65'
79'
90'
  • 90+3'
    znakomita szansa Ljubo, powinno być 3:0 ale Serb mając przed soba jedynie bramkarza posłał piłkę nad poprzeczką
  • 90+1'
    Ljuboja co prawda przegrał pojedynek z Mielcarzem, ale piłka trafiła do Wolskiego, który mierzonym strzałem po ziemi umieścił piłkę w siatce
  • 90+1'
    Za Tomka Kiełbowicza wszedł Kuba Rzeźniczak
  • 89'
    Widzew spokojnie przygotowuje swoją akcję, ale gdy tylko wszedł na połowę Legii stracił piłkę
  • 89'
    Gol urochomił Ljuboję, ale od Serba szybszy Mielcarz
  • 89'
    Rafał Wolski!!!! 2:0
  • 87'
    sytuacja na boisku wygląda tak jakby legioniści kontrolowali przebieg gry
  • 86'
    zmiana w Legii za strzelca gola Michała Żyro wszedł Michał Kucharczyk
  • 83'
    alez była szansa, Miro Radović był sam na sam z Mielcarzem, ale przegrał ten pojedynek. Szkoda, bo Rado miał dużo miejsca i czasu
  • 81'
    zmiana w Legii za Rybusa pojawił się Rafał Wolski
  • 80'
    za Ukaha wszedł Bartkowski
  • 78'
    żółta kartka dla Tome
  • 76'
    dobra akcja Legii, Ljuboja po lewej stronie, zagrał w pole karne ale wprost w ręce Mielcarza
  • 74'
    dośrodkowanie w pole karne Legii i dobrze Komorowski z Kuciakiem
  • 74'
    dalekie wybicie bramkarza Legii i Mielcarz wygrywa pojedynek z Rybusem
  • 73'
    wolny dla Widzewa, zamieszanie i.. sytuacja opanowana
  • 71'
    przewrotka i piłka w rękach Kuciaka
  • 70'
    "Nasza Legia najlepsza w Polsce jest" - niesie się na trybunach
  • 69'
    na strzał z 30 metrów zdecydował się Borysiuk, ale uderzył bardzo niecelnie
  • 68'
    Radović bliski przejęcia piłki w polu karnym i skierowania jej do bramki ale Bratko na pozycji spalonej
  • 67'
    wolny dla Legii po tym jak faulowany na środku boiska był Żewłakow
  • 66'
    powstało zamieszanie w polu karnym, w końcu do piłki dopadł Michał Żyro i strzałem w prawy górny róg uzyskał prowadzenie dla Legii
  • 64'
    piłkarze Legii próbują rozciągnąć obrone Widzewa długimi podaniami
  • 64'
    GOL!!!! Michał Żyro!!!!
  • 62'
    Ljuboja zderzył się z Bieniukiem, wolny dla gości
  • 59'
    wolny dla Legii z prawej stronyy pola karnego, ale główkę po dośrodkowaniu Kiełbika znów wygrali gospodarze
  • 57'
    super piłka Kiełbowicza do Ljuboi i... gdyby Ljubo potrafił grac głową...
  • 57'
    Dzalamidze pojawił się na boisku za Oziębałę
  • 56'
    Mogło być groźnie ale po przepuszczeniu piłki przez Ljuboję nie połapał się w tym wszystkim Żyro
  • 56'
    rzut rożny dla Legii
  • 54'
    Zamieszanie w polu karnym, uderzałl Rybus w końcowej fazie ale trafił w boczną siatkę
  • 54'
    Zmiana w ekipie gości za Ben Rahdię wszedł Prinewill Okachi
  • 53'
    nieporozumienie w szeregach obronnych, Jędrzejczyk podał piłkę Ostrowskiemu i sytuację odważnym wybiegiem przed pole karne musiał ratować Dusan Kuciak
  • 51'
    Rado do Ljuboi ale za słabo i piła dla Widzewa
  • 50'
    Legia przycisnęła, ale na razie niewiele z tego wynika
  • 49'
    Rybus w pole karne i mamy rzut rożny
  • 49'
    Wycofanie, zagranie w pole karne do Ljuboi i... Serb na pozycji spalonej
  • 48'
    Komorowski podawał do Ljuboi ale niecelnie i strata piłki
  • 46'
    obie drużyny wyszły na murawę bez zmian w składach
  • 45+20'
    Druga połowa rozpoczęta
  • 45+4'
    koniec pierwszej połowy meczu
  • 45+2'
    akcja prawą stroną, Jędrzejczyk dośrodkował w pole karne do Gola, ten wygrał główkę, ale z uderzeniem legionisty poradził sobie Mielcarz
  • 45+2'
    Żyro na prawej stronie sam sobie przeszkodził i stracił piłkę
  • 45+1'
    akcja Widzewa, ale Ostrowski bez szans w pojedynku z Żewłakowem
  • 45'
    sędzia doliczył 4 minuty do regulaminowego czasu gry
  • 44'
    Kiełbowicz dorzucał, Mielcarz wypluł piłkę, ale arbiter dopatrzył się jakiegoś przewinienia i od stałego fragmentu rozpoczną goście
  • 43'
    żółta kartka dla Ben Rahdii, uderzał Rybus i Mielcarz z trudem wybił na rzut rożny
  • 42'
    wolny dla Legii na 35 metrze
  • 41'
    Dorzucał Tome, piłkę złapał Kuciak
  • 40'
    akcja lewą stroną Widzewa, faulował Rybus i wolny dla gości
  • 39'
    Kiełbowicz w pole karne, ale tam główkę wygrał Bieniuk
  • 38'
    Radovic w pole karne i... nic z tego nie wyszło, po chwili Rybus wywalczył rzut rożny
  • 36'
    Z za pola karnego strzelał Ben Rahdia, ale Kuciak wyłapał ten strzał bez problemu
  • 35'
    Żyro strzelał z 20 metrów, trafił w głowę rywala i mamy rzut rożny
  • 35'
    Kiełbowicz zagrywał w pole karne, bliski wygrania główki był Komorowski ale ostatecznie nic z tego nie wyszło
  • 33'
    Kiełbowicz zagrał w pole karne, zamieszanie i... goście wyjaśnili sytuację
  • 32'
    Rybus faulowany na prawej stronie na wysokości pola karnego. Żółta kartka dla Ukah
  • 31'
    Widzew mógł prowadzić 1:0, ale po akcji Bena Rahdii i strzale Oziębały z 5 metrów instynktowną interwencją popisał się Dusan Kuciak
  • 29'
    Żyro zakręcił rywalami, zagrał przed pole karne do Gol, który wywalczył rzut rożny
  • 29'
    Po chwili dorzucał Kiełbowicz, strzelał Gol i pomylił się naprawdę niewiele
  • 28'
    Dobra akcja Widzewa, Mroziński zagrał w pole karne i tam na szczęście minął się z piłką jeden z widzewiaków
  • 26'
    Dobry pomysł zagrania piłki przez Borysiuka, ale wykonanie pozostawiło wiele do życzenia
  • 25'
    Ostrowski uderzał z 20 metrów, ale pewnie piłkę chwycił Kuciak
  • 24'
    dobry strzał Rybusa z 18 metrów pewnie wyłapuje Mielcarz
  • 23'
    Dorzucał Tome i... od bramki rozpocznie Kuciak
  • 22'
    Legioniści długo wymieniali podania aż w końcu wywalczyli rzut rożny
  • 22'
    z kornera jednak nic naszemu zespołowi nie wyszło
  • 22'
    akcja Widzewa prawą stroną, Oziebała nieprzepisowo zatrzymany przez Żyro, wolny dla gości
  • 20'
    Widzew dwukrotnie próbował wstrzelić piłkę w nasze pole karne, ale tam niepodzielnie królują Żewłakow z Komorowskim
  • 20'
    Kolejna akcja Widzewa, ale tym razem moment zagapienia wykorzystał Ariel Borysiuk
  • 18'
    akcja Widzewa prawą stroną zatrzymana przez Macieja Rybusa
  • 17'
    Maciej Mielcarz ociąga się z rozpoczęciem gry, na trybunach trwa wymiana uprzejmości
  • 16'
    Ljuboja zagrał świetną piłkę w uliczkę do Radovicia, ten wyszedł sam na sam ale sędzia przerwał grę wskazując pozycję spaloną.
  • 14'
    Ljuboja stracił piłkę przed polem karnym, poszła kontra ale sytuację wyjaśnili Kiełbowicz z Komorowskim
  • 13'
    Ljuboja wpadł w pole karne i oddał strzał, ale ostatecznie bez pożądanego efektu
  • 12'
    Gol zagrywał długą piłkę do Ljuboji, ale niedokładnie i od bramki rozpocznie bramkarz Widzewa
  • 11'
    dośrodkowanie w pole karne, sytuację na chwilę wyjaśnił Ljuboja, a po chwili na dłużej Komorowski
  • 10'
    rzut rożny dla Widzewa
  • 9'
    wolny dla Legii z okolic środka boiska, Kiełbowicz w pole karne i... sędzia dopatrzył się jakiego przewinienia naszego piłkarza w polu karnym
  • 8'
    Mecz został wznowiony
  • 7'
    Interweniuje ochrona i stewardzi, sędzia czeka aż dym przestanie przeszkadzać w rozpoczęciu meczu
  • 5'
    Kibice Widzewa doprowadzili do przerwania meczu, odpalili race i rzucili na murawę
  • 2'
    Na bramkę szarżował Ostrowski, ale łapał go za koszulkę Jędrzejczyk i został za to ukarany żółtą kartką
  • 2'
    Wolny szybko rozegrany, po chwili dośrodkowanie z prawej strony w pole karne ale tam pewnie interweniował Kuciak
  • 1'
    Pierwsza akcja Legii to długa wymiana podań zakończona niecelnym dośrodkowaniem Kiełbowicza w pole karne