54'
72'
81'
  • 90+3'
    Koniec meczu! Legia Warszawa odnosi trzecie zwycięstwo w lidze, pokonując ŁKS Łódź 3:1!
  • 90+2'
    Zamieszanie w polu karnym Legii, ale ostatecznie skutecznie obrońcy
  • 90+1'
    Będzie jeszcze korner dla ŁKS po niefrasobliwym zagraniu Jędzy
  • 90'
    W środku pola faulowany Gol
  • 90'
    Mecz potrwa o trzy minuty dłużej
  • 89'
    Wawrzyniak znów ostro traktuje Stefańczyka, kolejny rzut wolny dla ŁKS
  • 89'
    Głową strzelał Bykowski, ale piłka znalazła się bliżej linii autowej niż bramki Kuciaka
  • 87'
    Kosecki strzela z dystansu z pierwszej piłki, ale nad bramką
  • 85'
    Nowak fauluje Kucharczyka
  • 84'
    Zmiana w ŁKS - Szałachowskiego zastąpi Radosław Pruchnik
  • 83'
    Syn byłego reprezentanta Polski przywitany został brawami przez kibiców ŁKS
  • 82'
    Znów gorąco pod bramką ŁKS! Rzut rożny po akcji Kucharczyka
  • 82'
    Do wejścia przygotowany Kuba Kosecki
  • 82'
    Po zamieszaniu w polu karnym z daleka uderzał Kucharczyk, ale bardzo niecelnie
  • 82'
    Kosecki zmienia Manu
  • 81'
    Z prawej strony dośrodkował Kucharczyk, a Ljuboja strzałem z woleja w krótki róg pokonał Velimirovicia
  • 80'
    Kucharczyk dośrodkowuje w pole karne, ale tam wybijają obrońcy
  • 80'
    Bramka dla Legii!!! Danijel Ljuboja!!!
  • 79'
    Świetnie do Ljuboji podawał Borysiuk, ale napastnik Legii znów nie miał komu oddać piłki... Osamotniony Serb w walce z trzema obrońcami jest bezradny
  • 78'
    Manu nie dobiegł do piłki. Dziś słaby fizycznie Portugalczyk niemal nieprzyzwoicie nie pasuje do obrazu siłowego, twardego meczu...
  • 77'
    Przy linii środkowej fauluje Ljuboja
  • 76'
    Ohayon dośrodkowuje wprost w ręce Velimirovicia
  • 75'
    Ljuboja był już w polu karnym, ale musiał wycofać piłkę
  • 75'
    Indywidualna akcja Vrdoljaka kończy się rzutem rożnym dla Legii
  • 74'
    Zmiana w Legii - Rybusa zastępuje Michał Kucharczyk
  • 73'
    Do piłki podchodzi Kaczmarek, ale pewnie wybija ją z pola karnego Ohayon
  • 72'
    Dwie żółte kartki dla legionistów w jednej akcji - ukarani Jakub Wawrzyniak i Ivica Vrdoljak
  • 71'
    Kaczmarek dorzuca w pole karne, tam głową uderza Sagan, ale zbyt lekko, żeby zaskoczyć Kuciaka
  • 70'
    Do wejścia gotowy już Maciej Bykowski, były napastnik Polonii Warszawa zastępuje Bartosza Romańczuka
  • 69'
    Rzut wolny dla ŁKS, podchodzi do piłki Stefańczyk
  • 69'
    Bez problemu piłkę wybił Gol, po chwili Saganowski uderzył wysoko nad bramką, ale i tak był na spalonym
  • 68'
    Marek Saganowski fauluje w walce o górną piłkę Dusana Kuciaka
  • 66'
    Dośrodkowanie Manu wyłapuje Velimirović
  • 65'
    Ohayon prostopadle do Ljuboji, ale nieco zbyt mocno
  • 64'
    Mocny strzał Saganowskiego, ale Dusan Kuciak po raz kolejny interweniuje bardzo pewnie
  • 64'
    Awizowana zmiana w Legii - Radovicia zmienia Ohayon
  • 63'
    Tymczasem do wejścia szykuje się Moshe Ohayon
  • 62'
    Nowak zbyt mocno zagrywa do podłączającego się pod akcję ofensywną Stefańczyka, aut dla Legii
  • 61'
    Szałachowski spróbował strzału, na szczęście zdążył Wawrzyniak, rzut rożny
  • 61'
    Bardzo groźnie pod bramką Legii! Po dośrodkowaniu głową strzelał Mięciel, ale piłkę swietnie odbił Kuciak
  • 60'
    Romańczuk strzela tyle mocno, co niecelnie
  • 59'
    Po indywidualnej akcji Stefańczyka piłka trafiła pod nogi Saganowskiego, którego strzał zablokował Jędrzejczyk
  • 59'
    Żewłakow wybija piłkę po rzucie rożnym
  • 59'
    Wawrzyniak w pole karne, ale tam bez problemów piłkę łapie Velimirović
  • 58'
    Manu faulował Stefańczyka
  • 58'
    Zmiana w zespole ŁKS - za Papikjana na boisku pojawił się Nowak
  • 57'
    Piłkarze Legii pogubili się we własnej kombinacyjnej akcji
  • 56'
    Wrzutka Rybusa wybita przez obrońców
  • 56'
    Z dystansu strzelał Borysiuk, Velimirović odbił piłkę na słupek!
  • 55'
    Manu faulowany przez Stefańczyka, będzie okazja do dośrodkowania
  • 53'
    Manu wrzuca w pole karne, w zamieszaniu słupek ratuje łodzian!
  • 53'
    Żółta kartka dla Ariela Borysiuka
  • 52'
    Velimirović podaje do Łabędzkiego, ale ten nie doszedł do piłki, aut dla Legii
  • 51'
    Manu zatrzymany przez Stefańczyka
  • 50'
    Ljuboja wywalczył rzut rożny
  • 50'
    W polu karnym faulował Vrdoljak
  • 49'
    Jeszcze jeden rzut wolny dla gospodarzy, ale Janusz Gol lepszy od napastnika ŁKS
  • 48'
    Rzut wolny dla ŁKS na połowie Legii
  • 48'
    Dośrodkowanie Łabędzkiego wybija Wawrzyniak
  • 46'
    Kaczmarek dośrodkował w pole karne Legii, ale zbyt mocno i żaden z jego kolegów nie doszedł do piłki
  • 45+17'
    Rozpoczęła się druga połowa spotkania
  • 45+1'
    Ręką zagrywał jeden z piłkarzy ŁKS, rzut wolny dla legionistów
  • 45+1'
    Przerwa! Legia prowadzi 2:1 z ŁKS Łódź
  • 45'
    Romańczuk dośrodkowuje w pole karne, ale nikt nie zamykał akcji
  • 44'
    Akcję ŁKS przerywa wybiciem Jędrzejczyk
  • 44'
    Manu strzela, ale w... trybuny
  • 43'
    Legioniści rozpoczynają atak od linii obronnej
  • 41'
    Łabędzki strzela z dystansu, ale obok bramki
  • 40'
    Ljuboja traci piłkę pod polem karnym rywala, po kontrze Saganowskiego ubiega Kuciak
  • 39'
    Janusz Gol wygarnia piłkę już spoza linii bocznej
  • 37'
    Piłkarze ŁKS-u stosują pressing, legioniści mają drobne problemy, ale wszystko kończy się dobrze
  • 37'
    Żewłakow powstrzymuje Mięciela
  • 35'
    Kaczmarek pada po starciu z Manu i Jędzą, ale sędzia znów nie używa gwizdka
  • 35'
    Rybus z 20 metrów uderza obok bramki
  • 34'
    Romańczuk zahaczył Jędzę, ale sędzia nie gwiżdże
  • 34'
    Tym razem Jędrzejczyk chwyta wpół Saganowskiego, od rzutu wolnego ŁKS
  • 33'
    Na boisku leży Maciej Rybus, rzut wolny dla Legii
  • 32'
    Saganowski fauluje Żewłakowa pod polem karnym Legii
  • 31'
    Po odbiciu piłki od Jędrzejczyka od bramki zacznie Velimirović
  • 30'
    Kaczmarek wrzuca w pole karne, tam piłkę atakował Sebastian Szałachowski, ale uderzył ją zbyt lekko
  • 29'
    Manu w pole karne, ale wybijają obrońcy
  • 28'
    Nieporozumienie pod polem karnym Legii, Vrdoljak i Kuciak ruszyli do piłki, ostatecznie Ivo uprzedził bramkarza i wybił piłkę
  • 26'
    Borysiuk strzela z dystansu nad bramką
  • 24'
    Rybus fauluje przy linii bocznej
  • 23'
    Ljuboja zagrywa do Rybusa, a ten w sytuacji sam na sam przegrywa pojedynek z bramkarzem ŁKS
  • 22'
    Strzelec drugiej bramki dla Legii fauluje w środku pola
  • 22'
    Borysiuk "na aferę", piłkę na linii pola karnego łapie Velimirović
  • 20'
    Po dośrodkowaniu Rybki piłkę zgrał Jędza, a Janusz Gol skierował ją głową do siatki obok Velimirovicia
  • 19'
    Tym razem w środku pola faulowany Ljuboja
  • 19'
    GOOOOL! JANUSZ GOL!
  • 18'
    Rybus wrzuca w pole karne, tam głową strzelał Janusz Gol, ale nie aż tak skutecznie, jak w Moskwie
  • 17'
    Były legionista nie ma litości dla byłych kolegów z zespołu...
  • 17'
    Tym razem strzełał inny były legionista, Marcin Mięciel, ale piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką
  • 17'
    Manu i Rybus w jednej akcji faulowani, będzie rzut wolny
  • 16'
    Na strzał z dystansu zdecydował się Sebastian Szałachowski. Uderzenie było wyjątkowo piękne i precyzyjne - Kuciak był bez szans...
  • 15'
    1:1!
  • 14'
    Jędrzejczyk wślizgiem ubiegł Saganowskiego po dosrodkowaniu z prawej strony
  • 13'
    Bramka dla Legii!
  • 13'
    Ivica Vrdoljak pewnie strzela w swój lewy róg i Velimirović musi wyjąć piłkę z siatki
  • 13'
    Żewłakow nabija Saganowskiego, od bramki Kuciak
  • 12'
    Po dośrodkowaniu Rybusa w polu karnym faulowany Jakub Wawrzyniak
  • 12'
    Do piłki podchodzi Vrdoljak...
  • 11'
    Miętowy pada na murawę, ale sędzia nakazuje grać dalej, co nie podoba się napastnikowi
  • 11'
    Będzie rzut rożny dla Legii
  • 11'
    Rzut karny dla Legii!
  • 10'
    Saganowski próbował zagrać do Mięciela, ale ubiegł go wracający Jędrzejczyk
  • 10'
    Żewłakow w pole karne ŁKS, piłka w rękach Velimirovicia
  • 9'
    Gol próbował wypuścić Manu, ale piłka dostała poślizgu i Portugalczyk nie zdołał do niej dojść
  • 9'
    Żewłakow wygrywa główkowy pojedynek z Mięcielem, piłka w rękach Kuciaka
  • 8'
    Saganowski wrzuca piłkę wprost w ręce Kuciaka
  • 7'
    Borysiuk fauluje Papikjana w środku pola
  • 6'
    Wawrzyniak dośrodkowuje, ale tam piłkę wybija Kaczmarek
  • 5'
    Borysiuk zatrzymuje Saganowskiego, aut dla gospodarzy
  • 5'
    Vrdoljak ubiegł Papikjana i rozpoczyna akcję
  • 5'
    Będzie aut dla Legii na połowie ŁKS
  • 4'
    Dośrodkowanie w pole karne pewnie wyłapuje Kuciak
  • 4'
    Jędrzejczyk atakowany przez Saganowskiego odgrywa do Żewłakowa
  • 3'
    Stefańczyk wybija piłkę zagraną przez Żewłakowa
  • 3'
    Zbyt wysoko nogę uniósł Radović, rzut wolny dla ŁKS
  • 2'
    Rybus walczył z dwoma, a potem trzema rywalami, ale zdołał jeszcze odegrać piłkę
  • 2'