Rybus fauluje Costę w polu karnym gospodarzy.
    Legia nie ma pomysłu na grę, Chaos i przypadek decyduje gdzie zagrywana jest piłka.
  • 90+4'
    Michał Żyro zatrzymuje Bartczaka ostrym wślizgiem w nogi.
  • 90+4'
    Koniec meczu. To trzecia porażka Legii z rzędu i czwarta w ostatnich sześciu meczach. Legia grała lepiej, ale Zagłębie szczęśliwiej i przede wszystkim skuteczniej. Dlatego Legia musi zweryfikować swoje cele na ten sezon...
  • 90+2'
    Plizga w narożniku, ale ani Żyro ani Kiełbowicz nie są w stanie zabrać mu piłki.
  • 90+1'
    Faul Borysiuka w środku boiska na Bartczaku.
  • 90+1'
    Sędzia dolicza trzy minuty.
  • 90+1'
    Łukasz Hanzel wchodzi za Traore.
  • 90'
    Vrdoljak uderza przy prawym słupku Isailovicia i Legia ma kontaktową bramkę.
  • 89'
    Rzut karny dla Legii. Traore zagrywa piłkę ręką w polu karnym.
  • 88'
    Będzie rzut rożny dla Legii, ale chyba nie ma czego się spodziewać.
  • 87'
    Bardzo dobre zagranie Borysiuka do wychodzącego po lewej stronie Kiełbowicza. Doswiadczony pomocnik dokłądnie zacentrował, ale główka Mezengi nie znalazła drogi do bramki Zagłębia.
  • 85'
    Dobra akcja Żyro, ale dośrodkowanie niezbyt dokładne.
  • 85'
    Manu także z prawej strony zagrywa prosto w Isailovicia.
  • 84'
    Legia nadal jednostajnie.
  • 82'
    Michał Żyro zmienił Michała Kucharczyka.
  • 82'
    Po raz kolejny koszmarnie wykonany rzut wolny. Kiełbowicz trafia w najbliżej stojącego zawodnika.
  • 80'
    Gol dla Zagłębia. Costa podobnie jak w poprzedniej akcji Traore na lewym skrzydle, ale teraz zagrał do wychodzącego Kędziory, a ten umieszcza piłkę w siatce.
  • 79'
    Kędziora wchodzi, a Woźniak schodzi.
  • 78'
    Strzał Borysiuka z dystansu, nieudany, ale Bartczak musnął piłkę.
  • 78'
    Dośrodkowanie Manu po krótkim rozegraniu Rybusa nie sprawia problemów defensorom Zagłębia.
  • 78'
    Świetne zagrania Plizgi do Traore, ale strzał napastnika gospodarzy mija bramkę Kostii.
  • 76'
    Bardzo dobre dośrodkowanie Jędrzejczyka wybijają obrońcy miedziowych na róg.
  • 75'
    Rybus fatalnie na lewej flance traci piłkę.
  • 74'
    Kostia dobrze wychodzi z bramki i wyciąga piłkę spod nóg Traore.
  • 72'
    Błąd Astiza, który oddaje piłkę Woźniakowi. Gracz gospodarzy próbuje jeszcze wymusić rzut karny, ale bez skutku.
  • 71'
    Świetne zagranie Vrdoljaka, którym wypuścił Rybusa sam an sam. Rybka jednak tak przyjął piłkę, że Isailović miał masę czasu na jej złapanie.
  • 69'
    Drybling Rybusa, ale nie dał rady czterem rywalom.
  • 68'
    Maciej Rybus zmienia Radovicia, a Mezenga Cabrala.
  • 67'
    Manu dośrodkowuje, prosto w ręce Isailovicia.
  • 65'
    Kolejny raz ambitnie Jędrzejczyk, wywalcza aut, ale potem nic z tego nie wynika.
  • 62'
    Bartczak powinien za swój faul otrzymać żółtą kartkę. Byłaby to jego druga.
  • 62'
    Szarżzuje Kucharczyk, ale żaden z kolegów nie pomaga mu. W końcu Horvath zabiera mu piłkę.
  • 60'
    Znów ambitnie Jędrzejczyk, ale traci piłkę
  • 60'
    Bartczak naprawia błąd faulem na Cabralu. Dośrodkowanie Borysiuka wyłapuje Isailović.
  • 58'
    Legioniści rzucili się do ataków, ale efekty są podobne. Groźnych sytuacji brak.
  • 57'
    Po rzucie z autu Kiełbowicz wygrał pojedynek główkowy z Plizgą, ale tak zagrał futbolówkę, że trafiła w głowę Plizgi, a następnie wpadła tuż przy słupku bezradnie interweniującego Kostii.
  • 55'
    Strzał Bartczaka z 20 metrów piąstkuje Machnowskij. Bardzo dobra interwencja.
  • 55'
    Gol dla Zagłębia. Dawid Plizga.
  • 54'
    Najpierw Manu faulowany, a potem fauluje na prawej stronie boiska. W obu sytuacjach pomocnik Legii jest mocno spóźniony.
  • 52'
    Teraz będzie rzut rożny dla gospodarzy.
  • 51'
    Costa zatrzymał Jędrzejczyka , ale aut dla Legii. Po chwili dosrodkowanie Jędzy do Cabrala. Ten jednak powstrzymany przez Baczaka i będzie Rzut rożny.
  • 51'
    Dośrodkowanie Kiełbowicza, duże zamieszanie w polu karnym, piłka trafia na 6 metr do Kucharczyka. Młody napastnik Legii za długo zastanawiał się i nie zdołał wpakować piłki do siatki.
  • 48'
    Mocniej drugą połowę zaczęli gospodarze.
  • 47'
    Oba zespoły bez zmian.
  • 47'
    Rzut rożny dla Zagłębia, ale bez zagrożenia dla bramki Kostii.
  • 46'
    Zagłębie znów rozpoczyna doping.
  • 45+16'
    Piłkarze już na boisku. Zaczyna Zagłębie.
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy. Legia chciała, ale nie mogła.
  • 45'
    Żółta kartka dla Bartczaka za zatrzymanie wychodzącego Vrdoljaka.
  • 45'
    Kucharczyk wykorzystał błąd obrońców Zagłębia i silnie uderzył na bramkę. Isailović zdołał sparować na rzut rożny.
  • 45'
    Fatalnie wykonany korner. Tradycyjnie.
  • 44'
    Legia próbuje konstruować akcje, ale nie stwarza żadnej sytuacji bod bramką gospodarzy. Co pewien czas piłka po długim zagraniu wychodzi poza boisko.
  • 44'
    Plizga minął Choto w narożniku boiska i uderzył na bramkę. Kostia sparował piłkę. Przez chwilę wydawało się, że Woźniak wpakuję ją do siatki, ale Jędrzejczyk skutecznie blokował rywala.
  • 38'
    W Lubinie wieje nuuuudą
  • 37'
    Błąd Choto, ale na szczęście sytuację wyjaśnia Jędza.
  • 36'
    Legioniści nie mają pomysłu na grę. Długie przerzuty i wrzutki w okolice pola karnego nie przynoszą żadnych efektów.
  • 35'
    Kucharczyk powalczył w środku boiska i był faulowany.
  • 34'
    Będzie jednak rzut wolny za wcześniejsze przewinienie.
  • 34'
    Horvath główkował, ale niecelnie.
  • 33'
    Choto dobrze zastawiał się w defensywie.
  • 30'
    Dośrodkowanie wybijają miedziowi.
  • 29'
    Kilka dobrych okazji Legii, ale po raz kolejny bez strzału na bramkę.
  • 29'
    Manu wywalcza rzut rożny.
  • 27'
    Przez pierwszą cześć meczu można było zauważyć przewagę Legii, ale tradycyjnie niewiele z niej wychodziło. Teraz nieco do głosu dochodzi Zagłębię i mecz przeradza się w kopaninę.
  • 24'
    Ponownie Plizga uderzał, ale Kostia na posterunku.
  • 23'
    Faul na Cabralu w środku boiska. Gra wznawia Choto... kopnięciem w aut.
  • 21'
    Kilka minut typowej boiskowej kopaniny.
  • 19'
    Koljna próba uderzenia przez Rado. Znów zablokowana.
  • 18'
    Faul przy końcowej linii na Kucharczyku.
  • 18'
    Fatalne wykonaniu rzutu wolnego przez Kiełbowicza. Futbolówka ledwo zdołała unieść się nad murawę.
  • 16'
    Plizga wszedł w pole karne minął Kiełbowicza i silnie uderzył w krótki róg. Piłkę na róg wybił Choto.
  • 16'
    Legioniści bez problemu przejmują futbolówkę po rzucie rożnym.
  • 15'
    Cabral próbował zagrać piłkę do wychodzącego Kucharczyka,jednak Costa połapał się w tym.
  • 14'
    Kucharczyk minął dwóch rywali na lewej stronie, ale zamiast pognać w kierunku bramki zatrzymał akcję. Nie miał do kogo zagrać.
  • 13'
    Radović przedarł się na linii końcowej, ale potem nie wiedział co zrobić i... faulował rywala.
  • 12'
    Dobra sytuacja Radovicia, który przejął piłkę na linii pola karnego i silnie uderzył. Niestety piłka ugrzęzła na nogach jednego z obrońców gospodarzy.
  • 9'
    Świetny drybling Jędrzejczyka, który wygrał najpierw pojedynek główkowy, a potem wpadł w pole karne i upadł. Za próbę wymuszenia rzutu karnego otrzymał żółtą kartkę.
  • 8'
    Strzał Borysiuka z 25 metrów pewnie bronił Isailović.
  • 8'
    Kibice Zagłębia znów zamilkli.
  • 7'
    Dobry odbiór Borysiuka
  • 7'
    Kibice Zagłębia odezwali się. Jednak centralny sektor młyna pozostaje pusty.
  • 5'
    Faul Jędrzejczyka i będzie rzut wolny dla miedziowych 30 metrów od bramki Kostii.
  • 5'
    Mocny uderzenie Plizgi mija prawy słupek bramki.
  • 4'
    Piętą zagrywa Radović do wychodzącego Kiełbowicza, ten dośrodkowuje, ale w polu karnym był tylko Kucharczyk... Legionistów wyręczył Ekwueme, który tak niefortunnie interweniował, że piłka wylądowała na poprzeczce bramki Zagłębia
  • 4'
    Kibice Zagłębia nie dopingują. Na wywieszonym transparencie jest napis "Jakie podejście do kibiców taki doping"
  • 1'
    Przy piłce legioniści, próbują lewą stroną stworzyć akcję.
  • 0
    Już za niespełna kwadrans początek spotkania w Lubinie. W składzie Legii sporo zmian, m.in w bramce zagra Kostia.
  • 0
    W sobotę o 18:15 piłkarze Legii zagrają swój szósty mecz ligowy w Lubinie z Zagłębiem. Czy wstrząs wywołany przez Macieja Skorżę przyniesie oczekiwane skutki? Zapraszamy na naszą relację z meczu.
Zagłębie LubinLegia Warszawa

45' Mateusz Bartczak

45'

55' Dawid Plizga

55'

89' Wojciech Kędziora

89'

89' Ivica Vrdoljak (k.)