48'
51'
59'
  • 79'
    Koniec spotkania! 4:1 dla czerwonych. Na uwagę zasługuje bardzo dobra gra Alejandro Cabrala. Argentyńczyk powoli przekonuje do siebie trenerów i kibiców. Dziękujemy za uwagę.
  • 78'
    Okres niedokładnej gry w środku pola
  • 76'
    Ambitnie powalczył Cabral i odebrał piłkę Golowi. Argentyńczyk jak profesor rozegrał akcje i w tempo podał do Manu. Portugalczyk płasko dosrodkował w kierunku Mezengi, który dopełnił formalności
  • 74'
    Kolejny gol dla czerwonych
  • 73'
    "Powalcz Szałach, powalcz!" - krzyczał Rado, wyraźnie niezadowolony z gry swoich kolegów
  • 72'
    Długo kontruuowali atak biali, cały wysiłek poszedł na marne gdy Janusz Gol niedokładnie zagrywał w kierunku Rybusa
  • 70'
    Kapitanie poszedł lewym skrzydłem Manu i zamiast zagrywać do lepiej ustawionego partnera, wdał się w drybling i stracił piłkę
  • 69'
    Znakomity odbiór i rajd Janusza Gola. Byly zawodnik GKSu Bełchatów nie miał już sily na precyzyjne dośrodkowanie
  • 68'
    Piłkarze obu zespołów narzekają na pracę sędziego
  • 68'
    Łukasik za mocno w kierunku Mezengi
  • 67'
    Szybka odpowiedz białych, świetne podanie Vrdoljaka do Gola, ten znalazł się w sytuacji sam na sam i na raty pokonał Antolovicia.
  • 67'
    Rzut wolny dla czerwonych, sytuacje wyjasnia Astiz
  • 66'
    GOOL dla Białych! Janusz Gol
  • 63'
    Alejandro Cabral staje się specialistą od pięknych goli. Argentyńczyk w pelnym biegu uderzył w okienko!
  • 62'
    Odpowiedz białych: Chinyama wpadł w pole karne i zagrał na pamięć do Szałacha. Skrzydłowy po raz koljejny bliski pokonania bramkarza czerwonych
  • 62'
    3:0 dla czerwonych, fantastyczny gol Cabrala!!!
  • 61'
    Pomimo wielkiej przewagi białych, to czerwoni strzelili kolejnego gola! Ogbuke znalazł się w sytuacji sam na sam ze Skabą i sprtytnym strzałem podwyższył rezultat
  • 60'
    GOOOL dla czerwonych - Felix Ogbuke
  • 59'
    W ataku pozycyjnym biali, świetnie z piłką przedzierał się Janusz Gol. Trzeba przyznać, że nowy pomocnik Legii świetnie utrzymuje sie przy piłce
  • 57'
    Znakomita wymiana podań między Ogbuke a Lisieckim, ten ostatni "wyjechał" z piłką na aut
  • 56'
    Manu ostro starł się z Vrdoljakiem. Filigranowy Portugalczyk był przy Chorwacie jak młodszy brat, nie miał szans
  • 55'
    Zmiany hokejowe tym razem w bramce białych. Szumski zmienia się ze Skabą
  • 54'
    Dośrodkowanie Rybusa w kierunku Chinyamy. Kelhar zdjął piłkę z głowy napastnikowi z Zimbabwe
  • 54'
    Dobry pomysł Jędrzejczyka, gorzej zaś z wykonaniem
  • 51'
    Teraz biali grają w przewadze, Miro Radović zmienił barwy
  • 50'
    Faul na Ogbuke, rzut wolny z wysokości pola karnego
  • 50'
    Kontra białych, Rybus jednak stracił piłkę. Inaki Astiz ma pretensje do młodego skrzydłowego
  • 49'
    Faul Gola na Cabralu
  • 48'
    Astiz głową do Szumskiego
  • 47'
    Prostopadłe podanie Vrdoljaka w kierunku... no właśnie kogo?
  • 46'
    Początek drugiej odsłony
  • 33'
    Trener Wojskowych rozmawia indywidualnie z Ivicą Vrdoljakiem
  • 32'
    Akcja Ogbuke zakończona płaskim dośrodkowaniem, w polu karnym wielkim sprytem wykazał się Mezenga i mamy 1:0
  • 32'
    Koniec pierwszej połowy
  • 32'
    Piłkarze stanęli w kółku i wysłuchują uwag Macieja Skorży
  • 30'
    Ofensywny duet Cabral-Radović prezentuje się zdecydowanie lepiej niż defensywni Gol-Vrdoljak
  • 30'
    GOOL dla czerwonych
  • 29'
    Ogbuke do Mezengi, ten ładnie przyjął piłkę i odegrał do Komora. Spalony
  • 29'
    Kolejny strzał Cabrala
  • 29'
    Prosty błąd techniczny Mezengi
  • 28'
    Dobre wyjście Antka
  • 28'
    Ładnie Mezenga do Komorowskiego. Atak czerwonych przerwany przez Knezevicia
  • 27'
    Rybus z rzutu wolnego w mur
  • 26'
    Ostry faul Komora na Rybusie
  • 26'
    W bramce czerwonych następują hokejowe zmiany: Antolović za Skabę
  • 25'
    Po podaniu Vrdoljaka Szałachowski znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Antolović dobrze skrócił kąt i nie dał szans Szałachowski
  • 24'
    Czerwoni zdecydowanie przeważają
  • 23'
    Fantastyczna akcja czerwonych! Cabral, Radović i Mezenga rozklepali całą obronę białych, w konsekwencji dobrą sytuacje miał Manu. Portugalczyk minimalnie przestrzelił
  • 22'
    Kontra czerwonych przerwana przez Astiza. Faulowany Manu, rzut wolny z 20 metrów
  • 22'
    Bezpośrednio uderzał Cabral, ładnie "zawinął" piłkę, ta jednak minęła bramkę Szumskiego
  • 20'
    Bardzo ładna przekładanka i dośrodkowanie Szałacha, nikt nie zamykał jednak tej sytuacji
  • 19'
    Znakomita sytuacja dla czerwonych. Radović wyłożył piłkę Mezendze, ten w fatalny sposób przestrzelił
  • 18'
    Poszedł po skrzydle Manu, jego podanie przerwane przez Astiza
  • 16'
    Kelhar ryzykownie do Skaby, bliski przejęcia Chini
  • 15'
    Dośrodkowanie Rybusa w pole karne, powstało małe zamieszanie i strzał oddał Wawrzyniak. Nadal 0:0
  • 14'
    Słychać śpiewy kibiców, którzy potwierdzają słowa, że są wszędzie tam, gdzie gra Legia
  • 13'
    Pierwsza ładna akcja czerwonych. Radović rozciągnął na lewą stronę w kierunku Komorowskiego, ten dośrodkował do wbiegającego Serba. Piłka po strzale Radko tylko minimalnie minęła bramkę Szumskiego
  • 11'
    Przytomne przepuszczenie piłki przez Ogbuke
  • 11'
    Komor podstawił stołek Szałachowskiemu, bez faulu
  • 10'
    Przerzut Chinyamy, ale Komorowski wygrał pojedynek biegowy z Szałachem
  • 9'
    Kolejna piłka w kierunku Chinyamy, troszeczkę za mocno. Warto pochwalić białych za dobre prostopadłe piłki
  • 8'
    Z wolnego Vrdoljak, nad bramka
  • 7'
    Ponownie Gol, tym razem zabrał piłkę Ogbuke
  • 7'
    Ręka Manu. Rzut wolny dla białych z około 20 metrów
  • 6'
    Ładna piłka od Gola, Chinyama jednak na minimalnym spalonym
  • 6'
    Czerwoni grają w przewadze jednego zawodnika
  • 5'
    Nieźle prezentuje się Janusz Gol, gra bardzo agresywnie i co najwazniejsze skutecznie
  • 4'
    Pressing Janusza Gola się opłacił, od autu na wysokosci pola karnego biali
  • 4'
    Ładnie Rybus wypuścił Wawrzyniaka, jego dośrodkowanie jednak zablokowane
  • 3'
    Jędza uprzedził Chinyamę i przeciął groźne podanie
  • 3'
    Czerwoni w ataku pozycyjnym
  • 2'
    Pierwsza akcja białych, zakończona strzałem Rybusa
  • 0
    Początek spotkania
  • 0
    Trwa rozgrzewka, niedługo początek spotkania kontrolnego
  • 0
    Już w czwartek piłkarze Legii rozegrają sparing wewnętrzny w Józefowie. Zapraszamy na naszą relację z tego spotkania
30'

30' Bruno Mezenga

46'
48'

48' Alejandro Cabral