18-02-2010 14:30
  • 90+4'
    Jesłi nasz najsilniejszy skład zagra podobnie ze wzmocnioną Cracovią Lenczyka to trudno się spodziewać 3 pkt przywiezionych z Krakowa. Miejmy nadzieję, że słabszy wsytęp legionistów spowodowany jest zmęczeniem obozem przygotowawczym.
  • 90+4'
    Teraz zawodników czeka tydzień przygotowań w kraju, gdzie mają zregenerować siły i zacząć swój marsz po mistrzowski tytuł i krajowy puchar...
  • 90+1'
    I koniec! Bezbramkowy remis...
  • 89'
    Legioniści próbują strzelić zwycięskiego gola, ale mogą bezkarnie rozgrywać piłkę jedynie do linii środkowej boiska
  • 86'
    Mięciel pięknie skleił piłke na klatce piersiowej i strzelił z 16 metrów z pół obrotu. Niestety nadal 0:0
  • 86'
    Mervan Celik przedarł się przez linię obrony Legii, ale powstrzymał go bezprzecznie najlepszy legionista w tym meczu Jan Mucha odważnie wychodząc z bramki
  • 83'
    Iwański leży na murawie sfaulowany przez rywali
  • 83'
    Strzał Radovicia z linii pola karnego spod kolana, ale zbyt wysoki
  • 81'
    Wreszcie! Dobra okazja Legii! Iwański zagrywa do Donga, a ten strzela obok bramkarza... ale Ekunde wybija piłkę zmierzającą do bramki
  • 80'
    Eyjolfur Hedbusson schodzi a na jego miejsce Mervan Celik
  • 79'
    I gooool!!! Radović strzelcem bramki! To nic że ze spalonego i sędzia jej nie uznaje...
  • 78'
    Póki co z boiska wieje nudą. Dong dostosował się poziomem do kolegów
  • 76'
    Kontra prawym skrzydłem Legii, ale "Rado" znów nie opanował piłki
  • 75'
    Mięciel miał okazję, jednak nie udało mu się oddac dobrego strzału
  • 74'
    Za Grzelaka wchodzi Dong Fangzhuo
  • 73'
    Ciekawa akcja Legii, ale Radović nie opanował piłki i wybiegł z nią poza boisko
  • 71'
    Zmiana u szwedów Za Romarinho wchodzi Wandersson Da Carmo
  • 69'
    W pole karne wpada Grzelak... i nie dochodzi do piłki. Ale to najgroźniejsza akcja Legii w tej połowie!
  • 67'
    Kolejny strzał z 30 metrów Borysiuka z identycznym skutkiem, jak poprzedni - wysoko ponad bramką
  • 66'
    Wymiana piłek crossowych między Szalą, a Rybusem
  • 65'
    Doktor Machowski już poskładał "Miętowego" i ten wraca na murawę
  • 64'
    Nieatakowany Mięciel upadł na murawę trzymając się za twarz. Czyżby jakaś kontuzja?
  • 63'
    Mięciel wziął się za rozgrywanie piłki
  • 61'
    Rzut wolny dla Legii. Dośrodkowuje Rybus. Mięciel był bliski muśnięcia piłki głową, ale niestety nie udaje mu się i różnowy bramkarz ją łapie
  • 61'
    Długie podanie Iwańskiego do Grzelaka, ale nie doszło. Piłkę odzyskał Borysiuk
  • 60'
    Dwie zmiany w GAIS. Johan Pettersson wchodzi za Pattersona, a Gudjon Baldvinsson zmienia Lycena
  • 58'
    Szybka akcja Wawrzyniaka, jednak piłka już u rywali
  • 58'
    Do gry gotowy już jest Radović, który zastąpił "Szałacha", a rozgrzewkę zaczyna Dong!
  • 57'
    Przerwa w grze, Słowak jest opatrywany
  • 57'
    Mucha już w pełni sił, nic się nie stało, to mógł być zwykły katar, ale na szczęście sytuacja została opanowana
  • 56'
    Muszkin doznał przy tej interwencji jakiegoś urazu, miejmy nadzieję, że to nic poważnego.
  • 55'
    Mucha w przeciągu trzech sekund dwukrotnie ratuje Legię przed stratą bramki
  • 54'
    Kolejne próby ataku Legii są nieporadne
  • 53'
    Na boisku nie dzieje się zbyt wiele. Niedokładności mnożą się po obu stronach
  • 50'
    Rzut wolny w okolicy bramki Legii dla rywali. Jednak obrona Legii radzi sobie z wrzutką
  • 49'
    Grzelak na spalonym. Ale przy piłce już znów legioniści po dobrej interwencji Szali
  • 48'
    Borysiuk walczy w środku pola, ale nadal w grze panuje chaos
  • 47'
    Póki co nie ma dużej zmiany jakościowej w grze Legii, ale poczekajmy
  • 46'
    Zmiana w Legii. Na drugą połowę nie wyszedł już Giza a zastąpił go Mięciel.
  • 46'
    Rozgrzewkę prowadzi też Radović
  • 45+13'
    Zaczęła się druga połowa
  • 45+3'
    Mecz jest porywający. Jest mnóstwo wybić poza boisko. Trener Urban już po pierwszej połowie niemal całkowicie stracił głos. Jego podopieczni nie bardzo potrafią zrealizować założenia taktyczne nakreślone przez niego Póki co mecz bez bramek i bez historii.
  • 45'
    Koniec pierwszej, jakże emocjonującej połowy meczu zakończonej zaslużonym bezbramkowym remisem.
  • 43'
    Lycen wygrał siłowy pojedynek z Choto, ale jego drużyna nie ma z tego pożytku
  • 42'
    Zamieszanie pod bramką rywali, strzelał Giza, ale piłka odbita. Legia mimo to w natarciu
  • 42'
    Grzelak w polu karnym dogrywa do Szałachowskiego, ale podał mu za plecy i nic z tej akcji nie wyszło
  • 40'
    Gra już wznowiona, atakują szwedzi
  • 40'
    Rybus atakuje lewą stroną, ale w pojedynku z rywalem fauluje
  • 39'
    Na boisku lezy jeden z rywali, przerwa w grze
  • 37'
    Sędzia przerywa grę po rzekomym spalonym Grzelaka
  • 36'
    Do rozgrzewki desygnowany został Marcin Mięciel. Być może w drugiej połowie zmieni słabo dysponowanego Gizę
  • 34'
    Małe zamieszanie przed polem karnym Legii, ale Szala zdecydowanym wykopem wybija piłkę i wyjaśnia sytuację
  • 33'
    Na boisku nie dzieje się zbyt wiele, poza tym, że treenr Urban dostaje już chrypki od nakłaniania Gizy do podchodzenia do rywali
  • 32'
    Giza rozgrywa z Iwańskim piłkę w środku pola
  • 30'
    Akcja Rzeźniczaka prawą stroną zakończona dośrodkowaniem do Grzelaka, ten pięknie przerzuca piłkę nad bramkazrem, ale niestety także i nad bramką
  • 29'
    Strata piłki w środku pola przez Gizę, za co Urban śle mu burę
  • 27'
    Groźnie szwedzi, ale znów spalony
  • 24'
    Rybus wykonał rzut wolny z narożnika pola karnego, ale mur wybija piłkę
  • 23'
    Znów Ekunde w akcji, jednak Choto tym razem nie daje się oszukać
  • 23'
    Rzeźniczak wywalcza aut
  • 21'
    Ekudne wygrywa pojedynek główkowy mimo niskiego wzrostu, jednak piłka i tak nie poleciała w światło bramki
  • 20'
    Rzut rożny dla GAIS
  • 20'
    Znakomita powietrzna interwencja Choto i aut dla rywali
  • 19'
    Po ładnej akcji kombinacyjnej strzałem z 30 metrów popisał się "Wizir", ale niestety niecelnie
  • 18'
    Groźną akcję wyjściem z bramki i wślizgiem przerywa w swoim stylu Mucha
  • 17'
    Teraz okres przewagi Szwedów
  • 15'
    Rybus strzela, ale piłka mu nie siadła i nie trafił w światło bramki. Zacznie bramkarz Szwedów
  • 14'
    Jeszcze jeden róg.
  • 14'
    Iwański na krótki słupek, ale obrońca wybija na kolejny róg
  • 13'
    Iwański dośrodkowuje i krzyczy, że podaje do Grzelaka, ten przedłużył do Szałacha, piłka trafiła do Gizy, ten skiksował i piłka wpadła pod nogi Rybusa. Maciek stzrela i znów rog
  • 12'
    Choto o mały włos nie stracił piłki, ale ostatecznie wyratował piłkę
  • 12'
    Podanie Gizy do pzrodu, szybka wymiana piłki, strzela Grzelak, ale tylko róg
  • 11'
    Ładna akcja Legii. Iwański przejął piłkę i dograł do Grzelaka, ten uderza szczupakiem, ale "Pinki" złapał piłkę.
  • 8'
    Szwedzi zdobyli bramkę, ale sędzia jej nie uznał ze względu na pozycję spaloną
  • 6'
    Z 27 metrów strzelił Piotr Giza ale różowy golkiper złapał strzał
  • 4'
    Wawrzyniak wywalczył rzut rożny. Dośrodkowywał Iwański, ale Wawrzyniak uprzedzony przez Romario. Chwilkę później Szałachowski powalony, ale sędzia nie reaguje
  • 3'
    Ariel Borysiuk efektownie powala rywala w środku pola
  • 2'
    Legia spokojnie rozgrywa piłkę w okolicy środka pola
  • 1'
    Rzut rożny dla Legii. Iwański dośrodkował do Grzelaka, ale ten uprzedzony przez obrońcę.
  • 0
    Rozpoczeli legioniści
  • 0
    Od środka rozpoczął Puiotr Giza kapitalnie dogrywając do Bartka Grzelaka
  • 0
    Jest ciepło, nawet bardzo ciepło. Pofgoda do gry jest dobra. Lada moment początek meczu.
  • 0
    Szwedzi zagrają w zielonych koszulkach w czarne pasy i białych spodenkach, a ich bramkarz jest cały w różowym stroju. Legioniści tradycyjnie na biało-czarno
  • 0
    Za kilka chwil rozpocznie się ostatni sparing przed ligą. Legia zagra w najmocniejszym ustawieniu przeciwko Szwedzkiemu GAIS
  • 0
    W czwartek popołudniu piłkarze Legii rozegrają mecz sparingowy ze szwedzkim GAIS Goeteborg. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji na żywo.