Koniec meczu - Legia wygrała ze Zniczem 3:0
  • 89'
    Dośrodkowanie, główkował Bylak ale nad poprzeczką bramki Legii
  • 88'
    Tomasz Kiełbowicz i... bramkarz tylko obserwował jak piłka o centymetry minęła jego bramkę
  • 88'
    jeszcze rzut rożny dla Znicza
  • 87'
    Efir minął dwóch rywali i został powalony przez trzeciego na linii pola karnego
  • 85'
    akcja Znicza zakończona strzałem Rembiejewskiego nad poprzeczką
  • 84'
    na trybunie krytej zerwał się doping - Za nasze miasto i za te barwy...
  • 82'
    Sebastian Szałachowski przyjął piłkę na 16 metrze po zagraniu Manu i strzałem tuz przy słupku umieścił piłkę w siatce
  • 81'
    akcja Legii ale na spalonym Efir
  • 81'
    Szałachowski i 3:0
  • 78'
    na strzał z 25 metrów zdecydował się Wolski, ale pomylił się o kilka metrów
  • 77'
    wolny dla Legii, dośrodkowywał Kiełbowicz ale sytuację wyjaśnili gracze gospodarzy
  • 77'
    rzut rożny dla Legii
  • 77'
    strzelał Cabral, ale obok bramki
  • 75'
    Machnnowskyj odważnym wyjściem poza pole karne ratuje Legię przed niebezpieczeństwem
  • 74'
    dośrodkowanie Rzeźniczaka do Efira ale połapali się w tym wszystkim obrońcy Znicza
  • 72'
    kolejna akcja Legii i... Świątek posłał piłkę tuż obok bramki
  • 70'
    Dobra akcja Znicza zakończona niecelnym strzałem Świątka z 18 metrów
  • 68'
    za głębokie dośrodkowanie i od bramki zacznie Legia
  • 67'
    rzut wolny dla Znicza, uderzenie pod poprzeczkę i... Kostia przenosi piłkę nad bramkę
  • 67'
    Korner dla Znicza
  • 66'
    Kostia odważnym wybiegiem poza pole karne przerywa akcję Znicza
  • 63'
    Wolski minął bramkarza ale minął tez linię końcową boiska
  • 60'
    Wolski znakomicie na wolnym polu, ale zdecydował się na drybling i w prosty sposób stracił piłkę
  • 59'
    z 25 metrów strzelał Cabral, ale pewnie interweniował bramkarz gospodarzy
  • 58'
    Kiełbowicz znakomicie interweniuje obronie - zażegnał dużemu niebezpieczeństwu pod bramką Kostii
  • 56'
    Efir blisko przejęcia piłki po nonszalanckim zagraniu bramkarza Znicza
  • 53'
    legioniści grają innym składem i gra zrobiła się szybsza
  • 49'
    Manu popędził prawą stroną, akcję zamykał Efir i zrobiło się 2:0
  • 48'
    2:0 Michał Efir
  • 46'
    Na boisku pojawili się Machnowskyj, Łukasik, Manu, Wolski, Cabral, Efir, Kiełbowicz, Szałachowski i Rzeźniczak
  • 45+9'
    Druga połowa rozpoczęta
  • 45+1'
    Żyro przegrał sytuację sam na sam z Małeckim
  • 45+1'
    Sędzia zakończył pierwszą połowę meczu
  • 43'
    Miroslav Radović popędził z piłką do linii końcowej, wycofał piłkę na 10 metr a tam stał Kucharczyk, który tylko dołożył nogę i umieścił piłkę w siatce
  • 42'
    Michał Kucharczyk i 1:0
  • 40'
    strzał Mezengi zablokowany, poprawił Kucharczyk ale liniowy pokazał pozycję spaloną naszego napastnika
  • 39'
    Iwański do Radovicia, ale Miro uprzedzony przez czujnego w bramce Małeckiego
  • 38'
    Zmarznięci kibice nagrodzili tą akcję brawami
  • 37'
    filmowa akcja Znicza - Rybaczuk dośrodkował w pole karne do Rackiewicza, ten złożył się do strzału i uderzył nożycami. Piłka trafił w słupek
  • 35'
    błąd Rafalskiego, piłę przejmuje Żyro i był blisko pokonania Wojciecha Małeckiego
  • 34'
    kolejna próba Legii z prostopadłym zagraniem, tym razem Radović za mocno do Mezengi
  • 30'
    akcja prawą stroną w wykonaniu gospodarzy i "Jędza" wybija na rzut rożny
  • 29'
    Iwański ponownie zagrywał na wolne pole do Kucharczyka, ale tym razem dobrze interweniował Norbert Jędrzejczyk
  • 26'
    Pojedynek na lewej stronie Żyro z Rybaczukiem - górą populary "Ryba"
  • 26'
    Iwańśki bardzo ładnie zagrał w pole karne do Kucharczyka, ale sędzia dopatrzył się pozycji spalonej o napastnika Legii
  • 24'
    Kuzub dobrze wrzucał w pole karne, ale udanie interweniował szczupakiem Komorowski, a po chwili sytuację wyjaśnił do końca Żyro
  • 23'
    z kornera nic legionistom nie wyszło
  • 21'
    Błąd Kuby Wawrzyniaka i napastnik Znicza z numerem 17 posłał piłkę tuz obok spojenia słupka z poprzeczką
  • 21'
    Mezenga na pozycji prawoskrzydłowego i wywalczył rzut rożny
  • 19'
    Na trybunach coraz więcej kibiców, wśród nich zasiadł dyrektor Leszek Miklas
  • 16'
    Mezenga zagrywał prostopadle w pole karne do Komorowskiego, ale wślizgiem dobrze interweniował Norbert Jędrzejczyk
  • 14'
    Borysiuk zagrywał długą piłkę do Żyro, ale połapali się w tym wszystkim obrońcy
  • 12'
    Żyro o mało nie przejął piłki przy niepewnym wybiciu bramkarza Znicza
  • 11'
    chwila walki w środku pola, żadna z drużyn nie przebuja się pod bramkę rywala
  • 8'
    Kucharczyk zagrywał w uliczkę do Mezengi i w ostatniej chwili czubkiem buta zagranie zablokował jeden z defensorów
  • 6'
    Iwański dośrodkował wprost na głowę nabiegającego Jędrzejczyka i... piłka przeleciała tuż nad poprzeczką
  • 5'
    Kucharczyk w pojedynku z dwoma obrońcami wywalczył rzut rożny
  • 4'
    akcję Znicza powstrzymuje wślizgiem Michał Żyro
  • 4'
    Dośrodkowanie Radovicia i futbolówka w rękach golkipera gospodarzy
  • 2'
    pierwsza groźna akcja Znicza i... strzał z 5 metrów broni instynktownie nogą Marijan Antolović,
  • 0
    Mecz rozpoczęty
  • 0
    Jasność zapanowała w Pruszkowie, a wszystko za sprawą jupiterów, które zapalono toż przed pierwszym gwizdkiem sędziego
  • 0
    Na płycie stadionu Znicza indywidualne zajęcia z Paolo Terziottim ma rekonwalescent Maciej Rybus
  • 0
    Zawodnicy Legii kończą rozgrzewkę, za chwilę początek spotkania
  • 0
    Znamy już pierwszy skład Legii - Antolović, Jędrzejczyk, Astiz, Komorowski, Wawrzyniak, Radović, Borysiuk, Iwański, Żyro, Mezenga, Kucharczyk
  • 0
    Witamy Państwa ze stadionu Znicza w Pruszkowie. Jest bardzo zimno i deszczowo
  • 0
    Już dziś o godzinie 15. piłkarze Legii rozegrają kolejny mecz kontrolny - tym razem ze Zniczem Pruszków. Zapraszamy na naszą relacje na żywo z tego spotkania
Znicz PruszkówLegia Warszawa

46' Paweł Bylak za Paweł Kozub

46' Kamil Tomas za Marcin Rackiewicz

46'
49'

58' Arkadiusz Jędrych za Piotr Rafalski