Piłkarze dziękują za doping
  • 90+8'
    Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na materiały z konferencji i wypowiedzi piłkarzy
  • 90+6'
    Aby awansować bez dogrywki, w stolicy Rosji będzie potrzebne chociażby minimalne zwycięstwo
  • 90+5'
    Koniec meczu 2:2
  • 90+5'
    Piłkarzom Legii nie można odmówić ambicjii walki, ale w Moskwie będzie niezwykle ciężko o korzystny rezultat
  • 90+4'
    Przetrzymał chwilę piłkę Kozłow, stracił Ananidze
  • 90+4'
    Wawrzyniak próbował zagrać do Radovicia, ale nic z tego
  • 90+3'
    Walczą jescze legioniści. Szybko wykonują każdy aut
  • 90+2'
    Żyro za Manu, który musi przebiec całe boisko, aby sędzie techniczny wpuścił Michała na plac gry
  • 90+1'
    Wawrzyniak do Rado, ale szybszy golkiper Spartaka
  • 90+1'
    Świetnie zwiódłbalansem ciała Jewgienija Makeeva, Ljuboja lecz wywalczył jedynie aut
  • 90'
    Manu na kolanach zapewnie sędziego, że nie było spalonego. Przy okazji żółty kartonik dla Ljuboji za protesty
  • 90'
    Pogramy jeszcze cztery minuty
  • 89'
    Przepchnięty Radović i od bramki zacznie Dykań, który nie spieszy się z rozpoczęciem gry
  • 88'
    Zaczął akcjęLjuboja, zagrał do Manu, któryzostał zablokowany i mamy kolejny rożny
  • 87'
    Radović ukarany za faul. Niestety zabraknie go w rewanżu podobnie jak Komorowskiego i Manu
  • 86'
    Welliton fauluje w ataku Jedrzejczyka
  • 85'
    Ależ głośny doping na Łazienkowskiej, aż ciarki przechodzą po plecach
  • 85'
    Ljuboja poszedł prawą stroną, ale jego podanie padło łupem Carioci
  • 84'
    Wszyscy unieśli już ręcę do góry, ale piłka po główce Kucharczyka jednak nie wpadła do bramki...
  • 84'
    Manu minął Zotova, ale źle wykończył akcję
  • 83'
    Legioniści wywalczyli róg, krótkie rozegranie Ljuboji z Radoviciem
  • 82'
    Piłka po długim wrzucie Jędrzejczyka spadła pod nogiKucharczyka, ale ten mimo, iż był niepilnowany strzelił obok bramki
  • 82'
    Trener Skorża zachęca do odważniejszych ataków. Faulowany Manu
  • 81'
    Ljuboja wywalczył aut na wysokości pola karnego Spartaka
  • 80'
    Zmęczony De Zeeuw schodzi z boiska. W jego miejsce Gruzin Ananidze
  • 79'
    Przed siebie wybił strzał De Zeeuwa Skaba i całe szczęście, że do piłki nie doszedł Ari
  • 78'
    Długa piłka od Komorowskiego adresowana do Kucharczyka, ale ten na spalonym
  • 77'
    Świetnie wślizgiem Jędrzejczyk. Podał do Ljuboji, ten zgrał do Rado, ale Serb traci piłkę
  • 77'
    Gol padł na murawę po starciu z rywalem, ale szybko wstał i gra dalej
  • 76'
    Drobna scysja pomiędzy Żewłakowem, a Wellintonem
  • 75'
    Doping dla Legii coraz głośniejszy
  • 73'
    Wybija Dikań
  • 72'
    Szybkie wyrównanie. Nieupilnowali Ariego obrońcy Legii, a ten po wślizgu trafił w piłkę i umieścił ją obok bezradnego Skaby
  • 71'
    2:2 Ari
  • 70'
    Piekna akcja Legii. Ljuboja wbiegł w pole karne minął dwóch rywali, położył bramkarza i zagrał piętką do Radovicia, który umieszcza piłkę w siatce
  • 69'
    2:1!!! Miroslav Raaaaaadović!!!
  • 68'
    Od autu ze swojej połowy zaczynają Wojskowi
  • 67'
    Nie ryzykuje Skaba i wybija piłkę na aut
  • 67'
    Kucharczyk przerzucił piłkę nad Pareją, ale dobrze asekurował kolegę Carioca
  • 66'
    Holenderski pomocnik Spartaka uprzedza Manu i zgarnia mu piłkę
  • 65'
    Dopadł do piłki w naszym polu karnym Ari, ale dobrze odebrał mu futbolówkę Komorowski
  • 64'
    Pokazał swoją szybkość Kozłow, do faulu zmuszony był Radović
  • 63'
    Emenike miał na plecach Jędrzejczyka, zdecydował się na strzał i trafił tylko w bandy reklamowe
  • 63'
    Emenike schodzi, a za niego Kozłow
  • 63'
    Zmiana również w Legii. Za Rybus, wchodzi Kucharczyk
  • 61'
    Szarpany Ljuboja - sędzia odgwizduje faul
  • 59'
    Źle przyjął piłkę Emenikę i praktycznie "za darmo" oddał ją legionistom
  • 59'
    Szybko odzyskują rywale. Widać, że na drugą połowę wyszli znacznie bardziej skoncentrowani
  • 57'
    Dobrze podłączył się teraz Makeev do ofensywy, ale jego zgranie do środka nie przyniosło pożytku
  • 57'
    Za Dziubę na boisku melduje się Zotow
  • 56'
    Przechwyt Borysiuka, prawą stroną popędził Radović, ale naciskany przez Makeeva upadł i stracił futbolówkę
  • 55'
    Piłka trafiła do Manu, ale ten nie miał do kogo jej zagrać
  • 54'
    Ari dostał piłkę od Wellintona i technicznym strzałem z 20 metrów posłał piłkę ponad Skabą w lewy róg bramki
  • 54'
    Rosjanie odpalili z radości kilka rac w swoim sektorze
  • 52'
    Po starciuz Cariocą leży na murawie Radović, ale dalej grają goście
  • 52'
    Niestety mamy wyrównanie... 1:1 Ari
  • 51'
    Jędrzejczyk poradził sobie z Emenike. Napastnik Spartaka odzyskał jednak futbolówkę atakując Radovicia
  • 50'
    Od obrony starają się stworzyć zagrożenie piłkarze Spartaka. Makeev podał do Holendra, jego przerzut trafił do Ariego, atenz kolei zgrał do Dziuby. Ostatecznie i tak odzyskujemy piłkę
  • 50'
    Jędza chciał szybko podać do Rybusa, ale piłkę zatrzymuje Makeev
  • 48'
    Dorzuca De Zeeuw, ale piłkę na aut wykopuje Ljuboja
  • 47'
    Emenike wbiegał w pole karne, ale piłkę wślizgiem zabrał mu Borysiuk
  • 47'
    Manu faulował na skraju "szesnastki" i Portugalczyk został upomniany kartką
  • 46'
    Uderzony w głowę Ljuboja, ale jużwszystko w porządku
  • 45+17'
    Welliton dotyka piłki i gramy!
  • 45+16'
    Mamy też legionistów, za chwilę początek drugiej części gry
  • 45+15'
    Wychodzą na boisko gracze gości
  • 45+6'
    Na trybunach zasiada dziś 23 450 kibiców
  • 45+1'
    Wyczyścił Rybus i sędzia zakończył pierwszą połowę
  • 45'
    Sędzia dolicza minutę
  • 45'
    Powalczył o piłkę Radović, który wybija ją z naszego pola karnego... przewrotką
  • 44'
    Kontra gości, ale i tak piłka po chwili ląduje w rękach Skaby
  • 44'
    Dziuba wygrał pojedynek główkowy z Komorowskim, ale strzał absolutnie nie mógł zagrozić naszemu prowadzeniu
  • 43'
    Przewrócony w polu karnym gości Ljuboja. Gwizdek sędziego jednak milczy
  • 43'
    Ljuboja fenomenalnie zagrał do wbiegającego w pole karne Manu, ale skrzydłowy był za wolny i piłkę nogami wybił Dykań
  • 42'
    W parterze walczyli teraz o piłkę Radović i De Zeeuw. Ostatecznie akcję tworzą Rosjanie
  • 41'
    Nasz bramkarz pewnie łapie dośrodkowanie
  • 41'
    Cały stadion śpiewa teraz "Warszawę"
  • 40'
    Upomnienie dla Kombarova. Prawy obrońca Spartaka wykosił biegnącego Wawrzyniaka, ten aż znalazł się poza linią boczną
  • 40'
    Welliton przedryblował Komorowskiego i Żewłakowa, mocno uderzył przy słupku i świetnie narzut rożny futbolówkę sparował Skaba
  • 39'
    Ciekawa akcja Ariego i Wellitona, ale z dobrej strony pokazała się nasza obrona
  • 37'
    Carioca posłał piłkę obok prawego słupka naszej bramki
  • 36'
    Kolejny rzut wolny dla Rosjan z odległości 25 metrów
  • 35'
    Pareję, który kiepsko wykonał rzut wolny, chyba zdeprymowały gwizdy
  • 35'
    Górą chciał zagrać Borysiuk, ale Kombarov przepchnął Ljuboję, do którego było adresowane to zagranie
  • 33'
    Bardzo dobry odbiór Dziuby. Ukrainiec zagrał do Ariego, w którego wślizgiem wszedł Komorowski. Nasz defensor został ukarany żółtą kartką
  • 32'
    Wolny dla naszej drużyny. Strzelał Żewłakow, ale trafił prosto w mur. Próba dobitki Borysiuka również nieskuteczna
  • 31'
    Dośrodkowanie Rybki wybija golkiper Rosjan
  • 30'
    Rybus do Radovicia, który zostaje zablokowany. Rożny dla Legii
  • 29'
    Rybus walczył o piłkę z Cariocą, ale ostatecznie aut dla Spartaka
  • 28'
    Stały fragment gry nie przynosi gościom skutku
  • 28'
    Strata Manu na własnej połowie
  • 27'
    Płaska wrzutka Wellitona, Skabę uprzedza Komorowski i wybija na róg
  • 26'
    Podanie Ariego świetnie zatrzymał Komorowski
  • 25'
    Carioca przewrócił Radovicia i został za to ukarany żółtą kartką
  • 24'
    Rado fajnie podał do Wawrzyna, ale nasz obrońca potknął się i stracił piłkę
  • 23'
    Rzut rożny dla Spartak, po chwili kolejny korner dla gości
  • 23'
    De Zeeuw wprost na głowę skocznego Wellintona. Dobrze poradził sobie Skaba
  • 22'
    De Zeeuw podał piłkędo Ariego, który dograł w pole karne do Kombarova. Zagranie piłkarza z Rosji, blokuje Wawrzyniak
  • 21'
    Obaj szkoleniowcy żywo gestykulują w kierunku zawodników
  • 21'
    Nie będzie chyba przesadą stwierdzenie, że Spartak ma na razie duże kłopoty z grą ofensywną
  • 19'
    Bardzo niepewnie wybił Dykań, okazję do strzału miał Manu, który uderza wysoko ponad bramką
  • 18'
    Odzyskał w środku pola Gol, szybko stracił Manu
  • 18'
    Za mocna piłka do Radovicia
  • 17'
    Z rożnego Radović, mimo tego, że zakotłowało się pod bramką Dykania, defensorom udało się zażegnać niebezpieczeństwo
  • 16'
    Radović wypuścił Ljuboję, ale ten źle zagrał do środka
  • 16'
    Rybus faulowany z boku przez Emenike. Przy piłce Ljubo
  • 16'
    Piłkę głową wybija Ari
  • 14'
    Kolejna sporna sytuacja! Radko zszedł do środka, oddał strzał i trafił w rosyjskiego obrońcę. Serb reklamował zagranię ręką, ale ponownie arbiter niczego się nie dopatrzył
  • 14'
    Żewłakow powstrzymuje Emenike
  • 13'
    Chyba ręką pomagał sobie we własnym polu karnym Rodriguez. Sędzia nakazuje grać dalej
  • 12'
    Ofensywnie poszedł środkiem Komorowski, zgrał do Wawrzyniaka, aten podał do Manu. Portugalczyk nie opanował jednak piłki
  • 11'
    Zdążył do piłki Ljuboja, ale jego podanie było niecelne
  • 10'
    Długa piłka do Ljuboji, ale Rodri zatrzymał Serba tak, że golkiper czerwono-białych mógł spokojnie złapać piłkę
  • 9'
    Świetny przerzut De Zeeuwa, piłka trafia do Wellitona, ale Jędrzejczyk poradził sobie z przeciwnikiem
  • 8'
    W międzyczasie Wojskowi oddali dwa uderzenia z dystansu, które jednak nie zagroziły mocno bramce Dykania
  • 8'
    Rosjanie starają się stworzyć sytuację, ale nic im na razie z tego nie wychodzi
  • 7'
    Kapitalny początek Legii. Po dośrodkowaniu Manu powstało zamieszanie, piłka trafiła pod nogi Radovicia, który spokojnie umieszcza futbolówkę w siatce
  • 7'
    Przepraszamy za drobne kłopoty techniczne
  • 2'
    Próbował uderzać Welliton, ale został skutecznie zablokowany i piłka przeszła w posiadanie legionistów
  • 2'
    1:0 Miroslav Radović!!!
  • 1'
    Faulowany Ari i akcję konstruują Rosjanie
  • 0
    Zaczęli!
  • 0
    W losowaniu stron uczestniczą kapitanowie Żewłakow i Dykań. Od środka rozpoczną Wojskowi