80'
  • 86'
    Efir trafił do siatki i... 6:0
  • 86'
    s trzelał z 10 metrów Daniel Łukasik, bramkarz odbił piłkę, do futbolówki dopadł jeszcze na linii bramkowej Michał Efir i zrobiło się 6:0
  • 85'
    akcja Legii o... od bramki zacznie Mazur
  • 85'
    Sędzia doliczył dwie minuty do regulaminowego czasu gry
  • 82'
    Lisowski wyjaśnił sytuację, który przerwał akcję rywali
  • 80'
    Efir za mocno do Mezengi i nic już nie będzie z tej akcji
  • 78'
    Efir zagrał na lewo do Wolskiego, ale ten na pozycji spalonej
  • 78'
    zmiana na boisku w ekipie Mazura pojawił się Szymon Chudziński
  • 76'
    Szanse miał Michał Efir, ale jego stzrał w ostatniej chwili zablokowany
  • 75'
    Wolski przedzierał w polu karnym, ale uprzedził go bramkarz Mazura
  • 72'
    Łukasik uderzył z 25 metrów w lewy rów bramki ale golkiper Mazura zdołał obronić na raty piłkę
  • 69'
    Rybus dośrodkował w pole karne, uderzał Żyro, ale bramkarz zdołał odbić piłkę. Do futbolówki dopadł jeszcze Mezenga i nożycami trafił piłką do siatki
  • 68'
    Bruno Mezenga
  • 67'
    rzut rożny dla Legii
  • 67'
    Rybus do Cabrala i... jeszcze jeden rzut rożny z drugiej strony
  • 66'
    dobra akcja prawą stroną, dośrodkowanie do Efira i ten minimalnie obok bramki
  • 66'
    kapitanem Legii jest obecnie Inaki Astiz
  • 65'
    Zmiany w Legii za Manu i Vrdoljaka pojawili się Wolski i Łukasik
  • 61'
    piękne podanie Bruno Mezengi do Manu, Potugalczyk wpadł w pole karne i płaskim strzałem umieścił piłkę w siatce
  • 60'
    Manu
  • 59'
    Doskonała okazja Macieja Rybusa, który pomylił się minimalnie. Nadal 3:0 dla Legii
  • 58'
    Rybus wprost na głowę Vrdoljaka ale ten uderzył nad poprzeczką
  • 55'
    Za Gałaszewskiego wszedł Konrad Piwko
  • 54'
    na murawie lezał Marcin Komorowski, ale już wszystko w porządku
  • 52'
    Bruno Mezenga był sam na sam z bramkarzem, który jednak zdołał odbić piłkę. Dopadł do niej Efir i nie dał szans na skuteczną interwencję
  • 51'
    3:0 Michał Efir
  • 50'
    Janik wywalczył korner dla Mazura
  • 50'
    Safaryan za głęboko i od bramki zacznie Skaba
  • 49'
    Trzy zmiany w ekipie gospodarzy Ragajszyn, Piątkowski i Stupak pojawili się za Kropiwnickiego, Rutkowskiego i Chwaszczewski
  • 49'
    Na boisku z bólu zwija się Wojciech Lisowski
  • 48'
    Pierwsza akcja Efia, ale Michał zatrzymany przez obrońców
  • 45+11'
    Na boisku pojawili się Skaba, Efir - z boiska zeszli Machnowskyj i Kiełbowicz
  • 45+10'
    Po trzy zmiany w obu druzynach
  • 41'
    Mecz jest rozgrywany systemem 2x40 minut a więc koniec pierwszej połowy meczu
  • 40'
    2:0 Bruno Mezenga
  • 40'
    Ivica Vrdoljak zagrał na wolne pole do Bruno Mezengi, a ten ładnym lobem umieścił piłkę w siatce
  • 38'
    Mezenga nie doszedł do podania Rybusa
  • 37'
    na spalonym Tomasz Kiełbowicz
  • 36'
    Rybus do Żyro, ten uderza na bramkę, ale nic z tego nie wyszło
  • 34'
    Tomasz Kiełbowicz dośrodkował wprost na głowę Ivicy Vrdoljaka, a ten nie dał szans bramkarzawi Mazura
  • 33'
    1:0 Ivica Vrdoljak
  • 32'
    Dośrodkowanie Kiełbowicza, uderzał Cabral, ale jego strzał został zablokowany
  • 31'
    Kiełbowicz dorzucił do Komorowskiego, ale ten główkował nad bramką
  • 28'
    Kibice którzy zakupili bilety po 10 zł zastanawiają się czy obejrzą choć jedną bramkę
  • 26'
    Żyro w uliczkę do Mezengi, ale połapali się w tym wszystkim obrońcy
  • 24'
    strzał Żyro z 20 metrów i broni bramkarz. Warto odnotować, że był to pierwszy celny strzał w tym meczu
  • 23'
    Legię uratował Kostia, który odważnym wyjściem i efektownym szczupakiem wybił piłkę spod nóg rywala
  • 22'
    akcja Rybusa lewą stroną, dośrodkowanie i... nikogo tam nie było
  • 20'
    Cabral gr głównie do tyłu i w efekcie kopanina w środku pola
  • 20'
    Żyro faulowany na 25 metrze i wolny dla Legii
  • 18'
    krótkie rozegranie i Rybus strzelał z dystansu ale nad bramką
  • 17'
    Mezenga zbyt agresywnie atakował rywala i wolny dla Mazura z okolic środka boiska
  • 17'
    Strzał Manu i rzut rożny
  • 15'
    Dośrodkowanie Kiełbika, ale piłka padła łupem defensorów
  • 14'
    Rybus faulowany tuż przy linii bocznej na wysokości pola karnego. Wolny dla Legii
  • 13'
    Żyro wywalczył korner
  • 13'
    Kiełbowicz idealnie dośrodkował na głowę Bruno Mezengi a ten w sobie tylko znany sposób nie trafił w bramkę
  • 11'
    Znakomita szansa Legii, Rybus z prawej strony zagrał do Mezengi, a ten uderzył tuż obok bramki
  • 10'
    Rybus w pole karne, ale bardzo nieclenie
  • 10'
    Na trybunach zrywa się doping dla Mazura
  • 9'
    akcja Mazura zatrzymana ładnym wślizgiem Lisowskiego
  • 6'
    Manu zagrywał do Cabrala, ale ten w niezłej sytuacji nie trafił w bramkę
  • 6'
    akcja Manu prawym skrzydłem ale dośrodkowanie niecelne i od bramki rozpocznie bramkarz Mazura
  • 5'
    akcja Rybusa i... aut dla Legii
  • 5'
    Atakuje Mazur ale Kiełbowicz świetnie przeczytał jego intencje
  • 3'
    akcja Vrdoljaka, ale po chwili zatrzymany Tomasz Kiełbowicz
  • 3'
    na spalonym Michał Żyro
  • 2'
    Na trybunach słychać kibiców Jagiellonii Białystok
  • 1'
    Pierwszy atak Legii, powstrzymany Bruno Mezenga
  • 0
    Pierwsza połowa rozpoczęta
  • 0
    Politycy się lansują, a kibice i piłkarze marzną ...
  • 0
    Teraz przemawia Wiesław Żmuda, członek zarządu
  • 0
    Przemawia prezydent miasta Ełk, wspomina Waldemara Makarewicza wspomagającego ełcki dzień dziecka. Legia w Ełku to spełnienie marzeń pana Waldemara - mówi prezydent
  • 0
    na trybunach w Ełku zasiadł Leszek Miklas
  • 0
    Był już hymn Mazura, obecnie rozbrzmiewa Sen o Warszawie dedykowany zmarłemu Waldemarowi Makarewiczowi
  • 0
    Piłkarze obu drużyn już na murawie, za chwilę początek spotkania
  • 0
    Spiker wspomniał przed chwilą zmarłego kibica Legii, oddanego bez końca warszawskiej drużynie Waldemara Makarewicza z Ełku
  • 0
    Znamy już skład Legii - 55. Kostiantyn Machnowskyj 7. Wojciech Lisowski 15. Inaki Astiz 17. Marcin Komorowski 11. Tomasz Kiełbowicz 31. Maciej Rybus 27. Alejandro Cabral 21. Ivica Vrdoljak 33. Michał Żyro 9. Manu 88. Bruno Mezenga
  • 0
    Witamy Państwa ze stadionu w Ełku
  • 0
    Już dziś o 15:30 legioniści rozegrają sparing z Mazurem Ełk. Redakcja Legia.Net przeprowadzi relację na żywo z tego spotkania. Serdecznie zapraszamy.