Gola zastąpiłl Artur Jędrzejczyk
  • 90'
    3:1 Danijel Ljuboja
  • 90'
    ofensywne wejście Jakuba Wawrzyniaka w pole karne zakończyło się podaniem do Ljuboji, a ten nie zwykł marnować takich okazji
  • 89'
    do zmiany szykuje się Artur Jędrzejczyk
  • 88'
    Radović strzelał z 25 metrów, ale nie była to udana próba
  • 86'
    Zamieszanie w polu karnym Legii i... Rzeźniczak na rzut rożny
  • 86'
    Tym razem sytuację wyjaśnił Vrdoljak
  • 85'
    świetnie ustawiony Ljuboja przerywa plany Zabrzan
  • 84'
    wolny dla Górnika z okolic środka boiska
  • 83'
    Radović ni to stzrał, ni to podanie, ale dobrze broni Skorupski
  • 81'
    Kwiek brutalnie faulował a po chwili uciekł z miejsca zdarzenia za co został ukarany żółtą kartką
  • 79'
    ukarany Michał Bemben
  • 78'
    legioniści poradzili sobie na raty z rzutem rożnym, od bramki zacznie Skaba
  • 77'
    Maciej Rybus zagrał w pole karne, najwyżej do piłki wyskoczył Miroslav Radović i strzałem głową nie dał szans bramkarzowi na skuteczna interwencję
  • 77'
    tymczasem rzut rożny dla Legii
  • 77'
    Pazdana zastąpił Arkadiusz Milik
  • 76'
    Gol!!!! Miroslav Radović!!!
  • 74'
    akcja Rybusa, który wbiegł w pole karne z lewej strony ale podał akurat tam gdzie nie było żadnego z kolegów
  • 73'
    gol dla Legii - Danijel Ljuboja, ale sędzia dopatrzył się pozycji spalonej
  • 72'
    ładna akcja z prostopadłym podaniem Górnika, ale bardzo dobrze Skaba wślizgiem poza polem karnym
  • 70'
    Kolejny korner dla Górnika, ale dobrze tym razem Janusz Gol
  • 69'
    cała Żyleta ściągnęła białe koszulki i nimi wymachuje. Efektownie to wygląda
  • 68'
    ale była szansa... Ljuboja przedryblował dwóch rywali, ale piłkę po jego strzale odbił bramkarz Górnika. Do futbolówki dopadł jeszcze Michał Żyro i mając przed sobą pustą bramkę fatalnie przestrzelił
  • 68'
    żółta kartka dla Adama Marciniaka
  • 66'
    korner dla Legii, dośrodkowywał Rybus ale dobrze interweniował Skorupski
  • 65'
    Podwójna zmiana w Legii - za Manu i Borysiuka weszli Rybus i Żyro
  • 64'
    Banaś uderzył na bramkę, piłka odbiła się jeszcze od jednego z legionistów i rzut rożny - kolejny
  • 64'
    Tym razem Vrdoljak wybił na aut
  • 64'
    Po chwili mogło być groźnie ale dobrze Komorowski
  • 63'
    rzut rożny dla Górnika, Gasparik w pole karne i.... Komorowski w ostatniej chwili zablokował strzał Dancha
  • 63'
    wolny dla Górnika na 30 metrze od bramki
  • 60'
    Podwójna zmiana w Górniku - za Gierczaka i Thomika pojawili się Olkowski i Mączyński
  • 60'
    żółta kartka dla Olkowskiego
  • 60'
    Radović zagrywał w pole karne, ale tam najwyżej wyskoczyli obrońcy rywala
  • 59'
    Rzeźniczak włączył się do akcji ofensywnej, w dziecinny sposób minął rywala, huknął z lewej nogi ale trafił w plecy jednego z obrońców
  • 57'
    Skaba zagrywał do Ljuboji, ten jednak faulował obrońcę i wolny dla Górnika
  • 55'
    Manu zagrywał do Vrdoljaka, ten nie trafił w piłkę będąc w polu karnym, ale futbolówka trafiła w rękę defensora z Zabrza, Sędzia jednak tego faktu nie zauważył
  • 54'
    kapitalne uderzenie Ljuboji, Serb pomylił się naprawdę niewiele.
  • 53'
    faulowany Vrdoljaka na 45 metrze, wolny dla Legii, wzmaga się doping
  • 52'
    Niestety Gasparik dośrodkował wprost na głowę Zahorskiego i piłka mimo rozpaczliwej interwencji Skaby zatrzepotała w siatce
  • 51'
    kolejna akcja Górnika lewą stroną. Jakub Rzeźniczak pomagał sobie rękę i wolny z lewej strony pola karnego
  • 51'
    1:1 Tomasz Zahorski
  • 49'
    Zahorski sam na sam ze Skabą, znakomicie bramkarz Legii
  • 47'
    Górnik próbuje grać wysoko pressingiem, ale legioniści jakoś sobie z tym radzą
  • 47'
    żółta kartka dla Ariela Borysiuka
  • 45+17'
    Druga połowa meczu rozpoczęta, bez zmian w składach
  • 45'
    długa piłka do Radovicia, ten minął jednego rywala ale musiał uznać wyższość drugiego
  • 41'
    Kwiek zagrywał z rzutu wolnego, ale fatalnie skiksował i od bramki zacznie Skaba
  • 39'
    Piękne uderzenie Borysiuka z 30 metrów. Ariel pomylił się naprawdę niewiele, piłka poszybowała metr nad poprzeczkę
  • 38'
    tym razem na spalonym Miroslav Radović
  • 37'
    z 18 metrów strzelał Danijel Ljuboja, ale bramkarz bez problemu chwyta piłkę
  • 34'
    35 minut meczu za nami, Legia jak na razie przeważa i zasłużenie prowadzi 1:0
  • 33'
    Gol najpierw zepsuł akcję, ale za chwilę naprawił swój błąd
  • 33'
    Wawrzyniak wychodził na czystą pozycję ale sędzia uznał, że był na pozycji spalonej
  • 30'
    Wawrzyniak znalazł się przed polem karnym i uderzył płasko ale obok bramki
  • 28'
    Vrdoljak faulowany na 25 metrze, rzut wolny dla Legii
  • 28'
    do strzału szykuje się Ariel Borysiuk
  • 28'
    Wizir źle trafił w piłkę i od bramki rozpoczną goście
  • 26'
    dośrodkowanie ładnie wypiąstkował Skaba, po chwili uderzał jeszcze Pazdan ale wysoko nad bramką
  • 25'
    ładna akcja Górnika, kilka podań z pierwszej piłki, ale sytuację opanował Michał Żewłakow
  • 25'
    rzut rożny dla Górnika
  • 22'
    wolny dla Górnika, Gasparik w pole karne, ale czujnie i pewnie Komorowski.
  • 21'
    Manu zdecydował się na strzał z za pola karnego, piłka poszybowała nad poprzeczką
  • 19'
    sytuacja opanowana, Legia znów w posiadaniu piłki
  • 18'
    Radović faulował i wolny z prawej strony pola karnego dla Górnika
  • 17'
    z kornera nic nie wyszło, po chwili akcja gości zakończona dośrodkowaniem i ładną robinsonadą Skaby
  • 16'
    piękny zwód Ljuboji w polu karnym, zmylił dwóch obrońców ale trzeci zdołał przeciąć podanie. Rzut rożny
  • 14'
    po kornerze Skaba pewnie chwycił piłkę i zażegnał niebezpieczeństwo
  • 13'
    Kolejny wolny dla Górnika, z lewej strony pola karnego
  • 13'
    Gasparik przymierzył pod poprzeczkę i Skaba z najwyższym trudem na rzut rożny
  • 12'
    Gasparik dośrodkował w pole karne, ale dobrze piąstkował Skaba
  • 11'
    Vrdoljak uderzył z 10 metrów, bramkarz Górnika zdołał jednak sparowac piłkę na słupek. Futbolówka jeszcze zatańczyła na linii bramkowej i wyszła w pole
  • 11'
    Borysiuk upomniany słownie przez arbitra za ostry wślizg na rywalu
  • 9'
    na bramkę Legii z bliska uderzał Thomik, ale znajdował się na pozycji spalonej
  • 9'
    Ljuboja do Radovicia i... rzut rożny
  • 7'
    Ljuboja otrzymał piłkę w polu karnym, obrócił się i mierzonym uderzeniem pokonał bramkarza Górnika
  • 6'
    kolejna akcja Legii, tym razem Wawrzyniak podał na 16 metr do Vrdoljaka, ale Ivica źle trafił w piłkę i od branki rozpocznie Skorupski
  • 6'
    GOL!!!!!! Danijel Ljuboja 1:0 dla Legii
  • 5'
    Manu zagrywał lewą nogą w pole karne do Radovicia, ale ten uprzedzony przez obrońców
  • 4'
    Na Żylecie głośny i nieustanny doping dla piłkarzy Legii
  • 3'
    Legioniści konstruują kolejny atak, jednak Rzeźniczak źle przyjął piłkę
  • 1'
    Rzeźniczak zagrywał w pole karne do Ljuboji, ten zdołał oddać strzał ale obok bramki