37'
42'
64'
  • 90+2'
    Antolović po raz kolejny otrzymuje brawa po tym jak pewnie łapie piłkę po strzale z dystansu.
  • 90+2'
    Sędzia kończy spotkanie
  • 89'
    Groźna akcja Legii, ale Szałachowski nie wykorzystał dobrego zagrania Rybusa.
  • 89'
    Antolović wygrywa pojedynek sam na sam z Diabate, napastnikiem Bordeaux
  • 87'
    Giza próbował wkręcić piłkę do bramki (a może to było dośrodkowanie, trudno powiedzieć), ale Olimpa pewnie złapał piłkę.
  • 86'
    Dobra piłka do Donga, który nie potrafił minąć rywala w polu karnym. Wywalczył rzut rożny.
  • 85'
    Za Artura Jędrzejczyka wchodzi Michał Żyro.
  • 84'
    Szałachowski wpada w pole karne, ale zamiast strzelać holuje piłkę, co wykorzystują obrońcy i wybijają mu ją
  • 84'
    Dośrodkowanie Rybusa, Rybus próbował strzelać prawą nogą nożycami, ale zabrakło temu uderzeniu bardzo wiele.
  • 83'
    Radović wywalcza rzut z autu
  • 81'
    Dośrodkowanie Rybusa na pole karne, ale Dong przegrywa pojedynek o górną piłkę, a Radović nie wie co zrobić z przechwyconą piłką.
  • 80'
    Dwójkowa akcja Szłachowskiego i Komorowskiego. Ten drugi dosrodkował, ale obrońcy wybili piłkę tuż przed Dongiem . Po chwili jeszcze strzelać próbować Szałachowski, ale został zablokowany
  • 80'
    Knezević wygrywa pojedynek we własnym polu karnym. Brawa na stadionie.
  • 77'
    Z boiska zeszli Ariel Cabral, Ariel Borysiuk i Manu. Na boisko weszli Sebastian Szałachowski, Miroslav Radović oraz Piotr Giza.
  • 76'
    Niewiele brakowało Aby Rybus odebrał piłkę Olimpy, ale ten zwodem oszukał Polaka.
  • 74'
    Z boiska schodzi Plasil, a wchodzi Abdou Traore
  • 73'
    Odbiór Cabrala w środku boiska, ale nie udało mu się utrzymać piłki.
  • 72'
    Rzut wolny dla Legii. Przy piłce Rybus i Manu.
  • 72'
    Śmieszna sytuacja. Zarówno Rybus jak i Manu przebiegli obok piłki i w końcu strzelił Knezević. Wysoko ponad bramką.
  • 71'
    Zwody Knezevicia w obrębie pola karnego Legii, ale na szczęście udaje mu się zagrać do Jędrzejczyka.
  • 69'
    Jędrzejczyk po raz kolejny w walce. Tym razem fauluje rywala
  • 69'
    Dośrodkowanie na pole karne Legii, ale górą obrońcy Legii
  • 67'
    Jędrzejczyk nie daje się wykiwać graczowi Bordeaux i od bramki zacznie Antolović.
  • 67'
    Faul Rybusa
  • 65'
    Zszedł również Maciej Iwański, a za niego pojawił się Rybus. Opaskę kapitana przeją Vdorljak.
  • 65'
    Gracze Bordeaux z dużą łatwością rozgrywają piłkę w okolicy pola karnego Legii.
  • 63'
    Dobre dośrodkowanie Manu w pełnym biegu, ale piłka nie dociera do Mezengi.
  • 63'
    Za Mezengę wchodzi Dong
  • 61'
    Obrona Legii, wraz z bramkarzem gra fatalnie.
  • 60'
    Czwarty gol dla Bordeaux. Mocne dośrodkowanie Wendala, które opanowuje Cavenaghi. I z pół wioleja nie dale szans Antoloviciowi.
  • 59'
    Kolejne fatalne zachowanie Antolovicia, na przed polu, który wręcz delikatnie piąstkuje piłkę, na szczęście Jędrzejczyk wybija piłkę poza pole karne.
  • 58'
    Zamieszanie na 20 metrze bramki Bordeaux. Faulował Jędrzejczyk, ale jego ostre wejscie nie spodobało się graczom Francuzom, Niewiele brakowało do bójki.
  • 56'
    Szybka akcja francuzów, Wendel strzelał na bramkę Legii, piłka odbiła się od poprzeczki a do siatki wpakował ją Cavenaghi
  • 55'
    Strzał Komorowskiego z dystansu trafia w nogi obrońców i trochę problemów z jego obroną miał bramkarz francuskiego zespołu.
  • 55'
    Trzeci gol dla Bordeaux
  • 54'
    Dośrodkowanie Iwańskiego na pole karne, ale obrońcy Bordeaux wybijają futbolówkę na róg.
  • 52'
    Vdorljak wygrywa pojedynek w obronie z Wendelem
  • 51'
    Manu dojrzał, że golkiper Bordeaux wyszedł daleko i spróbował strzału z 50 metrów, ale ponad bramką.
  • 50'
    Fernando Cavenaghi na spalonym
  • 49'
    Dośrodkowanie Iwańskiego i fantastyczny strzał Jędrzejczyka głową w samo okienko bramki.
  • 48'
    Knezevićposyła Balona w kierunku Mezengi, któemu udaje się wywalczyć rzut rożny.
  • 48'
    Goool dla Legii.
  • 47'
    W zespole Bordeaux zmiany. Na boisku Ferreira Vieira Jussie oraz Matthieu Chalme
  • 45+16'
    Początek drugiej połowy.
  • 45+13'
    Piłkarze wracają już na boisko
  • 45'
    Koniec pierwszej połowy, w której Legia grała nieźle, ale indywidualne błędy zniweczyły ich wysiłek i dały dwubramkowe prowadzenie w pierwszej części gry francuzom
  • 44'
    Świetne zagranie Jędrzejczyka do Manu, ten jednak przegrał pojedynek z Olimpą i rzut rożny dla Legii.
  • 44'
    Krótkie rozegranie rzutu rożnego i strata.
  • 42'
    Teraz rzut wolny dla Legii 30 metrów od bramki
  • 42'
    Strzał Iwańskiego, ale wysoko ponad bramką
  • 41'
    Dosrodkowanie Wendela, zamieszanie i piłka w siatce Legii. Żaden z graczy nie dotkął piłki, a chorwacki bramkarz spóźnił się z interwencją i nie zdążył wybić piłki.
  • 40'
    Faul Cabrala i Bordoux będzie wykonywać rzut wolny 10 metrów od narożnika pola karnego.
  • 38'
    Manu na prawym skrzydle, ale zagrywa prosto pod nogi jednego z rywali
  • 37'
    Szybkie wyjście Gourcuffa plewą stroną boiska, która po zejściu Astiza jest dziurawa. Zagranie do wbiegajacego Plasila, który nie ma problemów z umieszczeniem piłki w siatce.
  • 36'
    Gooool dla Bordeaux
  • 35'
    Mezenga zmusza obrońcę Bordeaux do błedu, piłkę przejmuje Cabral i uderza z 16 metrów, niestety obok bramki.
  • 34'
    Kolejny faul na graczu z Bordeaux i będzie kolejny stały fragment gry.
  • 34'
    Tym razem Wendel dośrodkowuje na pole karne, ale Antolović bez problemu przechwytuje futbolówkę.
  • 33'
    Próba dryblingu Cabrala, ale bez problemu gracze Bordeaux rozszyfrowują zamiary legionisty i przejmują piłkę.
  • 32'
    Kolejne uderzenia Gourcuffa z dystansu, ale teraz bardzo wysoko ponad bramką.
  • 31'
    Borysiuk fauluje Cavenaghiego 30 metrów od bramki Legii.
  • 31'
    Gourcuff strzela ponad murem i tuż obok bramki Legii.
  • 30'
    Na boisku Komorowski, a Iwański dośrodkowuje na boisko, ale piłkę wybijają Francuzi.
  • 29'
    Zagranie Jędrzejczyka do Mezengi i legioniści będą mieć rzut różny.
  • 28'
    Inaki nie wróci już na boisko. Za Astiza na boisku pojawi się Marcin Komorowski.
  • 27'
    Szybka akcja Wendela, którego zagrania na pole karne wybija Knezević
  • 26'
    Na boisku doktor Machowski. Astiz zostaje zniesiony z murawy i będzie opatrywany poza boiskiem
  • 25'
    Bardzo dobra interwencja Astiza, który w dodatku jest faulowany i z bólu zwija się po boisku.
  • 23'
    Manu wpadł w pole karne po podaniu Iwańskiego, ale zbyt daleko wypuścił sobie piłkę i nie zdołał zagrać piłki.
  • 21'
    Mezenga na gigantycznym spalonym po zagraniu Borysiuka.
  • 21'
    Faul na Cabralu.
  • 20'
    Antolović wygrywa pojedynek z Plasilem, ale przy tym znów skiksował i było przez chwilę groźnie.
  • 19'
    Fantastyczne przejęcie Vdorljaka, ale rozegranie już trochę gorsze.
  • 18'
    Zagranie Wawrzyniaka z lewej strony do wchodzącego Mezengi, ale ten mocno naciskany strzela obok słupka.
  • 17'
    Niestety o wykonaniu rzutu rożnego należy zapomnieć.
  • 16'
    Świetna akcja Legii, Cabral odebrał piłkę w środku boiska. Zagrał do Manu, temu jednak zabrakło nico szczęścia aby umieścić piłę w szatni. W ostatniej chwili obrońca czubkiem buta wybił piłkę.
  • 15'
    Chwila przerwy, bo w jednym ze starć ucierpiał gracz Bordeaux
  • 14'
    Olimpia wyprzedza Mezengę. Na boisku niewiele się dzieje.
  • 11'
    Błąd Antolovicia, który tuż przed bramką kiksuje i rzut rożny dla Francuzów.
  • 11'
    Na szczęście nie wykorzystali tej sytuacji.
  • 10'
    Dobra akcja Legii. Borysiuk zagrał w uliczkę do Iwańskiego, ale niestety ten był na spalonym.
  • 9'
    Długie zagranie Jędrzejczyka, Iwański przejmuje piłkę, ale zagrywa niedokładnie.
  • 9'
    Strzał Plasila po wyłożenia Wendela, ale w nogi obrońców Legii
  • 8'
    Na spalonym Bordeaux
  • 7'
    Kolejny faul Cabrala, tym razem około 35 metrów od bramki Legii
  • 7'
    Dobra interwencja Antolovicia na przedpolu
  • 6'
    Szybkie wyjście Cabrala, który zagrał na prawe skrzydło do Iwańskiego, ale pomocnik Legii dośrodkował prosto w ręce bramkarza.
  • 5'
    Dobre zagranie Wendela w pole karne, ale znów Astiz lepszy od francuskiego napastnika
  • 4'
    Kolejna dobra interwencja Astiza, po zagraniu z lewego skrzydła.
  • 3'
    Faul Cabrala w środku boiska
  • 2'
    Dośrodkowanie na pole karne Legii, ale Astiz na posterunku, a po chwili piłka w rękach Antolovicia.
  • 1'