91'
  • 90+5'
    i jeszcze jeden korner, a minęły już prawie cztery minuty
  • 90+5'
    Ależ kiks Szyndrowskiego, który stojąc 7 metrów od bramki Kuciaka nie trafił w piłkę
  • 90+5'
    w końcu Wawrzyniak wybija piłkę w aut, a sędzia kończy spotkanie.
  • 90+4'
    Komorowski wybija piłkę Zieńczukowi, rzut rożny dla gospodarzy.
  • 90+3'
    Świetna interwencja Żewłakowa, który dobrze przeczytał grę.
  • 90+2'
    dla Lewczuka za faul na Kucharczyku, który przed momentem pojawił się na boisku
  • 90+1'
    Znakomita sytuacja Lewczuka, ale na jego drodze stanął Wawrzyniak, faul w ataku gracza gospodarzy.
  • 90+1'
    Mecz potrwa jeszcze trzy minuty
  • 90'
    Abbott wyszedł w tempo do zagranej z głębi pola piłki, wpadł w pole karne ale strzelił obok bramki
  • 87'
    ależ kontrowersja! Rybus dośrodkował, i najpierw po strzale Komorowskiego piłka trafiła w rękę jednego z obrońców, a po chwili po uderzeniu Ljuboi Grzelak wybijał piłkę chyba już z za linii końcowej
  • 85'
    Manu w pierwszej akcji wywalczył rzut rożny
  • 84'
    zmiana w Legii za Rado pojawia się Manu
  • 83'
    żółta kartka dla Janusza Gola
  • 83'
    do wejścia na boisko przyszykowany jest Manu
  • 82'
    Abbott zagrał piłkę w pole karne do Piecha, ten uderzył na bramkę Kuciaka ale pomylił się o dwa metry
  • 80'
    zmiana w Ruchu za Lisowskiego wszedł Grzelak
  • 80'
    żółta kartka dla Pawła Abbotta
  • 79'
    dobra akcja indywidualna Gola, który przedarł się przez dwóch obrońców, zagrał do Ljuboi i wyszedł na pozycję. Serb odebrał mu piłkę i odważnym padem pod nogi piłkę Golowi wyłuskał Pesković
  • 77'
    Kuciak uderzony przez rywala w zamieszaniu podbramkowym, ale po chwili wszystko jest w porządku
  • 77'
    faulowany Ivica Vrdoljak
  • 76'
    Borysiuk ofiarnym wślizgiem w ostatniej chwili zablokował strzał Lisowskiego na 18 metrze, po chwili długim zagranie uruchomił Ljoboję
  • 76'
    Ljubo zagrał do Rybusa w pole karne, ten upadł ale sędzia nakazał grać dalej
  • 74'
    Piech padł jak rażony piorunem po starciu z Komorowskim, nic nie było
  • 72'
    zmiana w Ruchu za Jankowskiego wszedł Abbott
  • 71'
    dośrodkowanie ale piłkę wybił Komorowski, po chwili strzelał Lisowski ale nad bramką
  • 70'
    Rybus dośrodkował w pole karne, strzelał Jędrzejczyk, ale piłka w rękach Peskovicia
  • 70'
    korner dla Ruchu
  • 69'
    wolny dla Legii - z prawej strony na 40 metrze
  • 68'
    Smektała w pierwszej akcji wpadł w pole karne, ale tam został powstrzymany do spółki przez Wawrzyniaka i Komorowskiego
  • 66'
    Smektała za Grzyba w Ruchu, a w Legii za Żyro pojawił się Gol
  • 66'
    czujnie i pewnie Dusan Kuciak
  • 65'
    wolny dla Chorzowian, dośrodkowanie z lewej strony boiska ale najwyżej do piłki wyskoczył Komorowski
  • 64'
    nieporozumienie Wawrzyniaka z Rybusem wywołało salwę śmiechu na trybunach
  • 63'
    dobre zagranie do Piecha i bardzo czujnie wybiegł z bramki Kuciak i zapobiegł niebezpieczeństwu
  • 61'
    Żyrko przełożył sobie piłkę na prawą nogę i huknął ale jak mocno tak niecelnie
  • 60'
    świetna zespołowa akcja Legii zakończona mierzonym, plasowanym strzałem Borysiuka. Niestety piłka po uderzeniu Wizira trafiła w słupek. Szkoda
  • 57'
    Legia cofnęła się na własna połowę, Ruch w ataku pozycyjnym
  • 57'
    Mnożą się błędy, Komorowski wyjaśnił na szczęście sytuację
  • 57'
    Żyro mocno w pole karne ale zagrał... do nikogo
  • 55'
    strzał Zieńczuka jakby dodał skrzydeł gospodarzom. Ruch miał bardzo dobrą okazję, strzelał Grzyb na szczęście obok bramki
  • 54'
    Zieńczuk przymierzył z 25 metrów i pomylił się naprawdę niewiele
  • 53'
    Ariel Borysiuk za faul taktyczny na rywalu - dość brutalny
  • 52'
    Jędrzejczyk uruchomił Rybusa, ale ten przegrał pojedynek z Lewczukiem
  • 51'
    akcja Legii, ale na spalonym Danijel Ljuboja
  • 50'
    Borysiuk czyściutkim wślizgiem przerwał akcję gospodarzy
  • 50'
    Lisowski ukarany żółtą kartką
  • 49'
    na stadionie zapadła cisza, dopingują tylko kibice Legii
  • 48'
    Wawrzyniak z opaską na głowie wygląda jak Rambo
  • 47'
    Lisowski uderzał na bramkę, ale piłka odbiła się jeszcze po drodze od legionistów i padła łupem Kuciaka
  • 45+19'
    Piłkarze obu drużyn już na murawie, za chwilę początek drugiej odsłony meczu
  • 45+19'
    Druga połowa meczu rozpoczęta, bez zmian w składach
  • 45+7'
    Koniec pierwszej połowy, Legia prowadzi 1:0. Słaby mecz z obu stron. Legia oddała trzy strzały, trzy celne. Jeden zakończył się bramką
  • 45+4'
    Żyrko kiwnął dwóch rywali, dośrodkował na głowę Ljuboi, który bez problemu umieścił piłkę w siatce
  • 45+3'
    długa piłka do Ljuboi, ale Pesković pewny i skoncentrowany
  • 45+3'
    Ljoboja z podania Żyro. 1:0!!!!
  • 45+2'
    Komorowski opatrywany poza boiskiem, legioniści wznowili grę
  • 45+1'
    chwila przerwy w grze, Komorowski ucierpiał w ostatniej akcji
  • 45+1'
    sędzia doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry
  • 43'
    rzut rożny dla Legii
  • 43'
    jednak żadnej korzyści z kornera legioniści nie mieli
  • 42'
    strzelał Żewłakow ale pewnie interweniował Pesković
  • 41'
    Ljuboja faulowany na 25 metrze przez Stawarczyka
  • 40'
    Piech zagrywał do Jankowskiego, ten jednak źle przyjął piłkę. Dusan Kuciak rozpocznie kolejną akcję Legii
  • 39'
    Borysiuk zagrał ładną i dokładną długą piłkę do Ljuboi, ten kiwnął rywala i dośrodkował spod linii końcowej ale za głęboko - nie było tam żadnego z kolegów
  • 38'
    kolejna strata Vrdoljaka i faul - wolny dla Ruchu na ich połowie boiska
  • 36'
    Ljuboja padł jak ścięty po kontakcie z Lewczukiem, ale sędzia nakazał grac dalej
  • 34'
    dośrodkowanie w pole karne, ale legioniści przegrali główkę z defensorami Ruchu
  • 33'
    Szyndrowski ukarany żółtą kartką za faul na Żyro
  • 32'
    Tymczasem gra została wznowiona, Ruch niedokładnie i od bramki rozpocznie Kuciak
  • 32'
    Piech wybiegał na czystą pozycję, ale Kuciak odważnym wybiegiem poza pole karne zażegnał niebezpieczeństwa
  • 30'
    Kiełbowicz znalazł się poza kadrą meczową, a Rzeźniczak grał na lewej stronie w sparingowym meczu z ŁKSem. Trener Maciej Skorża wstrzymuje grę, doktor Machowski szyje rozciętą skórę Rumianego
  • 29'
    Chyba będzie konieczna zmiana Kuby Wawrzyniaka, ale kto zastąpi go na lewej stronie obrony? Rozgrzewać rozpoczął się Rzeźniczak
  • 28'
    Ljuboja ładnie kiwnął przed pole karnym dwóch obrońców i zagrał do Radovicia, ten wbiegł śmiało w pole karne ale nie zauważył linii końcowej boiska
  • 28'
    chwila przerwy w grze, Wawrzyniak i Piech potrzebują pomocy medyków
  • 26'
    Zieńczuk w polu karnym ale bardzo dobrze wślizgiem interweniował Jędrzejczyk. Korner dla Ruchu
  • 26'
    Piłka zagrana w pole karne, w zamieszaniu trafiła do Jankowskiego, który uderzył obok bramki
  • 25'
    Jankowski bliski przejęcia piłki, ale czujny był najpierw Żewłakow, a po chwili Komorowski
  • 23'
    Lisowski nie był zainteresowany piłką i powalił szarżującego Rybusa. Sędzia nie pokazał żółtego kartonika piłkarzowi miejscowych
  • 22'
    Rzut wolny dla Legii z okolic środka boiska, dośrodkowanie Rybusa w pole karne i... żadne z kolegów nie przeciął lotu futbolówki
  • 22'
    Próba zagrania na wolne pole do Zieńczuka, ale ubiegł go Kuciak
  • 20'
    Żewłakow naprawił błąd Vrdoljaka, po czym zagrał w pole karne do Ljuboi. Szybszy od Serba jednak Pesković
  • 19'
    Rybus sprytnie w pole karne do Ljuboi i obrońcy w ostatniej chwili na rzut rożny
  • 19'
    z kornera poszła kontra dla gospodarzy, ale sytuację wyjaśnił Żyro
  • 18'
    Ljuboja najpierw stracił piłkę po czym zaczął wymachiwać rękami - na szczęście Vrdoljak powstrzymał atak
  • 16'
    Jankowski zgrywał piłke do Lewczuka, ten zderzył się z bramkarzem Legii, ale Kuciak najpierw wygarną piłkę
  • 15'
    Żyro podanie w szerz i strata - piłkę przejmuje Jankowski
  • 14'
    Próba zagrania długiej piłki Jędrzejczyka do Ljuboi ale nieudana
  • 14'
    Żewłakow już na linii pola karnego powstrzymał rozpędzonego gracza Ruchu
  • 12'
    Komorowski poradził sobie na prawej stronie z Markiem Zieńczukiem
  • 12'
    Prostopadłe zagranie Lisowskiego do Piecha w pole karne i dobra interwencja Komorowskiego
  • 11'
    strzelał Żyro, ale z uderzeniem legionisty poradził sobie Pesković
  • 10'
    Dobra akcja Jędzy prawą stroną, który dojrzał w polu karnym Ljuboję, ale Serb stracił piłkę
  • 9'
    Komorowski zagrał do Rybusa, ale Lewczuk poradził sobie z reprezentantem Polski
  • 8'
    Kibice Legii są lepiej zorganizowani i dzięki temu lepiej słyszalni niż miejscowi
  • 6'
    Borysiuk pomógł sobie ręką w opanowaniu piłki, ale sędzia uznał że zagranie było przypadkowe
  • 5'
    aut dla Ruchu, Jędrzejczyk wygrał główkę z rywalem i jeszcze był faulowany. Legia rozpocznie od stałego fragmentu gry
  • 4'
    Wolny dla Ruchu, dośrodkowywał w pole karne Rybus, ale piłka padła łupem obrońców
  • 3'
    Najpierw Vrdoljak stracił piłkę, po chwili pierwszy strzał na bramkę w wykonaniu gospodarzy - uderzał niecelnie Zieńczuk
  • 2'
    Piłkarze Legii długo utrzymują się przy piłce, przygotowują akcję na własnej połowie
  • 1'
    Mecz rozpoczęty
  • 0
    Mecz rozpoczną legioniści
  • 0
    Piłkarze prezentują płótno z hasłem "Wykopmy rasizm ze stadionów"
  • 0
    Najpierw minuta ciszy pamięci byłych piłkarzy Ruchu
  • 0
    Piłkarze wyszli na murawę, na trybunach zrobiło się głośno, wszyscy wstali z miejsc
  • 0
    Legia zagra z Ruchem w następującym składzie 12. Dusan Kuciak 2. Artur Jędrzejczyk 6. Michał Żewłakow 17. Marcin Komorowski 14. Jakub Wawrzyniak 16. Ariel Borysiuk 21. Ivica Vrdoljak 33. Michał Żyro 32. Miroslav Radović 31. Maciej Rybus 28. Danijel Ljuboj
Ruch ChorzówLegia Warszawa

32' Marek Szyndrowski