43'
85'
92'
  • 90+10'
    Niesamowity mecz Legii!!! Awans!!! Piękny wieczór choć po 20 minutach zapowiadał się na koszmarny
  • 90+4'
    Legia awansowała do fazy grupowej!!!! Koniec meczu!!!!
  • 90+3'
    zmiana w Legii za Rybusa wszedł Kuba Rzeźniczak
  • 90+2'
    Wawrzyniak dośrodkował do Janusza Gola, ten idelanie uderzył i piłka mimo rozpaczliwej interwencji bramkarza wpadła do siatki!
  • 90+1'
    znów było groźnie, ale Vrdoljak wygrał pojedynek z Dziubą
  • 90+1'
    GOL!!!!!!!! 3:2 dla Legii!!!!!
  • 90'
    chwila przerwy w grze, na boisku z pomocy medyków korzysta Kirił Kombarow
  • 90'
    Sędzia dolicza trzy minuty do regulaminowego czasu gry
  • 89'
    Kombarow w pole karne ale kapitalnie ustawia się Żewłakow
  • 89'
    ależ mieliśmy szczęście, Kobarow minął się z piłką, ale zabrakło mu kilku centymetrów aby umieścić piłkę w siatce
  • 88'
    de Zeuw w pole karne, ale świetnie Żewłakow
  • 87'
    kroźnie Ari z Kombarowem i na spółkę Kuciak z Wawrzyniakiem ratują sytuację
  • 87'
    Dziuba strzela, ale wprost w Kuciaka
  • 86'
    5 minut do końca regulaminowego czasu gry
  • 86'
    aj szkoda, błąd bramkarza Spartaka i gdyby Ohayon dobrze przyjął piłkę byłaby pusta bramka. Szkoda
  • 85'
    Żyro przeszkadzał w wykonaniu rzutu wolnego i został ukarany żółtą kartką
  • 83'
    dobra akcja Rybusa, który wywalczył aut. Za Kucharczyka wchodzi Michał Żyro
  • 82'
    Legioniści już bardzo zmęczeni, coraz trudniej o dokładność w zagraniach
  • 82'
    do wejścia przyszykowany Michał Żyro
  • 81'
    Vrdoljak najpierw odebrał piłkę a potem zagrał do Ljuboji, ale ten na minimalnym spalonym
  • 80'
    Pareja w pole karne i znów dobrze interweniował Vrdoljak
  • 79'
    12 minut do końca regulaminowego czasu gry, na razie mamy dogrywkę
  • 79'
    kontra Spartaka, ale przerwana przez Vrdoljaka
  • 78'
    Wawrzyniak do Kucharczyka, ale Michał stracił piłkę
  • 77'
    mieliśmy szczęście, wydawało się że Wawrzyniak wyciął w polu karnym Kombarowa ale sędzia nakazał grać dalej
  • 76'
    bezsensowna strata Gola i Vrdoljak naprawia błąd faulem
  • 76'
    strzał Kombarowa łapie Dusan Kuciak
  • 75'
    Rybus do Kucharczyka, ale ten przyblokowany przez obrońcę
  • 75'
    raca na trybunie Spartaka, już druga dzisiaj
  • 74'
    Ohayon najpierw źle do Ljuboji a po chwili fauluje rywala
  • 73'
    Borysiuak uderzał ale piłka poszybowała ponad bramką Spartaka
  • 72'
    Borysiuk strzelał z dystansu ale w środek bramki i dobrze ustawiony Dzikań bez problemu łapie piłkę
  • 72'
    było groźnie, Kirił Kombarow z kilku metrów obok bramki
  • 71'
    dobra akcja Dziuby ale świetnie Vrdoljak
  • 70'
    kolejna akcja Rosjan, ale czujnie Dusan Kuciak
  • 70'
    Gol bardzo dobre zagranie do Ljuboji, ale Serb nie połapał się w tym podaniu. Szkoda
  • 69'
    Astiz znoszony na noszach. Zastąpił go Moshe Ohayon. Pozycję Hiszpana zakmie Vrdoljak
  • 68'
    na murawie leży Inaki Astiz i nie podnosi się niestety
  • 67'
    aaa jaka szkoda. Kucharczyk zagrał w pole karne do Ljuboji. Ten mógł zagra do boku do niepilnowanego Rybusa, ale zdecydował się na strzał,. Piłkę nogami odbył Dzikań
  • 66'
    Rojo piekielnie mocno w pole karne ale nikt nie zamykał tek akcji
  • 65'
    akcja Spartaka, dośrodkowanie, ale tutaj króluje Jędrzejczyk
  • 63'
    dokładnie 19 345 widzów na trybunach
  • 63'
    wolny dla Legii, zakotłowało się w pol karnym Spartaka, ale ostatecznie piłka dla Rosjan
  • 62'
    za Emenike wszedł Ari
  • 61'
    ależ bomba Kucharczyka!!! Bramkarz z najwyższym trudem odbił piłkę, Kucharz uderzał z 40 metrów!
  • 60'
    Rybus do Borysiuka, ale strzał Wizira za słaby
  • 59'
    Kucharczyk za mocno do Rybusa
  • 59'
    Vrdoljak w samotnej akcji wywalczył wolny na 40 metrze
  • 58'
    Dzuba w polu karnym, zagrał do Emenike i Kuciak odważnym padem pod nogi zażegnuje niebezpieczeństwo
  • 57'
    Jędrzejczyk wyjaśnił sytuację, piłka już daleko w polu
  • 57'
    kolejna akcja Spartaka, ale Kombarow za mocno i piłka dla Legii
  • 56'
    Rybus w pole karne i... Spartak kontruje
  • 56'
    Emenike strzela i fantastycznie Kuciak na rzut rożny
  • 55'
    Rosjanie długo rozgrywają akcję
  • 55'
    Ljuboja samotnie z przodu, wywalczył rzut rożny
  • 54'
    Inaki Astiz gra z minuty na minutę coraz pewniej - brakowało mu ogrania
  • 52'
    Jędrzejczyk wygrał pojedynek z Kombarowem
  • 51'
    po kornerze piłkę po strzale Rodriego bez problemu złapał Kuciak
  • 50'
    znakomite przejęcie piłki przez Kucharczyka, który pomknał na bramkę rywala mijają trzech rywali, ale powalony na murawę. Sędzia nie zauważył faulu
  • 50'
    Znakomicie Kuciak po strzale Kombarowa - wielka klasa
  • 48'
    Groźnie dwukrotnie Rosjanie i dwa razy znakomicie Inaki Astiz
  • 45+18'
    druga połowa rozpoczęta
  • 45+18'
    zmiana za Cariocę wszedł Demy de Zeuw
  • 45+15'
    w sumie na trybunach około 25 tys ludzi
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy. Nadal jesteśmy po wrażeniem gola Macieja Rybusa. Ale urwał!!!
  • 44'
    Legia podniosła się z kolan. Przegrywała 0:2 a już remisuje 2:2.
  • 43'
    Ależ bramka - strzał życia. Rybus fantastyczny strzał z 25 metrów w samo okienko bramki. Uderzał z prawej nogi!
  • 42'
    Gol!!!!! 2:2 Maciej Rybus
  • 40'
    Rybus do Wawrzyniaka ale niedokładnie i od autu Spartak
  • 39'
    Żewłakow bardzo czujnie do Kuciaka czy zażegnał niebezpieczeństwo
  • 38'
    Gol faulował na środku boiska
  • 37'
    Kucharczyk kolejny raz udanie w defensywie, odkupuje winy za karnego
  • 36'
    Rosjanie długo rozgrywają akcję, Astiz daleko poza boisko
  • 35'
    Rybus do Wawrzyniaka, ten huknął jak z armaty ale nad bramką
  • 34'
    Ljuboja padł przed polem karnym, ale sędzia nie dopatrzył się faulu
  • 34'
    Rybus powalony z lewej strony pola karnego. Wolny dla Legii
  • 33'
    Kirił Kombarow zagrywał w pole karne do brata Dimitrija, ten uderzył na bramkę ale pomylił się o dwa metry
  • 32'
    Kibice Spartaka wyzywają naszych piłkarzy i kibiców
  • 31'
    Emenike w pole karne i... już w polu karnym znakomicie powstrzymał go Michał Kucharczyk
  • 30'
    rzut rożny dla Legii ale futbolówka w rękawicach Dzikania
  • 29'
    Kucharczyk wykorzystał błąd w obronie i strzałem pod poprzeczkę pokonał bramkarza Spartaka. Naprawił legionista swój błąd
  • 28'
    2:1 Michał Kucharczyk
  • 27'
    Dimitrij Kombarov w lew róg, a Kuciak w prawy
  • 26'
    rzut karny dla Spartaka
  • 26'
    Kucharczyk fatalnie zagrał do Kombarowa, tego w polu karnym faulował Borysiuk
  • 26'
    Kombarov i bramka
  • 25'
    Kombarow huknął pod poprzeczkę ale świetnie bronił Kuciak
  • 24'
    Legioniści mieli dwie kapitalne okazje w ciągu jednej minuty. Niestety zabrakło szczęścia
  • 23'
    Jędrzejczyk uderzył po rzucie rożnym pod poprzeczkę, ale fenomenalnie Dzikań na rzut rożny
  • 22'
    aaaajjj Wawrzyniak po pięknej akcji trafił z dystansu w poprzeczkę. Szkoda
  • 20'
    poturbowany w ostatniej akcji Maciej Rybus już podniósł się z murawy
  • 20'
    groźna akcja Spartaka, ale na szczęście sędzia odgwizdał faul Dziuby na Jędrzejczyku
  • 19'
    Ljuboja dryblował, dośrodkował w pole karne ale główkę wygrali Rosjanie
  • 18'
    dobra akcja Legii, Ljuboja zagrywał w pole karne do Kucharczyka, ale Serb nie zrozumiał się z Polakiem
  • 17'
    Akcja Wawrzyniaka ale wszystko wyhamowało i legioniści od nowa konstruują akcję
  • 17'
    przed chwilą na stadionie rozległo się głośne Leeegia Legia Warszawa
  • 15'
    faulowany Ljoboja po prawej stronie na 40 metrze. Rybus do Żewłakowa, ale przegrał pojedynek główkowy
  • 15'
    Próbował jeszcze Kucharczyk, ale próba nieudana
  • 15'
    Legioniści stosują pressing, ale na razie bez efektu
  • 13'
    Wawrzyniak już w polu karnym powstrzymuje Parszywliuka. Po chwili wolny dla Spartaka z prawej strony pola karnego
  • 13'
    strzał Dimitra Kombarowa wyłapuje Dusan Kuciak
  • 11'
    Poszła akcja lewą stronę, piłka zagran w pole karne minęła Emenikę na środku, ale dopadł do niej nie kryty Kirił Kmbarow i bez problemu umieścił piłkę w siatce. Błąd popełnili Astiz i Wawrzyniak
  • 9'
    Piłkarze Spartaka wymieniają szybko podania i w ten sposób próbują zaskoczyć defensywę Legii
  • 9'
    Przegrywamy 0:1 Kirił Kombarow
  • 7'
    Parszywliuk dobrze w pole karne do Emenike, ale ten źle przyjął piłkę więc sytuacja opanowana
  • 7'
    Rybus falowany na środku boiska, wolny dla Legii
  • 5'
    Żewłakow wyprowadza piłkę i jest faulowany na środku boiska
  • 4'
    Żewłakow uderzał na bramkę ale była to kompletnie nieudana próba
  • 3'
    Jędrzejczyk najpierw odebrał piłkę Dziubie, a po chwili był przez niego faulowany
  • 1'
    Długie zagranie do Ljuboji ale za długie i futbolówka w rękach bramkarza Spartaka
  • 1'
    Kucharczyk powstrzymał Kombarowa, piłka dla Legii
  • 0
    Mecz rozpoczęty
  • 0
    Pierwsza akcja Spartaka i... pika w rękach Kuciaka
  • 0
    Na stadion dotarli tylko ci kibice Legii, którzy przylecieli samolotem lub wcześniej udali się samochodem
  • 0
    Sędziowie z Izraela wyprowadzają obie drużyny na boisko
  • 0
    Za cztery minuty początek spotkania
  • 0
    Piłkarze Legii zeszli już z rozgrzewki. Żegnało ich przeciągłe buczenie...
  • 0
    Na stadionie mnóstwo pustych miejsc, fani rozproszeni są po całym obiekcie
  • 0
    Znamy już skład Legii. Niespodzianka w bramce! - Dusan Kuciak - Artur Jędrzejczyk, Michał Żewłakow, Inaki Astiz, Jakub Wawrzyniak - Maciej Rybus, Ariel Borysiuk, Ivica Vrdoljak, Janusz Gol, Michał Kucharczyk - Danijel Ljuboja
  • 0
    Po wielu problemach udało nam się dotrzeć na stadion w Moskwie. Także witamy z obiektu na Łużnikach, który na razie świeci pustkami
  • 0
    Już dziś niezwykle ważny mecz dla Legii. Nasza drużyna zmierzy się w Moskwie ze Spartakiem i walczyć będzie o awans do fazy grupowej Ligi Europy. O przebiegu meczu oczywiście będziemy Was informować na bieżąco.
Spartak MoskwaLegia Warszawa

10' Kiriłł Kombarow

10'

26' Dimitrij Kombarow