Na koniec Wojtek powiedział, że jest dumny, że jest legionistą i podziękował za doping.
  • 90+19'
    Ci, których dziś nie było na stadionie niech żałują, bo było naprawdę wyjątkowo :)
  • 90+18'
    W den Haag Lex Immers, a w Legii Marcin Komorowski wybrani najlepszymi zawodnikami
  • 90+17'
    Tuż po wręczeniu medali pamiątkowe puchary zostaną wręczone najlepszym piłkarzom obu drużyn.
  • 90+11'
    Wojtek Legia już czeka w środkowym kole na piłkarzy wraz z medalami
  • 90+8'
    Jednak przed tym zawodnicy obu drużyn dziękują kibicom za doping w dzisiejszym meczu.
  • 90+7'
    Legia wygrała ten mecz, ale zwycięzcą jest Wojtek "Legia". Końcowy gwizdek nie skończył jeszcze emocji
  • 90+7'
    Teraz pamiątkowe medale dla piłkarzy obu ekip wręcza Wojciech "Legia"
  • 90+6'
    Wykop piłki z piątki przez Kuleszę kończy mecz przyjaźni. 1:0 dla Legii
  • 90+5'
    Fail zaimponował teraz błyskawicznym powrotem na pełnej szybkości mimo ponad 90 minut w nogach. Chwilę wcześniej oddał groźny strzał głową na bramkę Holendrów
  • 90+3'
    Minęła już połowa z doliczonych pięciu minut. Legia w natarciu
  • 90+1'
    Na boisku kopanina, ale za to na trybunach trwa zabawa :)
  • 90+1'
    Pierwszy kontakt z piłką Kuleszy! :) Dostał za to owację :)
  • 90'
    I gra już wznowiona
  • 88'
    Na Żylecie odliczanie i... na murawę poleciała masa serpentyn. Teraz kibice śpiewają wśród rac i flag. Przerwa w grze
  • 86'
    Walenda ładnie powalczył w środku pola. Chwilę później wywrócił się wraz z Lisowskim :)
  • 85'
    W drużynie gości wszedł na murawę drugi ze zwycięzców aukcji - Adam Walenda.
  • 85'
    Kamil Majkowski wraca na Łazienkowską. Wszedł za Ivicę Vrdoljaka
  • 84'
    Poza tym Daniel Łukasik zmienił Cabrala, a za Żyro wszedł Michał Efir
  • 82'
    Przemysław Kulesza zmienia w bramce Kostię Makchnowskiego. 17-letni chłopak jest zwycięzcą aukcji na allegro
  • 80'
    Vrdoljak ładnie uderza ale lekko i bramkarz łapie piłkę
  • 80'
    W ostatnim "meczu przyjaźni" było 5:6. Dziś na taki wynik się nie zanosi...
  • 79'
    Będzie okazja - rzut wolny z około 25 metrów
  • 78'
    Lisowski króluje w powietrzu. Póki co pod naszym polem karnym
  • 76'
    Osama bezlitośnie wycina Holendra, niemal równo z trawą. Ale już wszystko w porządku
  • 75'
    No i znów Holendrzy przy piłce
  • 74'
    Osama Elsami to ponoć bombowy zawodnik. Japoński egipcjanin z arabskim imieniem... czekamy co nam pokaże, jak i pozostali testowani
  • 74'
    Legia wywalczyła aut w okolicy pola karnego gości
  • 74'
    Na murawie znowu mamy serpentyny i znów chwila przerwy w grze
  • 72'
    Pierwsza okazja Toure, jednak na gola jeszcze musi poczekać
  • 71'
    Cztery zmiany w Legii. Za Radovicia wchodzi Rafał Wolski, za Rybusa Wojciech Lisowski, za Mezengę Ahmed Toure, a za Manu Osama Elsami
  • 71'
    Tymczasem chwilę -po zmianach przed szansą był Bergh ale Kostia ładnie wyłapał piłkę
  • 68'
    Sektorówka już znika. Warto zwrócić uwagę, że kormoran jest wyrysowany w ostre kształty symbolizujące żyletkę.
  • 67'
    Tymczasem Mezenga mógł podwyższyć, gdyby tylko lepiej trafił w piłkę głową
  • 65'
    Na Żylecie pojawiła się ogromna sektorówka. Jest na niej biały kormoran na czarnym tle. To symbol Den Haag
  • 64'
    Legia gra teraz większym pressingiem. Niestety nieskutecznym
  • 62'
    Na murawie wylądował samolot!!! Skonstruowany przez tajemniczego inżyniera wspierającego Legię wylądował na połowie naszych gości zarywając dziobem w murawę... Wielkich szkód jednak nie ma :)
  • 60'
    Tymczasem uskrzydlonych przyjaciół nieco ponosi fantazja w rozgrywaniu piłki. Może to i lepiej?
  • 59'
    Przez chwilę mieliśmy doping po holendersku :)
  • 58'
    Na boisku Holendrzy pokazują legionistom jak powinno się rozgrywać piłkę
  • 57'
    Manu w narożniku boiska próbował się przedrzeć, ale nie sprostał dwóm rywalom
  • 56'
    Na trybunach o wiele ciekawiej, niż na boisku i to mimo chłodnego wieczoru
  • 54'
    Astiz uprzedził dwóch Holendrów przed dojściem do czystej sytuacji
  • 53'
    Holendrzy znów zaczynają dominować na murawie
  • 52'
    Bergh uderza z 20 metrów, ale Kostia pewnie łapie piłkę
  • 51'
    Bergh mijał legionistów w środku pola jak tyczki
  • 50'
    Znów efektywny pressing legionistów wyraźnie lepiej usposobionych w tej połowie
  • 50'
    Ładna akcja Rybusa lewym skrzydłem i jego strzał z trudem odbił bramkarz
  • 49'
    Chwila przerwy w grze, bo znów na boisku pojawiły się serpentyny
  • 49'
    Legioniści faulują w środku pola.
  • 48'
    Pressing Mezengi i... mamy aut
  • 47'
    W drużynie gości w sumie nastąpiło aż pięć zmian, a w Legii póki co żadna
  • 45+17'
    I druga połowa rozpoczęta
  • 45+17'
    Zmiana w szeregach przyjaciół. Bramkarza Coutinho zmienił Nico Pellatz
  • 45+1'
    I koniec pierwszej połowy. Prowadzimy 1:0, ale nie jest to zasłużony wynik. Mimo wszystko liczy się dziś co innego.
  • 44'
    Jak widać na telebimie Rado został trącony w polu karnym przez przeciwnika, ale taki rzut karny byłby mocno kontrowersyjny
  • 42'
    Żyro sfaulował... Manu :) Zabawna sytuacja, jednak Manu nieco na tym starciu ucierpiał
  • 41'
    Znów łądnie Legia. Żyro mocno dograł do Mezengi, ale ten zdołał tylko musnąć piłkę głową i nic z tego nie wyszło
  • 40'
    Żyro starł się przy linii bocznej z Verhoekiem, ale sędzia już uspokaja obu graczy
  • 39'
    Po rzucie rożnym najlepiej wystawił głowę Marcin Komorowski i dał Legii prowadzenie! Ciesząc się z bramki poczuł ból w nodze i się przewrócił, ale już wszystko w porządku
  • 38'
    GGGOOOLLLL!!!!!! Komorowski!!!!!!!
  • 37'
    Ciekawa sytuacja Legii, ale Cabral się nie spisał, potem także i Radović
  • 37'
    Kolejna okazja, bomba Manu i będzie róg
  • 35'
    Bramkarz przyjaciół z Holandii stał z piłką przed polem karnym przez około 20 sekund i dopiero po tym czasie jako pierwszy decyzję o podjęciu pressingu podjął Mezenga.
  • 35'
    Verhoek nieco przesadził z dośrodkowaniem i od bramki Kostia.
  • 32'
    Czasami wydaje się, że goście przyjechali pograć tu w dziada. Szkoda, że "dziadami" są zawodnicy w białych koszulkach
  • 32'
    Po stracie Rybusa rzut rożny dla gości
  • 30'
    Niezła dynamiczna akcja Manu, ale strzał na vivat. Na to jeszcze za wcześnie, chociaż biorąc pod uwagę cel spotkania...
  • 29'
    Ładny drybling Faila, który minął trzech rywali i jeszcze celnie zagrał. Tego brak dziś pozostałym legionistom...
  • 27'
    Kolen a groźna akcja gości i znów zabrakło im precyzji. Postawa piłkarzy Legii ciągle niezadowalająca
  • 26'
    Znów zaskakująco łatwo den Haag radzi sobie z legionistami. Na szczęście cross na prawe skrzydło ciut za mocny
  • 25'
    Ładna akcja Legii po ambitnym wślizgu w środku pola, jednak ostatecznie strzał Radovicia został zabokowany
  • 25'
    Chwilę później Manu nieco za plecy dośrodkował do Mezengi i ten nie miał szans dojść do podania
  • 23'
    Astiz ładnie przejął piłkę , jednak Cabral zbyt mocno do napastników
  • 23'
    Znów groźna akcja Holendrów tym razem lewym skrzydłem ale niezbyt dokładne podanie i piłka u legionistów
  • 21'
    Testowany dziś na prawej obronie Fail Mouhamadou radzi sobie zupełnie nieźle
  • 20'
    Strzał Vrdoljaka z nieprzygotowanej pozycji niestety niecelny
  • 19'
    Kostia znakomitym wyjściem zatrzymał groźnie zapowiadającą się akcję gości
  • 17'
    Powracamy już do dalszej części relacji. Mimo plotek o zdobytej bramce przez Legionistów nie ulegliśmy presji i po szybkiej weryfikacji wyniku na telebimie uspokajamy się, że nic nie straciliśmy :)
  • 17'
    Goście bardzo sprawnie rozgrywają piłkę na małej przestrzeni i radzą sobie z legionistami
  • 13'
    Tymczasem na "wschodniej" rozpościera się Panorama Warszawy. Przepraszamy za chwilową przerwę w relacji :)
  • 11'
    Spokojniejszy okres gry, ale na trybunach cały czas śpiewy
  • 11'
    Wyśpiewywane są kolejne zgody Legii
  • 9'
    Verhoek świetnie dogrywał z prawego skrzydła do Immersa, ale strzał tego ostatniego był mocno niecelny
  • 7'
    Kolejny błąd w środku pola rozkojarzonego Vrdoljaka. Jednak aut dla nas
  • 6'
    Immers odebrał piłkę w środku pola Vrdoljakowi, ale podawał już niecelnie
  • 5'
    Rybus świetnie dograł z prawego skrzydła na piąty metr do Mezengi, ale ten nie trafił w piłkę
  • 5'
    Verhoek próbował oszukać naszą obronę, ale Komorowski był czujny
  • 4'
    Legia-Den Haag, Legia Den Haag - na trybunach
  • 3'
    Ładną akcją zainicjował przejęciem piłki Żyro, jednak jego podanie nie doszło do kolegi
  • 3'
    Ładna akcja Manu, ale będzie tylko aut
  • 2'
    Pierwszy strzał z ponad 20 metrów Rybusa - zbyt lekki by zaskoczyć bramkarza
  • 1'