Legia. Borysiuk z 16 metrów, koniuszkami palców piłkę na korner wybił Coman
  • 22'
    Próba odpowiedzi Legii. Ljuboja osaczony przez kilku obrońców nie miał co zrobić z piłką
  • 21'
    Ahh, było blisko. Po dośrodkowaniu "Rybki" w wielkim zamieszaniu bliski strzału był któryś z naszych piłkarzy, potem poprawiał jeszcze Gol, ale bardzo niecelnie
  • 21'
    Ładnie przy piłce utrzymywał się Deac, który wrzucił ostatecznie piłkę w nasze pole karne. Bezbłędnie Kuciak
  • 20'
    Kontra Legii, Radović wywalczył rzut rożny
  • 20'
    W narożniku Rybus, będzie odchodząca piłka
  • 19'
    Rapid napiera, Herea wrzucał piłkę w wzdłuż linii bramkowej Legii. Akcję zamykał Grigore, piłka chyba otarła o słupek Kuciaka
  • 18'
    Dużo szczęścia ma teraz Legia! Rzut wolny w nasze pole karne, gdzie stał niepilnowany Roman. Zawodnik gospodarzy jednak w niewiadomy sposób strzelił... do tyłu. Potem jeszcze zamieszanie, ale piłka trafia do Kuciaka
  • 17'
    Wysoko pressingiem gra teraz Rapid, Legia ma problem z wyjściem z własnej połowy. Robi to z użyciem Kuciaka
  • 17'
    Rajd Herey, w swoim stylu faulował Borysiuk, obyło się bez kartki
  • 15'
    Strzelał sam poszkodowany, wysoko nad poprzeczką. Od bramki Kuciak
  • 15'
    Bezpardonowo Grigore zabiera piłkę Rybusowi
  • 14'
    Świetnie przedzierał się Pancu, Komorowski fauluje. Będzie rzut wolny dla Rapidu z 23. metra
  • 13'
    Świetnie w obronie Jędrzejczyk. Co prawda obrońca Legii faulował, ale jego zaangażowanie może się podobać
  • 13'
    Żewłakow do Kuciaka, ten poza boisko...
  • 12'
    Trzeba przyznać, że akustyka na National Arenie w Bukareszcie jest świetna
  • 11'
    Dwie akcje Legii, najpierw Radović wypuszczał Ljuboję, jednak obrońcy przejęli piłkę, chwilę potem prostopadle podawał Borysiuk, też niecelnie
  • 9'
    Ambitnie w odbiorze Borysiuk, wydaje się, że Legia osiąga przewagę
  • 9'
    Ljuboja wypuścił Jędrzejczyka, ten dośrodkował, jednak nikt nie zamykał tej akcji. Szczęścia zaraz potem szukał z dystansu Vrdoljak. Niecelnie
  • 8'
    Ręka Duarte, od rzutu wolnego Legia
  • 7'
    Mogło być 1:0 dla Legii! Gol świetnie wypuścił Radovicia, który stanął oko w oko z bramkarzem Rapidu. Niestety górą Coman
  • 6'
    Ljuboja fatalnie zagrywa do Wawrzyniaka, prosta strata
  • 5'
    Piłka w pole karne Legii, Komorowski pewnie wybija ją poza boisko
  • 5'
    W pole karne Legii wpadł z piłką Roman, jednak piłka padła łupem Kuciaka
  • 4'
    Ładny wślizg Jędrzejczyka przerywa akcję Rapidu, była szansa na kontrę, jednak Rybus nie zdołał przyjąć piłki
  • 3'
    Agresywnie "Jędza", Legia odzyskuje piłkę, lecz nie ma pomysłu na wyprowadzenie akcji
  • 2'
    Jędrzejczyk niepewnie z Kuciakiem, nasz bramkarz wybija piłkę na aut
  • 2'
    Radović faulowany przez Duarte
  • 2'
    Długa piłka od Żewłakowa do Ljuboji, obrońca Rapidu odprowadził piłkę do linii końcowej
  • 1'
    Początek spotkania!
  • 1'
    Długi wykop legionistów, piłka w rękach Comana
  • 1'
    Od autu Rapid
  • 0
    Kartoniada w wykonaniu kibiców gospodarzy
  • 0
    Piłkarze Rapidu i Legii wychodzą na boisko
  • 0
    20:54 Zdaje się, że kibice Legii, którym udało się wejść na stadion, nie zamierzają oglądać tego spotkania. Trybuna świeci pustkami, widać tylko pojedyncze osoby w wejściach
  • 0
    20:51 Kibice Rapidu z kolei głownie zgromadzeni są za jedną z bramek. Podczas rozgrzewki dopingowali swoich graczy. Szkoda, że kibicom z Warszawy to uniemożliwiono
  • 0
    20:50 Legioniści kończą już rozgrzewkę, jeszcze tylko kilka przyspieszeń i do szatni. Do boju!
  • 0
    20:41 Z tego co się dowiedzieliśmy, kibice Legii mają problem z wejściem na stadion. Ochrona ich szarpie, flagi zabierają lub przedzierają ehh...
  • 0
    20:38 czyli mecz już za 26 minut, stadion nadal świeci pustkami
  • 0
    19:20 Witamy państwa ze National Areny w Bukareszcie! Do rozpoczęcia spotkania zostało jeszcze sporo czasu, a my znamy już oficjalne składy
  • 0
    Legia: Kuciak - Jędrzejczyk, Żewłakow, Komorowski, Wawrzyniak - Borysiuk, Vrdoljak - Radović, Gol, Rybus - Ljuboja
  • 0
    Już dziś w Bukareszcie mecz Rapid - Legia w Lidze Europy. Na stadionie narodowym zasiądzie blisko 3 tys kibiców Legii. Mecz będzie transmitowany na antenie TV4, my przeprowadzimy dla Was relację tekstową. Zapraszamy. Początek o 21.05