09-07-2011 14:00
38'
66'
  • 90+2'
    Legia była zespołem lepszym, jednak nie potrafiła stworzyć sobie wielu bramkowych sytuacji.
  • 90+1'
    Trzeba przyznać, że dośrodkowania Kiełbowicza sprawiają dziś dużo problemów Haasowi. Bramkarz kolejny raz piąstkował
  • 90+1'
    Koniec spotkania!
  • 90'
    Kucharczyk wypuścił Komorowskiego, ten jednak został uprzedzony przez Meskingera
  • 88'
    Bliscy wyrównania byli teraz piłkarze gospodarzy. Po dośrodkowaniu najwyżej w polu karnym wyskoczył Dazberger
  • 88'
    Remis byłby niesprawiedliwym wynikiem
  • 87'
    Korner dla gospodarzy
  • 86'
    Upał daje się we znaki zawodnikom ;-)
  • 84'
    Komorowski wykorzystał błąd zawodnika SK Vorwarts, chciał przelobować Haasa, jednak jego zagranie było nieprecyzyjne
  • 83'
    Legia stara się udokumentować swoją przewagę kolejnym golem, jednak podopieczni Macieja Skorży nie mają pomysłu na rozbicie obrony rywala
  • 81'
    Strzał Borysiuka z 30 metrów! Atomowe uderzenie nieznacznie minęło bramkę Haasa
  • 78'
    Rzut rożny dla SK Vorwarts Steyr
  • 76'
    Od bramki Kuba Szumski
  • 76'
    Dwójkowa akcja Rybus - Komorowski skończyła się za linią końcową boiska
  • 74'
    Kolejny rzut wolny dla Legii po faulu na Rybusie. Piłka przeleciała nad murem, ale bramkarz bez problemów łapie futbolówkę
  • 73'
    Legioniści naciskają lecz nie mogą przedostać się przez zasieki obronne gospodarzy
  • 73'
    Z wolnego "Kiełbik", bliski szczęścia był Komorowski
  • 70'
    Komorowski zastąpił Jędrzejczyka. Sędzia był bardzo łagodny, wykluczył "Jędze" i pozwolił zastąpić go innym graczem. Kiełbowicz przeszedł na lewą pomoc
  • 69'
    Gra wznowiona
  • 69'
    Kucharczyk za Żyro
  • 67'
    Kolejna przerwa w celu uzupełnienia płynów
  • 66'
    Artur faulował jednego z rywali, pokazując ostentacyjnie swoje niezadowolenie (popukał się w czoło), za co sędzia wyrzucił go z boiska
  • 65'
    Legia stara się atakować rywala wysoko na jego połowie
  • 65'
    Jędrzejczyk wylatuje z boiska!
  • 64'
    Kiełbik prostopadle podawał do Żyro, ten na spalonym po raz kolejny
  • 63'
    Strzał Michała Żyro z 16 metrów
  • 63'
    Piłka w rękach Haasa
  • 61'
    Zmiany w drużynie gospodarzy
  • 59'
    Po takiej bramce akcje Kneżevicia wzrosłyby kilkakrotnie
  • 58'
    Akcja Schoenbergera lewą stroną, przerwał ją Kneżević. Serb przytomnie zauważył, że Haas wyszedł z bramki i próbował go fantastycznie przelobować. Piłka minęła bramkę zaledwie o metr!
  • 56'
    Żyro minął Danningera i świetnie uderzył, jednak kolejny raz kapitalnie interweniuje Haas
  • 56'
    Faulował Michał Żyro
  • 55'
    Danninger przerywa kolejną akcję Legii
  • 54'
    Kneżević na prawym skrzydle, Lageder przerwał tę akcję
  • 54'
    Kiełbowicz z rzutu rożnego, skakał Żyro, Haas jednak łapie piłkę
  • 52'
    Borysiuk do Kneżevicia, Serb dośrodkował piłkę na głowe "Jędzy". Prawy obrońca Legii nie miał z czego uderzyć
  • 51'
    Ahh! Jaka sytuacja dla Legii. Wolski stanął oko w oko z Haasem, starał się go ominąć i "wjechać" z piłką do bramki. Golkiper gospodarzy jednak w ostatniej chwili uratował swój team
  • 49'
    Pięknie Wolski wypatrzył Rybusa, który niestety był na spalonym!
  • 48'
    Pierwszy kontakt z piłką Kuby Szumskiego
  • 48'
    Kelhar ładnie odebrał piłkę Schoenbergerowi
  • 47'
    Kiełbowicz z wolnego, dośrodkowanie w pole karne i na spalonym "Jędza"
  • 46'
    Aut dla Legii, wznawia grę "Jędza"
  • 45+14'
    Początek drugiej połowy
  • 45+14'
    Szumski za Skabe, Zbozień za Astiza
  • 45+1'
    Wolak podaje prostopadle do Żyro, jednak młody napastnik był na pozycji spalonej
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy!
  • 45'
    Odpowiedź rywali, Gaschi do Schoenbergera, przytomnie jednak piłkę złapał Skaba
  • 45'
    Rozgrzewa się Kuba Szumski
  • 45'
    Rybus świetnie przyjął piłkę i znalazł się w dobrej sytuacji. Uderzenie "Rybki" z prawej nogi minęło bramkę Hassa
  • 44'
    Błąd obrony SK Vorwarts Steyr, piłka trafia do Kneżevicia, ten zagrał do "Wolaka", który nie miał szans opanować piłki
  • 44'
    Strzał Kneżevicia, trafiony został Michał Żyro i piłka w rękach bramkarza SK Vorwarts Steyr
  • 42'
    Dłuuuuugie wybicie piłki przez Inakiego Astiza, aut dla rywali
  • 42'
    Kiełbowicz "kasuje" akcje Gaschiego
  • 41'
    Rafał Wolski, umieścił piłkę w siatce głową. Dośrodkowywał "Kiełbik"
  • 40'
    Źle wykonany rzut wolny przez gospodarzy, prosto pod nogi Kelhara
  • 40'
    GOOOL. Rafał Wolski
  • 37'
    Odpowiedź gospodarzy, z dystansu uderzał jeden z rywali. Niegroźny strzał
  • 36'
    Krótkie wykonanie kornera, nie doszedł do piłki Kelhar
  • 36'
    Najlepsza sytuacja dla Legii! Po wrzutce "Kiełbika" i nieporozumieniu obrońców gospodarzy, w znakomitej sytuacji znalazł się "Wolak". Christoph Haas znakomicie interweniował!
  • 35'
    Kolejna próba Wolskiego, piłka po rykoszecie leciała w światło bramki. Christoph Haas wypiąstkował na rzut rożny
  • 34'
    Kontra Austryjaków, którą swoim wyjściem fantastycznie przerwał Skaba
  • 33'
    "Wolak" przepuścił piłkę do Rybusa, Kovacević wybił piłkę
  • 33'
    Kiełbowicz dośrodkował w pole karne, jednak żaden z legionistów nie zamykał tej akcji
  • 32'
    Borysiuk odebrał piłkę i natychmiast zagrał do Żyro, ten ładnie wypatrzył wbiegającego Kiełbowicza. Niestety podanie było niedokładne, przy piłce gospodarze
  • 30'
    Dośrodkowanie Kiełbowicza z rzutu wolnego, w polu karnym był Kelhar, który uderzył nad bramką
  • 28'
    Dośrodkowanie "Rybki" łapie bramkarz SK Vorwarts Steyr
  • 27'
    Maciej Skorża wykorzystuje ten czas, by dać kilka wskazówek swoim zawodnikom
  • 27'
    Gramy dalej!
  • 25'
    Sędzia przerwał spotkanie, by piłkarze mogli uzupełnić płyny
  • 25'
    Decyzja jest uzasadniona, bowiem w Austrii dziś niewyobrażalny upał
  • 24'
    Ofiarnie walczył Kneżević
  • 24'
    Akcja SK Vorwarts Steyr, pojedynek Kelhara z Lindorferem, z małymi problemami, ale obrońcy Legii przerwali akcję
  • 22'
    Aktywny Gaschi wyprzedził "Kiełbika". Nasz zawodnik jednak wykorzystał swoje doświadzcenie i naprawił błąd
  • 21'
    Próba koronkowej akcji gospodarzy, piłka jednak w rękach Skaby
  • 20'
    Kontra SK Vorwarts Steyr, na lewej stronie atakował Lindorfer, ale Astiz pewnie przerwał tę akcję
  • 20'
    Za mocne podanie Borysiuka do Jędrzejczyka, aut dla SK Vorwarts Steyr
  • 18'
    Przedzierał się Kneżevic, został jednak wypchnięty przez obrońców, musiał zatem wycofać piłkę
  • 17'
    Z rzutu wolnego wrzucał "Kiełbik", dośrodkowanie to jednak nie było zbyt groźne, piłkę wybijają obrońcy
  • 16'
    Bardzo agresywnie Michał Żyro odbiera piłkę, podał do Łukasika, ten do Kiełbika, który nie zdołał dojść do tego podania
  • 16'
    Legia stara się grać wysokim pressingiem, SK Vorwarts Steyr dobrze jednak operuje piłką
  • 15'
    SK Vorwarts Steyr klepie piłkę na własnej połowie, nie boją się grać przeciwko Legii
  • 15'
    Kolejna interwencja Jędzy, aut dla gospodarzy
  • 14'
    Na spalonym "Żyrko"
  • 12'
    Ładne podanie Borysiuka w kierunku Łukasika, ten znalazł się w polu karnym, jednak jego zagranie zostało kolejny raz zablokowane
  • 12'
    Przerwa w grze. Na boisku leży jeden z rywali
  • 12'
    Wznowienie gry
  • 11'
    Kelhar wybił piłkę na aut, przerywając tym samym akcje SK Vorwarts Steyr
  • 10'
    Piłka znowu w siatce, znowu bramka nieuznana
  • 10'
    Dobrze w mecz wszedł Artur Jędrzejczyk
  • 9'
    Bramka dla Legii, jednak została ona nieuznana. Po akcji Jędjrzeczyka, piłkę otrzymał Żyro i wpakował ją do siatki. Sędzia jednak wcześniej zagwizdał
  • 9'
    Kiełbowicz przerywa akcje Gaschiego
  • 7'
    Łukasik podał do Wolskiego, który wpadł w pole karne i uderzył! Obok bramki Steryr
  • 6'
    Uderzenie Lindorfera, piłka w rękach Skaby
  • 6'
    Nerwowy początek w wykonaniu legionistów
  • 6'
    Rybus dośrodkował w pole karne, jednak Kovacević przecina to podanie
  • 6'
    Korner dla Legii, "Kiełbik" w narożniku
  • 5'
    Atakuje Legia, Kelhar długie podanie do Rybusa, który zgrał do Żyro, który nie doszedł do piłki
  • 5'
    Bardzo groźna akcja gości, atakowali prawą stroną, "Jędza" przerwał akcje i mamy rzut rożny
  • 3'
    Faul Łukasika
  • 2'
    Akcja rywali, którą spokojnie przerwał Inaki Astiz
  • 2'
    Za bramką Wojtka Skaby zgromadziła się grupa kibiców Legii
  • 1'
    Legioniści spokojnie wymieniają podania
  • 0
    Początek spotkania!
  • 0
    Na trybunach wszyscy najważniejsi ludzie w Legii
  • 0
    14:00 Legia Warszawa rozpocznie to spotkanie w składzie: Wojciech Skaba – Artur Jędrzejczyk, Dejan Kelhar, Inaki Astiz, Tomasz Kiełbowicz – Srdja Kneżević, Daniel Łukasik, Ariel Borysiuk, Rafał Wolski, Maciej Rybus – Michał Żyro
  • 0
    13:51 W dzisiejszym spotkaniu swoją szansę dostaną ci, którzy są teoretycznie dalej od pierwszej jedenastki, lecz niewykluczony jest występ kilku zawodników grających wczoraj z MSV Duisburg
  • 0
    13:50 Witamy państwa! Za niespełna pół gdziny Legia rozegra trzeci sparing na zgrupowaniu w Austrii. Naszym dzisiejszym rywalem będzie SK Vorwarts Steyr, czyli beniaminek austriackiej Regionalligi Mitte