Koniec meczu! Legia wygrała z Pogonią na wyjeździe 3:1
  • 90+5'
    Dziękujemy wszystkim za uwagę. Życzymy miłej nocy. Zapraszamy na nasze materiały pomeczowe
  • 90+4'
    Nunes faulował Kucharczyka na wysokości pola karnego. Obrońca ze złości wykopał piłkę i dostał żółtą kartkę
  • 90+3'
    Murawski uderzył z dystansu, ale Malarz obronił jego strzał bez problemów
  • 90+2'
    Niezgoda popędził prawą flanką. Napastnik podał płasko do Hlouska. Czech uderzył, a Fojut wybił futbolówkę z linii bramkowej. Za chwilę legioniści dobijali, ale kapitan Pogoni znów uratował Załuskę!
  • 90'
    Coraz mocniejszy deszcz pada w Szczecinie
  • 86'
    Kolejna zmiana. Formella zastąpił Gyurcso
  • 85'
    Jędrzejczyk zmienia Brozia
  • 83'
    Kucharczyk zagrał płaską piłkę z prawej strony. Futbolówka odbiła się od Dwaliego i futbolówka wpadła do bramki Pogoni. Samobój
  • 82'
    Kowalczyk szybko zameldował się na murawie. Młokos sfaulował Mączyńskiego i dostał żółtą kartkę
  • 82'
    Gol dla Legii!
  • 80'
    Kolejna prostopadła piłka do Delewa i... następny spalony. To już jedenasty ofsajd gospodarzy
  • 80'
    Kowalczyk zastępuje Delewa
  • 77'
    Niezgoda popędził na bramkę, podał piłkę do Moulina, a Francuz oddał niesygnalizowane uderzenie i trafił do siatki. Załuska nawet się nie ruszył
  • 76'
    Bramkę dla legionistów zdobył Moulin
  • 75'
    Drygas miał problemy z oddychaniem i potrzebował pomocy pozostałych zawodników
  • 74'
    Pazdan zagrał piłkę ręką. Nunes posłał futbolówkę z rzutu rożnego, lecz jeden z zawodników znalazł się na ofsajdzie
  • 72'
    Kopczyński zmienia Jodłowca
  • 70'
    Piłka momentami częściej jest w powietrzu niż turla się po murawie
  • 67'
    Hołota popełnił błąd, który próbował wykorzystać Niezgoda. Pomocnik jednak szybko poprawił się, zasłonił i oddał futbolówkę bramkarzowi
  • 66'
    Legioniści mają problem, by przedostać się z piłką w pole karne Pogoni
  • 63'
    Pogoń krótko rozegrała rzut rożny. Gyurcso posłał centrę, a Drygas głową kieruje piłkę do siatki
  • 63'
    Murawski zastępuje Piotrowskiego
  • 62'
    Drygas doprowadza do wyrównania
  • 61'
    Broź blokował centrę Gyurcso. Piłka wyleciała na rzut rożny. Zawodnicy Pogoni domagają się karnego
  • 60'
    Astiz próbował podać piłkę do Kucharczyka, ale zrobił to za mocno i Pogoń zacznie od bramki
  • 60'
    Moulin zmienia Pasquato
  • 56'
    Legia wyprowadzała atak, ale Jodłowiec poślizgnął się i rywale ruszyli z kontrą. Zawodnicy Pogoni jednak nie zdołali sfinalizować akcji strzałem
  • 54'
    Teraz Hlousek ruszył do przodu. Czech wbiegł w pole karne, ale finalnie wycofał piłkę do Pasquato. Pomocnik uderzył, ale futbolówka po jego probie odbiła się od rywala
  • 53'
    Broź włączył się do ofensywy, jednak jego centra została zablokowana przez Gyurcso. Korner
  • 50'
    Hołota posłał górną piłkę do Delewa na skrzydło. Bułgar źle jednak przejął futbolówkę klatką piersiową i wybiegł z nią poza boisko
  • 49'
    Druga połowa znów bardzo szarpana. Piłkarze walczą o górne piłki. Sędzia mało używa gwizdka i zawodnicy obu drużyn denerwują się i ostrzej atakują
  • 47'
    Sporo się dzieje w polu karnym Legii! Pogoń posyła centrę za centrą. Po jednej z nich Drygas uderzył piłkę głową i Malarz świetnie futbolówkę przeniósł nad poprzeczką
  • 45+22'
    Rozpoczęła się druga odsłona spotkania
  • 45+5'
    Koniec pierwszej połowy. Legia prowadzi 1:0 po golu Brozia z jedenastki.
  • 45+4'
    Broź uderzył z jedenastego metra i pokonał Załuskę
  • 45+3'
    Kucharczyk biegł prawą stroną. Dwali próbował odebrać mu piłkę, ale sfaulował go i sędzia podyktował jedenastkę
  • 45'
    Niezgoda wybiegł do zagrania Mączyńskiego. Napastnik uciekł Fojutowi, ale szukał miejsca do oddania strzału prawą nogą. Obrońca Pogoni dobiegł do legionisty i wybił futbolówkę
  • 45'
    Pierwsza połowa została przedłużona o cztery minuty
  • 44'
    Krótkie narady z trenerami i wracamy na boisko
  • 42'
    Kibice odpalili środki pirotechniczne. Mecz został na chwilę przerwany
  • 41'
    Legia nie miała pomysłu, jak rozegrać akcję pod bramką Pogoni. Mączyński kropnął z dystansu, ale Załuska złapał futbolówkę
  • 40'
    Delew został zniesiony z boiska. Gospodarze grają chwilę w osłabieniu
  • 39'
    Delew znów leży na murawie. Pomocnik znów potrzebuje pomocy lekarskiej
  • 38'
    Kolejna próba Legii i tym razem najgroźniejsza. Mączyński uderzył z lewej nogi, futbolówka odbiła się po drodze od jednego zawodnika, ale Załuska świetnie broni
  • 37'
    Hamalainen znowu uderzył. Piłka poleciała na bramkę Załuskę, golkiper sparował ją na rzut rożny
  • 34'
    Piotrowski otrzymał podanie przy końcowej linii. Hlousek poślizgnął się zanim dobiegł do rywala, a pomocnik Pogoni podał futbolówkę do Frączczaka. Napastnik gospodarzy uderzył, ale spudłował
  • 33'
    Hlousek dostał podanie na wysokości pola karnego gospodarzy. Czech chciał dośrodkować, ale poślizgnął się i futbolówka wyleciała poza boisko
  • 31'
    Fojutr faulował Hlouska. Sędzia pokazuje żółtą kartkę stoperowi Pogoni
  • 30'
    Dobra akcja legionistów. Pasquato uderzył z lewej nogi, ale Fojut zablokował futbolówkę. Korner
  • 27'
    Hlousek faulował Delewa, ale sędzia nie odgwizdał przewinienia. Jednakże Bułgar jest opatrywany przez lekarza
  • 25'
    Dużo chaosu na boisku. Piłka często wędruje od jednego do drugiego zawodnika. Zawodnicy sporo walczą. Mało jakości
  • 23'
    Frączczak walczył o piłkę z Pazdanem. Napastnik Pogoni faulował stopera Legii i dostał żółtą kartkę
  • 20'
    Rapa posłał mocną piłkę z końcowej linii w pole karne. Malarz jednak dobrze piąstkował
  • 18'
    Delew wybiegł do prostopadłego podania. Bułgar uderzył z lewej nogi, ale został zablokowany i Pogoń wywalczyła rzut rożny
  • 17'
    Legia wymieniła kilka podań, ale im bliżej bramki tym więcej niedokładności się pojawiało. Finalnie Niezgoda uderzył, lecz nie trafił w bramkę
  • 14'
    Hamalainen uderzył, ale Załuska obronił jego uderzenie bez problemów
  • 13'
    Legia wyszła z kontrą. W końcowej fazie Kucharczyk nie miał pomysłu i spowolnił trochę akcję. Pomocnik finalnie podał do Pasquato, a ten próbował uruchomić Niezgodę, lecz niecelnie zagrał
  • 11'
    Piotrowski wybiegł za linię obrony, Malarz próbował wybić mu piłkę, ale minął się z futbolówką. Pomocnik gospodarzy mógł strzelić gola, ale w porę Legię uratował jeden z defensorów
  • 8'
    Drygas zagrał prostopadłą piłkę na lewą flankę. Gyurcso posłał centrę, Malarz ją próbował wypiąstkować i futbolówka wyleciała poza boisko. Korner
  • 7'
    Kucharczyk stracił piłkę i Pogoń ruszyła z atakiem. Nunes posłał centrę w pole karne, główką uderzył Drygas, ale dobrze sparował futbolówkę Malarz
  • 6'
    Hamalainen minął rywali, podał futbolówkę do Pasquato, a ten wypuścił Niezgodę. Napastnika Legii wyrzuciło lekko na lewą stronę, próbował wycofać piłkę, ale zrobił to niedokładnie
  • 4'
    Gyurcso zszedł do środka. Węgier uderzył z dystansu, ale jego strzał został zablokowany
  • 3'
    Gospodarze próbują założyć wysoki pressing na legionistach
  • 0
  • 0
    Piłkarze już na murawie. Zaraz zaczynamy!
  • 0
  • 0
    Legia zagra w składzie: Malarz - Broź, Astiz, Pazdan, Hlousek - Jodłowiec, Mączyński - Kucharczyk, Pasquato, Hamalainen - Niezgoda
Pogoń SzczecinLegia Warszawa

31' Jarosław Fojut

31'
45'

45' Łukasz Broź (k.)

62' Kamil Drygas

62'

82' Sebastian Kowalczyk