Michał Mularczyk (Łódź)
0'
88'
  • 90+9'
    Tak jak w pucharowym meczu w Szczecinie Michał Kucharczyk strzela bramkę w końcówce spotkania i zabwenia Legii minimalne zwycięstwo. Mecz nie stał jednak na wysokim poziomie. Długimi fragmentami na boisku przeważała Lechia.
  • 90+9'
    Legioniści mieli problemy z wymianą kilku dokładnych podań. Mimo zwycięstwa trudno powiedzieć, że piłkarze Legii przełamali się i w następnym meczu będzie zdecydowanie lepiej.
  • 90+9'
    Dziękujemy za śledzenie naszej relacji. Żegnamy się z Gdańska i zapraszamy na kolejne mecze Legii.
  • 90+6'
    Jeszcze dośrodkowanie Manu w pole karne. I znów Chinyama, ale po raz kolejny nie może opanować piłki.
  • 90+6'
    Koniec meczu
  • 90+5'
    Chinyama soczyście uderzył z 30 metrów. Piłka zamiast w kierunku bramki poleciał w aut.
  • 90+4'
    Rzut z autu na wysokości pola karnego Legii. Piłka ląduje jednak poza boiskiem i zacznie Skaba.
  • 90+3'
    Lechiści próbują atakować, ale dosyć nieporadni. Legioniści skupiają się na wybijaniu piłki. Czasem tylko zbyt mało do przodu, a za bardzo do góry.
  • 90+1'
    Na boisko wszedł Cabral. Zmienił Rado.
  • 90+1'
    Sędzia doliczył cztery minuty.
  • 89'
    Po raz drugi szykuje się do wejścia Cabral.
  • 89'
    Gooooool dla Legii
  • 89'
    Świetna akcja Kucharczyka, który otrzymał piłkę przed polem karnym minął Santosa i skutecznie umieścił piłkę przy lewym słupku bramki.
  • 87'
    Dośrodkowanie Kucharczyka do wchodzącego w pole karne Radovicia. Rado nie zdołał doskoczyć do piłki. Będzie jednak rzut rożny.
  • 87'
    Futbolówka trafia do Chinyamy, ale napastnik legii nie jest w stanie oddać strzału.
  • 86'
    Pierwszy kontakt Chinyamy z... zawodnikiem rywali. Faul dla gospodarzy.
  • 86'
    Kamil Poźniak wchodzi na boisko za Tomasza Dawidowskiego.
  • 85'
    Kucharczyk przebojem wszedł w pole karne i z ostrego kąta skierował piłkę do bramki. Z linii wybił ją jednak obrońca.
  • 85'
    Z Chinyama zmienia Hubnika.
  • 82'
    Do wejścia na boisko szykuje się Chinyama.
  • 80'
    Świetny odbiór Borysiuka powstrzymał kontrę Lechii w zarodku.
  • 79'
    Dawidowski brzydko fauluje Komorowskiego
  • 79'
    Radović przy linii kilka chwil dyskutował ze Skorżą.
  • 78'
    Dobra sytuacja Hubnika po świetnym podaniu lobem Radovicia. Czech jednak miał problemy z przyjęciem piłki a potem uderzył fatalnie.
  • 78'
    Po chwili błąd obrony Lechii i zabrakło dwóch kroków aby Kucharczyk wyprzedził Małkowskiego
  • 77'
    Legia bardzo szybko traci piłkę i to znów Lechia w natarciu.
  • 76'
    Faul Borysiuka na Buvalu. Do bramki jednak około 35 metrów.
  • 76'
    Dośrodkowanie na pole karne nie sprawia większych problemów Skabie.
  • 75'
    Komorowski próbuje dryblować w polu karnym gospodarzy, ale fauluje rywala.
  • 75'
    Buval pojawia się na boisku w miejsce Bajicia.
  • 74'
    Marco Bajic opuszcza boisko, nie będzie mógł kontynuować gry.
  • 74'
    Gra wznowiona.
  • 72'
    Na boisku leży Bajic, który ucierpiał w starciu z Vrdoljakiem.
  • 71'
    Na spalonym Tomasz Dawidowski, dochodzi do zapowiadanej zmiany
  • 69'
    Piłka wzdłuż bramki Legii, tylko cud ratuje Legię przed utratą bramki
  • 68'
    Na spalonym Manu, rzut wolny dla Lechii
  • 68'
    Do wejścia gotowy już Michał Kucharczyk, zmieni Macieja Rybusa
  • 67'
    Rzeźniczak przejmuje bezpańskie podanie
  • 67'
    Lukjanovs zagrywał wzdłuż linii bramkowej, ale piłkę na rzut rożny wybijają obrońcy
  • 66'
    Już gra została wznowiona
  • 65'
    Przerwa w grze, na murawie leży Bajić
  • 64'
    Skaba piąstkuje, piłka wraca w pole karne, ale wybijają ją obrońcy
  • 63'
    Kapitan Legii fauluje zawodnika Lechii przy linii bocznej
  • 63'
    Zamieszanie w polu karnym, będzie rzut rożny
  • 62'
    Vrdoljak szukał strzału z dystansu, ale trafił w obrońcę
  • 61'
    Piłka wprost w ręce bramkarza Legii
  • 60'
    Faulował Rzeźniczak, będzie dobra pozycja do dośrodkowania z rzutu wolnego dla Lechii
  • 60'
    Nowak spróbował jednak strzału, ale piłka po rykoszecie mija słupek bramki Skaby, rzut rożny
  • 58'
    Będzie rzut rożny dla Legii po interwencji Nowaka
  • 58'
    Hubnik próbował dryblować, ale wyjechał z piłką poza linię końcową
  • 57'
    Rzut wolny dla Legii po faulu na Radoviciu, będzie okazja dla Legii
  • 57'
    Rybus strzelał z dystansu, ale wprost w mur
  • 55'
    Hubnik w walce o piłkę ścina obrońcę Lechii, rzut wolny dla gospodarzy
  • 54'
    Rzeźniczak nie dogonił piłki zbyt mocno zagranej przez Vrdoljaka
  • 53'
    W polu karnym faulowany jeden z obrońców, rzut wolny dla Legii
  • 53'
    Znów dobrze piłkę wywalczył Hubnik, ale nie miał z kim grać
  • 52'
    Dobra wrzutka Hubnika, ale nikt nie poszedł za akcją i piłka w rękach Małkowskiego
  • 52'
    Jakub Rzeźniczak zatrzymał Lukjanovsa, korner dla Lechii
  • 51'
    Będzie okazja dla Lechii do dośrodkowania
  • 51'
    Piłkę bez problemów łapie Wojciech Skaba
  • 50'
    Lechia buduje atak pozycyjny
  • 49'
    Traore starł się z Komorowskim
  • 47'
    Radović próbuje pressingu, ale bez skutku
  • 46'
    Rozpoczęła się druga połowa spotkania
  • 46'
    Hubnik przegrał walkę z Bąkiem, od bramki Małkowski
  • 45+1'
    Legia próbuje ataków lewą stroną, ale bezskutecznie
  • 45+1'
    Przerwa!
  • 45'
    Pierwsza połowa meczu potrwa minutę dłużej
  • 44'
    Radović faulowany w środku boiska, będzie rzut wolny dla Legii
  • 44'
    Na murawie leży jeden z piłkarzy Lechii, opatrywany przez masażystów
  • 44'
    Jest nim Deleu
  • 43'
    Silne podanie Borysiuka, ale nie miał kto go przejąć i od bramki zacznie Małkowski
  • 42'
    Legia rozpoczyna akcję od linii obronnej
  • 41'
    Rybus zatrzymany przez obrońców gospodarzy
  • 40'
    Komorowski wybija piłkę z dala od pola karnego
  • 39'
    Rzeźniczak blokuje dośrodkowanie Traore, będzie korner dla Lechii
  • 39'
    Spore zamieszanie w polu karnym, piłka spada pod nogi Marcina Pietrowskiego, a ten strzela tuż obok bramki
  • 38'
    Hubnik przegrał pojedynek główkowy
  • 37'
    Przy linii bocznej faulowany jeden z legionistów
  • 37'
    Radović w pole karne, ale tam jak dotąd niepodzielnie panują obrońcy z Gdańska
  • 36'
    Rybus walczył przy linii bocznej, ale nie wywalczył piłki
  • 35'
    Strzał Radovicia po rykoszecie o centymetry mija słupek bramki Lechii! Rzut rożny
  • 35'
    Dośrodkowanie wybijają obrońcy
  • 34'
    Legia na razie bardzo słabo prezentuje się w ofensywie
  • 33'
    Rzeźniczak ubiegł Traore, aut dla Lechii
  • 33'
    Jednak wznawiać będzie Legia
  • 32'
    Manu próbował dośrodkować, ale piłka minęła linię końcową
  • 31'
    Vucko zatrzymuje szarżującego Hubnika
  • 30'
    Traore zatrzymany dopiero przez... czterech legionistów
  • 29'
    Dawidowski wpada na Skabę, ale sędzia nie dyktuje rzutu karnego
  • 29'
    Będzie rzut rożny
  • 29'
    Skaba jedną ręką, bardzo niepewnie wybija piłkę
  • 28'
    Rzeźniczak przewracany przez Dawidowskiego, ale sędzia nie reaguje
  • 27'
    Aut dla Legii na jej połowie
  • 26'
    Znów w bardzo łatwy sposób piłkę traci Astiz, na szczęście ubezpieczali go koledzy
  • 26'
    Hiszpan nie należy do najlepszych zawodników na boisku...
  • 25'
    Pewnie w obronie Choto
  • 24'
    Dobrze w defensywie... Manu
  • 24'
    Traore fauluje Rzeźniczaka, rzut wolny dla Legii
  • 23'
    Nowak w pole karne, ale spokojnie radzą sobie obrońcy Legii
  • 22'
    Już wszystko w porządku, zaczyna Legia
  • 22'
    Choto fauluje Pietrowskiego, żółta kartka dla defensora Legii
  • 21'
    Skaba o włos wyprzedza Dawidowskiego i wybija piłkę, w środku boiska faulowany Rybus
  • 21'
    Na murawie z bólu zwija się Bajić, po starciu z Vrdoljakiem
  • 20'
    Choto wybija piłkę Pietrowskiemu, okazja do kontry
  • 20'
    Niestety, legioniści tracą piłkę
  • 19'
    Nowak fauluje Astiza, rzut wolny dla Legii
  • 18'
    Piłkę wybija Komorowski, ale ta spada pod nogi Nowaka, będzie aut z drugiej strony boiska
  • 18'
    Zdenerwowany Maciej Skorża biega wzdłuż linii bocznej
  • 17'
    Kolejny rzut rożny dla Lechii
  • 16'
    Piłkę po krótkim rozegraniu w pole karne zagrał Deleu, a Lukjanovs strzelił tuż obok słupka
  • 16'
    Radović nie dogonił zagranej przez Vrdoljaka piłki, od bramki zacznie Małkowski
  • 15'
    Bajić trafia prosto w Borysiuka
  • 15'
    Będzie pierwszy w tym meczu rzut rożny, piłkę wybijają gospodarze
  • 14'
    Piłkę fatalnie traci Astiz, a po chwili fauluje rywala
  • 14'
    Rzut wolny dla Lechii
  • 13'
    Inaki Astiz kiksuje przy wybijaniu piłki, aut dla Lechii
  • 13'
    Komorowski dobrze blokuje wślizgiem strzał Pawła Nowaka
  • 12'
    Legioniści spokojnie w obronie
  • 12'
    Od bramki rozpocznie Sebastian Małkowski
  • 11'
    Choto bardzo dobrze zatrzymuje Traore, a po chwili jest faulowany
  • 10'
    Vrdoljak wypuszcza Manu, lecz dośrodkowanie Portugalczyka ląduje na głowie jednego z obrońców
  • 9'
    Świetny przechwyt Borysiuka, ale po chwili piłka wraca do gdańszczan
  • 8'
    Piłka cały czas ląduje na aucie, widać boisko jest za małe dla obu zespołów :)
  • 7'
    Skaba ubiegł szarżującego Lukjanovsa i rozpocznie od bramki
  • 6'
    Rzeźniczak głową podaje do Skaby, bramkarz Legii szybko wznawia grę, lecz akcja zostaje przerwana
  • 5'
    W dogodnej sytuacji Miroslav Radović, który dopadł do piłki po odbitym strzale Borysiuka, ale Serb był na pozycji spalonej
  • 4'
    Dawidowski blokuje wybicie piłki przez Astiza, aut dla Legii
  • 3'
    Dawidowski faulowany w środku boiska, rzut wolny dla Lechii
  • 2'
    Dobre przejęcie Rzeźniczaka, jednak piłkę traci po chwili Rybus
  • 1'
    Legioniści spokojnie rozgrywają piłkę
  • 0
    Rozpoczął się mecz
  • 0
    Sędziowie wyprowadzają na murawę obie jedenastki
  • 0
    Piłkarze wychodzą na boisko w towarzystwie maskotki klubowej Lechii :)