Koniec meczu. Legia przegrała z Koroną 2:3
    Moulin uderzył zza pola karnego, lecz Gostomski nie miał żadnych problemów
    Trzy minuty doliczone do końca meczu
  • 87'
    Dąbrowski taktycznie faulował Rymaniaka. Stoper zobaczył żółtą kartkę
  • 86'
    Niezgoda otrzymał futbolówkę przed polem karnym. Napastnik próbował przyjęciem zmylić obrońców, odskoczyła mu piłka, doskoczył do niej Moulin, który uderzył, ale przestrzelił. Gol jednak nie byłby uznany, ponieważ napastnik legionistów był wcześniej na ofsajdzie
  • 83'
    Sadiku zastępuje Kucharczyka
  • 82'
    Diaw zastępuje Kaczarawę
  • 79'
    Kielczanie oszukali obronę Legii. Goście założyli złą pułapkę ofsajdową, a Kosakiewicz wyłożył Kiełbowi piłkę jak na tacy
  • 78'
    Rymaniak posłał górną piłkę do Kaczarawy. Napastnik Korony źle przejął futbolówkę i ją stracił
  • 78'
    Gol dla Korony. Kiełb wpisał się na listę strzelców
  • 77'
    Gostomski bez problemów złapał centrę Kucharczyka
  • 74'
    Świetna sytuacja Legii. Broź zdołał zacentrować płasko piłkę z prawej strony. Moulin uderzył futbolówkę, ale został zablokowany przez Rymaniaka. Korner dla gości
  • 73'
    Kopczyński faulował Możdżenia przy narożnika pola karnego. Za chwilę kielczanie ustawią piłkę w niebezpiecznej odległości do bramki Malarza
  • 73'
    Malarz bez problemów złapał uderzenie Możdżenia z rzutu wolnego
  • 71'
    Piłka plątała się pod nogami legionistów, aż w końcu przejął ją Kiełb, który oddał mocne uderzenie na bramkę. Malarz sparował futbolówkę na rzut rożny
  • 68'
    Kiełb zmienia Soriano
  • 67'
    Niezgoda faulowany na połowie Korony. Legioniści ustawiają się w polu karnym i czekają na centrę od Pasquato
  • 67'
    Gostomski wybił centrę Pasquato z rzutu wolnego
  • 63'
    Kolejna okazja Legii. Pasquato posłał kolejne świetne podanie do Kucharczyka. Skrzydłowy Legii trafił jednak tylko w słupek w sytuacji sam na sam
  • 58'
    Kopczyński zmienił Hamalainena
  • 57'
    Kaczarawa zobaczył żółtą kartkę za faul taktyczny
  • 55'
    Legia znów przez chwilę gra w dziesiątkę. Hamalainen jest opatrywany przez lekarzy
  • 53'
    Pasquato posłał prostopadłą futbolówkę do wybiegającego Hamalainena. Fin nie był na spalonym, zastawił się i oddał precyzyjny strzał na bramkę!
  • 53'
    Dejmek zastępuje Cvijanovicia
  • 52'
    Wyrównanie Legii. Bramkę zdobył Hamalainen
  • 50'
    Legia próbowała wyjść z atakiem. Mączyński posłał prostopadłą piłkę do Niezgody, ale snajper znalazł się na ofsajdzie
  • 47'
    Gra toczy się w środku pola. Piłka wędruje od zawodników jednej drużyny, a następnie drugiej
  • 45+19'
    Rozpoczęła się druga połowa!
  • 45+3'
    Koniec pierwszej połowy. Legia przegrywa w Kielcach z Koroną 1:2
  • 45+1'
    Pasquato zastępuje Guilherme
  • 45'
    Guilherme został sfaulowany. Brazylijczyk jest opatrywany, ale będzie musiał zejść z boiska
  • 43'
    Cvijanović uderzył piłkę. Futbolówka przeleciała przez nogi Soriano - który był na spalonym. Malarzowi udało się sparować strzał, ale za chwilę Kallaste skutecznie dobił legionistów
  • 42'
    Legia nie zdążyła się otrząsnąć, a Korona strzela kolejnego gola
  • 41'
    Kosakiewicz pobiegł z piłką do końcowej linii. Obrońca wycofał futbolówkę, a Soriano niepilnowany przez żadnego gracza Romeo Jozaka uderzył z woleja i pokonał Malarza
  • 39'
    Soriano szukał swojej okazji i w końcu mu się udało. 1:1
  • 38'
    Soriano wybiegł do podania. Minął jednego legionistę, ale za chwilę został zatrzymany przez kolejnego. Z tej akcji nic by jednak nie było, ponieważ napastnik gospodarzy znalazł się na spalonym
  • 35'
    Możdżeń uderzył piłkę z rzutu wolnego, ale piłkarz Korony trafił prosto w mur Legii
  • 34'
    Niezgoda uciekł obrońcom z piłką, ale za daleko sobie ją wypuścił. Napastnik Legii próbował jeszcze odegrać futbolówkę do Hamalainena, ale jego zagranie nie dotarło do Fina
  • 32'
    Legia była bliska zdobycia drugiej bramki. Najpierw Gostomski sparował strzał Guilherme na poprzeczkę, a następnie obrońca Korony wybił uderzenie Moulina z linii bramkowej
  • 31'
    Za mocne prostopadłe podanie do Guilheme. Gostomski uprzedził Brazylijczyka i wybił piłkę
  • 30'
    Legia nie chciała pozwolić Koronie wyjść z własnego pola karnego. Warszawiacy zakładają wysoki pressing. Próbują jak najszybciej odzyskać futbolówkę
  • 28'
    Przez chwilę mieliśmy szarpaną grę, ale teraz Korona po rzucie wolnym stworzyła sobie okazję bramkową. Kovacević uderzył futbolówkę głową po centrze ze stałego fragmentu gry, ale Malarz przerzucił piłkę nad poprzeczką
  • 23'
    Niezgoda próbował dojść do podania Kucharczyka, ale faulował rywala w walce o futbolówkę
  • 20'
    Guilherme świetnie przerzucił piłkę nad rywalami. Kucharczyk posłał centrę z prawej strony, ale Hamalainen nie zdecydował się od razu na strzał i stracił futbolówkę
  • 16'
    Kaczarawa popędził prawym skrzydłem. Napastnik Korony próbował zgrać futbolówkę po ziemi. Podanie przeciąć chciał Astiz, ale zrobił to na tyle niefortunnie, iż piłka zmierzała do bramki. Malarz zdołał ją sparować, lecz futbolówka dostała takiej rotacji, iż golkiper jeszcze musiał ją wybijać z linii bramkowej
  • 15'
    Hlousek posłał centrę z lewej flanki. Guilherme od razu zgrał futbolówkę do Hamalainena, ale Fin był na spalonym
  • 12'
    Żółta kartka dla Żubrowskiego. Pomocnik faulował Kucharczyka
  • 11'
    Kolejny korner. Malarz został zmuszony do interwencji
  • 10'
    Zamieszanie po rzucie rożnym Korony. Piłkarz gospodarzy nie zdołał jednak oddać strzału
  • 6'
    Legioniści wymienili kilka podań na prawej stronie boiska, ale finalnie Broź znalazł się na ofsajdzie
  • 5'
    Znowu atakowali legioniści. Hamalainen opanował piłkę pod polem karnym Korony. Fin miał kilka wariantów, by podać futbolówkę do kolegów. "Hama" zdecydował się jednak na strzał, który obronił na raty Gostomski
  • 4'
    Legia przeprowadziła świetną kontrę. Guilherme minął rywala na skrzydle i podał futbolówkę na prawą flankę do biegnącego Hamalainena. Fin dorzucił piłkę w pole karne, a Niezgoda uderzeniem z główki pokonał Gostomskiego