Górnik Zabrze (ME)Górnik Zabrze (ME)
27-03-2011 17:00
50'
  • 90+3'
    Legia skromnie, ale dosć pewnie wygrała z Młodym Górnikiem Zabrze. Redakcja Legia.Net żegna się już ze stadionu przy ul. Łazienkowskiej i już zaprasza na relację z meczu Ekstraklasy Legia - Ruch
  • 90+2'
    Golkiper Górnika pokrzykiwał jeszcze na kolegów - walka, walka - ale na nic się to zdało
  • 90+2'
    Koniec Spotkania!
  • 90+1'
    Skutecznie w odbiorze Breś, ale po tym przejęciu piłki nie poszła niestety oczekiwana kontra
  • 90+1'
    Jeszcze rożny dla Górnika, Bramkarz zabrzan chciał nawet wbiec w pole karne Legii, ale koledzy pospieszyli się wykonaniem kornera
  • 90'
    Z pierwszej piłki chcieli zagrać teraz rywale, ale zrobili to niedokładnie i futbolówka już przy nogach legionistów
  • 90'
    Sędzia doliczył dwie minuty do regulaminowego czasu gry
  • 89'
    Minął się z piłką Lisiecki, ale dobrze asekurował go Cichocki i wybił piłkę z pola karnego
  • 87'
    Po nieudanym zagraniu zdenerwowany Bruno Mezenga uderzył w bandę okalającą boisko
  • 87'
    Sebastian Szałachowski zszedł z murawy, za niego zameldował się Ryszard Breś
  • 86'
    Duda upomniany został żółtym kartonikiem za faul na rywalu
  • 85'
    Duda leżał na boisku z grymasem bólu na twarzy, ale już wszystko w porządku
  • 85'
    Ponownie na bramkę strzelał Mezenga, jednak tym razem zabrakło do szczęścia naprawdę wiele
  • 84'
    Górnik atakował środkiem, piłka górą trafiła do Międlickeigo, a ten przeciął powietrze swoim zamachem, ale w futbolówkę nie trafił
  • 83'
    Ajj teraz blisko trafienia był Mezenga... obrońca Górnika w ostatnie chwili wybił Bruno piłkę ofiarną interwencją
  • 82'
    Bochenek dośrodkowywał w pole karne, ale na posterunku był jeden z obrońcców Górnika i wyjaśnił sytuację
  • 80'
    Na strzał zdecydował sie Pogonowski, ale futbolówka poszybowała obok bramki
  • 78'
    Kolejny atak piłkarzy Legii i... tylko rzut rożny
  • 77'
    Arkadiusz Staszczak ukarany żółtą kartką za faul na legioniście
  • 76'
    Łukasz Międlicki wszedł za kontuzjowanego Michalika
  • 75'
    Na murawie leży jeden z Górników, chwila przerwy w grze
  • 74'
    Akrobatycznie zagrywał Szałachowski, ale Duda nie zdążył dobiec do zagrania Szałacha
  • 72'
    Piłkę zabrał Kneżeviciovi jeden z rywali, a Serb zreważował się soczystym kopniakiem. Musi się cieszyć, że sędzina tego nie widziała. Mogło sie skończyć kartką
  • 71'
    Lekko zwolniło się tempo meczu
  • 69'
    Za Łukasika na boisko wszedł Duda
  • 68'
    Dobrze pomyślał Bruno i zagrał na prawą stronę boiska. Po chwili futbolówka trafiła na głowę Brazylijczyka, ale dobrze interweniował bramkarz Górnika
  • 67'
    Ładnie do uderzenia z powietrza złozył się Karniszewski, ale strzelił obok bramki
  • 66'
    Ładnie w środku rozprowadzał grę Pogonowski, podał do Mezengi, ale ten kiepsko dograł w pole karne i strata
  • 66'
    Rosłoń nabił w środku pola karnego jednego z obrońców i mamy rzut rożny z prawej strony boiska
  • 64'
    Cholszowski za Lebka
  • 62'
    Schodzi Rozwandowicz, a na jego miejsce pojawił się Mateusz Rosłoń
  • 61'
    Groźną akcję Górnika w polu karnym zażegnał Kneżević
  • 60'
    Dośrodkować próbował Karniszewski, ale zrobił to dość niecelnie
  • 58'
    Ładna akcja Rozwandowicza, któremu piłkę zgrał Bruno, młody napastnik popędził na bramkę i oddał dobry strzał. Do szczęścia zabrakło trochę precyzji
  • 58'
    Rafał Kurzawa za Kuczę
  • 57'
    Kneżević zablokował dośrodkowanie Staszczaka - korner
  • 56'
    Lisiecki pozwolił sobie zabrać piłkę Lisiecki, jeden z piłkarzy Górnika pobiegł lewą stroną, ale został sfaulowany. Rzutwolny dla gości
  • 55'
    Szumski nie zrozumiał się Lisieckim, ściął go i "Lisu" leży na murawie i zwija się z bólu. "Szumi" poklepał kolegę po główce i po chwili wszystko było w porządku
  • 53'
    Piekielnie mocne uderzenie rywala, ląduje tylko na bandzie reklamowej robiąc sporo huku.
  • 52'
    Legioniści chcą pójść za ciosem i strzelić kolejnego gola. Okazję ku temu miał Rozwandowicz, ale przestrzelił
  • 49'
    Goolll!!!! 1:0!!! Sebastian Szałachowski
  • 49'
    Szałach dostał piłkę na lewej stronie, przełożył ją sobie na prawą nogę i pięknie uderzył w samo okienko bramki dając Wojskowym prowadzenie
  • 48'
    Za krótko podawał Bochenek, ale Szumski uratował sytuację
  • 48'
    Piłka naszła na nogę Pogonowskiego, ale legionista minimalnie przestrzelił
  • 46'
    Faulowany jeden z obrońców Górnika
  • 45+18'
    Zmiany w obu drużynach. W Górniku Arkadiusz Staszczak za Wasila. W Legii Pogonowski za Kopczyńskiego
  • 45+18'
    I już "Wojskowi" na połowie rywala
  • 45+16'
    Górnik też już gotowy do gry, za chwilę początek drugiej połowy
  • 45+15'
    Piłkarze Legii są już na boisku
  • 45'
    Tzw. fałszem zagrał Mezenga do Szałachowskiego, ale ten niecelnie odegrał partnerowi
  • 45'
    Pani sędzina kończy pierwszą połowę spotkania
  • 44'
    Dynamicznie pobiegł sobie Rozwandowicz, oddał strzał z za pola karnego, który otarł się o lewy słupek. Zabrakłonaprawdę centymetrów
  • 43'
    Legioniści szybko przechodzą dziś do ataków. Po jednym podaniu są już zwykle na połowie rywali. Tak było i tym razem, ale zabrkło szczęścia przy przyjmowaniu piłki
  • 42'
    Kolejny raz na stzrał zdecydował się kapitan Młodej Legii - Kopczyński, ale i tym razem nie może być zadowolony ze swojej próby
  • 41'
    Stracili legioniści piłkę w kole srodkowym, ale Górnik również popełnił błąd i futbolówka ponownie w naszym posiadaniu
  • 39'
    Błyskawiczna kontra. Ruszył środkiem Bartusiak, mocno uderzył i sprawił trochę problemów Szumskiemu. Ostatecznie jednak futbolówka znalazła się w rękach naszego bramkarza
  • 38'
    Długa piłka z obrony trafiła do Mezengi, ale ten odegrał w ciemno, do nikogo
  • 38'
    Idealnie na strzał leciała futbolówka, zaryzykował Cichocki i huknął jak z armaty ale ponad bramką
  • 36'
    Własnym ciałem blokuje teraz piłkę Lisiecki, rzut rożny dla Górnika
  • 35'
    Dał sobie zabrać piłkę Rozwandowicz co zapoczątkowało atak Górnika. Na szczęście nic rywalom z tego nie wyszło
  • 32'
    Strzelał z prawej strony Kneżević, bez powodzenia
  • 31'
    Akcję zapoczątkował Mezenga, który podał do boku, a w pole karne wbiegał Lisiecki, doczekał sie zagrania, ale piłkę w ostatniej chwili wyłuskał mu Steuer
  • 29'
    Rozwandowicz pociągnął akcję przez kilkanaście metrów, a tuż przed linią końcową efektownie się... wyłożył
  • 28'
    Sobczak wywalczył piłkę na lewej flance
  • 26'
    Strzelał jeden z rywali i reklamował, że zawodnik z Warszawy dotknął piłkę ręką. Sędzina byłajednak innego zdania
  • 26'
    Mocno uderzał z dystansu Karnisz, ale na posterunku Nowak.I od bramki zabrzanie
  • 24'
    Szałachowski otrzymał piłkę od Łukasika i próbował sprytnie zagrać, ale rywale połapali się w tym wszystkim
  • 23'
    Faulowany w środku pola Karniszewski, wolny dla Legii
  • 22'
    Długo leżał na boisku jeden z rywali, konieczna była pomoc medyków
  • 19'
    Kolejny raz po skrzydle szarżował Szałachowski, płasko podał alerywale zdołali je zablokować
  • 18'
    Dobrze Karniszewski przepchnął o głowę wyższego rywala, ale do jego dośrodkowania można mieć już pretensje -dokładność
  • 17'
    Znowu atakował Brazylijczyk, ale tym razem Mezenga posłał futbolówkę w trybuny
  • 17'
    Próbował uderzać Sobczak, piłka została jednak zblokowana i pewnie wyłapał strzał Szumski
  • 15'
    Bardzo blisko gola był Bochenek, który piętką uderzał po rzucie rożnym wykonywanym przez Łukasika
  • 14'
    Fajna akcja Legii! Popędził prawą stroną Szałachowski, dorzucił do Mezengi, a temu bardzo niewiele zabrakłodo tego aby pokonać bramkarza gości
  • 13'
    Świetną piłkę dostał wchodzący w środek Karniszewski, ale huknął nad bramką strzeżoną przez Nowaka
  • 11'
    Ładnie szarżował jeden z naszych piłkarzy i wywalczył róg
  • 11'
    Szczupakiem starał się uderzać Rozwandowicz, ale strzał wędruje wysoko nad poprzeczką
  • 10'
    Dobrze w pole karne wbiegał Kucza, ale za daleko wypuścił sobie futbolówkę
  • 9'
    Powalczył o piłkę Rozwandowicz, podał ją do Mezengi a ten wrzucił w pole karne -niestety nie winiknęło z tego żadne zagrożenie
  • 9'
    Kolejne dośrodkowanie "Wojskowych", ale piłkę łapie Nowak
  • 7'
    Dwójkowa akcja Kneżevicia z Karniszewskim, ale strzał tego pierwszego w polu karnym zostaje przyblokowany
  • 6'
    Ładnie kiwał na skrzydle Karniszewski, zgrał do środka, ale tam Kopczyński traci futbolówkę
  • 5'
    Szybko wykonany rzut rożny przez legionistów, ale wycofali piłkę i w efekcie musieli zacząć konstruować atak pozycyjny od nowa
  • 3'
    Faulowany na 20 metrze Kopczyński
  • 3'
    Uderzał Bruno Mezenga, ale piłka po jego strzale poszybowała obok bramki
  • 2'
    Próba prostopadłego podania ze strony rywali, ale niebezpieczeństwo zażegnuje Kneżević