faulowany Iwański, dośrodkowuje Kiełbowicz i... Kumbev świetnie uderzył Kumbev, ale jeszcze lepiej interweniował Perdijić
    Radović znakomita szansa ale obok bramki uderzył Serb
    Janoszka zrobił sobie prezent na 23. urodziny, które świętował w czwartek
  • 108'
    GOL dla Ruchu 1:1 Łukasz Janoszka
  • 108'
    Janoszka sam na sam z Janem Muchą i posłał piłkę tuż nad bramkarzem Legii. Piłka w siatce i już chyba po awansie
  • 107'
    Szałachowskiego zmienił Miro Radović
  • 106'
    Do wejścia na gotowy jest już Miroslav Radović
  • 106'
    Korner dla Ruchu i tylko aut wywalczyli chorzowianie
  • 107'
    Druga połowa dogrywki rozpoczęta
  • 105'
    Z kornera nic gościom nie wyszło i od bramki zacznie grę Jan Mucha
  • 105'
    Koniec pierwszej połowy dogrywki
  • 104'
    dobra sytuacja Ruchu i Kumbev ratuje się wybiciem piłki na rzut rożny
  • 101'
    Dobre dośrodkowanie Szałachowskiego, ale piłki nie opanował Grzelak
  • 100'
    Grę wznowił Jan Mucha, po chwili Piech uderzył na bramkę, ale bramkarz Legii na posterunku
  • 99'
    chwila przerwy w grze, piłka na budowie
  • 96'
    Grzyb w ataku na bramkę Legii, ale sytuację wyjaśnił Kiełbowicz
  • 94'
    Jarzębowski w pole karne do Grzelaka, ale odrobinę za mocno
  • 93'
    Baran uderzył na bramkę Legii ale trafił w dobrze ustawionego Borysiuka
  • 91'
    Grzelak poturbował Grodzickiego
  • 91'
    Piech zdecydował się na uderzenie z dystansu, piłka mogła zaskoczyć Jana Muchę, ale minęła bramkę Legii
  • 90+10'
    Pierwsza część dogrywki rozpoczęta
  • 90+3'
    Piech strzelał na bramkę Muchy i rzut rożny
  • 90+3'
    Koniec regulaminowego czasu gry. Za chwilę rozpocznie się dogrywka
  • 90+1'
    Iwański zagrał do Rybusa i... piłka przeleciała dwa metry obok bramki
  • 90'
    sędzia doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry
  • 88'
    Iwański niecelnie do Grzelaka, po chwili Borysiuk faulował Stawarczyka
  • 87'
    Legia mozolnie konstruuje tą decydującą akcję meczu
  • 85'
    Rybus wycofał piłkę na 16 metr ale tam nie doszedł do niej żaden z Legionistów
  • 83'
    na spalonym Bartłomiej Grzelak
  • 82'
    zmiana w Ruchu za Pulkowskiego wszedł Arkadiusz Piech
  • 81'
    Szałachowski na pozycji prawoskrzydłowego i ... Baran wybija piłkę
  • 79'
    z kornera nic legionistom nie wyszło, po chwili Mucha dalekim wybiegiem zażegnał niebezpieczeństwo
  • 78'
    Rzeźniczak zagrywał w pole karne, ale tam uprzedzony przez obrońcę Sebastian Szałachowski
  • 78'
    Rzeźniczak wywalczył korner
  • 74'
    żółta kartka dla Goncerza
  • 74'
    znakomita szansa dla Legii ale Jarzębowski przestrzelił z trzech metrów. Szkoda
  • 72'
    Rzeźniczak dorzucił do Grzelaka, ten przyjął piłkę, ale po chwili skutecznie interweniowali obrońcy
  • 72'
    zmiana w ruchu za Zająca wszedł Grzegorz Goncerz. Na trybunie gromkie Dziękujemy dla Zająca
  • 70'
    Kiełbowicz uderza z rzutu wolnego ale trafia w mur
  • 69'
    Baran ukarany żółta kartką za faul na Rzeźniczaku
  • 68'
    na spalonym Artur Sobiech
  • 66'
    Iwański dośrodkował w pole karne i kapitalną główką popisał się Grzelu umieszczając piłkę pod poprzeczką
  • 65'
    GOL!!!!!!!!! Bartłomiej Grzelak
  • 64'
    okazja dla Ruchu ale Sobiech ponad bramką
  • 64'
    Korner dla Legii
  • 63'
    za Świerblewskiego wszedł Paweł Lisowski
  • 62'
    Legia zamknęła gości na ich połowie, w końcu ta gra jakoś wygląda
  • 62'
    żółtą kartką został ukarany Świerblewski
  • 60'
    Rybus uderzał na bramkę gości, akcje Legii zaczynają się zazębiać
  • 59'
    Rybus do Szałachowskiego i .... a Jezus Maria. Jak ta piłka nie trafiła do siatki
  • 58'
    Po kornerze piłka trafiła w rękawice Matko Predijicia
  • 57'
    Kiełbowicz bliski pokonania Perdijicia, który cudem wybił na róg
  • 56'
    Iwański w pole karne ale za głęboko i od bramki zaczną Niebiescy
  • 56'
    Z prawej strony pola karnego faulowany był Bartłomiej Grzelak
  • 54'
    Ale komedia. Zając minął Jana Muchę, ale się zatrzymał zamiast strzelać, w tym czasie cofnęło się trzech legionistów i zdołali wybić piłkę na róg. Na trybunach rozległo się gromkie Dziękujemy adresowane do zawodnika gości
  • 52'
    Rzeźniczak zdecydował się na strzał z dystansu ale baaaardzo niecelnie uderzył
  • 51'
    Bardzo ładna, filmowa akcja Iwańskiego z Grzelakiem zakończona minimalnie niecelnym strzałem tego drugiego
  • 48'
    Faulowany Jakub Rzeźniczak i w ostatniej chwili się powstrzymał prze wymierzeniem sprawiedliwości. Żółta kartką został ukarany Ariel Jakubowski
  • 48'
    Kiełbowicz dośrodkował wprost na głowę Astiza, ale piłka po strzale Hiszpana trafiła wprost w ręce Perdijicia
  • 47'
    Akcja Ruchu ale sytuację wyjaśnił Jarzębowski
  • 45+18'
    Druga połowa rozpoczęta
  • 45+17'
    Dwie zmiany w Legii za Donga i Wawrzyniaka pojawili się Maciej Rybus i Sebastian Szałachowski
  • 45'
    Kiełbiki minął dwóch rywali, dośrodkował ale nikogo nie było w polu karnym
  • 45'
    Koniec pierwszej połowy meczu - baaaaardzo słabej połowy meczu.
  • 44'
    Dobra akcja Ruchu, Grzyb dośrodkowywał, ale nie skończył Zając
  • 43'
    Dong ładnie ograł rywala, ale podał do Iwańskiego a ten fatalnie przestrzelił
  • 42'
    akcja Legii zakończona bardzo niecelnym zagraniem Borysiuka
  • 41'
    Astiz w dziecinny sposób traci piłkę na rzecz Sobiecha, ale jego błąd naprawił Jarzębowski
  • 39'
    Rumiany walczył nieustępliwie po lewej stronie boiska i wywalczył rzut wolny
  • 39'
    Iwański dośrodkował w pole karne, ale piłkę chwycił Perdijić
  • 37'
    Rzut wolny dla Ruchu i Pulkowski trafia futbolówką wprost w wysokie czoło Pance Kumbeva
  • 37'
    żółtą kartką został ukarany Jan Mucha
  • 35'
    Janoszka zdecydował się na strzał z dystansu ale piłka przeleciała daleko od bramki Jana Muchy
  • 32'
    Borysiuk ostry kąt i zaskakujące, kąśliwe uderzenie ale Perdijić na posterunku. Ww końcu dobra akcja Legii
  • 31'
    Wawrzyniak zagrał do Donga taką piłkę, że Chińczyk aby ją opanować musiałby mieć ze 2,50 metra wzrostu i niezły wyskok
  • 29'
    Wszędobylski Pulkowski zagrywa do Zająca, który jest na minimalnym 5-metrowym spalonym
  • 25'
    Przepychanki w środku pola zakończone faulem i od rzutu wolnego zaczną gości
  • 24'
    Do strzału z 30 metrów szykuje się Iwański i... piłka poszybowała nad poprzeczką
  • 23'
    Szarża Borysiuka zakończona faulem i żółta kartką został ukarany Pulkowski
  • 22'
    Zając sam na sam z Janem Muchą, wbiegł między obrońców i... po jego strzale piłka minęła bramkę
  • 21'
    Dośrodkowywał Zając i od bramki zacznie Mucha
  • 20'
    Kolejny korner, ale tym razem piłkę przejęli "Niebiescy"
  • 19'
    Wawrzyniak uderzył z woleja, piłką jeszcze otarła się o jednego z obrońców i Perdijić z największym trudem wybił na róg
  • 18'
    Zamieszanie w polu karnym Ruchu i Rzeźniczak wywalczył rzut rożny
  • 17'
    Grzelak odegrał w polu karnym przewrotką ale do... nikogo
  • 16'
    Ależ akcja, Astiz zagrał do Muchy, ten minął się z piłkę i bliski strzelenia bramki był Zając
  • 14'
    Akcja prawą strona, ale źle wykończona przez Rzeźniczaka
  • 13'
    Nieporozumienie Kumbeva z Wawrzyniakiem i strata
  • 12'
    Grzelak ładnie odegrał do Donga, ale strzał Chińczyka zablokowany
  • 10'
    Iwański dobra wrzutka, ale Astiz uprzedzony przez obrońców
  • 9'
    Kiełbowicz wywalczył rzut rożny, bardzo ładna akcja
  • 8'
    Rzut rożny dla Legii. Kiełbowicz dorzucił piłkę ale akurat w miejsce gdzie nie było żadnego z kolegów
  • 7'
    Dośrodkowywał Kiełbowicz i piłka w rękach Matko Perdijicia
  • 6'
    Faulowany Rzeźniczak z prawej strony pola karnego
  • 5'
    Grodzicki strzelał na bramkę, ale futbolówka z znacznej odległości minęła cel
  • 4'
    Kumbev na 35 metrze powalił Sobiecha i stały fragment gry dla gości
  • 3'
    Przy linii bocznej faulowany Wawrzyniak i rzutem wolnym wznowią legioniści
  • 2'
    Grzelak agresywnie i opłaciło się, odebrał piłkę Grodzickiemu
  • 1'
    Borysiuk przerwał akcję rywali
  • 1'
    Długie podanie do Donga i od bramki rozpocznie bramkarz Ruchu
  • 0
    Mecz rozpoczęty
  • 0
    Oba zespoły już na murawie. Legia w białych koszulkach i czarnych spodenkach, Ruch na niebiesko
  • 0
    Za siedem minut początek spotkania. Na trybunie krytej około 300 osób, a nad stadionem piękna słoneczna pogoda
  • 0
    Znamy już skład Legii, dziś rozpoczniemy bez skrzydłowych. Mucha, Rzeźniczak, Astiz, Kumbev, Wawrzyniak, Jarzębowski, Borysiuk, Iwański, Kiełbowicz, Dong, Grzelak
  • 0
    We wtorek o godzinie 14. piłkarze Legii rozegrają rewanżowy mecz w 1/4 finału Remes Pucharu Polski z Ruchem Chorzów. Czy zdołają odrobić straty z pierwszego meczu? Zapraszamy do śledzenia naszej relacji na żywo.
Legia WarszawaRuch Chorzów
109'

109' Łukasz Janoszka