54'
72'
90'
  • 90+8'
    Piłkarze podziękowali Żylecie za doping. Fani natomiast pozdrawiają byłego trenera, Jacka Magierę, mając pretensje do zawodników, że ci przyczynili się do jego zwolnienia
  • 90+8'
    Dziękujemy za śledzenie naszej relacji LIVE! Tradycyjnie zapraszamy na pomeczowe materiały, które ukażą się niebawem na naszej stronie
  • 90+6'
    Koniec meczu! Legia wygrywa 1:0 po bramce Moulina! Udany debiut na stołku trenerskim Jozaka
  • 90+4'
    Piłkarze gości domagają się rzutu karnego. Grę od bramki zaczyna jednak Malarz
  • 90+2'
    Marciniak musi przerywać grę, aby nieco uspokoić gestykulującego Michała Probierza
  • 90+1'
    Żółtą kartką za dyskusję ukarany Piątek
  • 90+1'
    Piłkarze będą grać jeszcze przez trzy minuty
  • 90'
    Kolejny daleki wyrzut z autu przez gości, po którym zrobiło się gorąco w polu karnym Legii. Na szczęście ostatecznie od bramki zaczynać będzie Malarz
  • 89'
    Z prawej strony boiska dośrodkowywał Mączyński, ale piłka znalazła się za linią końcową. Inna sprawa, że w polu karnym nie było żadnego z jego kolegów
  • 88'
    Głową uderzał Piątek, ale z jego uderzeniem bez problemu poradził sobie Malarz
  • 86'
    Niezgoda nie jest w stanie kontynuować gry. Na murawie w jego miejsce pojawia się Kopczyński
  • 85'
    Napastnik Legii opatrywany jest za linią boczną
  • 85'
    Kolejne niecelne podanie gości, po którym grę od bramki będzie wznawiać Malarz
  • 84'
    Po jednym ze starć z rywalem ucierpiał Niezgoda, lekarze wbiegli na murawę
  • 83'
    Legia wymienia teraz podania na własnej połowie
  • 82'
    Z kontrą wyszli legioniści, wymienili parę ładnych podań, ale pod polem karnym rywali nieco się pogubili
  • 81'
    Po dośrodkowaniu z lewej flanki Zenjova głową strzelał Piątek, ale niecelnie
  • 80'
    Inicjatywę przejęli goście, ale ich utrzymywanie się przy piłce nie przynosi żadnych efektów
  • 79'
    Deja dośrodkowywał z rzutu wolnego, ale jeden z zawodników Cracovii był na spalonym
  • 76'
    Zmiana także w Cracovii. Schodzi Dimun, a na murawie zameldował się Zenjov
  • 75'
    Druga zmiana w Legii. Boisko opuszcza Sadiku, w jego miejsce Niezgoda
  • 74'
    Z prawej strony dośrodkował Sadiku, w polu karnym piłka trafiła do Kucharczyka. Pomocnik Legii oddał strzał głową, ale futbolówka trafiła jednego z zawodników "Pasów". Do odbitej piłki doskoczył Moulin i strzałem z kilku metrów pokonał Sandomierskiego
  • 74'
    Mało brakowało, a legioniści strzeliliby drugiego gola. Kucharczyk podawał do Hamalainena, ale piłkę spod nóg Fina wybili obrońcy
  • 72'
    Bramka dla Legii! Jej zdobywcą Moulin!
  • 71'
    Na dzisiejszym meczu pojawiło się 16 650 widzów
  • 70'
    Z lewej flanki dośrodkowywał Hlousek, piłkę wybili obrońcy. Do futbolówki dopadł Moulin, ale przyjął ją za mocno i tym samym pozbawił się szans na oddanie strzału
  • 68'
    "Wojskowi" groźnie zaatakowali. Z prawej strony pola karnego, po małym zamieszaniu, odnalazł się Nagy, zagrał piłkę do środka. Tam strzał miał oddawać Hamalainen, ale został zablokowany. Po kontakcie z przeciwnikiem Fin upadł na murawę i legioniści domagali się rzutu karnego. Arbiter pozostał niewzruszony
  • 67'
    Fani zgromadzeni na stadionie coraz bardziej się niecierpliwią
  • 66'
    Strzał zza pola karnego Hernandeza pewnie chwyta Malarz
  • 64'
    "Pasy" miały rzut wolny. Dośrodkowanie wybili warszawscy defensorzy, piłka trafiła do Dimuna. Pomocnik zdecydował się na uderzenie, ale futbolówka poszybowała daleko od bramki
  • 63'
    Kucharczyk ożywił grę legionistów. Po raz kolejny było groźnie za jego sprawą. Podawał mu z prawej strony Jędrzejczyk, "Kuchy" zdecydował się na uderzenie. Piłkę ostatecznie wybił obrońca gości
  • 63'
    Na murawie leży jeden z zawodników gości
  • 62'
    Pierwsza akcja lewą stroną wprowadzonego przez chwilę "Kuchego". Pomocnik przebiegł z piłką parę minut, następnie zdecydował się na płaskie dośrodkowanie, ale futbolówka nie dotarła do żadnego z partnerów
  • 60'
    Legia ponownie bliska zdobycia bramki. Strzał Sadiku zablokowali obrońcy, dobijał z dystansu Hamalainen. Piłka przeturlała się jeszcze po jednym z defensorów, czym zmyliła Sandomierskiego. Golkiper Pasów zdołał się jednak wyciągnąć i odbić piłkę
  • 60'
    Za Pasquato wchodzi Kucharczyk
  • 57'
    Zmiana w zespole gości. Z boiska schodzi Mihalik, a na jego miejsce wchodzi Mateusz Wdowiak
  • 56'
    Było blisko, a cieszylibyśmy się z gola dla Legii. W polu karnym odnalazł się Sadiku, przedryblował jednego z rywali, a gdy miał oddawać strzał, piłkę wybił mu defensor
  • 53'
    Zza pola karnego chciał uderzać Nagy, ale w ostatniej chwili piłkę zabrał mu Dimun
  • 52'
    Po błędzie legionistów zaatakowali goście. Piłkę dostał Wójcicki, który najpierw zamarkował strzał, a później uderzył niecelnie
  • 49'
    Fink wrzucał piłkę z autu, ta znalazła się w polu karnym Legii. Głową uderzał Helik, ale Malarz złapał futbolówkę
  • 47'
    Nagy zagrywa ze środka do Sadiku, ten znalazł się na prawym skraju pola karnego. Piłka po strzale napastnika znalazła się na bocznej siatce
  • 45+17'
    Druga część gry właśnie się rozpoczęła. Żadna z drużyn nie przeprowadziła zmian w przerwie
  • 45+16'
    Obie drużyny wyszły już na murawę, za chwilę zaczynamy drugą połowę
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia bezbramkowo remisuje z Cracovią. Wracamy za 15 minut
  • 45+1'
    "Legia grać, ku*** mać!" - fani dopingują już w mniej kulturalny sposób
  • 45'
    "Legia, Legia gol!" - zachęcają kibice piłkarzy
  • 45'
    Sędzia dolicza jedną minutę do pierwszej połowy
  • 43'
    Kolejny raz legioniści próbują z daleka. Tym razem piłka po uderzeniu Hamalainena wpadła w ręce Sandomierskiego
  • 42'
    Hamalainen podaje do Nagya, Węgier wdał się w drybling, przeszedł dwóch obrońców Cracovii, ale nie trafił w bramkę
  • 40'
    Cracovia znów zaatakowała. Piłkę zagrywał jeden z zawodników "Pasów", akcję zamykał Dimun, ale nie dał rady zmieścić piłki w bramce
  • 40'
    Strzał Pasquato z dystansu z problemami broni Sandomierski
  • 39'
    Po raz kolejny groźnie pod bramką Legii. W polu karnym z prawej strony znalazł się Wójcicki, minął Malarza, ale jego podanie zablokował Pazdan i wybił futbolówkę na róg
  • 37'
    Tym razem na spalonym zawodnik gości, Wójcicki
  • 35'
    Legionistami próbował "pokręcić" Mihalik, ale znalazł się z piłką za linią końcową i od bramki zaczyna Malarz
  • 34'
    Na spalonym złapany Mączyński
  • 33'
    Od paru minut żadna z drużyn nie potrafi stworzyć klarownej sytuacji
  • 30'
    Adam Hlousek ukarany żółtą kartką
  • 28'
    Na szczęście naszemu golkiperowi nic się poważnego nie stało i jest w stanie kontynuować grę
  • 26'
    Piłkarze Cracovii często wykonują rzuty rożne, ale jak na razie piłkarze Legii nie mają problemów z ich centrami.
  • 26'
    Na murawie, po jednej z interwencji, leży Malarz. Potrzebna jest interwencja sztabu medycznego
  • 25'
    Dośrodkowanie Wójcickiego z prawej strony, piłkę na rożny wybija Pazdan
  • 23'
    Będziemy mieć rzut rożny dla Legii. Piłkę na lewej stronie otrzymał Pasquato, zdecydował się od razu na podanie w pole karne, ale futbolówka przeszła po nodze rywala i zatrzymała się na bocznej siatce
  • 23'
    Aj! Było blisko, aby jeden z legionistów zamknął dośrodkowanie z kornera, ale piłka poszybowała trochę za wysoko
  • 21'
    Legioniści byli blisko pola karnego przeciwnika, ale Nagy się poślizgnął i "Wojskowi" stracili piłkę, którą za chwilę odebrali
  • 17'
    Mączyński zagrywa do Nagya, Węgier holuje piłkę i oddaje ją reprezentantowi Polski. Pomocnik ponownie chciał zagrać do skrzydłowego, a ten przewrócił się w polu karnym. Zdaniem sędziego nie było faulu
  • 17'
    Źle piłkę wybija Sandomierski, wprost pod nogi Hamalainena. Fin strzela z daleka, ale wprost w ręce bramkarza Cracovii
  • 14'
    Było blisko, aby goście objęli prowadzenie. Z dystansu uderzał jeden z zawodników "Pasów", piłka zatrzymała się na poprzeczce
  • 12'
    "Wojskowi" nie przestają atakować. Na strzał z dystansu zdecydował się Pasquato, ale piłka zatrzymała się na jednym z przeciwników
  • 11'
    Szybka odpowiedź legionistów. Futbolówkę na lewej stronie pola karnego dostał Sadiku, ale strzelił minimalnie obok prawego słupka
  • 11'
    Sadiku na spalonym
  • 10'
    Groźnie pod bramką Legii! Z prawego skrzydła piłkę dogrywał Jakub Wójcicki, ale Krzysztof Piątek oddał za mocny strzał
  • 8'
    "17.09.1939 - Pamiętamy! Śmierć komunistom!" taki transparent pojawił się na Żylecie
  • 7'
    Na szczęście obrońcy Legii wybili piłkę posłaną z rzutu rożnego
  • 6'
    Piłkę w środku pola stracił Moulin, piłkarz Cracovii za długo zwlekał z oddaniem strzału. Rywale będą mieli rzut rożny
  • 5'
    Z prawego skrzydła dośrodkowywał Hamalainen, ale żaden z legionistów nie zamykał akcji
  • 4'
    Dośrodkowanie z prawej strony, Sadiku oddał strzał głową, ale niecelnie
  • 3'
    Legioniści na razie spokojnie operują piłką na własnej połowie
  • 2'
    Sadiku pobiegł lewym skrzydłem, zbiegł do środka, ale oddał strzał prosto w obrońców
  • 1'
    Kibice brawami pożegnali Jacka Magierę oraz zaśpiewali: "Jacek to nie Twoja wina, to ch***owa jest drużyna!"
  • 0
    Sędzia Marciniak właśnie rozpoczął mecz!
  • 0
    Tymczasem zarówno piłkarze Cracovii, jak i legioniści, zakończyli rozgrzewkę. To znak, że za chwilę zaczynamy!
  • 0
    Młodzi piłkarze podeszli właśnie pod Żyletę, gdzie wspólnie z fanami odśpiewali "Ole ole ole ola i tylko Legia, Legia Warszawa!"
  • 0
    Podczas rozgrzewki obydwu drużyn, trwa uroczystość wręczenia medali dla młodych zawodników, którzy w poprzednim sezonie wygrali Centralną Ligę Juniorów
  • 0
  • 0
    Piłkarze będą musieli sobie radzić nie tylko z przeciwnikiem, ale i z deszczem. Oberwanie chmury nad Warszawą
  • 0
    Skład Legii wygląda następująco: Malarz - Jędrzejczyk, Astiz, Pazdan, Hlousek - Mączyński, Moulin - Hamalainen, Pasquato, Nagy - Sadiku
  • 0
    Witamy ze stadionu przy Łazienkowskiej! Za około 45 minut rozpoczynamy spotkanie Legii z Cracovią! Na rozgrzewkę wyszli właśnie bramkarze "Pasów"
Legia WarszawaCracovia
31'
54'

54' Adam Deja

90'

90' Krzysztof Piątek