Żyro minął dwóch rywali, ale po chwili stracił piłkę
    Wawrzyniak zagrał piłkę do Ljuboji, ten zgrał do Rybusa, a ten wyłożył piłkę nabiegającemu Radoviciowi, który trafił do siatki!
    2:0! RADOVIĆ!
  • 81'
    Za chwilę w lidze zadebiutuje Daniel Łukasik
  • 81'
    Gol fauluje Fonfarę. Na osiem fauli popełnionych przez legionistów, pięć było "autorstwa" Janusza...
  • 80'
    Długo czekali kibice Legii na tę bramkę, na szczęście w końcu się doczekali
  • 79'
    Po dośrodkowaniu Rybusa z rzutu rożnego głową piłkę do siatki skierował Kuba Wawrzyniak!
  • 78'
    Radović wypuścił Ljuboję, ale podanie było zbyt mocne i napastnik Legii zdołał jedynie zatrzymać piłkę w boisku
  • 78'
    1:0 dla Legii!
  • 77'
    Po dośrodkowaniu głową uderzał Sawala, ale niecelnie
  • 76'
    Ręką piłkę zatrzymał Gol
  • 76'
    Przy narożniku boiska faulował Borysiuk, rzut wolny dla GKS
  • 75'
    To nie był najlepszy mecz w wykonaniu Wolskiego. Kibice i trener z pewnością oczekiwali od niego więcej
  • 75'
    Zmiana w GKS. Grzegorza Barana zastępuje Szymon Sawala
  • 74'
    Rafała Wolskiego zmienia Michał Żyro
  • 73'
    Janusz Gol gra tak, jakby nie chciał zrobić krzywdy byłym kolegom z zespołu
  • 72'
    Jędrzejczyk dobrze odbiera piłkę, ale po chwili niedokładnym podaniem traci ją Gol
  • 71'
    Borysiuk uderza z dystansu, piłka po nodze jednego z obrońców przelatuje nad bramką
  • 71'
    Po rzucie rożnym skutecznie obrońcy GKS
  • 70'
    Kuciak ratuje Legię! W zamieszaniu podbramkowym piłka trafiła do Marcina Żewłakowa, ten uderzył, a po rykoszecie piłkę ręką sobie tylko znanym sposobem zbił bramkarz Legii
  • 70'
    Kartka dla Borysiuka oznacza, że Wizir nie wystąpi w meczu z WIsłą Kraków
  • 69'
    Boisko opuszcza Popek, w jego miejsce Mysiak
  • 68'
    Do wejścia przygotowany jest Maciej Mysiak
  • 68'
    Borysiuk bardzo ostro fauluje Bożoka, żółta kartka dla piłkarza Legii
  • 67'
    Fonfara w pole karne, ale tam nie było żadnego z jego partnerów
  • 66'
    Słabe zawody gra dziś Danijel Ljuboja, który poza strzałem z rzutu wolnego nie pokazał absolutnie nic...
  • 65'
    Tempo gry nieco spadło, zaczynają się piłkarskie szachy
  • 65'
    Ljuboja wrzuca lekko w pole karne, łapie piłkę Sapela
  • 64'
    Lacić fauluje Ljuboję, rzut wolny dla Legii
  • 63'
    Wolski wślizgiem zatrzymuje szarżującego Modelskiego
  • 62'
    Modelski ubiega Rybusa, aut dla Legii
  • 61'
    Borysiuk prostopadle zagrywa do Ljuboji, lecz Serb znów na spalonym
  • 60'
    Prezydent wybija piłkę w trybuny ubiegając Buzałę
  • 60'
    Od rzutu wolnego rozpocznie Modelski
  • 59'
    Piłka w siatce GKS-u, ale Ljuboja był na spalonym
  • 58'
    Nabiegający Radović wykorzystał niezdecydowanie obrońców i uderzył mocno po ziemi, ale trafił w słupek
  • 57'
    Rybus w pole karne, Lacić wybija piłkę na rzut rożny
  • 57'
    Obrońcy GKS oddalają zagrożenie
  • 57'
    Na własnej połowie faulowany Kuba Wawrzyniak
  • 56'
    Będzie rzut wolny dla Legii z 30 metrów
  • 55'
    Kolejna strata Janusza Gola. Bohater z Moskwy nie wygląda dziś najlepiej
  • 54'
    Kontra GKS kończy się na zdecydowanej interwencji Komorowskiego
  • 52'
    Lewą stroną przedzierał się Buzała, zagrał do Marcina Żewłakowa, a strzał napastnika gospodarzy wybronił Kuciak! Rzut rożny
  • 52'
    Ogromne zamieszanie w polu karnym, ale ostatecznie sytuację wyjaśniają obrońcy Legii
  • 50'
    Wróbel wybija piłkę Wolskiemu
  • 48'
    Bożok zagrywa w kierunku Żewłakowa, jednak napastnika GKS ubiega Wawrzyniak
  • 47'
    Żewłakow wślizgiem ubiega Żewłakowa. Tego młodszego.
  • 46'
    Rozpoczęło się drugie 45 minut. Legia bez zmian, w zespole GKS Nowosielskiego zastąpił Bożok
  • 46'
    W starciu z jednym z rywali ucierpiał Jakub Wawrzyniak
  • 46'
    Rumiany już na nogach!
  • 45+1'
    Ljuboja traci piłkę przy linii bocznej
  • 45+1'
    Przerwa! Legia lekko przeważa, ale nie potrafi udokumentować swojej przewagi bramką. Może po przerwie?
  • 44'
    Borysiuk uderza z dystansu, nad bramką
  • 44'
    Jędrzejczyk dobrze zatrzymuje Wróbla
  • 43'
    Popek wrzuca w pole karne, ale piłka spada za bramką Kuciaka
  • 42'
    Rzut rożny dla Legii po akcji Ljuboji
  • 42'
    W zamieszaniu radzą sobie obrońcy GKS, po kontrataku na spalonym Buzała
  • 40'
    Jędrzejczyk wślizgiem zatrzymuje Nowosielskiego
  • 39'
    Wolski wpada w pole karne i strzela, uderzenie odbija Sapela, piłka spada pod nogi nadbiegającego Jędzy, lecz ten strzela w obrońców, po rzucie rożnym poradzili sobie defensorzy GKS
  • 39'
    Ljuboja decyduje się na strzał, piłka po rykoszecie opuszcza boisko, korner
  • 37'
    Wawrzyniak bardzo dobrze odbiera w środku pola! Brawo dla obrońcy Legii
  • 36'
    Zbyt mocno dośrodkowywał Rybus, od bramki Sapela
  • 35'
    Faulowany Radović, do piłki podchodzą Rybus i Ljuboja
  • 35'
    Dośrodkowywał będzie Serb
  • 35'
    Ljuboja zdecydował się na strzał, jednak kapitalnie obronił Sapela! Rzut rożny
  • 34'
    Bardzo dobry odbiór Rafała Wolskiego
  • 33'
    Na razie żadna z drużyn nie stworzyła sobie klarownej sytuacji do strzelenia gola
  • 33'
    Przy linii bocznej faulowany Ljuboja, do piłki podchodzi Ryba
  • 33'
    Piłkę dośrodkowaną przez pomocnika Legii wybijają obrońcy, próba kontrataku kończy się w rękach Kuciaka
  • 32'
    Radović zgrał do Janusza Gola, jednak pomocnik Legii uderza nad bramką
  • 30'
    Wolski bezpardonowo atakuje Barana, aut dla GKS
  • 30'
    Z dystansu uderzał Wróbel, ale piłka poszybowała nad poprzeczką bramki Kuciaka
  • 29'
    Modelski uprzedza Wawrzyniaka i wybija wślizgiem piłkę na rzut rożny
  • 29'
    Ryba z narożnika wrzuca na głowę Wawrzyniaka, ale jego strzał łapie Sapela
  • 28'
    Piłkarze Legii starają się zbudować atak pozycyjny
  • 27'
    Po indywidualnej akcji strzelał Rybus, ale piłka przeleciała daleko od bramki
  • 25'
    Po dośrodkowaniu Buzały piłkę na rzut rożny wybija Jędrzejczyk
  • 25'
    Po wrzutce Wróbla znów najwyżej wyskoczył Jędza i znów korner
  • 25'
    Tym razem walkę w powietrzu wygrał Wawrzyniak - aut dla GKS
  • 24'
    Pomocnik Legii wrócił już na boisko
  • 23'
    Na murawie leży Maciej Rybus
  • 23'
    Legionista podniósł się już z murawy, ale musi na chwilę opuścić plac gry
  • 22'
    Baran zagrywa zbyt mocną piłkę, aut dla Legii
  • 20'
    Okazje do strzału mieli Rybus i Radović, ale żaden nie zdecydował się na uderzenie
  • 19'
    Wolski wypuścił na wolne pole Rybusa, a dośrodkowanie pomocnika Legii blokuje Lacić. Po rzucie rożnym strzelał Wawrzyniak, ale zbyt słabo
  • 17'
    Rzut wolny dla Legii, ale dośrodkowanie wybijają obrońcy
  • 16'
    Strzelał Popek, ale piłka wpadła wprost w ręce Kuciaka
  • 15'
    Przed polem karnym faulował Borysiuk, będzie okazja dla GKS
  • 14'
    Wolski traci piłkę w środku pola, legioniści po chwili ją odzyskują i rozpoczynają kolejną akcję
  • 14'
    Głową strzelał Ljuboja, lecz piłka znów nie leciała w bramkę
  • 12'
    Rybus w pole karne, ale zbyt nisko i piłkę wybija najbliżej stojący obrońca
  • 12'
    Radović strzela z dystansu, ale piłka po ziemi przelatuje obok słupka
  • 11'
    Lacić fauluje Ljuboję, okazja do dośrodkowania, a może nawet do strzału
  • 10'
    Wolski pada przy linii bocznej, sędzia nie używa gwizdka
  • 10'
    Borysiuk wślizgiem zatrzymuje rozpędzonego Wróbla
  • 9'
    Groźnie pod bramką Legii! Z piętnastu metrów nad poprzeczką uderzał Fonfara
  • 8'
    Baran bliski odebrania piłki Jędrzejczykowi, aut dla Legii
  • 7'
    Bardzo dobra akcja Legii! Wawrzyniak zagrywa do Gola, ten do Ljuboji, lecz strzał Serba blokują obrońcy
  • 7'
    Po rzucie rożnym piłkę wybija Filip Modelski
  • 6'
    Borysiuk traci piłkę w środku pola, a szarżujący Wróbel strzela nad poprzeczką
  • 4'
    Tuż zza linii pola karnego uderzał Rafał Wolski, ale piłka minęła słupek bramki Sapeli
  • 4'
    Wawrzyniak faulowany przez Buzałę, rzut wolny dla Legii
  • 3'
    Tym razem piłkę w trybuny wybija Sapela
  • 3'
    Radović przegrywa pojedynek biegowy z Modelskim
  • 2'
    Wróbel wrzuca w pole karne, piąstkuje Kuciak
  • 1'
    Michał Żewłakow wybija piłkę. Poza stadion.
  • 1'