86'
89'
90'
  • 90+6'
    Koniec meczu!!! Legia w pierwszym swoim meczu na nowym stadionie notuje iście hokejowy wynik. Porażka 5:6 wstydu nie przynosi, ale druga połowa w wykonaniu defensywy Legii była fatalna. Niestety obaj bramkarze Legii niczym nie zachwycili.
  • 90+4'
    Akcja Borysiuka i dogranie, a Giza o mały włos nie pokonał Szczęsnego
  • 90+1'
    5:6 !!! Giza wspaniale podaje do Chinyamy, ten wykłada piłkę Iwańskiemu i mamy jedną bramkę straty!
  • 90+1'
    "Jeszcze jeden, jeszcze jeden" na trybunach
  • 90'
    Michał Kucharczyk zmienia Manu
  • 89'
    Zmiana w Legii. Żegnany owacją Jędrzejczyk schodzi, a na jego miejsce wszedł Pance Kumbev
  • 89'
    Wrzutko-strzał Iwańskiego przelatuje nad poprzeczką
  • 88'
    Kościelny fauluje Manu. Będzie okazja dla Legii
  • 86'
    Niewiele zabrakło, by zdobyć piątego gola, ale jednak wynik 4:6 utrzymuje się
  • 86'
    Chinyama na spalonym
  • 85'
    Iwański o mały włos nie pokonał Szczęsnego, ale młody bramkarz wybił piłkę na róg
  • 84'
    Rzut rożny dla Legii
  • 83'
    Szczęsny udanie piąstkuje po dośrodkowaniu, ale Giza nie poddaje się
  • 82'
    Legia buduje akcję, ale druga połowa w wykonaniu podopiecznych Skorży jest fatalna
  • 81'
    Strzał z rzutu wolnego Nasriego i piłka przechodzi pod brzuchem Kostii Makchnowskiego. Legia nie ma pewnego bramkarza... 4:6
  • 79'
    I niestety po błędzie obrony mocno zbudowany Emmanuel Thomas pokonał słabo rozgrzanego Kostię
  • 78'
    Kneżević ładnie ograł Gibbsa i chwilę później został sfaulowany
  • 77'
    Arsene Wenger dokonuje ostatniej zmiany. Havard Norvtveit zastąpił Sagnę
  • 76'
    I jeszcze jedna zmiana - Sebastian Szałachowski do odpocząć Rybusowi
  • 76'
    Nasri strzela z rzutu wolnego, ale ponad poprzeczką
  • 75'
    Borysiuk ładny cross do Manu na skrzydło, ten wrzuca do Gizy. "Gizmo przerzutką podaje do wchodzącego Jędrzejczyka a ten obok bramkarza umieszcza piłkę w siatce.
  • 75'
    Zmiana w Legii Kostia Makchnowskyj zmienia Antolovicia
  • 73'
    Hat trick "Jędzy" po pięknej zespołowej akcji!!! 4:4
  • 72'
    Przerwa w grze. Leży poturbowany Eboue
  • 72'
    Oklaski dla gości za zwrócenie piłki wibitej w geście fair play
  • 71'
    Emmanuel Thomas wchodzi za Chamaha i Henry Lansbury za Wilshere
  • 68'
    Za Cabrala wchodzi Piotr Giza!
  • 67'
    Kibice śpiewem zagrzewają "Wojskowych" do lepszej gry. Do zmiany szykuje się Piotr Giza.
  • 67'
    Arsenal robi co chce.
  • 66'
    Błąd Kneżevicia i strzał z dystansu Gibbsa. Na szczęscie minimalnie niecelny, ale Antolović dziwnie się składał do tej obrony
  • 64'
    Znów niefrasobliwie zachował się Antolović, który zbyt długo zwklekał z wybiciem piłki, ale ostatecznie udaje mu się to
  • 63'
    Zmiana w Legii. Za Mezengę wchodzi Takesure Chinyama
  • 61'
    I już 4:3. Gibbs po stracie Cabrala uderza pewnie, a Antolović znów mógł zachować się lepiej...
  • 60'
    I już mamy remis 3:3 Błąd Komorowskiego wykorzystują rywale. Eboue sam na sam z Antoloviciem zdobywa bramkę strzałem w krótki róg
  • 58'
    Faul któregoś legionisty w polu karnym rywala i zaczną goście
  • 58'
    Legia powoli dochodzi do siebie, ale legioniści poruszają się po boisku dość ociężale
  • 57'
    Szarża Manu i zostaje sfaulowany w polu karnym, ale sędzia pokazuje, że będzie tylko róg
  • 56'
    Dobry pressing Manu i mamy wrzut z autu
  • 53'
    Legioniści stanęli. Chyba przydałyby się jakieś zmiany
  • 51'
    3:2!!! Fatalna interwencja Antolovicia, który minął się z piłką i Eboue głową kieruje piłkę do siatki.
  • 50'
    Legioniści ustąpili teraz pola Arsenalowi co może się źle skończyć
  • 49'
    Akcja gości, ale bardzo dobrze grający dziś Kneżević zdeydowanie wybija piłkę
  • 48'
    Bardzo dobra okazja Legii, ale Szczęsny najpierw nogą obronił uderzenia Iwańskiego po dograniu Rybusa, a dobitkę Mezengi zdołał sparować rękoma
  • 47'
    Pierwsza szansa Eboue, ale Antolović zdołał odbić strzał londyńczyka
  • 46'
    I druga połowa rozpoczęta przez gości
  • 46'
    Są zmiany w ekipie gości. W bramce gości Fabiańskiego inny zastąpi eks-legionista Wojciech Szczęsny. Emmanuel Eboue zastąpi Theo Walcotta
  • 45+3'
    Koniec pierwszej połowy! Legia prowadzi 3:1 i to zasłużenie. Legioniści grają mądrze, rozsądnie i zaskoczyli pewnych siebie gości. Trudno się jednak oprzeć wrażeniu, że londyńczycy pokazują około 70 % swoich możliwości. Druga połówka będzie ciekawa
  • 45+1'
    Teraz gra w środku pola. Sędzia dolicza jedną minutę
  • 44'
    Legia dłuższy czas utrzymuje się przy piłce. Obyśmy mogli zawsze oglądać tak grającą Legię!
  • 43'
    Arsenal powoli zyskuje przewagę. Legioniści mają wsparcie publiczności.
  • 43'
    Bardzo dobra interwencja w obronie Rybusa, który do końca nie odpuścił krycia
  • 42'
    Faul Borysiuka w środku pola
  • 41'
    Nasri zdołał dośrodkować w pole karne, a tam Chamakha nie upilnował Wawrzyniak. Wobec złej interwencji Antolovicia piłka uderzona głową wpadła do naszej bramki
  • 40'
    I już znów zmiana wyniku, tym razem gola dla Arsenalu. 3:1 Chamakh
  • 39'
    Niepewna interwencja obrońców Arsenalu, piłkę głową leciutko dogrywa Mezenga, a piłkę NOGĄ z pięciu metrów tuż pod poprzeczką do bramki kieruje Jędza!
  • 37'
    Sensacja!!! Już 3:0 dla Legii!!! Znów Artur Jędrzejczyk!!!
  • 36'
    Strzał z dystansu Manu, ale podrażniony Fabiański pewnie wyłapał piłkę
  • 35'
    Strzelcem gola w potwornym zamieszaniu pod bramką jest Artur Jędrzejczyk!!! Niestety interwencja Fabiańskiego do najlepszych nie należała... Dla Legia prowadzi 2:0!
  • 34'
    2:0!!!! Legia prowadzi 2:0!!!
  • 32'
    Ładna akcja zespołowa Legii i wywalczyliśmy rzut rożny
  • 31'
    Była okazja, ale Mezenga na spalonym. Jego strzał i tak wyłapał
  • 30'
    Walka w środku pola trwa
  • 29'
    Zmiana w Legii. Za Vrdoljaka wchodzi Maciej Iwański
  • 28'
    Mezenga sfaulował Kościelnego
  • 27'
    Komorowski wygrał walkę o piłkę w polu karnym Legii, na aut wybił ją Manu który zamienił się z Rybusem na stronę
  • 27'
    Sagna ładnie dośrodkowuje w pole karne, ale tam pewnie łapie futboluwkę Antolović
  • 26'
    Vrdoljak już znów na murawie. Jednak rozgrzewkę zaczął Maciej Iwański.
  • 26'
    Strzał z dystansu Borysiuka, ale sporo ponad poprzeczką
  • 25'
    Chamakh w dobrej sytuacji nie przyłożył się do strzału i nadal Legia prowadzi 1:0
  • 24'
    Poirytowany Rosicky fauluję Manu. Vrdoljak poza boiskiem, oby to nie była kontuzja...
  • 23'
    Nasri minął Wawrzyniaka ale będąc sam na sam z Antoloviciem nie mógł wygrać pojedynku, gdyż kąt był zbyt ostry
  • 22'
    znów dobra akcja Ivicy, który przejął piłkę w środku pola, niestety traci ją Cabral
  • 22'
    Mezenga naciska obronę Arsenalu i mamy aut
  • 20'
    Strata Rybusa, a chwilę później Antolović próbował daleko poza polem karnym interweniować, ale Chamakh go minął. Na szczęście był jeszcze Wawrzyniak, który wybił piłkę,,,
  • 19'
    Alejandro Cabral miał trochę miejsca przed polem karnym, huknął z około 25 metrów lewą nogą i nie dał Fabiańskiemu żadnych szans na skuteczną interwencję!!! Brawo - fantastyczne otwarcie nowego stadionu!!!
  • 17'
    GOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!! Cabral!!!!!!!!!! 1:0 dla Legii!!!!!!!!!!!!
  • 15'
    Legioniści mozolnie budują atak, ale Manu przegrał pojedynek przy linii autowej
  • 14'
    Mezenga szukał prostopadłym podaniem Rybusa, ale na miejscu był Segna
  • 13'
    Nieporozumienie w szeregach Arsenalu i od bramki znów Antolović
  • 12'
    Ładnie kontruje Manu i dogrywa wzdłuż linii bramkowej. Niestety nikt nie przeciął lotu piłki. Do piłki doszedł Cabral, ale sędzia Szulc nie wiedzieć czemu stwierdził, ze ta opuściła boisko i od bramki zaczyna Fabiański
  • 11'
    Przewagę zyskuje Arsenal. Rybus dobrze odczytał podanie, ale piłka mu odskoczyła i zamiast przechwytu notuje stratę
  • 10'
    Niesamowicie szybki Clichy nie opanował piłki na lewym skrzydle i Antolović od bramki
  • 9'
    Fabiański tuż przy bramce drybluje i udało mu się okiwać Mezengę.
  • 8'
    Rzut woolny dla gości. Nasri przy piłce...
  • 8'
    Chamakh główkuje, ale niegroźnie i rozpocznie Antolović
  • 7'
    Była dobra okazja dla Legii. Vrdoljak przedarł się jakimś cudem przez obronę i silnie wyłożył piłkę kolegom, ale Cabral nie zdołał oddać celnego uderzenia. Próbował dogrywać do Rybusa, ale niestety bardzo nieskutecznie
  • 5'
    Strata Borysiuka w środku pola
  • 5'
    Na trybunach głośne Legiaaaaa Warszawaaa...
  • 4'
    Interwencja Kościelnego stopuje legionistów
  • 3'
    Manu wykonawcą rzutu wolnego. Niezła wrzutka, ale Vrdoljak zbyt nieśmiało poszedł za akcją i aut.
  • 2'
    Faul walecznego i nieustępliwego Vrdoljaka w środku pola
  • 2'
    Rybus faulowany w pobliżu pola karnego.
  • 1'
    Akcja Rybusa lewą strona zatrzymana
  • 1'
    Kontra gości, ale faul w ataku i rzut wolny dla Legii
  • 0
    Mecz rozpoczęła ikona Legii Pan Lucjan Brychczy podając do Mezengi!
  • 0
    Legioniści wznawiają grę!
  • 0
    Za nami losowanie. Legioniści będą grać pierwszą połowę niesieni dopingiem nowej "Żylety" w plecy
  • 0
    Wojciech Hadaj ogłosił minutę ciszy
  • 0
    Zawodnicy obu drużyn wchodzą na murawę przy ogłuszającym dopingu fanów z Łazienkowskiej!
  • 0
    Piłkarze szykują się do wyjścia z tunelu
  • 0
    Przed będzie minuta ciszy pamięci zmarłego Edmunda Zientary
  • 0
    Póki co zawodnicy kończą jeszcze rozgrzewkę. Na trybunach atmosfera święta i radości.
  • 0
    Za chwilę początek meczu, Legia zagra w następującym składzie - Marijan Antolović, Marcin Komorowski, Jakub Wawrzyniak, Srda Knezević, Artur Jędrzejczyk, Ariel Borysiuk, Ivica Vrdoljak, Maciej Rybus, Alejandro Cabral, Manu, Bruno Mezenga
  • 0
    Legia zacznie mecz bez Macieja Iwańskiego i kilku kontuzjowanych zawodników pierwszego składu.
  • 0
    Z ceremonii otwarcia stadionu przeprowadziliśmy już relację na żywo. Teraz czekamy na rozpoczęcie spotkania.
  • 0
    Bardzo serdecznie witamy wszystkich tych, którzy z powodu braku miejsc nie moga dziś zasiąść na stadionie i nie mogą obejrzeć meczu w telewizji.
  • 0
    Za niespełna kwadrans Legia rozpocznie mecz otwierający nowy stadion Legii przeciwko Arsenalowi Londyn
  • 0
    Już w sobotę długo oczekiwane oddanie trzech nowo wybudowanych trybun, które uświetni mecz Legii Warszawa z Arsenalem Londyn. Zapraszamy na relację minuta po minucie z tego wydarzenia.
Legia WarszawaArsenal Londyn

19' Alejandro Cabral

19'
40'

40' Marouane Chamakh

52'

52' Emmanuel Eboue

59'

59' Emmanuel Eboue

62'

62' Kieran Gibbs

64' Takesure Chinyama za Bruno Mezenga

64'

68' Piotr Giza za Alejandro Cabral

68'
80'

80' Emmanuel Thomas

82'

82' Samir Nasri

90' Michał Kucharczyk za Manu